AZI-BUD Sp. z o.o.

Będzin

Opinie o AZI-BUD Sp. z o.o.

Edyta

Co to za firma - mam nadzieje że nie kogucik ? Kto jest właścicielem ? Jakie ma doświadczenie w branży właścieciel ? Ma wyższe wykaształcenie budowlane, czy może jak wieksząść w branży zerowe - poziom łopaty ?

anonymous
@Edyta 21.10.2017 00:38

Jest na topie

Robol

Ćwoki ......totalne

Edyta

Poprzednie opinie, mają już kilka miesięcy, jednak użytkownicy, pisali pozytywnie o AZI-BUD . Może ktoś napisze coś więcej w temacie zatrudnienia i jakie są warunki umowy na początku dla pracownika? Poszukują może na ten okres pracowników ogólnobudowlanych?

edf

hej hej widze ze pojawily sie nowe oferty pracy na stanowisko cieśli- zbrojarza w kilku miastach w Polsce oferuja zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę, korzystne warunki zatrudnienia wraz z podstawowymi narzędziami pracy

Paweł

Szukają cieśli-zbrojarzy widziałem na OLXie wyśle CV a może sie uda

Niuniek
@Paweł 23.06.2016 10:03
Szukają cieśli-zbrojarzy widziałem na OLXie wyśle CV a może sie uda

Udało sie, czy były bajery ? a może bajoro

4tS2

@obserawator 23.12.2015 23:51
zaraz cię skasują :) - z ta opinią

skasowali kogoś 4 głosy a widzimy 3

mieszkaniec

Witamy nową firmę w Będzinie. Bardzo dobrze Chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia ? Jakie zarobki Czy umowa o pracę jest Czym dokładnie firma się zajmuje

Nolti
@mieszkaniec 26.09.2015 22:17

rektutacja jest prowadzona codziennie

Zostaw opinię o AZI-BUD Sp. z o.o. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AZI-BUD Sp. z o.o.