Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Dzidzia

Uwaga Ruszają przed Świąteczne oferty pracy,chcesz sobie dorobić do pensji w tyco,czytaj ogłoszenia,zarobisz wiecej niż oferują w Czechach i będziesz przy rodzinnie ,oferujemy talony na zakupy prezenty z zniżką do 70% Oferty pracy Bydgoszcz Polecam gorąca stronkę,ja nie robie nadgodzin w firmie , bo mozna zarobić w weekend tyle co w miesiąc w firmie

Była

Inne firmy na wyjeździe/transfer/szkolenie płacą stawki unijne tylko w TYCO jeszcze o tym nie wiedzą… Chyba przepisy się zmieniły...:)

W każdej plotce trochę prawdy, ja lubie wszystkich i mam gdzieś co inni piszą i myślą oraz robią,przychodze do roboty robie swoje za tyle co mam zapłacone czyli 3 h pracy resztę 5h wiadomo,firma jest szczęśliwa ze ktoś jakoś pracuje,ja jestem szczęśliwy ze do Czech mnie nie wołają i latka lecą byle do emerytury.pozdrowienia dla kierowników i innych co lubią kierować firmę mu upadku

ustawiacz 12

:D dobre, ale rozumiem że tych 3h wliczasz przerwę śniadaniową?

Rafal
@ustawiacz 12

Ja tez tak pracuje. Nauczyli mnie tego prezes kierownik brygadzisci i liderzy! 3h . Reszta to gra aktorska nie mająca nic wspólnego z praca. I jest dobrze. Jak odbieram wypłatę to przynajmniej nie mam kompleksów!

PLN
@Rafal

Jestem ciekaw czy powiesz to prosto w oczy prezesowi jak ciebie sprawdzi przez adiego . Musisz usiąść na praski za kobiety i zrobic norme jak tobie nudzi się . a co. niektórzy musz (usunięte przez administratora) i robić godziny ( za ciebie negusie !!!!!!!!)

ABC

Swoją drogą te "skierowania" na wyjazd do Czech są mocno podejrzane i nasuwa się pytanie dlaczego na kablach tylko tajkowe?

abc
@ABC

A kierownik mówił, że szanse mają wszyscy pracownicy, agencyjni też, co nie?

Pozytywny
@ABC

Pani /Panie podejrzliwy. Widze, ze spiskowa teoria dziejow wciąż aktualna. Może zostały wybrane osoby urodzone w środę, może osoby tylko spod znaku Lwa? Troszkę opamiętania. Skierowania na wyjazd w niczym nie były podejrzane. Gdybyś wysłuchał dobrze kierownika na spotkaniu, usłyszał byś , że wybrane zostały osoby, które wpisały się na najgorszy termin wyjazdu - okres miedzyswiateczny. A że wpisaly się osoby zatrudnione bezposrednio w Tyco. Ot cala tajemnica. Wiecej wiary w ludzi życzę, mniej podejrzliwości.

Pozytywny

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Pako

Począwszy od wypowiedzi Necxt i skończywszy na Widz to LUDzie nie bieżcie tego pod uwagę , to chyba jacyś desperaci.W tej firmie jest syf ,rozpieprzanie kasy na prawo i lewo,ale wczytajcie się w te opinie, to normalnie żenada.Nowy majster całkiem wporzo gość i to co ktoś opisuje to napewno nie jest z żółtego.Pozdrawiam.

Widz

Nowe zasady firmy, nie jedziesz do Czech , to juz nie pracujesz, i znowu firma bedzie szukać pracowników, chyba sie zatrudnię za mega pensję,ktora jest niższa nawet jak pójdziesz na kasę do biedronki,,powinna rekrutacja polegać na pytaniach.....jesteś w wieku 70« .nie masz rodziny,jesteś zdesperowany,potrzebujesz renty,przyjdź do nas,płacimy nic , ale jak wyjedziesz do Czech to na jedzenie zarobisz,pozdrawiam obecnych i byłych pracowników

Obserwator

Da rade! Kierownik będzie zadowolony! Przecież co w rodzinie to nie zginie! Ciekawe co na to Stany?

Dzidzia

Jeżeli to wypowiedzenie przez mistrza nie jest mobingiem to prosze mnie oświecić-cytat...jedziesz do Czech firma ma prawo cie zmusić.jeżeli nie to umowa zostanie rozwiązana, ..... Myślałem ze pracuje w firmie trochę bardziej rozwinietaej,ale sie myliłem/lam, widać że dają stanowiska ludziom co maja cos na sumieniu, i chcą ściągnąć ludzi do sądów,dla firmy taki mistrz to cud nad Wisłą.góra pociągnie za sznurki a żołnierze będą walczyć w ich imieniu , i niestety firmie pozostaną do pracy ludzie co przyjdą i wyjdą, i niestety straty bede tak wielkie ze nawet dyrektor bedzie mógł szukać pracy,firma pójdzie z torbami.....wniosek jest taki ze ktoś chyba nie potrafi tu rządzić i rozmawiać z ludźmi, ja chętnie pomogę ogarnąć wam ten bałagan juz pisze cv..pozdrawiam wszystkich pracowników tyco zakładu karnego w Bydgoszczy

@Dzidzia

Ja rozumiem mistrza dostał nowy cel i to robi,ale zapomniał ze to nie uk, tam mógł robić z ludźmi co chcę, ale niestety wrócił do pl i musi sie Troszkę nowych zasad nauczyć

....nadciągają kolejne wypowiedzenia......

Pako

Będąc obiektywnym to napewno nie naciska i nie zmusza .Wypisujesz bzdury.

Golas

Nowy mistrz juz nie pyta prosząc o wyjazd do Czech lecz naciska i zmusza do wyjazdu żeby tylko podlizac się swojemu przełożonemu z rodziny. Oj to się kiedyś wszystko przeleje!

lola

a co myślicie o wyjazdach niby na szkolenia ludzie sami chcą jechać haha bajeczki

Maciej

Teraz w naszym zakładzie jest bałagan.to nie wina kierowników mistrza.czy prezesa.to wina zmian które sa wprowadzane w zakładzie.zakład chce być udoskonalony technicznie np cnc itp.ale jak udoskonalić cos co zmarło pare lat temu. Zatrudniając nowych chcą wprowadzić nowości z ich nowych główek..ale w tym zakładzie juz raczej nic sie nie zmieni.trzeba go odbudować od podstaw( niestety tez trzeba wydać kasę w maszyny w ludzi itp).ale jak tu cos wprowadzić jak młodzi po 1 roku .mówią Bay Bay tyco idę zarabiać do konkurencji bo u was renta za prace to tak jak kurpiowska..

...

Z tym lupiezem to już troche przesada każdy ma jakieś wady jeden ma łupież drugi lubi np.sobie wypić a ty taki idealny jesteś

Wqw
@...

Widzę że co niektórzy nie mają swoich problemów to zajmują się pierdolami no ale cóż głupich nie sieją sami się rodzą i proponuje zająć się swoją d........a a nie innych

Wqw
@...

Tajkowy

Czyżby łupież z żółtego zaczął używać lepszego szamponu do włosów niż z biedronki? :)

Nikt
@Tajkowy

Czy Ty człowieku nie masz innych problemów jak przejmować się cudzymi włosami? Jeb...się w tej pusty łeb!

Obserwator
@Tajkowy

Tajkowy zastanów się co ty piszesz. A może raczej tajkowa, co? Niedawno przeszłaś do Tyco, latasz do kibla jak ze sraką na fajkę i nikt tobie uwagi o to nie zwraca, nawet on a ty widzisz tylko łupież? Ty chora jesteś dziewczyno i musisz mieć bardzo nudne życie skoro o takich bzdurach na forum piszesz. Zacznij przygotowania do świąt bigosik, pierniczki i zapomnij o tej stronce bo czytać się nie chce twoich wypocinek

EKB

Biadolicie na wynagrodzenie a z tego co widzę to nie jest źle jeżeli stać Was na wojaże po Meksyku.Szacunek.

Bokser Balcerzak
@EKB

Meksyk to ta firma! O czym ty biadolisz?

EKB

Biadolicie na warunki i zarobki ale na wojaże po Meksyku was stać!!

Grubas

Ja Passata juz żem sprzedał. Tera ino stoły kupuje!

zdun

Jak tam się trzymacie koledzy z ADHD z 4-go piętra, wyrabiacie z grubym nierobem, który co pół godziny chodzi na fajkę??? Następny przydupnik kierownictwa, a na kablach naklejki drukował. Jak mówią słowa pewnego utworu: każdy chłopak z polskiej wsi wozi się passatem tdi...

ff

Najlepiej na tym wyjdzie motocyklista ,kolega Gały,co sobie z nim po Norwegii szlajał-bedzie kolejny kierownik od niewiadomo czego...ale Gała takich lubi co mają wąski tyłeczek i wazelinę zawsze przy sobie..

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics