Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje w dziale kadr. Nie dość że przenieśli ich na któreś tam piętro w żółtym , zrobili kioski żeby byle kto i z byle czym nie zawracał głowy . Wprowadzili do tego otwarte godziny dopiero od 12 chyba to jak już człowiek pójdzie w tych godzinach to okazuje się że siedzi tam sobie tylko jedna Pani która i tak nic nie wie i akurat nie może pomóc . Reszta Pan pracuje niby zdalnie i wszyscy zadowoleni . Kiedys byłem to musiałem poczekać na rozmowę przez telefon bo akurat Pani wracała do domu z dzieckiem z przedszkola ,a teraz jak bylem to była tylko jedna pani która i tak nie umiała pomoc . Pandemia się skoczyła i można bezpiecznie codziennie przychodzić do pracy .

kandydat

Witam, Jak wygląda praca magazyniera na dziale tłocznia?Jakie zarobki ludzie atmosfera?

@kandydat

Daruj sobie pracę w tyco.

XD
@kandydat

Trochę pracy fizycznej jak i pracy z systemem przy komputerze, sporo wożenia komponentów wózkiem. Wszystkie trzy brygady bardzo zgrane. Ludzie na tym dziale są dla siebie w porządku, pomocni i wyrozumiali. Szanują ciężką pracę. Miła atmosfera.

Byłem na rozmowie jako mechanik wszystko dobrze standardy system czysto schludnie konkretną rozmową ale stawka niestety poniżej krytyki po prostu żenująca

@Zainteresowany

A zdradzisz ile Ci powiedzieli? To podlega negocjacji i patrzą na doświadczenie itp? Ile lat masz za sobą jeśli można spytać?

@Zofia

6k brutto jako mechanik utrzymania ruchu to troszkę za mało chciałem zmienić firmę ale chyba dam sobie spokój

Beata
@Zainteresowany

zaproponowaną ci stawkę to przy połączeniu z UoP rozumiem ? nie było szans na negocjację ze chciałes wiecej, firma nie chciała rozmawiac?

@Zainteresowany

aha nie mówili niczego o podwyżkach z czasem? była deklaracja, że to stałą kwota na lata już? ciekawa jestem jakie są perspektywy odnośnie doceniania za dobrą pracę

Nikt
@Zofia

Masz kubki za dobra robotę podobno mają zastąpić podwyżki....i wystarczy nam

@Nikt

Kubki? A to było jakieś konkretne ogłoszenie, że piszesz, że mają tę kasę zastąpić? Jak tu się jakieś istotne komunikaty ludziom ogłasza, są spotkania odnośnie tego czy poczta pantoflowa wychodzi?

Ja 45

Mam pytanie-dlaczego prezes firmy chce nam zabierać urlop??? dlaczego mamy wybierać 3dni urlopu do marca??kiedy go nie potrzebujemy??a co kiedy naprawdę będzie potrzebny nam urlop np z powodu wypadku losowego???czy pan prezes pomyślał o nas pracownikach??czy tylko o gwiazdkach??uważam że to nie normalne tym bardziej że i tak musimy planować urlopy letnie a do tego dni wyznaczone przez zakład np na inwenture..może odrazu wybierzmy cały urlop a jak będzie potrzebny będziemy brać bezpłatny... Mam nadzieję że pan przemysli swoje założenie w tej kwestii...ciekawe czy pan weźmie 5dni urlopu do marca???????????

HD
@Ja 45

To przedłuży twoją pracę tutaj przynajmniej do marca.

Moldingowiec
@HD

Za dużo tej jakości na wtryskarkach, nic nie idzie robić, sami hamulcowi.

Luzik
@Moldingowiec

Wtryskarki nożna określić jednym stwierdzeniem : jaki kierownik, taka jakość.

Bookkeeper
@Luzik

Sukcesy wtryskarek są mocno przereklamowane i do tego słono nas kosztują.

XD
@Ja 45

Twój wpis dotyczy zaległego urlopu i jest to tylko i wyłącznie prośba z góry, Nikt nie ma prawa zmusić do wybierania urlopu w takim terminie. Według kodeksu pracy zaległy urlop za rok 2022 należy wykorzystać najpóźniej do końca września tego roku. Najwidoczniej ktoś przypadkiem wprowadził was w błąd. Pozdrawiam

Gil
@XD

Chyba nie bardzo rozumiesz o co chodzi.

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
OperWózka.wSkład.Udt

Po 15 letnim doświadczeniu na magazynie głównie wysoki skład ale także załadunku i rozładunku trójkołowcami - elektrykami Still. Rozladunki tworzyw . Na wtryskarkach ,,Engel" do produkcji plastikowych wyrobów -Nasyp. -wstawianie form. Na jaką podstawę netto można liczyć ...? I jak agencje ominąć? bo już na takie rzeczy nie mam też czasu i nerwów.

Kj

Nie polecam firmy, kolesiostwo układy,brak merytorycznego wsparcia ,lizuzusostwo pełną parą ,nie pozdrawiam wtryskarki

Hermenegilda

Nikomu w tej firmie nie chce sie juz pracować, a to, home office, chorobowe, znikanie gdześ w czasie pracy albo robienie zakupów czasie pracy. Wszyscy już chyba olewają i pozdrowienia dla liderów kultury za pomysł z gatunku: co zrobić żeby nic nie robić.

Prawda
@Hermenegilda

Bo taka jest prawda

Czy są kontrakty zagraniczne we Francjii z tej Firmy ?

Zygzak makqłin

To nie lepiej się podmyć? Rozumiem że czasami coś tam zaswędzi ale mydło nie boli czasami poszczypie na początku a później jest całkiem przyjemnie.(usunięte przez administratora) A dzięki za pozdrowienia to bardzo miłe ????

Do waszej firmy potrzebują mechanika czy praca zmianowa jest i jakie są place? Średnia krajowa czy godzinowo?

Olga
@Zainteresowany

Jakie masz ogólnie doświadczenie? Wypłata przeważnie zależy od doświadczenia w wielu firmach. Czemu w ogóle zainteresowałeś się właśnie tą firmą?

Lola
@Zainteresowany

Na stronie tyco powinny być oferty pracy Jakie zarobki mechaników nie mam pojęcia

@Olga

Ponad 15 lat mechanik maszyn przemysłowych 7 w ucr większość uprawnień technicznych

Anka

Czy obecnie trwa rekrutacja na stanowisko produkcyjne? W jakim systemie pracuje produkcja?

Operatorka
@Anka

Nie warto, co raz gorzej. U gory same (usunięte przez administratora) próbują cie wycisnąć na maksa za najniższą krajową, a potem nastepny. Generalnie mają cie w (usunięte przez administratora) i tak traktują. Duza rotacja, ciągle nowi ludzie. Praca tutaj to raczej zyciowa wegetacja. Praca dwu lub trzyzmianowa.

lolo
@Anka

Hej Anka na produkcję zawsze potrzebują na montaż kable 2 -3 zmiany wtrysk 3 zmiany inna lokalizacja bo na Krzywca Najniższa krajowa czyli tak jak wszędzie + nadgodziny w weekend Zapytaj w agencji tymczasowej manpower

Anka
@lolo

Dziękuje. Zgłoszę się w styczniu. Interesują mnie maks. 2 zmiany???? pozdrawiam

Lola

2 lub 3 zmiany Cały czas szukają ludzi

Abraham
@Lola

Ja w tej firmie straciłem żonę bo się zakochała w pracowniku!

Sznur
@Abraham

To może moją zatrudnia zrobią mi przsluge

Golec

Weź moją.

lolo
@Anka

Zapytaj w manpower zmienili teraz lokalizacjęz Gdańskiej przenieśli się naprzeciw Dworca PKP taki żółty długi budynek

Super dziubek
@Anka

System pracy , bez systemu, wynagrodzenie , zależy komu trzymasz , ludzie , zależy jak spojrzysz, lubisz targ przekupek , to coś dla ciebie ,pamiętaj nie wychylaj się że na czymś się znasz , bo łaziki z stażem cię zjedzą, stanowiska do obsady od lat takie same, najlepsze zaklepane , tylko według znajomości, wykształcenie i staż nie potrzebne , tam jak za (usunięte przez administratora) tata zna tego,mama zna tego, kuzyn zaklepany za biurko itp..

lola

Trudno... życie

Myślę, że na większe podwyżki nie ma co liczyć. Aczkolwiek przed wyborami do związków zapewnienia były inne. Jeżeli, tak jak mówią starsi stażem pracownicy, nie zmieniają się od lat stawki socjalu, jeżeli za pranie stawka od lat jest taka sama, to na co możemy liczyć tym razem? A no właśnie, związki związkami, a gdzie jest komisja socjalna, przecież na socjal płacimy my, pracownicy. Chciałbym odnieść się jeszcze do premii kwartalnych. Zliczając moje wszystkie 4 premie w roku, to wychodzi jakaś część mojej pensji. Na jednym z zebrań z pracownikami pani z HR-u, chyba przypadkowo, wygadała się, że pracownicy umysłowi otrzymują premię raz do roku, ale w wysokości swojego miesięcznego wynagrodzenia. Czy to jest w porządku?

Umyslowy

Musiała Pani źle usłyszeć. Podobnie jak wszyscy pracownicy produkcyjni dostajemy premię. Różnica jest tylko taka, ze dostatajemy ja raz w roku jako chyba w tym roku 8 % wynagrodzenia z 4 miesięcy. Czyli tak samo jak Wy, tylko my niestety raz w roku.

Umysłowy II
@Umyslowy

Dodam jeszcze że umysłowy nigdy nie ma gwarantowanej premi i zależy w 100% od oceny pracowniczej i wyników firmy. Także mogę się zamienić

@Umysłowy II

A to faktycznie inaczej... To umysłowi pewnie mają jeszcze jakieś alternatywne formy motywacji? Bo raczej na samej premii by się nie kończyło

Rekin
@Zofia

A kto tam jest umysłowy pracownik, jakoś ciężko spotkać chyba , czytając opinie i jaka obsada stanowisk , czy umysłowy to ten co ma lepsze znajomości,czy ten co do emerytury chcę się dokulac

Erjot
@Rekin

Jedno jest pewne. Większość tzw umysłowych nie dostała się do tej pracy przez pośrednika.

Niesmak

Czy na Krzywca są ZZ? Panie przewodniczący Metalowców, byłeś na N65 już? Rozmawiałeś z ludźmi?

????
@Niesmak

A co to znaczy N65

Związkowiec
@Niesmak

Jaśniej proszę!

Niesmak
@Związkowiec

Och, słabiutko, orientacja o zakładzie równa 0, chyba pisałem, że na Krzywca. Solidarność tu dojeżdża, chociaż za Nimi nie przepadam, ale są.

młody

witam czy to prawda, ze macie bardzo poważne problemy z obstawieniem magazynu ? jak wyglada sytuacja w firmie ponieważ zastanawiam się nad zmianą pracy. pozdrawiam ;)

@młody

Jak na każdym specjalistycznym stanowisku , brakuje ludzi. Również w magazynie. Zapraszamy

@1234

Ja kiedyś pracowałem na magazynie w Tyco i to sporo czasu. Nie polecam

@Magazyn

A dlaczego nie polecasz? Jakie widziałeś minusy pracy w magazynie?

@Kandydat

Mała wypłata oraz współpracownicy (Unii Lubelskiej) obgadywanie za plecami zamiast pomóc wytłumaczyć itd.

@Magazyn

Potwierdzam. Pracowałem tam co najmniej rok i to najgorszy zakład w jakim pracowałem. W moim 20 letnim stażu pracy jako magazynier obecnie pracuje w 4 zakładzie gdzie indziej, ale w Tyco było okropnie względem pracy i osób. Bardzo mały magazyn i najniższą krajowa... A o ludziach nie wspominając to mnie dobiło totalnie. Współpracownicy na magazynie tragedia. Pani Hania i brygadzista Jan... dlaczego jesteście tacy... Jedyny pozytyw dla Michała. Dzięki byłeś dla mnie jedynym który mi tłumaczył i rozumiałem o co chodzi.

Abc

Ponieważ to prawda

Witam mam pytanie o prace na dziale technicznym jak się pracuje oraz w jakich przedziałach są zarobki na ręke?

nick
@Kandydat

Dzień dobry. Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Metalowiec

Babol, co ty (usunięte przez administratora)o 4-5 %, nie umiesz liczyć, zobacz jaka jest inflacja. Ja nie głosowałem na ciebie żebyście, ty ze swoimi przyjaciółkami chronili własne zady.

Zygzak makqłin
@Metalowiec

To babol ma przyjaciół?! No shit!

Member
@Metalowiec

Jak dotąd, związki zawsze wynegocjowały wyrównanie, teraz obniżka wynagrodzenia w dobie szalejącej inflacji, (usunięte przez administratora) Sukces!

Remigiusz

To jest kierownik dwóch osób. Ale to wspaniały człowiek. Będzie walczył jak Lew o podwyżki! Widać to po Nim!

bog
@Remigiusz

poziom komentarza taki sam jak poziom intelektualny

CSG
@bog

Wszystko w górę, zywność, raty, opłaty, energia, opał. Zakład nie ma problemu, żeby podnieśc ceny swoich produktów, ale wynagrodzeń juz nie! Niedługo, razem ze związkami zrobia z nas dziadów.

Franciszek
@CSG

Nie napawa to otuchą ale i tak spytam , skoro już tu zajrzałem, ile na początek mógłbym zarobić, jako młodszy obsługo-ustawiacz? W ogłoszeniu podali, że robi się na 3-zmiany, są więc dodatki za pracę w nocy lub jakieś premie?

Smakosz

Jakieś opinie na temat kantyny w zakładzie ?Jest wymieniana w ogłoszeniach o pracę.Póki co słyszałem sporo negatywów od osób korzystających.

Pytający

Na ulicy Aleksandra Krzywca (dawny Zachem) poza stanowiskami przy wtryskarkach jeszcze są jakieś inne stanowiska na tym oddziale?

lilka

Denerwuję mnie fakt że przychodzą nowe osoby uważają się jakby zjadły wszystkie rozumy świata nie znające się kompletnie na swoich stanowiskach bo przecież nie miały o tym wcześniej zielonego pojęcia i udające że MOGĄ wszystko ... kierownictwo albo udaje albo ma klapki na oczach a co gorsza może właśnie lubią takich ludzi ... Wydaje mi się że lepiej mieć zgrany zespół złożony z brygadzisty i pracowników którzy sobie pomagają niż znerwicowanych pracowników którzy nie wiedzą co ich czeka po przyjściu do pracy... Najważniejsze w pracy teraz jest 5s , brak rozmów ,zakaz pracy zespołowej ,zgłaszanie wychodzenia na wspólne śniadania i najlepsze na koniec Jakie tu są kary dla pracowników ??? Czytasz to czy nie to dla mnie nie jest ważne a jeśli to czytasz wiedz że z pracownikami lepiej żyć w zgodzie !!!

Tola
@lilka

Jeden i drugi są do niczego, mowa o nowych brygodzistach ,Tylko jeden ma swoją sekretarkę ,prawą rękę, informatorkę.

Lusia
@Tola

Czyżby chodzi o Panią EJ .

Lupa

Cześć, mieliście spotkanie po ankiecie? Kadra zarządzająca zadowolona? My-pracownicy jesteśmy zadowoleni z ich opinii?

Paulina
@Lupa

Oooo o jakiej ankiecie mowa? To ankieta od HR w kwestia warunków pracy tutaj?

Zofia

I co ostatecznie jakie wyniki tej ankiety? Jesteście zadowoleni? Była jakaś głębsza analiza tego? ;p

Praco pako
@Zofia

Na wtryskarki przyszła banda trojga i z wielkim fochem oznajmili, że nie podoba im się spadek xD. "Przecież daliśmy wam nową lokalizację, to o co chodzi?" - tak, lokalizacja i zagospodarowanie spoko, ale podejście góry niezmienne, a w przyszłym roku będzie jeszcze słabszy wynik ;)

@Praco pako

No tak... A zastanawiam się czy ta ostatnia część zdania została im powiedziana wprost? Może by się przydało tak informacyjnie? ;p

Praco pako
@Zofia

Oni mają tę świadomość, paaali się!

Hello

PR/HR-owe trole Rafała, piszą jakieś bzdety, żeby odciągnąć uwagę od głownego problemu, jakim są negocjacje w sprawie podwyżek inflacyjnych od nowego roku.

Lupa

Szanowna Pani, wątek nie dotyczy tego, kto z kim, gdzie i po co. Do michy nikomu tu nie zaglądamy, a jak Pani jest głodna, to niech Pani założy własny wątek.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics