Rejonowy Zarzad Infrastruktury

Bydgoszcz

Opinie o Rejonowy Zarzad Infrastruktury

bye

Zdrowa równowaga to podstawa dobergo działania @jusia, a widać, że zależy im na pracownikach, skoro nie było ostatnio żadnej oferty pracy. Dla mnie to dobre rozwiązanie, bo oprócz stawek ważna jest również atmosfera.

Firma w dalszym ciągu rodzinna. Zarobki poniżej oczekiwań, niedługo minimalna pensja przegoni podstawę większości osób.

depisiuk

masz racje i zwalniaja tylko fizycznych bo w biurach ciezko pracuja jak wiadomo :-) z nowym rokiem znow beda zwolnienia wiadomo jakie glowy poleca przeciez nie rodzina i biedni emeryci wojskowi co tylko dorabiaja na "paliwo" śmiechu warte jakie jest podejscie szefostwa tejze firmy oby w koncu i ta firme zlikwidowali !!!!!

józek T.

firma wrecz rodzinna ,lepsze etaty tylko dla ludzi z powiazaniami rodzinnymi lub emeryci wojskowi !!!zarobki dla reszty wrecz śmieszne wiadomo jak sie traktuje "fizycznych".Nikt sie nie liczy z osobami pracujacymi za te grosze bo ciezko wytknac nos spoza biurka a o poszanowaniu tych ludzi nie wspomne !!

Zostaw opinię o Rejonowy Zarzad Infrastruktury - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rejonowy Zarzad Infrastruktury