Opinie o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 w Zawiercie

Ona

Pracuje w firmie kilka miesięcy i jestem cholernie zawiedziona bo nie tego się spodziewałam, chociaż zatrudniając się mówili nie licz na nic. A więc umowy na stałe raczej nie dostaniesz, moja już trzecia i na określony, jak przyjąłeś stawkę na początku to nie licz na podwyżkę przy kolejnej umowie, nie ma żadnych profitów, 0 socjala, dopłat do sportu, lekarza, 0 premii, 0 jakichkolwiek prezentów czy symboliczne 100 czy 200 złotych na święta, nawet życzeń nie dostaniesz na święta, atmosfera w biurze dretwizna, każdy patrzy w swoj komputer, 0 luźnej rozmowy, wszyscy sztywni, a i jeszcze życzliwy w pokoju który obgaduje cie po innych pokojach, słowem depreche można załapać. Idą święta, trudne czasy mamy a tu 0 życzliwości ???? a i jak zostaniesz po godzinach to jest git i nikt nie doceni, ale jak się spóźnisz to na czerwono zaznacza a i życzliwy doniesie ze się spóźniłeś i czy aby napewno masz to wpisane... Prezes jest bardzo nie miły, oschły w rozmowie i bardzo wymagający. Podsumowując nie polecam, bo anie finansowej ani towarzyskiej satysfakcji z pracy nie doswiadczysz ????

Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 na prywatną opiekę medyczną?

wiola Nowy wpis
@Pytanie

Nie, nie ma takiego pakietu

Spawek
Klient

Na jaka stawke moze liczyc spawacz mag 135 z 3 letnim doswiadczeniem, suwnica i certfikat aktualny

Gość
@Spawek

Bieda z nędzą byłem na próbach , p.Marcin oglądał tłumaczył i wydaje mi się że moja żona lepiej się zna na spawaniu niż on . A jak usłyszałem stawkę to szybko uciekłem

Spawek Nowy wpis
@Gość

Co tam na probkach robiles? Ile ci zaoferowal?

Pytanie Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10? Oddzwaniają zawsze?

Anna

@Ona to na jaki czas dają umowy w takim razie? 3 msc?

Kasia
@Anna

okres próbny zawsze jest 3-mce, potem jeszcze dwa razy przedłużają a następnie umowa na stałe lub kontraktowa. Firma jak każda inna

Hanna
@Kasia

Fantastycznie, że w P.U.T. INTERCOR można liczyć na umowę na stałe a co za tym idzie na stabilne zatrudnienie. To bardzo ważna kwestia i wiele osób się właśnie tym kieruje w wyborze swojego miejsca pracy. A możne napiszesz jeszcze jak oceniasz inne warunki pracy? Np. wynagrodzenie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 na stanowisko inżynier budowy asystent / asystentka kierownika budowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ona

Malajkat
@Ona

Rzeczywiście wiele spraw które poruszasz mają miejsce ale nie jest aż tak źle. Rzeczywiście nie ma takich dodatków jak prywatna służba zdrowia, Multisport itp. Jest ubezpieczenie grupowe. W przypadku premii wszystko zależy od kontraktu i ludzi którzy nim zarządzają (w moim przypadku premie byłby), natomiast przy przyjęciu do pracy nikt mi jej nie zagwarantował, nie było o niej mowy. W przypadku umowy o prace to rzeczywiście ciężko uzyskać umowę na czas nieokreślony jak również wynegocjować podwyżkę przy kolejnej umowie. W przypadku zarobków jest jak wszędzie - sprawiedliwości nie ma, jedni zarabiają więcej inni mniej, wszystko zależy od negocjacji, majster może zarabiać więcej niż kierownik ... Co do atmosfery na kontrakcie to chyba rzeczywiście słabo trafiłaś, ja miałem więcej szczęścia i te kontrakty które znam również nie miały tego problemu - ludzie na nich pracujący byli OK i dobrze się z nimi współpracowało i współpracuje. Prezes wymagający ale potrafi docenić. Podsumowując praca w Intercorze nie należy do łatwych i jest wymagająca, jak wszędzie są plusy i minusy, chyba po prostu trzeba mieć pozytywne nastawienie, robić swoje i nie przejmować się innymi :-).

Wiking

A jak to wygląda w Niemczech! Malarz-piaskarz

Chendzion

Czy firma przyjmuje do pracy przy budowie obwodnicy Iłży?mieszkam tam i szukam pracy bo przez tą pandemie z pracą jest masakra...ale trzeba coś robić...

były pracownik
@Chendzion

Przyjmują na Iłżę

Wypłata zawsze w terminie. Praca w tej firmie faktycznie ciężka i wymagająca, ale się opłaca. Płaczą i narzekają chyba tylko cieniasy które sobie poprostu nie poradziły :)

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnio dodali 21 maja.

K.
@Pytanie

Rekrutacja jest ciągle prowadzona bo nikt tam normalny długo nie wytrzymuje. Pracowałem w tej firmie. Umowa to (usunięte przez administratora) Żadnych dodatków a o wypłatę się trzeba prosić. Ostrzegam.

Na jakie benefity można liczyć w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10?

Gal
@Pytanie

Nie ma żadnych benefitów w firmie. Jedynie opłacane przez pracownika ubezpieczenie grupowe.

Pracownik intercor
@Pytanie

Nie ma żadnych benefitów dla pracowników, zapomnij o czymś takim jak wczasy, bony itp. Ewentualnie możesz sobie sam płacić że swojej kieszeni za prywatną opiekę medyczną. W tej firmie to nawet wypłata na czas nie przychodzi tylko trzeba się upominac. Gdyby nie zamieszanie z tym całym wirusem, a prze to zawieszenie zatrudnień w sektorze budowlanym to już dawno bym z tąd odszedł. (usunięte przez administratora)

Serdeczny
@Pracownik intercor

Jeszcze nie było sytuacji, ze wypłata nie jest na czas. @Pytanie chyba jesteś z konkurencji

Wald

Naj Pan Bóg chroni wszystkich od współpracy z tymi (usunięte przez administratora)

Olga
@Wald

@Wald, a dlaczego? Nie wiadomo, czy piszesz jako pracownik, czy Intercor coś odnawiał na Twoje zlecenie i nie jesteś zadowolony. Mnie interesuje, czy poza ofertą pracy dla kosztorysanta są aktualnie inne, szczególnie dla pracownika magazynowego. Ktoś jest zorientowany?

Ciec spisuje godziny pracy. Haha gdzie ja pracuje...

Paweł spawacz

Pracowałem dla nich na działalności. Kierownicy na hali bardzo w porządku za to tam w księgowości mają niezły bałagan. Wypłata opóźniona o ponad miesiąc, tylko o tyle ponieważ trzy razy bylem się przypomnieć.

On

Co tam na bazie słychać ?

trubadur

Nie przesadzajmy z narzekaniem bo każdy doskonale wie, że idealnie nie jest nigdzie!!

Radomsko

Witam chciałem się wypowiedzieć o pracy na terenie Radomska odcinek A1 Czy Pan Zbigniew Do....sz jeszcze pracuje? Czy nikt nie widzi tam problemu? Z którym musza się mierzyć podwykonawcy jak i sami pracownicy?czy bezczelne zachowanie brygadzista Zbigniewa D można tak po prostu puścić bokiem?

ender

opinia pajęczaka o majstrach tutaj bo brak mu odwagi na rozmowę twarzą w twarz, wymaganie dyscypliny to za wiele dla niego

Haha
@ender

Dyscyplina i kolejny majsterek. Ja moge z toba porozmawiac twarza w twarz kiedy chcesz, tylko czy ty dasz rade ???

Justyna
@Haha

A na jakich w ogóle stanowiskach pracujecie w "P.U.T. INTERCOR"? Może dla jasności osób, które czytają te opinie doprecyzujecie - co macie na myśli pisząc choćby o dyscyplinie? Są w tym miejscu jakieś napięte sytuacje, których któraś ze stron nie chce omawiać?

ULIK

@Mlody Niestety młodzi pracownicy to osoby roszczeniowe i nie związują się z firmą na dłużej, ja polecam pracę.

Mlody

Kierownik na hali w zaw to gosc bez kultury. Ludzie uciekaja. Nikt nie chce pracowac..ale jak pracowac jak wszedzie podwyzki a nas ganiaja za grosze. Jeszcze chwile to zostanie sam ze swoimi przydupasami i beda sobie razem pracowac.

Podwykonawca

Najpierw przeciągające się wewnętrzne procedury odbiorowe (trwające nawet 1,5 m-ca), później umowny termin płatności 30 dni a następnie płatność i tak 2-4 tyg. po terminie. Z tego robi się ok. 3 m-ce oczekiwania na zapłatę za wykonane roboty. Nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 - Zawiercie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

"P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10