Raport S.A

Opinie o Raport S.A

Jan

jasko
@Jan 28.07.2017 19:05
Do kitu, 7 godzin ciągłego gadania, full stresu, ciągle zmieniająca się kadra, problemy ze sprzętem. Ogólnie nie polecam....

Witam jakimi samochodami jeżdżą windykatorzy ,bo jeden ciągle stoi pod moja firma???

Marta

Aktualnie firma Raport S.A poszukuje do pracy Programisty. Z oferty pracy można wyczytać, że firma zapewnia umowę o pracę w Spółce o stabilnej pozycji na rynku, szkolenia wspomagające realizację zadań na stanowisku, prywatną opiekę medyczną. @goscz różnych powodów firma może szukać pracownika. Czasami ze względu na nowe stanowiska a czasami ktoś z jakiegoś powodu musiał zrezygnować i wtedy robią się wolne stanowiska. @Janwidzę, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czy rozmawiałeś z pracodawcą o problemach ze sprzętem?

gosc

teraz znowu poszukują do pracy z tego co mozna zauwarzyc to maja dużą rotację pracownikow jak to jest ze tam nikt nie chce pracowac i ludzie stamtad uciekaja ??!

Sprawiedliwy

Firma i ludzie tam pracujący wyłudzają pieniądze, wysyłają sms że minęło kilka dni od terminu płatności podają nr konta i kwotę i żądają zapłaty. Takie rzeczy załatwia się po przez oficjalne pismo do danej firmy w którym dokładnie wskazuje się za co jest należność. A najlepsze jest że SMS otrzymała osoba na telefon służbowy , który nigdzie i nigdy nie został podany. Zgłosiłem sprawę dziś do Prokuratury i dostałem informację że nie jestem pierwszy. Więc ostrzegam!!!

Marta

Jak wygląda praca jako MŁ. INSPEKTOR DS. WINDYKACJI, ma ktoś doświadczenia związane z tym stanowiskiem? Taka informacja będzie istotna dla osób które chcą pracować na tym stanowisku.

Gość

Teraz mają sposób na odzyskiwanie długów taki że wysyłają gościa ,przedstawił się jako Michał Białogłowy i okazał podrobioną odznaką kancelarii komorniczej ,zapukał do moich drzwi niestety nim przyjechała policja koleś zwiał a imię i nazwisko pewnie też fałszywe jak i odznaka :)

PRAWO CYWILNE!!
@Gość 20.06.2017 12:47

Co za brednie wypisujecie!! dłuznik to nie klient to osoba ktora nie placi dlugów!!! A SKORO WINDYKATOR BYL U PANI/PANA TO NIE MA CO SIE CHWALIC NA FORUM TYLKO PLACIC SWOJE ZOBOWIAZANIA!! Policja nie moze aresztowac windykatora terenowego bo na adres idzie w spr zdluzenia gdzie jest nakaz zaplaty wiec gratuluje ulomnosci i niskiej swiadomosci w swoich spr urzedowych!!!!

Przemo

Przykre, że opinie o pracodawcy wystawiają osoby zadłużone a nie pracujące w firmie, żal.... Jedna z lepszych firm prywatnych w jakiej pracowałem, młodzi, fajni ludzie, dobra płaca i na czas, wyjazdy,imprezy integracyjne...

Tatiana

Uciekłam z tej firmy. Co to za robota? Prawnik - telemarketer ? Nie chce tam pracować. Większość spraw RAPORT S.A , to sprawy zwykłych ludzi wykiwanych przez firmy telekomunikacyjne. RAPORT stosuje wszystkie dostępne metody aby tych ludzi zastraszyć . Mob ing , stalking są na porządku dziennym. Ostatnio jakiś starszy Pan prosił żeby nie dzwonić do niego w nocy bo ma chorą żonę. Jak Polacy mogą robić takie rzeczy innym Polakom ?? Wszystkie młode osoby, które trafiają do raportu deprawują się społecznie. Szkoda, że praktykę prawniczą zaczynają od zdobycia przeświadczenia, że inni się nie liczą.

qwe

ZŁodzieje! Aroganckie świnie, które trzeba uciszyć. Nie mają żadnego argumentu, są nikim, niech tylko jeszcze raz do mnie zadzwonią, to ich zgnoję z ziemią.

Marcin

Pani "rekruterka" i chyba coś w rodzaju "kierowniczki" mimo początkowej uprzejmości, po jakimś czasie staje się kobietą z kamienną twarzą. Nie polecam.

zbych

banda zlodzieji........

Jan123

Niczego gorszego nie ma !

znajoma

panie pracujące w tej firmie aroganckie i bez jakichkolwiek umiejętności prowadzenia rozmów z człowiekiem, a jak się im wytknie jakieś błędy w piśmie, które wyślą do klienta to tak się uruchamiają i zaraz kończą rozmowę, ton z jakim prowadzą rozmowę to tylko kwalifikuje te panie do pracy na bazarze, żeby sobie pokrzyczały. Nie wiem kto zatrudnia takie osoby, których powinna cechować umiejętność profesjonalnego prowadzenia rozmów. pozdrawiam

Agata

Dzwonił do mnie o godzinie 20,50 Pan Dondajewski Michał z f-my raport ja jestem osobą starszą ,był bardzo arogancki i krzyczał na mnie jak kierownictwo firmy pozwoli na takie zachowania kultura obowiązuje wszędzie i wszystkich.Uspokoił się wówczas jak ja zaczęłam na niego krzyczeć. Dziwię się ,że szefowie firmy to tolerują ale nie są oni nietykalni bo nigdzie tak nie jest żeby klienta traktować jak własny folwark.

4rtgb

hej hej widze ze calkiem niedanwo frima wstawila oferte pracy na stanowiko analityka systemowego IT w Koszalinie czy ktoś z was na takim stanowisku pracowal i moglby mi cos na ten temat więcej napisac?

zestresowany

kasę?... chyba swoją :)

gość

miałem ,,wizyte,, windykator jeżdził po mojej działce jak po swoim nie przedstawił się tylko przystąpił do ataku a na końcu zapytał o gościa który wyjechał z polski w 2006 lub 2007r jak go próbowałem wyprosić to zaczął mnie straszyc prokuratorem , policją i zlicytowaniem pełen profesjonalizm dla wystraszonej gawiedzi która nie zna prawa czekam na następną wizytę z kamerą

Eggtooth

Firma to jest jedna z najgorszych, najchujowszych jakie widziałem. Straszą i nic innego.

TyrajMisiu

Każda firma się przechwala na swój sposób, zależy jej na wizerunku. A potem szara pracownicza rzeczywistość. Masz siedzieć i dzwonić i dzwonić i dzwonić. I robić statystyki i statystyki i statystyki. Niekoniecznie z tytułu umowy o pracę. Nie polecam. Prawdę mówiąc korzystne było dla mnie zakończenie współpracy z tą firmą.

Ola

o kurcze ... a w ogloszeniu o naborze pisza ze oferuja umowe o prace ? wiec jak to jest ? np. czyzby slodkie przechwalanie sie firmy czy jak ? dziekuje za wpisy :)

raporciki

praca na prowizji.kilka lat temu zaprosili mnie na rozmowę. przecudowne warunki-wsz. koszty moje a w podzięce nędzna prowizyjka od ściagnietych należności( w większości badziew przemielony przez kilka podmiotów). pan był wielce zdziwiony moją odmową. chciałbym go niniejszym serdecznie przeprosić i powiedzieć "a ws...dź sobie taka robotę wiesz gdzie misiu"

Hej
@raporciki 28.01.2015 08:59

Hje Hje Hje. Dobre :D szacun

Ola

czyli bez znajomosci tam do pracy nikt nie ma szans ... nawet jak czlowiek spelnia wymogi ... tj. wyksztalcenie, doswiadczenie zawodowe itp. ... no coz zycie ...

NoNieMoge

Pod względem zatrudnienia firma jest dość hermetyczna, bazuje głównie na znajomościach i pokrewieństwie obecnych pracowników z nowymi, rekrutowanymi. Zasady awansów są podobne.

Marcin

Przybył windykator z Raport SA.Nie do mnie tylko do człowieka.,który był zameldowany u mnie 3 lata temu.Nie przedstawił sie,tylko zacząl straszyc.Gdy zacząłem dzwonić po policje...zwinął się.ALe zgubil "wizytówke"Zwykłe ksero pt:"WEZWANIE".Panowie szefowie firmy wzywac to mozecie swoich pracowników na dywan!Telefon z tej"wizytówki"zachowam dla siebie ewentualnie dla policji.

Mateo264

Pracuję w tej firmie od półtorej roku i lepszego pracodawcy chyba w Koszalinie nie znajdę. Wspaniała, pomocna, komunikatywna kadra kierownicza, niesamowici pracownicy gwarantujący świetną, miłą atmosferę. Firma oferuje stabilną, aczkolwiek odpowiedzialną pracę, wynagradza jedna wyżej niż najniższa krajową. Wypłata zawsze na czas, bez żadnych problemów. Liczne imprezy integracyjne. Polecam ludziom pracowitym i odpowiedzialnym.

Alusia
@Mateo264 16.09.2014 23:45

w jaki sposób można dostać się do tej firmy ? czy są szanse na staże ? jaki jest pracodawca ? dużo ludzi tam pracuje ? jaka jest atmosfera ? proszę napisać coś więcej ... pozdrawiam!

Ala
@Mateo264 16.09.2014 23:45

W jaki sposób można się z Panem skontaktować ? pozdrawiam !

Zostaw opinię o Raport S.A - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raport S.A