Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SKK Studium Kształcenia Kadr. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

Wredna

Zgodzę się z M. uciekajcie!!!!! tam juz raczej nic nie zmieni się na lepsze

asdcxzczd
@Wredna

Jak tu jest super i każdemu polecam ;DD

Krvavy

Ej, jutro jest krwiodastwo w SKK na Fordońskiej! Szacunek za inicjatywę ^^

mhm
@Krvavy

O, wpadnę, książeczkę sobie uzupełnie :DDDD

COme back

Wróciłem do SKK po dość dlugim czasie, bo z roznych powdow nie mogłem ukończyć szkoły ;P Widze spory skok jakościowy, szczegolnie wsród personelu, bo na nauczycieli mogłem nigdy psioczyć ;D Raczej oni na mnie xD

Anon
@COme back

Bohaterze! ;D

BYły prac

Miło wspominam pracę w SKK i to mimo kilku niesnasek, do jakich czasem dochodziło :)

Wykładowca

Rozmowa krótka, kilka pytań o doświadczenie zawodowe. Niestety bez odpowiedzi. Aplikowałam już w kilka miejsc i zawsze po rozmowie otrzymywałam odpowiedź. Myślę, że nie udzielenie odpowiedzi (także tej negatywnej) świadczy o braku szacunku do innych osób i źle wpływa na wizerunek firmy.

Opowiedzieć o sobie, wykształcenie, doświadczenie zawodowe.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Anonimm

Witam wszystkich!!! Słuchajcie jestem zażenowana i zdziwiona wgl porażka ludzie nie dajcie się w to wrobić oni ludzi oszukują oczekują pieniądze za dany kurs gdy nawet ktoś nie uczęszcza lub nie może no po prostu żenada kłamstwo kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo polowe zajęć które miały się odbyć nie odbywały się w wyznaczonych terminach lecz wypisywali Smsy o zwolnieniu lekarskim nauczyciela !!!! Ode mnie zaczęli zadać pieniędzy za to ze nie uczeszczalam na kurs!!!! Wyzysk pieniędzy od ludzi, nauczyciele są tam kompletnie nie dostosowani do wykładania lekcji bez żadnych doświadczeń i wiedzy. Polowe ludzi uczęszczających na kurs i tak nie zdaje także nie polecam w żadnym wypadku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Firlej
@Anonimm

A przypadkiem w umowie nie miałeś/aś, że brak frekwencji grozi karą finansową? ;) Umowy polecam czytać a nie robić z siebie ofiarę, w mojej umowie taki zapis widnieje.

BYły prac
@Anonimm

Spędziłem 3 lata w SKK i nie zgadzam sie z tą opinią.

Jer2

Wdzimy się dziś na Jagiellońskiej, po piątku stwierdziłem, że jednak u was zapize sie do policealnej;DD

Bang

Piątkowy pokaz masażu na Zawiszy sztos straszny, i masażystka bardzo zdolna :)

Jer

Uczciwy pracodawca, polecam!

;D
@Jer

Również :D

Zbjorkom

Nie chcę wystawiać nikomu szczególnie złej opinii, ale przejście z Cosinusa do SKK, było jaka zmiana piwa z Harnasia na Krafty ;DD

były

Wow
@Jer

Pozamiatał.

Mirka

A wiecie jaka jest sytuacja w Toruniu?

Hyh
@Mirka

Stabilna

warszawskisloik

Po ostatnich dniach otwartych zaczęłam sobie śledzić SKK i musze powiedziec uczciwie, ze cieszę się, że tu się zapisałam, mam nadzieję, że we wrześniu wrażenie nadal będzie dobre. Na razie na plus :)

Potwierdzam!

Potwierdzam!

były
@warszawskisloik

Byłem z samego sentymentu i również chwaliłem :)

Daria

Nie wiem co się dzieje na innych kierunkach ale na moim Kosmetycznym jest ok. Fajne pracownie w pełni wyposażone, ja nie muszę nic nosić na zajęcia. Czesto mamy tam zajecia. Najbardziej podobają mi się zajęcia z wiżazu pracownia i kosmetyki są na wypasie !

Agn
@Daria

Znowu pracownicy piszą opinie?

CzłowiekTajemniczyBardzo
@Agn

Wątpię, ale patrząc po ilości wylewanego na nich ścieku, chyba powinni.

Agn
@CzłowiekTajemniczyBardzo

W którym miejscu niby się na nich wylewa sciek? Przecież nikt nie pisze, że to wina pracowników. Nic nie wiesz człowieku, nic

Maniek

Wszedłem na GoWork za poleceniem kolegii, by dowiedzieć się jak najwięcej o ofercie edukacyjnej SKK, ale widzę, że Państwo wolą się kłócić o niesnaski między pracownikami. Nie pochwalam tego. Nie mniej, warto zapisywać się na kurs wózków widłowych? Chce się przebranżowić, a SKK ma dobrą opinię pod kątem kursów, zawsze jednak warto zapytać.

Zniesmaczona

Zdecydowałam się napisać opinie bo wiem, że nieprzyjemność za to mnie już nie spotka gdyż egzaminy mam za sobą. Bym nie wylewała tu swoich żali ale jestem również pedagogiem a ze względu na sytuacje na rynku pracy niestety byłam zmuszona szukać alternatywy w innym zawodzie i to mi zaoferowało SKK w Bydgoszczy. Napiszę szczerze, jeżeli chodzi o przygotowanie merytoryczne wykładowców na farmacji bo ten kierunek ukończyłam, to nie mam żadnych zastrzeżeń, naprawdę specjaliści i praktycy fajne osoby, natomiast dyrekcja, może sobie pogratulować i w sumie z powadzeniem mogła by realizować kursy ,, jak efektywnie zniechęcać ucznia do pracy" . W sumie dotyczy to jednej z Pań dyrektor która potraktowała nasza grupę tak, że zastanawiamy się czy dalej tematu nie pociągnąć. W skrócie: zajęcia mieliśmy mieć co dwa tygodnie, po czym zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym, że zajęcia będą odbywały się co tydzień i w dodatku w piątki. Wieczne braki sprzętu w pracowni albo zajęcia praktyczne w sali wykładowej to codzienność. Miały też być zajęcia praktyczne przygotowujące do egzaminu, które nam obiecano a dyrekcja tak sobie je odwołuje nawet bez poinformowania. Droga szkoło do was przychodzą dorośli ludzie, często po studiach, tak się ludzi nie traktuje. Ja myślę, że ludzie się zapędzają w swoich działaniach i z czasem nie zwracają uwagi na to co robią. Podsumowując: dyrekcja do wymiany od zaraz !

Usatysfakcjonowany
@Zniesmaczona

To co wyście musieli z tą grupą namieszać? ;PP

Maturzysta124

Dzięki za przygotowanie do matur! I pytanie do osób zapisanych do SKK - rozważam szkołę technika weterynarii. Warto?

Firlej
@Maturzysta124

Zdecydowanie warto, tym bardziej, że teraz jeszcze bardziej bogato wyposażono sale :D

Ludzie uciekajcie stąd! Absolutny brak szacunku do pracownika i jego praw

Wolna

Prawda. Nikogo tu się nie szanuję

Pracuś

A co żeś zrobił, że Ci go nie okazali?

Wszyscy mądrzejsi ludzie już dawno odeszli albo planują odejść. Dyrekcja, zarząd nic z tym nie robia bo mają wszystkich gdzieś ale to sie odbija na organizacji pracy i reszcie, która została.

Arkadiusz Jerzy
@Nowy

Aaaaa ja się nie zgadzam, bo naprawde spoko tu wszystko wygląda ^^

Polecamy Skk Grupa Terapeutów Zajeciowych

Ali

Witam, czy ktoś jest w stanie napisać coś więcej o pracy w dziale kadri rozliczen w Bydgoszczy? Proszę o szczegóły dot. Godzin pracy, wynagrodzenia, atmosfery dni wolnych itd.

przyszły pracownik
@Ali

Pracowałaś tam albo byłaś na rozmowie?

Ann
@Ali

Praca na trzy zmiany 8-16, 9-17, 10-18 + weekendy po 12 h (średnio jeden w miesiącu). Pzdr

Basia

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Okropne traktowanie uczniów i pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Zobacz opinie na temat firmy SKK Studium Kształcenia Kadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKK Studium Kształcenia Kadr?

Kandydaci do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKK Studium Kształcenia Kadr