"P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10

Zawiercie

Opinie o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10

zniesmaczona

NIE POLECAM.Totalna porażka. W ogłoszeniu pisało 3000 brutto oraz umowa o pracę na rozmowie dowiedziałam się,że umowa zlecenie i 2000 brutto.Stanowisko- Referent ds. magazynowych. Nawet firma nie robi zbyt dobrego wrażenia.Budynek wygląda jakby miał się zawalić.Tylko straciłam czas:(Eh

Markus G

Żenada i obłuda i PIS na każdym kroku , kolesiostwo w PKP i układy, firma dla sprzedajnych Prezesi bez komentarza , powodzonka!!!

były prcownik

pracowałem w tej firmie przez 5,5 roku. ale z każdym kolejnym oceniam ją coraz gorzej. ciągłe ciśnienie na wynik i brak poszanowania dla pracowników. pensje nierównoważne (niezależnie od stanowiska). ludzie tam pracujący szukają już alternatywy. ale na plus warto dodać że póki co są stabilni finansowo i przez cały okres pracy wypłata była w terminie

mn

to była dobra firma :(

były pracownik

a jak z pracą na południu kraju? czy coś się szykuje na zakopiance, będą mieć jakąś robotę może ????

MG

Niezrównoważone pensje , nierówne traktowanie ,wynagrodzenie poza umowne Prezesi oderwani od rzeczywistości

Marynarz

Nie polecam iść pracować do Intercoru!! 1. Brygadzisci są niedozniesienia i wkurzają na każdym kroku, nie ma chwili wytchnienia tylko orka i orka!! 2. Ludzie na hali wredni i strasznie chcą jak najszybciej Cie ujebac żeby tylko się Cb pozbyć. 3. Kamery na hali haha taki mały obóz pracy a u góry jebniety kierownik który ma Cie w monitorze przed jego biurkiem. A tak ogólnie to obóz pracy!! Mobbing na każdym kroku żenada!!

oli

zwalniac sie bedzie wiecej podwykonawcow

john

nowi pracownicy dostaja wieksze stawki od starych pracownikow jaka to polityka ale jak do konca roku nie podniesie stawek na papierze to wiekszosc przejdzie do konkurencji ale nie bede zdradzal jakiej.

pracownik biura budowy

pracuję w Intercorze od 5 lat i jeszcze niegdy wypłata nie przyszła na konto póxniona, atmosfera pracy też mi odpowiada, ale jesli ktoś liczy na umowę na czas nieokreslony to może na prawdę długo czekać ...

gość

To chyba pracujemy w dwóch innych intercorach

iz
@pracownik biura budowy 26.08.2015 20:39
Ja polecam, pracuję już 4 rok i nie mogę narzekać, wypłata jest zawsze na czas i atmosfera w pracy też fajna...

na jakiej umowie?

kolo74

witam właśnie zwolniłem się z tej firmy podjąłem tam prace gdyż myślałem że jako monter konstrukcji stalowych będę robił to co lubię ale rzeczywistość jest okrutna awansowałem na stanowisko operatora młota elektrycznego po 13 naście godzin w 30 sto stopniowym upale z dwoma przerwami kuliśmy beton na moście Łazienkowskim to jakiś absurd mało tego brak ogólnych zasad bhp ludzie pracujący bez kursu szelkowego ale jednak wchodzili na wysokości i zakładali szelki to jakiś absurd ktoś powinien zrobić z tom firmom porządek bo tak być nie morze. Nie polecam pracy w takich warunkach.

BANIMEX
@kolo74 04.06.2015 06:20

Tak jak wszędzie - niestety trzeba pracować - u nas też

allah

Podobno wygrali przetarg na budowe obwodnicy Olsztyna .Byli najtansi i najkrótszy odcinek wzieli.

kolega jaśka

"fajna firma" rodzinna klika

BartekSomdeyNowaHuta

Praca jak praca, trzeba pracować, ale uczciwi pracownicy, którzy się starają godnie pracować, posiadają niezbędną zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy, przy okazji są bardzo kulturalni, potrafią dogadać się z innymi pracownikami, cenią sobie pracę, potrafią zaopiekować się nie tylko sobą ale i nowymi pracownikami, nie mają co liczyć na pracę w Intercor, wezmą takiego pracownika na raz potem już go nie wezmą i będą w kółko gadać że praca jest ale najpierw wysyłają starych pracowników potem młodszych pracowników, ściema znana z wielu firm polskich które pracują za granicą. Polak Polakowi zawsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] m będzie, czy tego chcemy czy tego nie chcemy, zawsze nim będzie. A nie tak powinno być. Moja ocena firmy bo pracowałem tam rok, to niedostateczny.

ender

opinia pajęczaka o majstrach tutaj bo brak mu odwagi na rozmowę twarzą w twarz, wymaganie dyscypliny to za wiele dla niego

najemnik

praca bardzo dobra tylko majstry to prostacy!!!!ale chyba o to chodzi

tomek

no to nie pytaj o to, tylko popatrz na oferty pracy i tam znajdziesz konkretną odpowiedz. Teraz zastnawiam sie jeszcze co mam zrobić, żeby się do nich dostać, czy jakieś super CV wystraczy czy jednak nie do końca? mam nadzieje, że tutaj wszystko bedzie od razu wiadomo co i jak, jak macie dodatkowe informacje to czekam!

nik

nikt nie wie kim jest pan janusz ale ani chybi gender

hudy

mi tak powiedzieli jak bylem na probkach ze 2 zmiany po 10 h . jest jakas prewmia . albo 100 procent za weeked

...............

ludzie w intercorze są nawet spoko, nie licząć kilku nawiedzonych kierowników co myslą że są niewidomo kim, ale czy na 2 zmiany po 10 godzin dziennie się pracuje? hm wszystko zależy od budowy i terminów, ja osobiście nie polecam pracy, sam szukam żeby zmienić jak połowa tutaj

j.d
@............... 09.08.2014 18:49

pan janusz to pan janusz to już instytucja

hudy

a kim jest pan janusz u. w intercorze, majster, spawalnik? a jak z kas na czas ibez obcinek? slyszalem ze praca po 10 godzin na 2 zmiany przymus czy kto chce? prosze o szybka odpowiedz i szczera bo mam takze inna propozycjie pracy i niewiem ktora wybrac. z gory dziekuje

hudy

pozytywnie czy negatywnie tych ludz poznales

.................

wypłacane mamy tylko rozłąkowe, noi mieszkania dostajemy oczywiście w delegacji i to by było na tyle,ale ludzi takich jak tutaj to nigdzie indziej nie spotkałem

nowy

witam jak jest z pracą ,czy są jakieś zatrudnienia w sącz?

lalalalalaaaaaaa

w 2012 były obnizki i inzynier zarabiał od 3000-4000 brutto, teraz była rewaloryzacja pensji i mamy po 5000 brutto

Jasiek

Dalej, opinię i to taką, która ma wpływ na ocenę innych, tworzą kręgi, zbliżone do dobrze poinformowanych, niejednokrotnie tylko po to by zaistnieć , lub istnieć. To jest tak trudne, że sam w to nie wierzę. A ty ?

majster

Pytanie dlaczego tam już nie pracujesz ? było źle ? czy cie zwolnili:)

LITWA

Pracowałem w tej firmie. Pracowało się dobrze . Wypłaty na czas . Przecież to najważniejsze . Kadra niczego sobie można się dogadać .Pracować trzeba fachowo . Dla obiboków wszędzie jest żle. Zawsze podjął bym tam prace

p.j
@LITWA 18.03.2014 01:13

polubiłem cię chłopie fajny gość jesteś chociaż ze zawiercia

ktosiek

fajna firma, poleci jak każda inna, wcześniej czy później zachłanność weźmie górę nad rozsądkiem,pracowników na pewno nie szanują. czy mają choć jednego emeryta za tyle lat działalności, oprócz kuzyna oczywiście ????????

Majster

Odpowiem tak skoro zwalniają dalej to chyba nie szukają a co do reszty polecam pracę w firmie Intercor dla wszystkich tych którzy chcą szybko wyjechać za granicę a się wachają:)

Majster

Rozwiązanie stary majster =latarnia (zaufana osoba:), najczęściej bardzo uczciwa:) (usunięte przez administratora) r />

Majster

Wspaniała firma system pracy "najciemniej pod latarnią" tj. parami kierownik plus stary majster dochodzi jeszcze inżynier kozioł ofiarny 2 poprzednich.

pytający

Jak tam w nowym roku?

j.

a pensje w dół, za chwilę będziemy tyrać za darmo

zdzicho

a śniegu to na tylu chłopa braknie

jasieczek

a co myślałeś jeden z drugim, nie ma na kogo donieść to trzeba robić, albo do domu

.............

noi zaczęło się ...... obniżki, zwolnienia itp. lipa na całego

Xxxx

Jak [usunięte przez moderatora] był to się go wszyscy bali, i trzęśli portami. Niech nie narzekają ze teraz jest źle bo może być jeszcze gorzej. A jak im sie umowy skończą to bedą mogli jedynie śnieg koło garaży odrzucać, [usunięte przez moderatora] wielkie.

swojak

czyżby jeszcze prezes nie wypatrzył nikogo na zastępstwo

jackowski

feliks
@jackowski 26.09.2012 09:14
a Ruda jeszcze jest zatrudniona?????? przecież to już chyba trzy lata, to czas kończyć !!!! czyżby kadrowa zaspała?...

to zapraszam do budimex-u na kontrakt pracowników fizycznych 0 natomiast kadry zależnie od wielkości od 2 do 20 a nawet na bardzo dużych inwestycjach do 50 osób - więc nie rozumiem Intercor ma przynajmniej część swojej kadry bo w BX nie uświadczysz

Bolek

Jeżeli chcesz pracować na śmieciowej umowie-zapraszam.Firma jest prężna i duża.Na LCS-ach w Trójmieście pracuje tylko \\\"kadra\\\".Ciekawe czy tak ma wyglądać Firma z przetargów publicznych.Na całym tym kontrakcie pracuje 2 prac. fizycznych i ok.7 umysłowych-reszta już uciekła do innych renomowanych firm.Na całym kontrakcie pracuje ok.50-60 osób-sami podwykonawcy.Resztę dopowiedz sobie sam.

qwert

fajne forum! szkoda, że to jego koniec, podobno w tym tygodniu z firmy wywiało jego twórcę

firma

a jak jest u nich z płatnościami faktur za wynajem sprzętu budowlanego(koparki, dźwigi)

MICHO

przykład kultury zawsze idzie od góry fajne co? ALE TO PRAWDA !!!!!

Inzynier

Po co [usunięte przez moderatora] tu przyjechała? Ona wogóle się na niczym nie zna - a pewnie stara się zaistnieć !! A o kulturze osobistej już nie wspomnę. Raczej długo nie poślizga się w firmie.

100% normy

Jestem przerażony tym co czytam. Ile tu zawiści, oczywiście większość pisze tych [usunięte przez moderatora] i leserów na stawkach godzinowych którzy tylko patrzą jak ściemnić żeby dniówka była odbębniona. Biedni Podwykonawcy którzy są piętnowani przez umysłowych, tylko jak mają stawkę godzinową to wtedy wszystko jest wporządku ale jak mają coś zrobić na czas to tragedia. W głowach się ludziom przewraca do roboty się brać a nie [usunięte przez moderatora] się zajmować. I po co ta zazdrość o młodych inżynierków, trzeba się było uczyć to też byście mogli być na ich miejscach. Ogólnie firma pryeatna jakich wielu ale z zasadami.

********

z płatnościami za mieszkania nie ma żadnego problemu, jak jest umowa podpisana to zawsze do 10 każdego miesiąca piniądze są na końcie

pic

a może ktoś wie czy płacą tym od kturych wynajmują mieszkania dla pracowników? nie chce się wtopić

Zostaw opinię o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10