Opinie o BUMECH S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BUMECH S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUMECH S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMECH S.A. w Katowice

1964

NO I WIDAĆ BUMECH LECI W CHUJA POWOLI Z LUDŹMI, CO TEN PREZES NAOPOWIADAŁ ŻE BĘDZIE PŁACIŁ ZAWSZE I NA CZAS WYPŁATE, ŻE NIE BĘDZIE TAK JAK U WOJTYNKA WYPŁATA W RATACH, A TYMCZASEM MAMY ODPROWADZANE SKŁADKI Z WYPŁATY 1500ZŁ A RESZTA NA UMOWE O DZIEŁO I DALEJ WIELKA NIEWIADOMA? O KASIE ZA METRY JUŻ NIE WSPOMNE BO CHYBA POWOLI JUŻ O TYM MOŻEMY ZAPOMNIEĆ, ODNOŚNIE KARTEK ŻYWNOŚCIOWYCH TO CO MAMY SIĘ KURWA PROSIĆ O TO CO NAM SIĘ NALEŻY?? LECĄ W CHUJA NA KAŻDYM KROKU. I TEN (usunięte przez administratora)DOZÓR NA STASZICU, PO CO ICH AŻ TYLU I PO CO SĄ ONI POTRZEBNI??? POZDRO ZMIANA A

desperat

gdzie sa przyjecia do roboty za godna kase

mir
@desperat

W Polsce ? Nigdzie !

jas

Co tam u was się dzieje że tak akcje Bumechu spadają

ryl

Mam pytanie czy sa przyjecia do bumechu bo slyszalem ze wygrali wszystkie ostatnie przetargi dlatego pytam??

lucek
@ryl

Rylu ty lepiej idź se złomu poszukaj albo kable poopalaj

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUMECH S.A.? Czy kandydat na stanowisko Dam pracę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
jaga

kopalnia Staszic rżnie głupa! przez pół roku nie dała odpylacza a teraz urząd nasłała na firmę! Skandal i obłuda! Nie mają honoru! Dyrekcja Kopalni powinna walnąć w piersi i odwołać ten skandal!

@jaga

józek w włodek g i jurek p - puchatek zrobili donos do urzędu na byłych swoich pracowników którym nie płacili. Taka mała zemsta, ale i tak was wsadzą! i nic wam nie pomoże!

ddsd

Kasa za nad metry jest to fakt. Firma się wywiązuje. Ale już jakiś zakompleksiony cebulak musiał swoje żale do całego świata tutaj wyrzygać.

zm. D

No i co ludzie ze Staszica, BUMECH nas w (usunięte przez administratora) rucha a wy dalej jebi.ecie metry. Połowa umowy to umowa zlecenie hahahah brawo, GDZIE jest KASA za nadmetry?? pytam się gdzie, PREZESIK na spotkaniu mówił że jest wypłacalny i że kasa za nadmetry będzie co 2 TYGODNIE i co??? i CH.UJA haaha a cały zaje,bany dozór to co robi, wejdźcie sobie do biura i zobaczcie ile jest na liście osób tego śmiesznego dozoru na Staszicu: UWAGA: 28 OSÓB DOZORU !!!! robi się druga firma PRKIS, a umowy mamy do końca kwietnia później koniec chodnika "Rozcinka" i BUMECH powie nam PaPa nie dając nawet 1zł za NADMETRY

zm.A
@zm. D

Dzisiaj za nadmetry kasa weszła, a za 1sza połowe marca ma wejść za tydzień. Nie ma co narzekać bo firma sie wywiązuje - jak na razie OK. Pozdro wszystkim

józefw

... a tak chciałem być najlepszym prezesem i największą firma górniczą ...nie daliście mi tej szansy i co ja teraz zrobię?

@józefw

józefw - ja bym chciał się przyjąć do twojej nowej firmy - podobno gdzieś w Jastrzębiu? Jak sie nazywa? i gdzie jest siedziba? Może ktos napisze? Dzięki

afrodyta

ciekawe jak dzień ma 24 h dla jednego pracodawcy pracujemy 8h dla dwóch 16 dla trzech 24 a kiedy te gazele biznesu śpią

wy-strzałowy
@afrodyta

w radzie nadzorczej PRG Mysłowice I PRKiSz Mysłowice Włodzimierz Grudzień - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej IDEON SA Włodzimierz Grudzień, lat 67, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej. Pan Włodzimierz Grudzień jest Absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach (1972), ukończył szkołę menadżerów w Bytomiu w zakresie „Zarządzania procesami restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego” (1998), kurs „Likwidatora i syndyka masy upadłościowej” (1996) kurs na kandydatów na Członków Rad Nadzorczych w jednoosobowych Spółkach Skarbu Państwa (1994) oraz kurs The Quality Management Program For Poland w Tokio (2000) . Pan Włodzimierz Grudzień uzyskał również sześć patentów oraz 73 patenty racjonalizatorskie jak również tytuł Generalnego Dyrektora Górniczego I stopnia. Przebieg pracy zawodowej: 1965-1966 – KWK „Milowice” w Sosnowcu, pracownik fizyczny elektryk pod ziemią, 1971-1993 – Kopalnie „Milowice” „Saturn” „Czerwona Gwardia” „Niwka-Modrzejów” praca na różnych szczeblach zarządzania, 1991-1993 – KWK „Niwka-Modrzejów” Sp. z o.o. w Sosnowcu, Dyrektor Zakładu”, 1993- KWK „Niwka-Modrzejów” Sp. z o.o. w Sosnowcu, Prezes Zarządu, 1993-1996 – Katowicki Holding Węglowy S.A. w Katowicach, Wiceprezes Zarządu, 1993-1996 – KWK „Porąbka-Klimontów” S.A. w Sosnowcu, Przewodniczący Rady Nadzorczej, 1997-1998- KWK „Niwka-Modrzejów” Sp. z o.o. w Sosnowcu, Prezes Zarządu, 1997-1998-„Katowicki Węgiel” Sp. z o.o. w Katowicach, Członek Rady Nadzorczej, 1998-2000- „Fasin Moj” S.A. w Katowicach, Członek Rady Nadzorczej, 1999-2002-P.M.U.E. S.A. w Katowicach, Członek Rady Nadzorczej, 1999-2000 – „Fastech” Sp. z o.o. Fasing Technologia w Katowicach, Prezes Zarządu, 1999-2000 – Fabryka Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa „Fasing” S.A. w Katowicach, Prezes Zarządu, 1999-2000 – Przedsiębiorstwo Robót Górniczych S.A. w Bytomiu, Członek Rady Nadzorczej, 2000-2006 - Przedsiębiorstwo Robót Górniczych S.A. w Bytomiu, Przewodniczący Rady Nadzorczej, 2000-2007 – „Investia” Grupa Przemysłowa S.A. w Katowicach, Prezes Zarządu, 2002-2004 – Hydromel S.A. w Siemianowicach Śląskich, Członek Rady Nadzorczej, 2003-2006 – PPHU „Rudzki Phoenix Business” Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej, Członek Rady Nadzorczej, 2004-2006 - PPHU „Phoenix Business” Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej, Członek Rady Nadzorczej, Przewodniczący Rady Nadzorczej, Od 2003 Fabryka Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa „Fasing” S.A. w Katowicach, Członek Rady Nadzorczej, Od 2006 FWM Kuźnia „Osowiec” Sp. z o.o. w Osowcu, Członek Rady Nadzorczej, Od 2011 Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Mysłowice S.A., Członek Rady Nadzorczej, Od 2013 Przedsiębiorstwo Robót Kamiennych i Szybowych Mysłowice S.A., Członek Rady Nadzorczej, Pan Włodzimierz Grudzień oświadczył, że nie wykonuje działalności konkurencyjnej wobec IDEON SA oraz nie uczestniczy w innej spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pan Włodzimierz Grudzień oświadczył ponadto, że nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

nela

niby przejeli niby nie umów nie ma i nie wiadomo o co chodzi....

@nela

widać że bumech wie co robi, holding KHW idzie na rękę. I dobrze że oprócz perkiszu bierze też prg z wesołej. Ja sie nie dziwuje, że jest zamieszanie z papierami, bo przejąć tyle ludzi na raz to rekord ginessa! Ale będzie OK metry będą i kasa na bieżąco, towszystko będzie grać. Tak trzymojmy chopy! Szczęść Boże wszystkim.

@jaga

Cześć Jaga - a Pan Józef, Ireneusz i Włodzimierz to was odwiedzają w tym PRG na Wesołej? Został mu jeszcze ktoś do roboty? Z takiej wielkiej firmy guzik zostało na własne życzenie prezesów i właścicieli! Ludzi nie można oszukiwać - to sie mści! Dane dostępne na stronie IDEON Informacja ogólna Historia Zarząd Rada Nadzorcza Dane firmy Certyfikaty Nagrody Struktura paliw Ireneusz Król – Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Ireneusz Król sprawuje funkcje Prezesa Zarządu IDEON SA, Dyrektora Naczelnego od lutego 2000 r. Wiek: 49 lat. Ireneusz Król jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wydział Prawa i Administracji (1990 r.). W 1997 r. ukończył Podyplomowe Studia z zakresu Strategii i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W 1999 r. uzyskał dyplom międzynarodowy Master of Business Administration w zakresie Finansów Międzynarodowych i Marketingu Międzynarodowego Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych. Karierę zawodową Ireneusz Król rozpoczął w 1982r. w Dziale Techniki Górniczej Kopalni Węgla Kamiennego Nowy Wirek w Rudzie Śląskiej. Od czerwca 1992r. do lipca 1993r. pełnił funkcję tymczasowego Kierownika Zakładu, a w wyniku postępowania konkursowego Dyrektor Naczelny Kopalni, Prezes Zarządu Spółki Wesoła SA. W latach 1993–1995 pełnił funkcje Wiceprezesa Zarządu ds. ds. Ekonomii i Finansów oraz Restrukturyzacji i Strategii Rozwoju w Katowickim Holdingu Węglowym S.A. W latach 1996–2000 Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. z siedzibą w Katowicach, ponadto od 1997r. do 2000r. Dyrektor Zarządzający FASPOL Ltd Sydney Australia. Od lutego 2000 r. Ireneusz Król pełnił funkcję Prezesa Zarządu, Dyrektora Naczelnego Centrozap SA. Od 29.03.2012 Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny IDEON SA W lutym 2009 roku został laureatem prestiżowej nagrody „Byków i Niedźwiedzi” w kategorii „Prezes roku 2008”, wyróżnienia przyznawanego przez Redakcję Parkietu. Akcjonariusz IDEON SA z siedzibą w Katowicach, posiada 194.000 akcji IDEON SA, stanowiących 0,06% udziału w kapitale zakładowym i uprawniających do 0,06% głosów na Walnym Zgromadzeniu IDEON SA. Ireneusz Król pełnił następujące funkcje w organach administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych oraz był wspólnikiem: Prezes Zarządu IDEON SA (dawniej Centrozap SA) w okresie 02/2000r.-12/2001r., Wiceprezes Zarządu w okresie 09/2002r.-03/2003r., Prezes Zarządu IDEON SA od 04/2003r., Prezes Zarządu KSP Polonia Warszawa SSA z siedzibą w Warszawie, w okresie od 07/2012r. do nadal, Prezes Zarządu WoodinterKom GmbH od 10/2008r. do nadal, Przewodniczący Rady Dyrektorów CentroWoodKom Sp. z o.o. z siedzibą w Syktywkarze od 11/2007 do nadal, Przewodniczący Rady Nadzorczej ZM Zgoda Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach od 07/2007r. do 12/2007, Członek Rady Nadzorczej Energoaparatura S.A. z siedzibą w Katowicach od 2005r. do 03/2008, Przewodniczący Rady Nadzorczej Centrozap Finanse Spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach od 2004r. – do 06/2008, obecnie członek Rady Nadzorczej, Członek Rady Nadzorczej Odlewnia Żeliwa Śrem S.A. z siedzibą w Śremie w latach 2003r.-do 03/2007r., Członek Rady Nadzorczej CIECH S.A. z siedzibą w Warszawie w okresie 05/2005r.-02/2006r., Członek Rady Nadzorczej REM-TECH Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie w okresie 09/2004r.- 11/2005r., Przewodniczący Rady Nadzorczej Górnik Zabrze Sportowa S.A. w latach 2004r.- 2005r., Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej CMS S.A. z siedzibą w Katowicach w latach 2004-2005 oraz od 2007r. do nadal, Członek Rady Nadzorczej Hydrobudowa Śląsk S.A. z siedzibą w Katowicach - 2002 r., Członek Rady Nadzorczej Starobielska Fabryka Kos Sp. z o.o. z siedzibą w Wilamowicach w latach 2003r.-2004r., Przewodniczący Rady Nadzorczej Odlewnia Centrozap Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie w latach 2000r.- 2002r., Przewodniczący Rady Nadzorczej Centrozap Odlewnia Rur Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim 2001r.-2003r., Przewodniczący Rady Nadzorczej Centrozap Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach w latach 2002r.-2003r, Członek Rady Nadzorczej BRIGEN SA w latach 1999-2001, Prezes Rady Nadzorczej PRG Bytom SA w larach 1998-2000, Członek Rady Nadzorczej Faspol Ltd Sydney Australia w latach 1997-2000, Prezes Rady Nadzorczej Fastech Sp. z o.o. w latach 1998 -2000, Członek Rady Banku Górnośląski Bank Gospodarczy SA w latach 1994 – 1998,

Staszic

Teraz już pierwsza grupa zaczyna wypoczywać żeby jutro dla Bumechu fedrować z pełna parą Prezes i dyrektor GR......K tego nie pożałują bo jesteśmy dobrą załogą bedziemy teraz razem się wysilać o lepsze jutro !!! jeszcze raz dziekuje za wsparcie dla naszej załogi kilka komentarzy daje zawsze siłę i cheć walki z takimi ludzmi jak król i wojtynek

genowefa

Jesteśmy z Wami Prg i prkisz. Nie dajcie sie, jeszcze jest duch w narodzie!

jaga

i po prezesie Józefie W. - Perkisz wzorcowo zadziałał i cała załoga wzięła sprawy w swoje ręce. Czapki z głów!!! Widać że chłopy z jaj..i co się mają oglądać na łaske prezesa - zapłaci czy nie? PRG z wesołej też sie słyszy że chce pod Bumech. Bumech z pewnością jest OK, wszędzie gdzie robimy regularnie płaci. Trzymajcie sie ludziki z Perkiszu i Prg

@jaga

No to sie musicie sprężyc, bo inne firmy ostrzą zęby na te kontrakty! Nie dajcie się! Trzymam za was Chopy!

tomek żelazo

no to ludzie od dzisiaj bumech sa przejąl ludzi z prg i prkis myslowice. ciekawe na jakich warunkach, no ale wiadomo kokosow nie bedzie bo to my prosimy o robote a nie bumech prosi nas o przyjscie, takze jestesmy w czarnej (usunięte przez administratora) br /> podobno kartki w bumech sa po 13zl z sodexo? dla nas ludzi z prkis i prg najwazniejsze to jest aby wyplata byla zawsze na czas i w jednej racie !!! ludzie powiem wam jedno dopoki nie znamy swoich warunkow przyjecia to nie ma sie co napalac na przejecie przez bumech bo pamietajcie ze obiecywac kokosy to kazdy moze, NAJWAZNIEJSZE JEST MIEC WSZYSTKO NA PAPIERZE TO TEDY MOZEMY CZUC SIE BEZPIECZNIEJ a tak narazie to wszyscy jestesmy bez kasy, z rachunkami do zaplaty i z kredytami, kase dopiero zobaczymy w marcu z byc moze bumechu. wszystko sie okaze na dniach, ale pamietajcie OGRANICZONE ZAUFANIE TO PODSTAWA !!!

ln6591

Zygmunt Kosmała, były prezes Bumechu, został doradcą Kopex Machinery SA - dowiedział się portal wnp.pl. - i co Wy na to? widocznie bieda zagląda temu Panu w oczy. Pa - jeszcze się odezwę

@ln6591

Nie tylko, jak donoszą żródła zbliżone do Kopex Machinery - Wacław B były dyr market. Bumech - też tam się znalazł.

Gall

Happy New Year 2015, Joy, Love and Happiness for my best friends! Don"t worry, be happy!

drake ramoray
@Gall

dziękujemy:)

loolek

A ktoś wie co w końcu co z tym R.H. dostał jakąś posadkę :-)

drake ramoray
@loolek

brygadzisty :)

Gall

taaa... Święta idą, Nowy Rok u progu. Wszyscy jak te karpie wody w usta nabrali. Może i dobrze bo po co po próżnicy gadać? Krok po kroku, krok po kroczku najpiękniejsze w starym roczku idą Święta... Spokojnych Świąt i pomyślności w Nowym Roku życzę wszystkim z firmy i rodzinom

jaga

Może jakieś newsy z imprezki?...Fajnie było?

frezer

W pełni zgadzam się z luckiem pracowałem w bumechu i była to naprawdy fajna firma szkoda ze tak skończyła.

Zostaw merytoryczną opinię o BUMECH S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BUMECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMECH S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUMECH S.A.