Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

wyksztalcony_robotnik

Kolejny fajny tydzień w Tajko czas zacząć :) Kawiarenka z palarnią już otwarta ?

Genia

Witam wszystkich! Mam na imię Genia. Słyszałam że potrzebują do pracy na stanowisko sprzątaczka globalna. Jak myślicie łatwo się dostać? Mogę później awansować? Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi.

Qwerty
@Genia

Później będzie globalny selekcjoner śmieci i operator globalnego mopa. Odrobina wazeliniarstwa i praca od ręki.

Pani Dorn

Słyszałam, że jeszcze przyjmują do Tyco na te chińskie kable. Napiszcie, jakie warunki, atmosfera, czy w ogóle warto.

DR HAB MEC

Jeżeli w rozpatrywanym środowisku pracowniczym panuje epidemia choroby „Zawiść” to znaczy że myśli tak większość a to za tym idzie eliminuje się źródło a nie efekt o czym świadczy użyte słowo „epidemia”.

Rosso
@DR HAB MEC

Myślenie większości często można podsumować cytatem: ''Choć żaden tłum nigdy jeszcze nic nie stworzył, to różnym tłumom wielokrotnie zdarzało się coś zniszczyć (usunięte przez administratora)

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

sou

Mylisz się tu nie o zawiść chodzi. Sporo jest osób w naszym zakładzie odnoszących sukcesy ale nadal pozostają normalni i szanują pracowników fizycznych.

KROWA

Menagerowie zróbcie coś z tym kolesiem co ciągle mówi o awarii uszczelki w blaszaku. Można w banie dostać od tego pieprzenia. Proponuje ten głośnik na antresoli zamontować. Niech ciągle powtarza .... "czas na ciasto, zjedz placek, czas na ciasto....."

Nickt

SZOK… Nie ma to jak być MANAGEREM od TABLIC w znanym nam klubie … Jak to się mówi - ważne ze płacą… To się teraz gdzie nie gdzie nazywa LEAN Manufacturing = TABLICOMANIA albo jak nie wiesz co zrobić to zrób tablicę na pewno się spodoba a ile widzów się wówczas ma... Chociaż jeden został Kierownikiem Kierowników o taka sobie droga do kariery...od tablicy do koryta

Lilla

Oby nie odnalazla twojego sensu zycia w frustracji, pracy za grosze, plucia jadem dookola siebie.

Pracodawco! Spiesz się szanować pracowników! Tak szybko odchodzą!

sou

Mam pomysł, skoro my fizyczni jesteśmy oceniani przez przełożonych to może czas wprowadzić ocenę przełożonych przez fizycznych pracowników. Można to zrobić w anonimowej ankiecie dla danych wydziałów która się pojawia co jakiś czas. Umieścić tam nazwiska od brygadzistów do kierownika kierowników i ocenić ich w skali od 0 do 10, gdzie 10 to najlepsza ocena. Podejrzewam że ta ankieta była by w 75% prawdziwa. Na dzień dzisiejszy na przykładzie żółtego liderzy STWD i brygadziści mieli by noty od 4 do 9, to kierownik kierowników pewnie powyżej 0 by nie wskoczył :D. ALE ZNAJĄC ŻYCIE NIEWYGODNE PYTANIA SĄ USUWANE Z ANKIETY !!!

Paula

Ale przynajmniej teraz zajęcie ma słodka blondynka! Musi biedna sprawdzać tablice i zdjęcia znowu robić! Biedna! Tyle pracy ma! A wszystko przez jeden wpis tutaj! Serca nie macie!

Miglanc

Hehehe dobre z tym wpisywanie fałszywych danych na tablicach… problem polega na tym że nikt się nie pyta jakie tablice się przydadzą tylko tablice idą od BOGA i mają być być być i być… na pewno wszystkie dane są aktualne i weryfikowane. Pytanie czy ktokolwiek potrafi zweryfikować te dane :) Naprawdę jest fajnie mieć kolorowe tablice i pełno wykresów nad którymi panuje BOŻEK

zenia

Czy takie postępowanie jest etyczne??? A może ćwiczy rolę do kolejnej części filmu "Mściciel".

Asia

Jeszcze trochę i sam będzie szlifowal! Jeszcze trochę!:-)

gienia

Uważajcie, żeby nie podpaść kierownikowi w żółtym. Grozi to zesłaniem do piwnicy na szlifowanie, a fajne to nie jest. Właśnie dzisiaj spotkało to jednego z moich kolegów. Bardzo przykre.

@gienia

Dodajmy że to już kierownik kierowników

Przeczytałem sobie dzisiaj memorandum. Myślicie, że te sztuczne awanse coś zmienią, nic nie zmienią oprócz ich pensji, i tak już wygórowanych. Porażka i kpina, tylko żal mi naszego dyrektora, bo o nim chyba zapomnieli i gościu awansu nie dostał. No to mamy samych globalnych...Idę się wyrzygać, brrrrrrr

Vizir

Hydra juz w tyle! Teraz przyszłość to kamery!

@Vizir

Kamery to też już przeszłość, teraz przyszłość to chipy w d...e, rozliczą Cię wtedy ze wszystkiego :D

ustawiacz

Takie coś. Zrobiłem eksperyment i cały pierwszy kwartał tego roku do dziś włącznie, na osławionych już tablicach godzinowych, wypisywałem totalne bzdury. Numery zleceń, normy oraz zrobione ilości nie miały nic wspólnego z tym zakładem. Przechodziły obok różne osoby, od brygadzisty po kierownika i nikt nawet tego nie zajarzył. Udowodniłem tym samym, że owymi tablicami nikt się nie interesuje i był to niepotrzebny wydatek. Można??? Pewnie, że można. Jakieś komentarze???

@ustawiacz

no i ruszyłeś lawinę sprawdzania tablic :D, a tak swoją drogą zostałeś gdzieś z tyłu bo od tablic ważniejsze są "hujunki" i hydra

Ciekawa

Łatwo dostać się na montaż ?

Bialy ząb

Faktycznie jak obcokrajowiec będzie mógł zrobić max. 32 nadgodziny to oszaleje z radości! Ha ha!

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics