Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SKK Studium Kształcenia Kadr. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

Drodzy czytelnicy byłam ostatnio w SKK i byłam obsługiwana przez niemiłą chudą babę w krótkich włosach... Pani nic nie wiedziała i nawet nie raczyła nikogo kompetentnego się zapytać o moją sprawę.

marek

Pani Magda która? Od Rolników?! Zgodzę się z tobą. A jej domena to obraza sekretariatu i wyrażanie na forum swoich osobistych refleksji na temat tych pań.

Pani Magda I...jest najlepsza, zajęcia spędza na plotkach w pokoju nauczycielskim!!!

Katarzyna

zajęcia ruszają w przyszłym tygodniu, ale z tego co wiem rekrutacja była do poniedziałku więc musisz się dowiedzieć osobiście podaję telefon:)tel.(usunięte przez administratora) nie ma za co dziękować:):)

Wykładowca

Rozmowa krótka, kilka pytań o doświadczenie zawodowe. Niestety bez odpowiedzi. Aplikowałam już w kilka miejsc i zawsze po rozmowie otrzymywałam odpowiedź. Myślę, że nie udzielenie odpowiedzi (także tej negatywnej) świadczy o braku szacunku do innych osób i źle wpływa na wizerunek firmy.

Opowiedzieć o sobie, wykształcenie, doświadczenie zawodowe.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Słuchajcie, w SKK ruszyła opiekuńczo-wychowawcza. Z tego co wiem, są jeszcze wolne miejsca.

m
@Anna

Buhahaha zawsze są wolne miejsca :D:D:D:D

wertyu
@m

Witam, nie musisz korzystać z oferty tej placówki, możesz pójść sobie do Wyższej Szkoły Gospodarki, albo do Bankowej i zapłacić 3 razy tyle! Zadowolone słuchaczka z opiekuńczo-wychowawczyj!

Ja jestem wykładowcą na studiach podyplomowych w Bydgoszczy i nie zgodzę się z moją przedmówczynią. Płacą na czas. Może nie są to duże pieniądze, ale tez nie małe. Inne firmy płacą o wiele mniej, albo wcale... Panie z Podyplomówki wkładają całe serce i duszę w swoją pracę. Świetne Dziewczyny. Zawsze uśmiechnięte i uczynne. Nigdzie nie spotkałam się z tak przemiła obsługą. Pozdrawiam! Polecam z czystym sercem!

Mik

Nie polecam nikomu pracy w SKK. Jestem wykładowcą na jednym z kierunków szkół policealnych. Ale to totalna porażka - płace makabryczne od wielu lat nikt nawet nie myśli o podwyżce. Atmosfera okropna tak gęsta, że można ją tasakiem ciąć. W pokoju nauczycielskim i ogólnie. Wszyscy jakoś dziwnie zastraszeni kontrolowani inwigilowani przez ; Górę; ... Ludzie odchodzą, odchodzą pracownicy na prawdę wartościowi, A a propos któregoś z postów wyżej - to paradoks wypowiedz się w jakimś temacie konstruktywnie i obiektywnie to Cię ZJEDZĄ... Dyrektorek od WSZYSTKIEGO więcej niż to wszystko warte heh...

My z Pawłem robiliśmy kurs. Pan Remigiusz pełna profeska. W ogóle szybko bezproblemowo - miła obsługa Panie całkiem wporządku

@Tomek

Pan Remik owszem w porządku, ale Wy Panie .... hmmmm

Bylem na kursie wozkow i polecam. Fajna atmosfera na placu.Ja mialem z instruktorem Remikiem.Na moje oko Panie w biurze maja wiedze i sa mile.

Kiedy te wózki będą w końcu w Bydgoszczy? Bo nikt nawet mnie nie poinfirmował, a byłem, a Pani P. oczy jak ze szreka zrobiła!!

Dobrze, że jest ktoś odpowiedzialny za kursy- Pan Łukasz, bo o wózkach to te dwie dziunie nic nie wiedzą!

Magdalena

ostatnio miałam okazję wziąć udział w kursie terapii behawioralnej w SKK i jestem baaardzo zadowolona:P Wykładowca z dużą wiedzą, kompetentny i profesjonalny:)))) Zdecydowanie polecam!:)

wykładowca z Bydg

Płaca może nie należy do najwyższych, ale nie można narzekać. Zgadzam się z fun. Najważniejsze to zrobić swoje i nie wdawać się w dyskusje w pokoju nauczycielskim:)

Too

Ze słyszenia to wiele rzeczy można powiedzieć. Ja piszę ze swojego doświadczenia. Ktoś może mieć inne (i dobrze dla tego kogoś), ale ja pracę w SKK zaliczam do najgorszych doświadczeń w życiu. Na szczęście po SKK moja kariera zawodowa ułożyła się dużo lepiej i pracuję w miejscu z fajną atmosferą i uczciwym szefem.

@Too

Najśmieszniejsze jest to, że wszystkie pozytywne komentarze, to oni sami tutaj sobie wypisują podszywając się pod różne postacie czy to ucznia, czy wykładowcy dodatkowo wymieniając kierunki i robiąc sobie tym reklamę, ale niestety marketing szeptany jest silniejszy.

Margaret

To Ty chyba pracowałeś w jakiejś innej formie, bo u nas atmosfera jest taka, że inne firmy mogą tylko pozazdrościć!

Taktak
@Margaret

Również uważam,że praca w SKK to kompletne dno, jak już naprawdę ktoś nie ma wyjścia niech tam sobie idzie zobaczyć jak to jest pracować w mega stresie, z beznadziejną atmosferą i grupą ludzi, gdzie każdy chce Tobą zarządzać. Najlepiej opisała to Pani, która pracowała tam jako osoba sprzątająca i mogła zaobserwować jaka tam jest rotacją!!! A skomentowała wszystko na profilu Facebookowym lodzkiego skk, nikt tego nie usuwa bo takie jest tempo zmiany ludzi, że nawet nie zdążyli się dowiedzieć jakie jest nowe hasło założone przez nową osobę:P Ludzie odchodzą bo mają w d.. taką pracę i szanują swoje zdrowie i relacje rodzinne, bo nie licz, że tam pracujesz od poniedziałku do piątku od 8 do 16... Płacą na start wcale nie tak źle ale na pewno nie za ustawowe 160 godzin.

Too

Pracownicy odchodzą! Cały czas, warunki finansowe i atmosfera są bardzo bardzo złe.

@ do fdff

Drogi fdff, skoro nie wiesz, to nie wypisuj takich bzdur. Wątpię, żeby kogoś szukali na fizjoterapię, skoro mają szkołę masażu w systemie dziennym i zaocznym już od dobrych pary lat. Zajmij się czymś pożytecznym, a nie wypisujesz takie głupoty. Miłego dnia!

ihg
@@ do fdff

@ do fdff przepraszam, żle odczytałem wiadomość. Z tego co wiem, to maja komplet wykładowców, ale firma się rozrasta. Mają już nowe oddziały we Włocławku i w Gdańsku. Zawsze mozesz się do nich udać i zapytać. Pozdrawiam

do ihg

Tak się składa, że pracuję w skk od 3 lat i jestem tam psychologiem. Nic mi nie wiadomo żeby kogoś tam szukali.

zainteresowana

Gdzie Ty widziałeś te oferty? Szukają do kursów a nie na studia.

Magda

@34456 Spróbuj, mają świetne warunki do współpracy. Będziesz zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Zobacz opinie na temat firmy SKK Studium Kształcenia Kadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKK Studium Kształcenia Kadr?

Kandydaci do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKK Studium Kształcenia Kadr