IDS-BUD Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o IDS-BUD Sp. z o.o.

Duży

Firma godna polecenia ma ciekawe kontrakty i dobrze się z nią współpracuje. Nie ma problemów z płatnościami i współpracy na innych kontraktach.

wściekły

jak traficie na raka to od razu przygotujcie się na kary pieniężne tak zarabiają na premię

stażystka...
@wściekły 25.05.2017 15:52

Pan Rak jest bardzo mocno kłótliwy xD

ziomal

Bardzo dobra firma - bogata - jak na polskie warunki.

Mieliście styczność z firmą IDS-BUD Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

cebularz
@admin 13.07.2015 12:22

Taka sama firma jak unibep wyzysk i jeszcze raz wyzysk zadam wszytkiem pytanie chcecie pensje co dwa miesiące i głodowe stawki robią ukrańcami bo polacy nie chcą dla nich pracować a ziomal to ids

Zostaw opinię o IDS-BUD Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDS-BUD Sp. z o.o.