Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

ona

A.M to dobry przykład gdy prostej dziewczynie,bez perspektyw da sie trochę władzy-wtedy wychodzi kto jest jakim człowiekiem naprawdę (człowiek małego formatu).

@@@
@ona

A może czas na jakieś zmiany w tym temacie?

#@#
@@@@

Przydałyby się zmiany, ale oby na lepsze bo tych gorszych zmian wszyscy już mają dosyć.

Kocica
@@@@

Mam na myśli zmianę w postaci nowego albo nowej brygadzistki zamiast AM

Wredna

Kolesiostwo i tyle

Do Czech tak tylko tyco wyjeżdża i mało tego najgorsze obiboki przeszło rok na chorobowym opieka za opieką. Proszę jaka nagroda .Ludzie chorujcie ile się da a będziecie nagrodzeni tak się żądzi na kablach

pracowita
@ja

Nie zgadzam się z tą opinią. Był okres, że do Czech chętnych nie było, nikt nie chciał jeździć. Ale jak ludziska wyczuli, że można sobie trochę do pensji na dietach dorobić, to teraz najlepiej cały zakład by jechał, no może prawie cały. Ludziska ogarnijcie się trochę, przemawia przez was czysta zawiść i tyle w temacie.

Pata

Te operatorki to naprawdę żenada musisz ogarniać swoją i jej maszynę i nic za to nie dostaniesz a każdy postój maszyny operatorki to twój problem masakra ale jak się posypią reklamację to wszystko wróci do normy

Pikuś

Jako operatorka i pewno Twoja wiedza marna.Nawet Niewiesz gdzie start maszyny,gdzie stop.Firma tanim kosztem chce obsługę produkcji a całą robotę wykonują ustawiacze, a pseudo operatorki podniecone że są operatorkami,żenada.Odpowiedż,dostaniesz 50zł brutto więcej.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Monterka

Mam dostać niedługo umowę przez tyco jako operatorka. Ile dostane na reke?

Dzidzia

nowa propozycja Na większe pieniądze mogą liczyć pracownicy magazynów czy operatorzy wózków widłowych. Ci ostatni po dwóch latach mogą zarobić już 4000 złotych brutto czyli 2853 złote netto. Płacone pracownikom pensje sprawiają, że Lidl nie zauważył tendencji do odpływu pracowników związanej z programem 500 plus (której notabene nie widać także w statystykach GUS). Jednak ostatnie podwyżki zbiegły się w czasie z wprowadzeniem programu. Sieć nie tylko płaci w miarę przyzwoicie. Pracownicy Lidla mogą także liczyć, podobnie jak pracownicy konkurencji

jeszcze trochę...

cyt..... "szanowni państwo, proszę aby od 15.12.16 przyjeżdżać do pracy komunikacją miejską"........ firma bez parkingu, ewenement na skalę światową. zapraszamy do pracy w TYCO - płaca minimalna dla świeżych operatorów itp - płaca najniższa w KUJ.POM. dla specjalistów - zatrudnienie przez te kutwy z manpowera. - brak premii - palarnia w krzakach - brak miejsc parkingowych (od 15.12.2016) - dotychczasowy parking to tor dla łazików NASA - parking dla rowerów, ech..... - wspólne szafki - dział HR pyta pracowników jak ma pracować i co ma robić (10 lat studiów i żeby się pytać gościa po podstawówce co jest nie halo, albo w opiniach goworkowych szukają inspiracji. proszę śmiało korzystać :-)) - firma rodzinna - gwarantowana praca - dużo pracy - praca pełna wyzwań - odpowiedzialna praca - praca w zespole - praca, praca, praca.......i na końcu mała płaca Wesołych Świąt.

Brzoza

proponuje liderowi od passta tdi przenieść palarnie na zerówkę do żółtego.To chodzenie co 20 minut go wymęczy ,a co dopiero jak przeniosą wiatę w krzaki.Cały HTS to jedno wielkie nie porozumienie.Planista i technolog do d... a-ludzie na produkcji nie maja z nimi lekko .Co chwila wychodzi coś nowego ,ale musi być zrobione i już.Stempel stawia monter i później spije śmietankę.Nad procesem czuwa wszechwiedzący i palący głupa na każdym kroku chłopak z polskiej wsi od paska tdi(sorry teraz juz dostawczy jest bo sie nie miescil).Tluscioch zapomniał jak ściemniał za czasów brzozy -pil kawe przy maszynie i żar batony z automatu,a teraz okulary ,5s i presja na ludziach.Żenujące.Uwaga : lubi spuszcać z ucha .Kiedyś był kolegą ,z którym jadło się śniadanie a teraz obrabia tyłek i wykazuje się majstrowi na go mitingu na palarni.Ogólnie ,gdyby nie parę osób ,które jawnie nadużywają swoich funkcji i mają słabe pojęcie o produkcji byłoby fajnie.Jak będzie w przyszłości zobaczymy

123#

Nie polecam zmiany na zerówce u A. M. , stres i mobbing

pracownica #
@123#

Tak to prawda że źle się pracuje na zmianie Pani .A.M, same grupki porobione. Teraz między świętami trochę spokoju, bez stresu i teź swoje człowiek zrobi, normę i.t.d. w spokoju i bez nerwów.

graficiara
@pracownica #

No cóż, jest coś na rzeczy, bo temat wraca jak bumerang. Chyba trzeba się nieco głębiej zastanowić nad sz.p. AM.

Dzidzia

Panie dyrektorze i panie kierowniku skąd chcą państwo wziąść 150ludzi do pracy,czy nadal ktoś sobie robi nadzieje na lepsze jutro nie płacąc normalnych wyplat,jest juz prawie 2017 a pensje z 2005 .czy myśli ktoś tam za biurkiem ze ktoś bedzie pracował za taka sume dluzej niż rok,bo mi sie wydaje ze zostana tylko ci co czekają na odprawke za lata pracy , a nowi przyjdą a potem zobaczymy ich w parku przemysłowym u konkurencji Oczywiście rozumie podejście władz w tej firmie , oczywiście gdybym miał jakieś stanowisko na poziomie tez bym dążył do wykonania produktu z jak najmniejszym wkładem finansowym,ale niestety czasy sie Troszkę zmieniły i o pracownika trzeba powoli walczyć,chyba ze załoga ma sie składać tylko z ludzi którzy albo maja problem z jakimś nałogiem,albo czekają do emerytury,albo tacy co juz maja tyle lat stażu w firmie,ze na pewno nie zaakceptują nowych pomysłów...,chyba ze mam plan B i otworze agencje pracy dla pracowników z Ukrainy,,,to jest biznes plan dla kogoś kto ma trochę kasy na start

zu

pracuje z karoliną jest super babką dobrze się z nią pracuje jest (usunięte przez administratora) a ta co wypisała te bzdury na jej temat chyba sama zadaje się z chłopakami pewnie zazdrości że karolinie się tak powodzi jest bardzo lubiana na zmianie i pracowita zawsze służy pomocą

OJ

co "jest nie tak na wydziałach"? Jak to możliwe że TEOA i szesnasta gwiazdka nie rozwiązały problemów?? Więcej tablic, ankiet, list sprawdzeń, ocen itd.

Dzidzia

Szefostwo sie niby zastanawia co jest nie tak na wydziałach.....odpowiem na to pytanie,,,,,dzisiaj odebrałem swoją wypłatę i jest mi bardzo przykro,bo nie wiem co z taka suma pieniedzy zrobic,czy kupić dziecku lizaka za 2zł,czy dołożyć 90gr i kupić 1kg cukru bo to na dłużej bedzie jadła,,to mi się wydaje ze jest wstyd dla faceta co ma sie opiekować rodziną,ale jeszcze większy wstyd dla szefostwo tej firmy,bo to tylko świadczy o szacunku szefostwo jakie ma dla pracownikow, juz powoli sie zastanawiam czy te wykresy osiągnięć to szefostwu przyslonila wykresy wypłat,,,,,,żenada dla władz tej firmy

Babcia

Zgrywa cwaniaczka a to zwykla parówka jak była zadyma w klubie i jego znajomy miał chwilowe problemy to on wielki ochroniarz schował się za drzwi i czekał na policję nie pomógł koledze taki twardziel

@Babcia

Witam, Na forum jestem dość nowy i myślę sobie dlaczego ludzie w tej firmie tak sie nawzajem obrażają, niby średnią w zakładzie wieku to 40lat,a mi sie wydaje ze pracuje w przedszkolu,każdy w tej firmie ma cos za uszami,młody czy stary pracownik,i wydaje mi sie ze każdy z tych co tak wypisują chce dalej pracować dla firmy , bo gdyby tak nie bylo to chyba by sie sam zwolnił,chyba ze tylko ktoś jest modry w pisaniu, a tak naprawdę jest niedorajda życiowa co boi sie nawet odezwać na spotkaniach zakładowych itp,miała to być forum na temat pracy w firmie,a powstała sekta ludzi którzy nawzajem sie nie akceptują,,moze czas zmienić prace,bo w firmie z takim podejściem ludzi innym również sie ciężko pracuje . Pozdrawiam

...

Ten mongoł z 5p by się zabrał za robotę bo tylko dupe wszystkim obrabia i dłubie w nosie a jak nie ma co robić to widać bo wtedy nosi na czole swoje powiększające okulary i co chwile siedzi u biurowych

Lenka

Mam pytanie dlaczego ślusarz z 5 piętra chodzi po zakladzie z różnymi paczkami czyżby dorabia za Świetego Mikołaja ? Jego komputer az sie pali tak pracuje ślusarz ?

Lena

Żal mi tego F-Dyka jak wróci z Czech tyle czasu bez chłopaków, oni mu zrobią z tego wąskiego tyłka HDS-a

Adolf von Majeranek

Dokładnie to UFO porwało naszego ŚP Mistrza.

Kolo

U-Gała F-Dyk O-Szampion raczej UFO

Adolf von Majeranek

Chodzę do tej roboty wiecznie uhahany xD zakładam na wszystko i wszystkich okulary. Pan U- Gała może zrobić mi 5S+1 w moim swieżo zrobionym kakao, U-Dyk dalej niech pedałuje na swoim motorze do Norwegi, a Szampion-O goni ich swoim Passatem. Tak właśnie rodzi się Elita nowi przychodzą starych porywa UFO.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics