Opinie o Intop Warszawa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Intop Warszawa Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intop Warszawa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intop Warszawa Sp. z o.o. w Warszawa

Michał Nowy wpis

Brak informacji o pracy w firmie Itop to spore zdziwienie tym bardziej, że firma działa przecież w Warszawie, czyli dużym mieście, gdzie osób zainteresowanych pracą nie brakuje. Fajnie by było ustalić dla jakiego rodzaju pracowników praca w tej właśnie firmie byłaby spełnieniem marzeń? Będzie miło mi to ustalić.

Andrzej Nowy wpis

Intop od lat otrzymuje Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Napiszcie jak sie tu pracuje?

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Intop Warszawa Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy!Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Intop Warszawa Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Intop Warszawa Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Łukasza Drewny 70
    02-968 Warszawa
  • NIP: 5213425602 REGON: 140897355 KRS: 0000274849
Intop Warszawa Sp. z o.o.