Opinie o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polskie ePłatności S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie ePłatności S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

M

Bardzo dobrze, że to napisałeś. Do dziś wielu z nas nie rozumie powodu Twojego zwolnienia. Podtrzymuję to co piszesz, atmosfera jest gorsza z dnia na dzień.

Kobietka

Niestety potwierdzają się komentarze, iż jest coraz gorzej. Pracuje w COA Rzeszów i coraz częściej noszę się z zamiarem zmiany pracy. Człowieka już praktycznie nie szanują, masz być robotem i tyle.

A.

Z miesiąca na miesięc coraz gorzej, atmosfera... szkoda słów. Osoba nowej lider w Kielcach...zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był. Osoba całego dyrektora COA... bez komentarza. W ogóle coraz gorze traktowanie pracowników, kiepska atmosfera i coraz gorsi klienci.

Noibum

Prawda jest taka, że jako COA zarabia się najmniej ze wszystkich i nieważne, że czasami robi się za kilku i tłumaczysz czemu np Ph lub inny dział zawalił. Jest się na pierwszej linii ognia i nie raz trzeba się wręcz kłócić z (usunięte przez administratora) Obowiązków z miesiąca na miesiąc coraz więcej. Był wielki projekt po którym niewiadomo jakie miały być podwyżki na którego odpowiedź jak się okazało trzeba było czekać ponad pół roku. A odpowiedź przyszła taka, że nic więcej nie dostaniesz :) Podwyżki cen na każdym kroku, ale niestety firma tego widzi. Przez pewien czas było spoko, można było poczuć, że firma Cię docenia, ale to już minęło. Siedź i odbieraj za połowę miski ryżu (kiedyś w misce było więcej) znoś humorki furiatów no i nie zapomnij o uśmiechu :)

PytajNiePytaj
@Noibum

Najmniej czyli ile? Zawsze można iść wyżej…

Miriam
@Noibum

Zgodzę się połowicznie, bo ja podwyżkę dostałam.

ZimneStópki
@Noibum

Opisane w punkt, idealnie. Dodam, że z czasem robi się coraz większy ostracyzm w firmie. Podwyżki wystąpiły, ale nie u każdego jakby nie każdy miał wydatki i podwyżki cen go nie dotyczyły. Atmosfera zarówno w Rzeszowie jak i w Kielcach się w znaczącym stopniu oziębiła. Firma szczyciła się mega projektem i wartościowaniem stanowisk i jak się okazało, że wyniki zostają przesunięte o kolejne kilka miesięcy to już nikt nie raczył poinformować pracowników. Świadczenia socjalne od kilku lat na tym samym nędznym poziomie max 500zł. W tej firmie podobnie jak w państwie - zamiast być lepiej to jest wręcz przeciwnie a ci na górze to Cię... (i tu niech każdy sam sobie dokończy)

Dragon
@ZimneStópki

To prawda powoli trzeba szukać czegoś nowego bo tutaj nic więcej człowiek nie osiągnie a gnoić się nie dam

Dżuliana
@ZimneStópki

Pewnie mówisz o projekcie na M.? potwierdzam napisane powyżej ja też dostałem podwyżkę. Natomiast wiem kto jej nie dostał, są to najczęściej ślizgacze, którzy myślą, że uda im się prześlizgnąć przez robotę narzekając na wszystko i co najgorsze plotkując o kolegach i koleżankach. Nie twierdzę, że Ty kim takim jesteś bo nie znam Ciebie, ale jeśli twoim oczekiwaniem były 2 tysie podwyżki to sorry, nie ten dział. Trzeba brać przykład z tych co dali nogę z coa do innych działów. Tam po prostu kokosów nie zarobisz. Taka prawda. Nie bądzmy naiwni.

horst
@Dragon

2 osoby ode mnie brały udział w rekrutacji wew. i dziś są w produktach no bo czemu nie?

Web Developer

Pierwsza rozmowa z działem rekrutacyjnym. To taka jakby ogólna weryfikacja odbyła się przez internet. Druga rozmowa z szefem działu. Tu miałem możliwość spotkania w siedzibie firmy, było wybór. Wynik i decyzja w ciągu tygodnia.

Dostałem zadanie rekrutacyjne. Później ocena i konkretna ocena kodu.

Pep raczej oceniam pozytywnie. Pracowałem w tej firmie krótko bo niecałe 2 miesiące ale odniosłem raczej pozytywne wrażenie. Rekrutacja: W pierwszej kolejności miałem rozmowę telefoniczną, a potem rozmowa na teams (z kamerkami więc polecam przygotować kamerkę w kompie albo połączyć się przez telefon) z osobą zarządzającą moim działem. Informacje zwrotną dostałem szybko bo po 4 dniach wliczając w to 2 dni weekendu. Niektóre firmy mają patologicznie długi czas oczekiwania na informacje odnośnie wyniku rekrutacji. Tutaj przebiegło to w miarę sprawnie więc plusik. Na rozmowie rekrutacyjnej dostałem zadanie wykonania scenki w której mam sprzedać WYBRANY PRZEZE MNIE produkt mojemu rozmówcy. Bardzo ważne jest to, że sam mogłem wybrać co chce sprzedawać. Miesiąc wcześniej miałem rozmowę rekrutacyjną do pewnego banku i kompletnie odklejona baba kazała mi sprzedać sobie mieszkanie. Dlaczego mieszkanie? To pozostanie już na zawsze tajemnicą. Nigdy w życiu nie pracowałem jako agent nieruchomości, nikt mnie nie poinformował przed rozmową o tym zadaniu i kompletnie wybiło mnie to z rytmu rozmowy. Z tego co słyszałem w Pep szykują się podwyżki co na plus. W firmie w której pracowałem wcześniej o żadnych podwyżkach nie było mowy. Fajnie że firma coś tam dorzuci. Zwolniłem się bo nie odpowiadała mi praca którą wykonywałem na swoim stanowisku. To był tak właściwie jedyny powód zwolnienia. Firma nie jest zła, jak ktoś chce spróbować to polecam.

Hassel

Mieszkanie serio? Chyba wiem o kogo chodzi, ale ta osoba już nie pracuje w dziale rekrutacyjnym. Ja miałem bardzo rzeczową rekrutację ponieważ kazano mi sprzedać terminal płatniczy, ale może dlatego że już miałem styczność z tą branżą. Podwyżki już były w tym roku a dodatkowo także rzucili więcej kasy aby wyrównać ludziom straty jakie niesie Polski Ład! Pracuję już prawie rok i jestem nawet zadowolony.

Sańska
@Hassel

ale on nie pisał o rekrutacji w Pep tylko w jakimś banku. Generalnie cały proces i otoczenie pracownikow u nich jest ogarniete.

Antoni87
@Hassel

Hej pracujesz w Rzeszowie ? Jak tak napisz coś więcej o atmosferze i zarobkach ?

Czy można liczyć w Polskie ePłatności S.A. na prywatną opiekę medyczną?

lusia

proste! nawet były szczepionki na covida zanim to było modne!

Łukasz
@lusia

Aż tak wyprzedzili rzeczywistość? A tak serio to można podłączyć pod pakiet opieki lekarskiej rodzinę? Wtedy się dopłaca?

Jula
@lusia

Nie zanim to było modne tylko pfizer był miesiąc wcześniej niż ruszył powszechny program. Dopłaty są znośne za np. partnerkę + dziecko wychodzi 108 zł.

Piotrek
@Jula

To nie drogo

Skofild

Praca jako przedstawiciel handlowy? KTOŚ MOŻE COŚ WIĘCEJ POWIEDZIEĆ? dzięki!

Szukająca
@Skofild

Tak, też widziałam ofertę. Jakie są wymogi? Czy wymagają już bazy kontaktów? Jakie są warunki?

Pracujaca
@Szukająca

Nie trzeba miec bazy. Jak masz doświadczenie w sprzedazy B2b skladaj papiery. Masz podstawę i premie. Wdrożą cie do pracy i dostaniesz materiały i sprzęt. Szybka rekrutacja.

handlowiec
@Szukająca

Polecam! Teraz w ramach polski bezgotówkowej terminale idą idealnie! W to lato zgarnąłem tyle premii ile w całym 2020! Robię na Śląsku!

Gruda
@Skofild

O dobrze, że ktoś o tym wspomina. Obecnie jestem na etapie podpisania umowy jako PH powiem w skrócie jak to wygląda. DOŚWIADCZENIE: niby jest wymagana i to 2 letnie najlepiej w tej branży. W praktyce wystarczy dobra gadka i minimum rozeznania w temacie terminali. W moim przypadku nie miałem takiego ale sprzedawałem wcześniej resellersko zabezpieczenia antywirusowe do firm.Także temat podobny. Głównie małych firm. Nie dwa lata tylko rok - PRZESZŁO! WYNAGRODZENIE: podstawa + premie oraz prowizje DODATKI: ubezpieczenie zdrowotne i na życie plus te wszystkie multisporty. Kasa na sprzęt i kursy. GENERALNIE: wydaje się spoko! Czytam jeszcze umowę.

Steper
@Gruda

A więc, dodatki to masz prywatną opiekę zdrowotną, a na multisporta to dają teraz ponoć trenera - nie wiem na czym to polega bo nie korzystałem. Sprzęt to dają leptopa, auto, kartę paliwową, telefon i nawet możesz dostać info co do kontaktów - zależy na kogo trafisz. Kase możesz dostać na biuro w domu! Także z tego co mogę Tobie wyjaśnić to na ten moment tyle. Jaką masz umowę b2b czy o pracę?

Niedbalski
@Steper

Ktoś może napisać ile brutto podstawa i jak po roku pracy, zrobieniu planów może wyglądać płaca netto? Jakiej marki pojazd służbowy dla PH ? Dzięki

ColeFajfer
@Skofild

O! Dobrze, żę to widzę bo właśnię zacząłem pracę jak PH! Na razie lekki mętlik mam w główię, bo dużo materiału do przyswojenia. Ale firma jest porządna! Wsparcie a jakieś tam polecenia typu: "Sprzedawaj, wyjdź pułapki negatywnego myślenia!". Jakieś MLMy, doradztwa finansowe czy inne sekty! Także jestem bardzo pozytywnie nastwiony! Już domknąłem kilka umów i przełożony jest mega zadowolony!

kombrik
@ColeFajfer

porównujesz pep do amwaya hahahaha Robiłem jako peha 3 lata. Byłem najlepszy w regionie na północy. Kasa nawet ok. Ale robota mega czasochłonna. Kto ma dużo wolnego i się nudzi to się tam odnajdzie. Dla młodzików cuś pięknego hahahah niektóre klientki szczególnie z butiów całkiem ładne tak poznałem moją panią :-D hahahaha

Handlove
@kombrik

Mnie przyjęli 2 tygodnie temu. Rekrutacja idealna, pokazałem wyniki z mojej poprzedniej roboty i kaboom!

Krystyna
@ColeFajfer

Wszyscy w tym wątku są ph i są megazadowoleni, ale jakoś żaden nie pisze konkretów co do podstawy+premii. Np. Ty, Kolego. Popracowałeś już niecały miesiąc, więc na pewno wiesz, jak finansowo wygląda przygoda z PeP. Oświeć koleżankę ;)

kandydatek
@Krystyna

No koleżanka ma rację. Też bym prosił Was o informacje np. dotyczące sprzętu: Czego pytają na rozmowie? Czy jest zdalna, przez sieć? Czy trzeba się pofatygować do nich? Jaki dokładnie otrzymam sprzęt? Marka samochodu? Model telefonu? Jaki jest limit karty paliwowej? Proszę o rzetelne informacje!

ColeFajfer
@Krystyna

Pracuję już znacznie więcej niż miesiąc :-) Koleżanko moja przygoda z PeP to 4tys + premia, a przypominam że to dopiero mój początek. @kandydatek Rozmowa była najpierw zdalna, a już konkret na spotkaniu twarzą w twarz z kierownikiem regoniu. VW Golf 8 kombi, tel. Samsung A21, karty paliwowe 1200 zł brutto limit. Samochód możliwy do wykorzystania do celów prywatnych ale koszty użytkowania prywatnego we wysłanym zakresie. Coś jeszcze?

kandydatek
@ColeFajfer

Z tego co widzę to nie jest źle. Stawka rynkowa a wyposażenie ujdzie. Choć wygląda to bardzo kolorowo. Jak ta sprzedaż teraz idzie? Jest ssanie na to czy raczej trzeba się gimnastykować?

Paulin
@kandydatek

Tu chodzi o sprzedaż fizyczną, także spotkanie z ludźmi twarzą w twarz. Musisz znalezć dobry kontakt i niszę. Wtedy jedziesz na poleceniach i to nawet trwa miesiącami. Gimnastyka - tylko jeśli chcesz dobić klienta konkurencji. Ale to i nie bywa trudne.

@handlowiec

Ile trwa szkolenie na ph ? Zdalne?

@ColeFajfer

Ile trwa szkolenie Wyjazdowe na miejscu np 2 tygodnie?

alex

na miejscu masz 14 dni

PH

Czy ktoś może się podzielić informacja na temat szkoleń na PH? Ile trwają igfzie się odbywają;-)

Natasza

COA to dobra robota na początek, warto się wkręcić później do działu produktów

monaco
@Natasza

dobre podejście!

@monaco

coś więcej o tym podejściu można prosić? widziałam, że podobno czwórkę można na ludzie wyciągnąć. a z samej pracy coś jeszcze? jaki średni staż tu ludzie mają na tym stanowisku i gdzie można dalej awansować?

@Anna

przyjmują nawet bez doświadczenia to raz! można tyle wyciągnąć bez stresu to dwa! awans jest możliwy do innego działu, ale dopiero po kilku miesiącach, średnio po roku to trzy! możesz awansować np. do działu zajmującego się technologiami czy produktami to cztery! no i oczywiście z odpowiednią podwyżką to pięć!

@5

zabrzmiało trochę jak doping do słania cv. ;) spore obłożenie kandydatami tu macie? jest spora konkurencja jeśli o rywalizację o stanowisko chodzi?

czasowmierz
@Anna

do coa są dde facto rekrutacje cały cza

Gudrun

Szukam informacji na temat ogłoszenia programisty C#! Ktoś miał już rozmowę? Czy sprawdzają z .NET Core i MS SQL w t-sql? W jakim czasie mogę się spodziewać decyzji? Czy nie trwa 3 miesiące? Jakie zarobki? B2b mozliwe!? Prośba kogoś serdecznie o rzetelną opinię!? Dzięki!

sergiej
@Gudrun

z tego co wiem B2B jest także możliwe. Decyzję dostajesz szybko, a na pewno w przez nich okreslonym terminie. Tak są testy i zadania.

Nikola
@Gudrun

Rekrutacja zdalna czy stacjonara? Robota zdalna czy w biurze?

NIETOPERZ
@Gudrun

Ja mam niedługo rozmowę, będzie zdalna.

PUGO
@NIETOPERZ

to może jak odpowiem, ponieważ do niedawna tam jeszcze pracowałem: Czy sprawdzają z .NET Core i MS SQL w t-sql? - TAK, OCZYWIŚCIE! W TRAKCIE 2 ETAPOWEJ ROZMOWY REK. W jakim czasie mogę się spodziewać decyzji? Czy nie trwa 3 miesiące? NAWET TYDZIEŃ, SAMI TOBIE POWIEDZIĄ. JEŚLI NIE BĘDĄ CHCIELI TO TEŻ POWIEDZĄ. Jakie zarobki? B2b mozliwe!? ZALEŻY OD DOŚWIADCZENIA! B2B - TAK! Prośba kogoś serdecznie o rzetelną opinię!? MOJA JEST RZETALNA. NE SPODZIEWAJ SIĘ FORTUNY, ALE NIKT NIE BĘDZIE CIEBIE CISNĄŁ! Dzięki!

@PUGO

Dzięki za szczerą opinię. Jestem już po rozmowie. Decyzja była na tak.

Petkovix
@Gudrun

dlaczego? czym Ciebie kupili?

alexandra
@Petkovix

Mnie przekonali a nie kupili

socjalista
@alexandra

no właśnie to kluczowe podejście przy rekturacji - nie mnie kupili tylko ja ich "kupiłem"

MALWINA@

Napięte terminy, ale ciekawe, pouczające wyzwania. Z problemami najczęsciej ktoś pomoże, bo praca jest zespołowa, ale jak termin ciśnie, to musisz sam zakasać rękawy i dzielnie walczyć. Polecam dla lubiących ciężka pracę

MarekCCC
@MALWINA@

jak ciężka praca to jaka kasa??hahahaha

Norbert.
@MALWINA@

Z tego co ja tam się orientuję to pep nie należy do firm zle płacących! Ale też nie do tych co płacą super jak amerykańskie czy niemieckie korpo!

Aśka
@MALWINA@

To GER korpo dobrze płaci??? Pierwsze słyszę! Własnie są przykłady ze PL korpo płaci znacznie lepiej niż GER!

ajatolach
@Norbert.

drogi forumowiczu nie wiem w jakich czasach się ztrzymałeś, chyba w latach 90. niemieckie czy francuskie korpo - nawet na stanowiskach kierowniczych - obecnie płacą kiepsko amerykańskie trzymają poziom lecz tylko na poziomie c-exex generalnie nie ma się co się dziś w 2022 roku już orientować czy korpo jest PL, US czy nawet arabskie

zgrywus
@ajatolach

teraz to wszyscy płacą kiepsko :-D hi hi hi hi żadna podwyżka nie dogoni pisowskiej inflacji

Łukasz
@zgrywus

Wiadomo że nie dogoni. Inflacja galopuje jak szalona. No ale tak orientacyjnie możesz podać zarobki. Skoro firma dobrze płaci to warto się pochwalić.

Piotrek

Chciałem zwrócić uwagę na plusy i minusy pracy w COA w Rzeszowie. Do plusów na pewno warto zaliczyć: umowę o pracę oraz nawet jasne warunki zatrudnienia oraz ewentualnych awansów. Podwyżki są także z góry określone, podobnie jak premie oraz korzyści jeśli dołączę do zespołu klientów VIP. Twarde zasady korporacji porządkują procesy oraz eliminują burdel w komunikacji. Plusem są także pakiety benefitów. Jedny minus to praca w nocy, choć nie ma jej z często potrafi czasem rozwalić czyjeś uporządkowane życie zdrowotne.

DAREX
@Piotrek

HAHAHAH! JAK DLA MNIE 1/3 NOCKI NA MIESIĄC NA SŁUCHAWCE TO PFFFFFFFF NIC ALE DZIĘKI TEMU MOŻESZ MIEĆ PREMIE!!!!!!

Domino
@Piotrek

A to nie wieedziałes, że będdą nocki w tej robocie kolejny taki co przychodzi na rozmowę i pózniej udaję pana derektora LOL ja Robię 5-6 nocy w miesiącu ,a nawet więcej bo w nocy jest po prostu lżej i kameralniej.

Bodo
@Domino

Nie wiesz że tym co chętnie nocki dają to są słabi i woła żeby na nocce siedzieli niż w ciągu dnia? :D nie masz się czym chwalić

ripit
@Gudrun

nie pisz wszystkiego w każdym wątku. trzymaj się jednego

Joanna1984

Brałam udział w procesie rekrutacji - bardzo profesjonalna i kompetentna. Niestety - nie zakończoną wspólnym sukcesem, ale polecam firmę na tyle na ile poznałam.

Andrzej!
@Joanna1984

jaki dział?

Grażyna
@Joanna1984

Opowiesz trochę więcej o rekrutacji? Z ilu etapów się składała? Na jakie stanowisko? I co najbardziej Ci się podobało bo piszesz dość tajemniczo że polecasz na tyle ile poznałaś

KAROLINA

Ojciec

Czy jeżeli mam umowę o pracę na czas określony to pracodawca musi ze mną tę umowę przedłużyć jak wcześniej nie zgłaszał w stosunku do mojej pracy żadnych zastrzeżeń? Czy musi mnie powiadomić wcześniej o jej nieprzedłużaniu? Pracuję w COA

PanAreczek
@Ojciec

Będziesz miał ewaluację po miesiącu to się dowiesz! Na pewno nie dzień przed, ani po wygaśnieciu umowy jak w tym memie: PANIE ARECZKU ROZMOWY SĄ DLA KIEROWNICTWA DLA PANA JEST DECYZJA!

JULEK
@Ojciec

@ojciec NA PEWNO PRZEDŁUŻY! ILE JUŻ PRACUJESZ?

Ojciec
@JULEK

Jestem po okresie próbnym i zawarciu umowy na czas 12 miesięcy. Obecnie pracuję już 10 i nadal nic nie wiem.

Zośka

Czy ktoś był na stażu w dziale HR? Jak wygląda praca? Wypłata to tylko pieniądze z urzędu za staż czy firma płaci coś więcej? Jak to wygląda w realu?

HaniaK
@Zośka

Tak, ja byłam. Nawet ciekawe możesz się sporo dowiedzieć o szkoleniach czy zarządzaniu kadrami w dużej firmie. Zespół jest bardzo rzeczy i konkretny. Czy firma płaci coś więcej? Nie, nie może! No jak? Staż jest z urzędu to firma nie może nic płacić.

Arek321

Cześć, Proszę o aktualne informacje dot. Wynagrodzenia na stanowisku Przedstawiciel Handlowy Ile wynosi podstawa brutto na umowę o pracę ? Ile wynosi realnie Premia brutto na UP? czy jest kwartalna?

Munez
@Arek321

Tu obowiązuje klasyczny wariant: podstawa + prowizja. Wynagrodzenie to kwestia indywidualna. Możesz mieć UP albo DG. Premia jest kwartalna i możesz zgarnąć nawet 30% podstawy.

Gangster
@Munez

Dobra! A jakie narzędzia??

ULUNG

Czy ktoś aplikował na Java Junior Software Developer w KRK? O co biega z zapisem "Kraków, hybrydowa"????

International
@ULUNG

Taaaa ja aplikuję właśnie ma mieć niedługo rozmowę. Hybrydowa czyli po pewnym okresie zdalnie jak sama nazwa mówi hybryda.

gugenheim
@International

najpierw stacjonarnie później hybrydowo

Szukam
@International

Dacie nr do tej głównej rekuterki ? Pamiętam ja z rekrutacji do innej firmy

Arek321

Nica

Dział Wsparcia Operacji - obsługa i utrzymanie klienta Kielce Możecie mi podpowiedzieć na czym konkretnie polega praca? Czy wchodzi w grę praca zdalna jeśli tak to jak to wygląda? I oczywiście pensja na co mogę liczyć, mam 15lat stażu pracy w biurze, urzędzie?

gugel
@Nica

Praca czysto techniczna w kwestii księgowo-administracyjnej. Obrabianie umów, pilnowanie porządku na klientach, kontrole, nadzór nad sprzedawcami czy wszystko zostało dopilnowane. Jeśli pracowałaś w urzędzie śmiało aplikuj szukają skrupulatnych oraz dokładnych. Kasa - tu nawet nie wiem jakie są widełki - musisz negocjować.

@gugel

Dzięki za odpowiedź. Może ktoś się wypowie w sprawie wynagrodzenia. Żebym miała orientację jaka kwota byłaby realna do negocjacji.

HungerGames
@Nica

Ale to jest COA? Czy jak?

umiła
@Nica

4,5-5,5k na początek podwyżka po 3 mieś i przy każdym przedłużeniu umowy Premie co kwartał Brać

@umiła

Jeszcze mam pytanko o godziny pracy. Jak to wygląda są stałe? Od której do której?

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie ePłatności S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie ePłatności S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie ePłatności S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie ePłatności S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 25 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie ePłatności S.A.?

Kandydaci do pracy w Polskie ePłatności S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie ePłatności S.A.