Art In Energy Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Art In Energy Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Art In Energy Sp. z o.o.?

anonim Nowy wpis

-Janek- Nowy wpis

Bardzo porządna firma dla chcących pracować i rozwijać się w branży energetycznej. Większość pracowników z "ulicy" siejących zamęt

Diaboł Nowy wpis
@-Janek-

to czemu tu pracujesz? jak tyle "konfidentów", może też strzelasz z ucha grzbiecie i chcesz się wybielić

Marcel

A czy takie szkolenia są narzucane przez pracodawcę czy każdy może sobie indywidualnie dobrać jakieś na które akurat by chciał iść?

Hubert
@Marcel

Pracodawca ocenia twoje predyspozycje i wysyła na odpowiednie kursy, ty raczej wielkiego wyboru nie masz.Kurs obejmuje operator HDS ,podestu ruchomego,kierownik pociągu ,dozory

Andrzej
@Hubert

Dobrze orientujesz się w sprawach firmowych, możesz mi powiedzieć jaka atmosfera panuje wewnątrz zespołu w Art In Energy? To zawsze ważny czynnik, liczę że napiszesz mi coś na ten temat.

Czy firma Art In Energy Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Esmerald
@Pytanie

Zależy jakie: ( HDS, kierownik pociągu) ale raczej finansuje, kwestia indywidualnego dogadania się z przełożonymi

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Art In Energy Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Feliks

Na forum różne są podpisy przy opiniach. Różne są opinie bo różni są pracownicy i różnie pracują.

pracownik 2

U nas nie ma Olgierda...Olgierd gdzie pracujesz?na pewno nie u nas .

Olgierd

Nikt nie trzyma w firmie na siłę, po co marudzić jesli ktoś jest wybitnym fachowcem pracę znajdzie. Dla mnie jest ok!!

PIOTR

Firma funkcjonuje ,rozwija się dynamicznie,praca głównie w delegacji zarobki na wysokim poziomie.Firma oferuje duże możliwość rozwoju.

Gregor

Czy firma normalnie funkcjonuje? Zastanawiam się ponieważ nikt od dawna nie pisał.

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Art In Energy Sp. z o.o. w mieście Koluszki? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Art In Energy Sp. z o.o. - Koluszki

Art In Energy Sp. z o.o.