Opinie o AsBud Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AsBud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AsBud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AsBud Sp. z o.o. w Katowice

Ryszard Nowy wpis

Taki spokój panuje na forum ponieważ pracownicy nie mają powodu do narzekania. Pracować trzeba, a że firma ma dobre opinie to znaczy, że jest dobrze, polecam.

Jak jest z awansem w AsBud Sp. z o.o.?

Ja Nowy wpis

To chyba inna firma (usunięte przez administratora)

Ja Nowy wpis

Damian Warzecha jest (usunięte przez administratora) i oszustem....

ae ye

67/5000 pol'skaya firma. ne otvechayet za svoi slova. mnogo lyudey obmanuli!!! Polska firma. nie odpowiada za swoje słowa.(usunięte przez administratora)

Józef

prosto zweryfikować - mozna zapytać na komendzie policji w Zatorze i okolicznych. tam znają tego gościa dobrze.(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AsBud Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

duda20

witam możez się ze mną skontaktowac ?? (usunięte przez administratora)

Ale asbud dalej istnieje? Czy pana prezesa Damiana już nie ma?

Rafał

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Firmą Asbud która wykonywała dla nas budowę domu Wszystko przejrzyste opisane w umowie i w rzeczywistości wykonane w 100% Nie mieliśmy żadnych problemów To co było ustalone przed rozpoczęciem prac zostało wykonane Wykaz materiałów jaki miał byc użyty do budowy otrzymaliśmy na piśmie i przy każdym etapie go tylko akceptowaliśmy Firma godna polecenia

@Rafał

Wszystkie pozytywy sami sobie piszą

Czy Pan pracuje dla nich

Joanna

Od ostatnich wypowiedzi minął prawie rok. Czy w tym czasie w firmie coś uległo zmianie? Ktoś z Was aktualnie pracuje w AsBud Sp. z o.o. i mógłby powiedzieć coś więcej o tym jakim firma jest obecnie pracodawcą?

franek

Czy ktoś może wie, jak teraz mają się rekrutacje z asbud damian warzecha? Coś się kroi w najbliższym czasie?

Tomasz

Duda naprawdę nie rozumiem twojego stanowiska My biorąc Firmę Asbud jako wykonawcę zdecydowaliśmy sie na robociznę z materiałem przed podpisaniem umowy dostaliśmy wykaz ile co bedzie kosztowało i sie zdecydowaliśmy i żadnych problemów nie było Przecierz przed podpisaniem umowy miałeś wykaz ile bedzie kosztował materiał !!! Wydaje mi sie ze to ty robisz problemy Firmie Asbud a nie oni Tobie Przez takie osoby jak Ty duda Firmy tracą dobre imię

Seweryn 32

Bardzo proszę o jaki kolwiek`kontakt od Duda20

nowy_22

szukam firmy w okolicy Libiąża - duda20 masz odmienną opinię niż Tomasz - na czym polegał problem? bo nie wiem komu wierzyć.

Witam, napisałem emaila do Pana.

Tomasz

Mieliśmy obawy co do wyboru Firmy Asbud Poniewaz nie znaliśmy osobiscie firmy wcześniej tylko z internetu i z ogłoszeń napotkaliśmy firmę Asbud Firma Asbud wykonała dla nas budowę domu w Oswiecimiu możemy z czystym sumieniem powiedzieć ze prace zostały wykonane solidnie i terminowo Bardzo dobry kontak miedzy inwestorem a osoba nadzorująca na Placu budowy Bardzo dobre trafne doradztwo pod względem doboru materiału Pracownicy doświadczeni Zdażyło sie ze na placu budowy przez 1 tydzień nie było nikogo ale prace zostały nadrobione i ukończone 2 tygodnie przed terminem Teraz jesteśmy na etapie wykańczania i także prace bedzie wykonywała dla nas Firma Asbud Z czystym sumieniem polecam

Zostaw merytoryczną opinię o AsBud Sp. z o.o. - Katowice

AsBud Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Katowice

AsBud Sp. z o.o.