Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

?

O to chodzi z tym forum..... zdesperowani piszą żale, Ci co czują się winni im odpowiadają. Coś strasznego, lepiej i tak nie będzie. .

@?

winni czego ?? hahahaha odpisuję , bo śmieszy mnie to... Ciebie coś boli na tej zmianie, nie mnie :) bynajmniej miałaś z kim "pogadać" o Twoich boleściach , nie musisz dziękować :) pisz dalej, chętnie poczytam

A czemu taka cisza z podwyżkami? Dlaczego nic nam nie dają? Czyżby w tym roku najniższa krajowa doprowadziła do tego że tym co mają troszkę więcej nic nie dadzą? :(

ustawiacz 12
@:/

A jak myślisz, czemu było tyle ocen poniżej zgodnych.

###

Może nie jest pięknie napisane i z błędem, ale jednak jest zrozumiałe skoro została dodana odpowiedź i to o takim nerwowym charakterze....czyżby prawda kogoś zabolała?

@###

Prawda? Jakos to jest malo zrozumiale. Trzeba bylo sie zapisac na nadgodziny , to by nie bolalo ,ze sobota Cie ominela. Zale na forum latwo pisac. ;)

@Tyco

To nie żale Pani A., niejedna nie musi robić nadgodzin w tygodniu aby przyjść w sobotę.

@###

Pani A? To nie Pani A pisze.. to po pierwsze.. Od zawsze bylo, ze nie trzeba bylo chodzic w tygodniu na nadgodziny a sie przychodzilo w sobotę jesli byla taka potrzeba i nikt nie mial pretensji.. teraz cos wymyslasz i ferment siejesz ;)

@@#
@Tyco

Ktoś jest bardzo wzburzony , ale to tylko moźe być ta osoba co ciągle korzysta lepszych przywilejów, nikt inny by tego nie pisał.

@@@#

mnie to śmieszy a nie wzburza ;) ktoś bardzo zdesperowany i tchórzliwy wypisuje tylko tutaj swoje żale :) co to znaczy "lepszych przywilejów" ?:) przecież jak tak Ci żle, na tej zmianie, sa jeszcze dwie inne, może tam będziesz Ty korzystać z "przywilejów" :) kto wie.. i będziesz zadowolona w końcu. pozdrawiam cieplutko :)

@Tyco

Sama odpowiedziałaś że jesteś z tych lepszych...... Również pozdrawiam cieplutko :-)

@###

ile tu pracujesz ?? miesiąc ? dwa ? czy pół roku ? widać, ze słabo się orientujesz we wszystkim i tylko szukasz sensacji :) gratuluję ;) a jeśli chodzi o tych "lepszych" to nie odpowiedziałaś na pytanie co oznacza " lepsze przywileje" może jutro wystąpisz publicznie w pracy ?

Work.pl
@###

Wez się za robote a nie siejesz ferment zapraszam jutro na srodek skoro masz tyle do napisania to mysle ze do powiedzenia tez. Jak ci nie wstyd spojrzec brygadzistce w oczy. Cala nasza zmiana sie z ciebie smieje z tego co piszesz Pani Mar.... Wel...

@Work.pl

To Ty siejesz ferment. Koleżanka koleżankę broni, a rzeczywistość jest inna.Tylko dobre znajome się liczą a reszta to powietrze.Szkoda gadać i pisać także i tak to nic nie da, bynajmniej inni się dowiedzą jak jest.

Work.pl
@pracownik

Jezeli nie wiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj. Na zerowce jest jedna gowniara co robi plotki i opisuje ludzi a maloto wrabia kolezanke z fajki no chyba nie ladnie. Wkreca brygadziste oczernia a potem leci d....e lizac. Cos tu jest nie halo.

Hela
@Work.pl

To się nazywa zawiść i chęć siania fermentu

###

Czy wszędzie tak jest jak na zerówce u pani A. M., że na nadgodziny przychodzą wybrańcy, są tacy co nie powinny bo ciągle kożystają. W tygodniu praca fajna gdzie mroźna zawsze zrobić normę, a jak nadgodziny to w nagrodę też przyjdą bo co tam i jeszcze w palarni się chwalić ze nadgodziny bez niej się nieodbędą i sama nie wie dlaczego przychodzi sama jest zdziwiona ze ciągle jest wybrana.......p. o ksywie M..a. Ciekawe jak to wszystko działa, coraz gorzej nic dziwnego że nie ma ludzi chętnych do pracy.

@###

Najpierw to Ty poczytaj slownik ortograficzny zanim cos napiszesz. I buduj zdania , aby mialy sens , bo jakos slabo mozna je zrozumiec. Pozdro

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
TRAMP

SPX wsysa od kierownika produkcji, inżyniera po inspektora jakości z tłoczni.

Jakaś tam

Słyszałam, że ludzie z kabelków, którzy do tej pory byli zatrudnieni przez agencję teraz dostaną umowę przez Tyco na pół roku. Ile w tym prawdy?

m
@Jakaś tam

100% prawdy ;)

Minionek

Dostałam dzisiaj ofertę pracy do tego zakładu proszę mi powiedzieć jak tam jest??

@Minionek

Jest świetnie! Cyrk na biegunach. Codziennie coś ciekawego w każdym temacie. Lecz trzeba przyznać, że pensja zawsze na czas. Pamiętaj że większość opinii ,,tu" pisanych, to wypociny frustratów nie mających odwagi na codzień ;) Wracając do tematu. Szału nie ma. Najniższa krajowa. Praca akceptowalna (znam gorsze kołchozy w mieście). Ludzie jak ludzie. Zawsze się jakiś debil trafi (lub stadko). Kasa zawsze na czas no i socjal nie najgorszy. Pozdrawiam Tych Normalnych ;)

franciszek
@Pikachu

Ciekawe to jakieś 80% wpisów na tej stronie to piszą desperaci,normalnie firma desperatów, a jest chyba o co.Monterki zarabiają najniższą krajowa(dobrze ze najniższa krajowa podnieśli to kobiety chociaż dostaną wyższą podwyżkę niż firma proponuje),a ustawiacz po przepracowaniu 8-10 lat zarabia ledwo 2 tys. Pożyczki socjale tez zostały okrojone.No i ostatnia propozycja firmy za niechorowanie 6 zł premii na miesiąc. Za tak premie chyba cala biedronkę wykupie:)Ot całe Tyco.

@franciszek

Niestety. Jesteśmy traktowani jak tania siła robocza. To fakt... To że związki działają na szkodę pracowników, to żenada.,, młode wilczki" po studiach zachowują się jak ,, Panowie w folwarku". Zapominając, że to nie oni robią prawdziwą produkcję a ta przecież wypracowuje realny dochód. Coś nam się kadra pogubiła pomiędzy papierami i kolejnymi bzdurnymi instrukcjami oderwanymi od rzeczywistości. No ale faktem też jest, że ,,frustraci" z tego forum podczas spotkań firmowych ,, nie mają pytań i nic do powiedzenia"... A z uporem maniaka oglądają sufity lub podłogę :-) No przecież znamy ich osobiście :-) I to ciągle słyszane dookoła : ,,co ja mogę z tym zrobić? Nic nie mogę... ". Specjaliści od rynku pracy twierdzą, że ten rok będzie należał do pracowników. Może być ciekawie. Pozdrawiam Tych Normalnych którym się jeszcze chce ;-D

ocena
@Pikachu

Chyba jesteś przydupasem jak tobie jest tak dobrze . Niektórzy ludzie pracuja w tej firmie ponad 15 lat nie są doceniani ,pesja stoi w miejscu ; nowe osoby przychodzą mają większą pensje. Niewszysc mogą GŁOS podnosić do swoich przełożonych. !!!

@ocena

,, Uderz w stół a nożyczki się odezwą" :-) Czytaj ze zrozumieniem a nie z zacietrzewieniem. Pisałem o zarobkach... Potrzebujesz tłumaczenia wprost? Pozdrawiam :)

Dzolo

Tam to dopiero jest Meksyk! Nikt się nie interesuje tym pietrem choć podobno najważniejsze. A tej słodkiej blondynki która wszystkim dobrze by zrobiła to miesiąc już nie widać!

On

Teraz to dopiero będzie się działo jest na 4p. New CHAMPION

Sraka

Kiedy podwyzki i jakie????? Bo rzygam tą pracą czas spie....z tąd

a

podwyzka w nowym roku o 63gr

B
@a

śmiem twierdzić że w przyszłym roku będzie niżej. Popatrz sobie na historię ostatnich pięciu lat. TO oznacza produktywność.

racownik
@a

Praca w takiej wielkiej korporacji, bardzo wysokie wyniki, samo dobro i świetlana przyszłość a zarobki? Żenujące i uwłaczające najniższa krajowa i to jeszcze z wielkim bólem co dla niektórych pracowników z dłuższym stażem.

!!!!!!!!!!!!!!!!!
@racownik

Potwierdzam. Cała ta sytuacja w Tyco jest grzecznie mówiąc żenująca. Te przejścia do firmy, podwyżki i nowe rzekome stawki za nadgodziny - Meksyk i bałagan na kółkach. Jak to jest, że pracownik z kilkuletnim stażem ma taką samą pensję, jak nowa siksa pracująca pół roku? Czy nic z tym nie można zrobić? Czy istniejące związki zawodowe są świadome swoich praw i obowiązków w tym zakładzie?

Pako

Odpowiedż do pako2.Co TY k...a myśliś ,że tu nikt nic nie robi.Pieniące dla nieprodukcyjnych to pewno bocian przynosi.TYCH K...a nierobów jest coraz więcej ,wymagania godzinowe coraz większe ,że można się z.....ć ,a taki pako2 pisze że sam jestem opierdalaczem.Po tekście chyba widać H..U ,że jestem fizolem i na CIEBIE J...e.

Uśmiechnieta

Czytam Wasze wpisy i jedyne co widzę, to pełno jadu i narzekania :(. Życzę Wam w Nowym Roku więcej radości,pomyślności i ... mniej jadowitości. Pozdrawiam

Monterka

A jak tam podwyżki plac? Wsżak zaraz nowy rok :(

Wk.........na
@Monterka

Podwyżki jak podwyżki ale za nadgodziny w sobotę ma być 50%?

Ciekawa

A jak podwyżki? Za chwilę Nowy Rok. Juz coś wiadomo jakie podwyżki?

Pozytywny

Wszystkim Paniom i Panom pracujacym w TE, życzę w Nowym Roku dużo szczęścia, radości, zadowolenia, spełnienia marzeń i .... mniej wylewanie pomyi , żółci na swoje koleżanki i kolegów . Więcej wiary w ludzi. Miłego Nowego Roku.

mi@

W tym zakładzie już nic się nie zmieni jedynie na jeszcze gorsze .Ręka rękę myje jedna wielka szajka .Na kablach kto dobrze w tyłek wchodzi ten ma dobrze z P .brygadzistką natomiast bardziej ambitni prze........bane

Pako

Odpowiedż do postu Tomek.Najpierw się k...a weż za robotę,pokaż co potrafisz a póżniej myśl o wyjazdach,szkoleniach i płacy.Kolejny opierdalacz się znalazł.!!

pako 2
@Pako

Ale kiedy tutaj sami opierdalacze. Pako również.

wkurzona

Udałam się do białego domku, bo potrzebowałam pewne zaświadczenie z działu kadr. Nistety pocałowałam klamkę, dział kadr zamknięty na cztery spusty. Na drzwiach żadnej informacji. I właśnie zrozumiałam, jak się w tej firmie traktuje pracowników produkcji. Nam się cofa zaplanowane niejednokrotnie urlopy, a wszystkie panie z kadr idą na wolne i nawet jedna nie pełni dyżuru. Żeby jeszcze wcześniej była jakaś informacja...Słyszałam też, że jedna pani z białego domku stwierdziła, że jak się komuś nie podoba praca w Tyco w Polsce, to niech jedzie pracować do Tyco w Czechach. Czyż nie jest to żenujące, bardzo inteligentna wypowiedź. Mam nadzieję, że już wkrótce to się zmieni na naszą korzyść. Oby to szybko nastąpiło...

jeszcze trochę...
@wkurzona

odp. dla : wkurzona 2016-12-30 15:46:02 To jest tak zwana korporacyjna równość i uprawnienie oraz kodeks etyki (usunięte przez administratora) WARTY. Jest bardzo widoczny podział na szlachtę oraz plebs tzw. Szlachta to np antresola na wtryskach, a plebs... wiadomo "nie myśleć, nie pytać, robić, robić robić. Jak taki podczłowiek ma jakąś sprawę ważną do załatwienia to może poczekać tydzień. Przecież to z pewnością mało ważne bo człowiek też mało ważny, zwykły robol więc co może mieć ważnego do załatwienia? Ciąg dalszy wkrótce: między innymi miejsca parkingowe dla szlachty o których pisałem wcześniej. To dopiero początek...... podobno ma być jeden sedes na każdym piętrze. ciekawe że dla roboli jest jeden sedes na kilkadziesiąt osób(kolejki są to widać, szczególnie na kabelkach), a szlachta ma w posiadaniu dwa/trzy sedesy na 10 osób. Chcę przypomnieć takie tam: szanuj bliźniego swego, jak siebie samego. Tego w kodeksie etyki nie zauważyłem. ;-). HWDK - znaczy się H..J W D..E Korporacji happy new roku.

Witam, czy ktoś może ma doświadczenie na stanowisku inżyniera serwisu- field service engineer i mógłby podzielić się opinią na temat danego stanowiska? Jak wygląda kwestia zarobków, wyjazdów, szkoleń? Ogłoszenie ukazuje się nie pierwszy raz w przeciągu ostatniego roku. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics