Opinie o BUMECH S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BUMECH S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUMECH S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMECH S.A. w Katowice

Gall

"kobita ściśle powiązana z AK..." to w gruncie rzeczy dobrze powiedziane i oddaje rzeczywistość w stosunkach. Zaś dlaczego "admin" usuwa nazwisko Falenta w moim poprzednim poście, skoro pojawiło się na WNP w artykule i jest właściwie osobą publiczną - to trudno zrozumieć!

komo
@Gall

(usunięte przez administratora)Powiem tak, "starych" pracowników sie pozbyli i teraz udają, ze jest o wiele lepiej!!!! Niech zarzad powie nam jakie maja plany na kolejny rok, bo wielkie hasła padają, a obiecanej kasy nie ma!!! a atmosfera jaka jest kazdy wie, a ZK wielce zdziwiony skad tak jest.

Gall

Może Bumech zaszaleje na rynku handlu węglem? Wszak Pan (usunięte przez administratora)zainwestował w składy węgla... - skoro w produkcji górniczej nie idzie, kombajnami nie umie się przebić...

bob

Jedna banda-mafia, stare dziadki ZK powinni już wnuki bawić. Tak się dobrze dzieje że na hali nie ma kto kombajnów składać jest jedna wielka prowizorka w firmie Giełdowej,partyzantka.(usunięte przez administratora)

bob

Prezes [usunięte przez moderatora] miał bardzo dobrą opinię i reputację,był szanowanym człowiekiem. Niestety swym powrotem zniszczył to wszystko. Przed [usunięte przez moderatora] teraz udaje że ma amnezje że o niczym nie wiedział co się działo w firmie.To on jest odpowiedzialny za stan rzeczy! W tym miejscu sprawdza się stara prawda że od koryta ciężko odejść.

@bob

Bumech - ZK DD i inni są uwikłani w AK Inwestor Kofamę AZIS i parę innych. Spytaj szefa Rady Nadz. czyli AK Inwestor - z pewnością to wyjaśni. Chyba ZWG już to wie?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUMECH S.A.? Czy kandydat na stanowisko Dam pracę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gall

Nie wieszaj psów na najmniej winnych. To nie tego wymiaru ludzie doprowadzili do zapaści firmy Bumech. Po prostu brakło wysokiej klasy managera jakim był uprzednio w firmie Bumech (usunięte przez administratora) Następcy do pięt mu nie dorośli! I taki tej sprawy finał!!!

bob

Najważniejsze że ten największy szkodnik który tam 10 lat pracował i doprowadził zakład do takiego stanu (na produkcji A.C.) już tam nie pracuję. Powinno się go za to wszystko rozliczyć finansowo. A nowemu kierownictwu produkcji życzymy wszystkiego najlepszego, wytrwania i wsparcia do dążeniu do normalności.

bob

Hej Liczymy na pozytywne zmiany na Hali w Bumechu, po zmianie kierownictwa produkcji

@bob

Tu się mylisz bardzo, niestety nie jestem tą osobą o której piszesz. Nie pracowałem na zofiówce i jestem z Bumech, a nie od Dźwigołów. Widzę indolencję i tumiwisizm w Eksplotechu. Ale wszystkim życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Maro

Ludzie unikajcie tej firmy w przodku 2200 góra przodowy 2300.Robie trzy miechy i masakra.Krg na niczym się nie zna nadsztygar też zielony.Obłęd!Za metry dali w formie zaliczki a teraz na wypłate potrącili.Kartki dali dzien przed świętami przelewy spóżnione brak narzędzi ciuchów bhp mają w d....

mocny

siema wszystkim....pracuje w bumechu na pniówku zaledwie 3 miesiące i nigdy w życiu nie widziałem takiego cyrku...z kasą się spóźniają to szczegół z kartkami też polecieli ale na święta dali (1 dnień przed świętami ) to też szczegół... chodzi mi o dozór który w ogóle nie ma szacunku do ludzi... (usunięte przez administratora) ... unikajcie tej firmy jak ognia bynajmniej na (usunięte przez administratora) ...naszczęśći moje dni są policzone w tej firmie... wesołych świąt...

Gall

Czy wreszcie będzie odważny i zmieni te durnowatą załoge z Tech-góru co im się nie chce robić! My tu rekordy walimy na Jastrzębiu - jeszcze takich postępów w przodkach w świecie nie było. Hańba!!!

zły
@Gall

to sie łap za robote! z zofiówki za wódke poleciałes a tu wielki przodowy jesteś i głupoty wypisujesz

abc

1300 za sprzątaczkę robisz ja dostałem normalnie

ale ja wiem komu ma za to podziękować! i mu podziękuje ale inaczej!

(usunięte przez administratora)dostałem 1300zł za cały przepracowany miesiąc masakra!!!!

abc

Kasiora jest na koncie

abb

(usunięte przez administratora) !, gdzie jest kasa?, obiecują i obiecują a (usunięte przez administratora) płacą !! przelewy nigdy nie są na czas...

xxx

Jest fantastycznie, długi weekend i nie ma przelewu na koncie. Może to strategia nowego prezesa? W każdym razie w umowie mam , że wypłata ma być do 10-go. Dzięki wielkie!

Gall

O technologu konstruktorze nic ci nie powim. Robia na przodku na dole. Ale bumech chce dobrych fachowcow. Jak możesz się pokozać to zarobisz. Startuj!

Jastrzębiak

Kto powie co się dzieje w Bumech, bo akcje lecą!

zatroskany

Jak ktoś wie co dali będzie na Krupinskim z robotom, to napiszcie. Nie wiem co z sobom zrobić a zależy mi na Krupinskim. Może znacie dobrom firme - dzięki.

Gall

Szukają jeleni, atmosfera zajebi..sta, młody Vce zawsze cie [usunięte przez moderatora]. Na Pniówku i JasMosie postępy cieniutko. Odwaznych potrzebują

Zostaw merytoryczną opinię o BUMECH S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BUMECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMECH S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUMECH S.A.