Opinie o Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy mało zmian na lepsze godziny pracy w zależności od roboty (usunięte przez administratora) . Wypłacanie dodatku po skończeniu obiektu nie istnieje do tego wszystko się zmienia bardzo szybko . Wypłaty .jak na delegacje dosyć małe , a całą firmą kieruje rodzinka .

No to ile można dostać na delegacji? Plus proszę napisz trochę więcej jak wyglądają delegacje. Jeździcie jakimś busem pracowniczym większą ilością osób? Oferują noclegi czy wracacie do domu?

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na Tokarz w mieście Rychtal?

Cześć, ten malarz to na ile zmian ma pracę i na ile dają umowę? Czytam to ogłoszenie i tylko napisali, że umowa o pracę "na czas określony" i to właściwie wszystko. Potrzebuję trochę więcej jednak informacji.

Robert

Jak praca jest do rana do wieczora to pewnie są dwie zmiany? Czy idzie się na 12 godzin do roboty? Ktoś mi wyjaśni żebym wiedział na co się pisze jak wyślę CV?

bohun
@Robert

Idzie się na tyle godzin co trzeba.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku SPAWACZ?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ile jest zmian w Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.?

Ssss

Od rana do wieczora

Dark

A malarz to fajnie tu zarobi ?

aikon

polecam firme wszystko jest od ubrania delegacje jedzenie i ci najwazniejsze kasa na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.?

Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Sienkiewicza 145 M
    39-400 Tarnobrzeg

Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o.