Opinie o Raport S.A w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raport S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Raport S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raport S.A w Koszalin

Łukasz

Witam. Widziałem ogłoszenie na Windykatora. Pytanie do obecnych pracowników, jest na czym pracować, czy same sprawy z przed 15 lat? Czy jest duża swoboda w działaniu? Czy praca zadaniowa ? Jaka podstawa?

Paulinka Poprostu

Bez sensu takie dzwonienia nie poleceń ciągle dziwonią z innych numerów to co robią nie jest normalnie skoro ja mam z komornikiem dług to z nim a nie z osobami trzecimi . Daty urodzenia że chcą oczywiście że nie podam nie ma mowy , dzwonić jeszcze w soboty kto dziwni w sobotę normalny ???? Naciągacze jak nie wiem brak słów . Myślą że znajdą osłów i podadzą datę urodzenia a droga nie tędy więc życzę powodzenia im w innym kierunku uważajcie kochani na telefony nie dajcie się oszukać .

Jak się pracuje z ludźmi z Raport S.A?

DragKing

Słabo, firma jest w restrukturyzacji, czuć napięcie i niepewność

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Raport S.A?

Ww

Niskie oczekiwania płacowe

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Raport S.A?

Krzych

Nie ma czegoś takiego jak lider z zewnątrz

Wiecie czy Raport S.A udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak

Tak

Marzena
@Tak

Dziękuję, że udzielasz informacji jako pracownik Raportu. Może napiszesz coś więcej? Bardzo cenne są tu na forum wiadomości o zarobkach i dodatkach. Kandydaci na windykatorów będą Ci wdzięczni.

Janush
@Marzena

Firma jest w restrukturyzacji

Karus

Firma inko. Widze, ze spamuja tu ich ludzie. Jezeli chcesz sie pozbyc dlugu to idz do sadu, albo do komornika. Nigdy nie dawaj pieniedzy takim firma. To sa (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

OBYWATEL

Firma kruk to jakiś drut poplątany ze skrajnymi ludzmi którzy mają wyprane mózgi. Co wiecej wmawiają ludziom takie farmazony, że ręce opadają. Dla nich nie liczy się, że wyrok w sprawie jest prawomocny, tylko na siłe szukają idiotów, ktorzy im beda wpłacać pieniadze na gębe. Ta firma to żart i chyba kilku kolesi, ktorzy się spotkali pod smietnikiem i to pewnie jeszcze zaćpani, ze można na ludzkiej niewiedzy robic kase. Kolesie to szkoly prawnicze to konczyli z wróblami na dachu chyba, bo poziom ich to dzieci z podstawówki.

Czy dyżury międzyświąteczne w Raport S.A obstawiają najmłodszymi stażem?

Nie. Z grafikiem zawsze można się dogadać :)

Ww

Oczywiście, że pracownik starszy stażem jest doceniany np. przez swobodę wyboru terminu urlopu. Młodszy nie ma tego komfortu.

Mariusz Marciniak

Ja to dopiero mam porzyczke Do szpuaty w Firmie Raport windykacja z Bociana ale mojom sprawom Finanszowom obszuguje Firma windykacyjna Raport i mam do spuaty 7090. 12 Groszy / i mam 130 Rat amam rente Socjalnom bo jestem Nie peuno sprawny intelektualnie Lekko i tera jestem zadurzony po uszy bo opiekuny z Raport hczom wpuaty aja mam 500+ dla nie peuno sprawnych tak to jest nie peuno sprawny musi puaczic bo kochana Firma windykacyjna zara straszy mnie sondem i komornikiem pomoc to sie nazywa Firma Raport Koszalin i opuekuna jeszcze nie mam w Raport czo sie zajmuje mojimi pieniendrzmi

Ms.

W ubiegłym roku "Raport" zadzwonił do mnie w sprawie długu 10 zł. dla Cyfr. Polsatu, Koszt Raportu wyniósł 90 zł.Pomimo,że miałam dwa dowody wpłaty, każdy po 10 zł. dla operatora, "Raport" nękał mnie telefonami i pisemnie. Miałam dość i wpłaciłam 100 zł. dla "Raport".Po kilku dniach znów telefon, że mam jakiś dług w GSM ? To już był szczyty (usunięte przez administratora) Wiedziałam, że na pewno nie mogę mieć żadnego długu z 2010 roku bo od 2000 r. telefony kupuję za gotówkę i nie mam żadnego abonamentu u żadnego operatora tylko na kartę !!! Od 2009 r. przebywam poza granicami RP. więc PAMIĘTAŁABYM, że mam jakąś umowę z jakimkolwiek operatorem. Nie dość, że to fikcyjny dług to jeszcze przedawniony .Postraszyłam i dali spokój. Minął rok i wczoraj dostałam wiadomość telefoniczną ,że mam dług z 2010 r. na kwotę około 1900 zł. Nie jestem żadną dłużniczką NIKOGO !!! Dziś wypełniam kwestionariusz do e-Sąd o nękanie i obciążę "Raport" kosztami e-Sądu w Lublinie oraz karą 25.000 zł za nękanie na rzecz walki z Koronowirusem Covit-19. Niech się nauczą, że są tacy, którzy dochodzą prawdy za wszelką cenę a preparowanie FIKCYJNYCH DŁUGÓW NIE POPŁACA !!!

Tatasmerf

To jest firma krzak. Brak danych takich jak konto bankowe. Kiedy chciałem uregulować kilkanaście złotych które byłem winny tej firmie to chcieli zanim podadzą konto do wpłaty wszystkie dane personalne łącznie z numerem pesel i pełnomocnictwo ode mnie dla mnie.

Wiesia
@Tatasmerf

Proszę: https://raportsa.pl/?site=przelew wystarczy wejść na ich stronę i stoi jak byk gdzie można zapłacić

Koko

To są jakieś jaja przyjeżdża jakiś tam sobie windykator macha plakietko i wciska (usunięte przez administratora) wyssane z palca! On nie wie czy dług jest spłacony ale wie że po czterech latach trzeba zapłacić koszta sądowe bo on ma wszystko napisane. Bo on ma napisane że komornik wziął koszta a długu nie ściągnął po prostu nerwy mi dziś zjadł. Po czterech latach. Co z takim pacanem zrobić? może ktoś był w takiej sytuacji?

Karol
@Koko

Może poprosić o oryginały dokumentów, na podstawie których twierdzi, że widnieje na Tobie jakiś dług?

Takasobie

Ta firma to czysta lichwa ,wezwanie w sadzone do skrzynki a nie poleconym jeśli chodzi o wierzyciela to pisze xxxx adres xxxx dalej komornik sądowy przy sądzie xxxxxx ul.xxxx a tak w ogóle to wysyłają wezwania do zapłaty jakiś kosztów a o długu ani jednego słowa czy go masz czy nie chcą tylko drobne kwoty za które można im (usunięte przez administratora) zrobić bo wegłóg prawa wy udzona kwota musi osiągnąć wartość ponad 1000 zł by sąd roz patrzył sprawe i wydał wyrok .komornicy jeśli prowadzą sprawe swoje koszty ściągają automatycznie jak ktoś pracuje a wiadomo ze nie uchroni się człowiek pracujący od komornika bo wysyła prosto do firmy zawiadomienie o egzekucji poleconym jak i do wierzyciela a na listach z lichwy Raport nawet pieczątki i podpisy są drukowane a powinny być recznie podpisane i przybite pieczontka radcy prawnego jeśli chodzi o radce ich w listach piszą ze jest nią Pani Anna Sobierajska która w ogóle nie stacjonuje pod takim adresem jak oni podaja i podczas rozmowy nagrywającej sie wypiera sie by kiedy kolwiek pozwoliła lub zrobiła jakieś dokumenty z nie własnoręcznym podpisem i pieczontką.

ABC windykacji
@Takasobie

Według którego prawa minimalna kwota musi być 1000 zł??Zachęcam do lektury https://www.google.com/amp/s/bezprawnik.pl/pozew-o-zlotowke/amp/ Według którego prawa wezwanie do zapłaty powinno być wysłane listem poleconym??

Widac ze ktos kto odpowiada na wszystkie zazalenia pracuje w tej firmie a co za tym idzie ze firma potrzebowala zatrudnic kogos tylko na stanowisko do odpisywania na komentarze na forach. Firma ktora nie ma nic na sumieniu nie musi sie bawic w fora? Jesli firma jest powazna i dziala legalnie z prawami konsumenta nie ma czego sie bac. Mam bardzo zle doswiadczenie z ta firma i mysle ze jesli jest wiecej ludzi ktorzy byli nie ludzko potraktowani przez nich mozna myslec o pozwie zbiorowym i zakonczyc to. Cala ich obsluga to banda ludzi ktorzy widac ze siedza tam za kare i nie potrafia czyrtac i pisac ( o nie przepraszam potrafia pisac komentarze na forach - bardzo profesjonalnie). Najbardziej niedorzeczna rzecz i nielegalna jest ze firma nie potrafi wyslac kopi nakazu sadowego a straszy ze dlug przeszedl przez sad? Czyzby tak naprawde nie bylo zadnego nakazu sadowego? Wy mozecie sobie wysylac listy na adres nie istniejacy ale jak ktos sie dobrowolnie z wami kontaktuje to wypada podac o co klient prosi jak chcecie kase.

Big
@Anonim

Zawsze możesz zwrócić się do ekranowego sądu o odpis orzeczenia zapadłego w sprawie, w której jesteś stroną postępowania. To sąd a nie wierzyciel wydaje i doręcza orzeczenia, także pretensje są nieuzasadnione.

Do Pana z firmy windykacyjnej, mając niepełnosprawne dziecko i wybów pomiedzy zapewnieniem mu rehabilitacji i terapii, a tym, zeby Wam cokolwiek wpłacić, jest chyba oczywisty. Nie zna Pan życia, a dodatkowo wyprano Panu mózg do tego stopnia, ze ma Pan przyblokowane ludzkie instynkty. Takie firmy jak raport zerują w większości na ludzkiej krzywdzie i nieswiadomosci, nieznajomości prawa. Wrzucanie wszystkich do jednego wora i twierdzenie, ze ponad 90 procent windykowanych to kłamcy, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) swiadczy o Pana ignorancji. Życzę powodzenia w zawodzie, bo widzę, że ma Pan predyspozycje aby zostać główną chieną Raport s.a.

BIG
@Marta

... tłumaczysz się sama przed sobą, nie podpisuje się umów nie mając pewności, że się je spełni, natomiast, jeśli dojdzie do sytuacji, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć, zawsze jest możliwość wycofania się z umowy (oczywiście może to za sobą nieść koszty), te zawsze są w umowach podane, wystarczy poświęcić czas, przeczytać i rozmawiać z operatorem, argumenty podane we wpisie to przepraszam "chowanie głowy w piasek" - przerzucasz odpowiedzialność na innych (niepełnosprawne dziecko), zarówno z operatorem jak i firmą windykacyjną zawsze można rozmawiać, otrzymujesz pisma z danymi do kontaktu ...

rafamalk

(usunięte przez administratora) wyłudzacze, krętacze. Po dwóch latach od zakończenia umowy z Cyfrowym Polsatem wysłali wezwanie do zapłaty za karę umowną za rzekomo umowę wypowiedzianą z mojej winy (przestałem wg. nich płacić faktury). Umowa zakończyła się zgodnie z terminem i została przeze mnie uregulowana co do złotówki. Po prostu nie przedłużyłem jej na kolejny okres. Pomimo moich wielokrotnych wyjaśnień telefonicznych, że mają się bujać, bo nic im nie jestem dłużny złożyli w e-sądzie pozew o zapłatę, w którym powielili swoje kłamstwa. Gońcie się (usunięte przez administratora) i weźcie się do uczciwej pracy.

BIG
@rafamalk

... a powiadomiłeś operatora o tym, że nie przedłużasz umowy (powiadomienie skuteczne to list polecony, najlepiej ze zwrotnym powiadomieniem), jeśli nie to z automatu umowa ulega przedłużeniu - czytaj umowy a pretensje tylko do siebie....

Roman

Pewnego dnia otrzymałem telefon o numerze 583334637. Rozmówca przedstawił się, że jest z Firmy Raport zajmującej się doręczaniem korespondencji. Na moją prośbę odmówił podania nazwiska. Zażądał aby podał kontakt do osoby o takim samym nazwisku jak moje. Odmówiłem bo nie znam tej osoby więc podał mi nr. telefonu 94 363 2292 abym ewentualnie zatelefonował gdy będę miał informacje. Tok prowadzonej rozmowy i kategoryczne żądania informacji o osobie zainteresowanej wzbudziły moje podejrzana. Teraz wiem co to za firma zajmująca się doręczaniem korespondencji.

Bobek

(usunięte przez administratora) żeby wam wszystko co kochacie pozdyhało i nie (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora)

Natal

Ale na tym forum pracownicy maja możliwość wypowiedzieć się o pracy, atmosferze a klienci swoje uwagi mają do firmy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Raport S.A - Koszalin

• Jak się pracuje w Raport S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Raport S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raport S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raport S.A?

Kandydaci do pracy w Raport S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raport S.A