Opinie o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 w Zawiercie

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jak się tu pracuje?

Podwykonawca

Oszukuje i niszczy podwykonawców. Przestrzegam. Lepiej trzymać się z daleka.

Tymon

Jak ktoś wypadł z firmy to teraz za pisanie bzdur się zabrał?

mostowiec

To była dobra firma :( teraz już nie, dawniej zgarniali z rynku najlepszych fachowców i ich szanowali oraz bardzo dobrze płacili, teraz wyciągają "fachowców" prawie że z rynsztoka bez pojęcia i tylko mistrzów w gadce a o robocie bez pojęcia, firma mimo bardzo fajnego koszyka zamówień wciąga w swoje struktury ludzi bez pojęcia którzy w swoich karierach doprowadzali do plajty kolejne kontrakty

Czy po rozmowie w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Markus G

Żenada i obłuda i PIS na każdym kroku , kolesiostwo w PKP i układy, firma dla sprzedajnych (usunięte przez administratora)bez komentarza , powodzonka!!!

były prcownik

pracowałem w tej firmie przez 5,5 roku. ale z każdym kolejnym oceniam ją coraz gorzej. ciągłe ciśnienie na wynik i brak poszanowania dla pracowników. pensje nierównoważne (niezależnie od stanowiska). ludzie tam pracujący szukają już alternatywy. ale na plus warto dodać że póki co są stabilni finansowo i przez cały okres pracy wypłata była w terminie

mn

to była dobra firma :(

a jak z pracą na południu kraju? czy coś się szykuje na zakopiance, będą mieć jakąś robotę może ????

MG

Niezrównoważone pensje , nierówne traktowanie ,wynagrodzenie poza umowne Prezesi oderwani od rzeczywistości

Marynarz

Nie polecam iść pracować do Intercoru!! 1. Brygadzisci są niedozniesienia i wkurzają na każdym kroku, nie ma chwili wytchnienia tylko orka i orka!! 2. Ludzie na hali wredni i strasznie chcą jak najszybciej Cie ujebac żeby tylko się Cb pozbyć. 3. Kamery na hali haha taki mały obóz pracy a u góry jebniety kierownik który ma Cie w monitorze przed jego biurkiem. A tak ogólnie to obóz pracy!! Mobbing na każdym kroku żenada!!

oli

zwalniac sie bedzie wiecej podwykonawcow

john

nowi pracownicy dostaja wieksze stawki od starych pracownikow jaka to polityka ale jak do konca roku nie podniesie stawek na papierze to wiekszosc przejdzie do konkurencji ale nie bede zdradzal jakiej.

pracownik biura budowy

pracuję w Intercorze od 5 lat i jeszcze niegdy wypłata nie przyszła na konto póxniona, atmosfera pracy też mi odpowiada, ale jesli ktoś liczy na umowę na czas nieokreslony to może na prawdę długo czekać ...

gość

To chyba pracujemy w dwóch innych intercorach

pracownik biura budowy

Ja polecam, pracuję już 4 rok i nie mogę narzekać, wypłata jest zawsze na czas i atmosfera w pracy też fajna

iz
@pracownik biura budowy

na jakiej umowie?

kolo74

witam właśnie zwolniłem się z tej firmy podjąłem tam prace gdyż myślałem że jako monter konstrukcji stalowych będę robił to co lubię ale rzeczywistość jest okrutna awansowałem na stanowisko operatora młota elektrycznego po 13 naście godzin w 30 sto stopniowym upale z dwoma przerwami kuliśmy beton na moście Łazienkowskim to jakiś absurd mało tego brak ogólnych zasad bhp ludzie pracujący bez kursu szelkowego ale jednak wchodzili na wysokości i zakładali szelki to jakiś absurd ktoś powinien zrobić z tom firmom porządek bo tak być nie morze. Nie polecam pracy w takich warunkach.

BANIMEX
@kolo74

Tak jak wszędzie - niestety trzeba pracować - u nas też

allah

Podobno wygrali przetarg na budowe obwodnicy Olsztyna .Byli najtansi i najkrótszy odcinek wzieli.

kolega jaśka

"fajna firma" rodzinna klika

BartekSomdeyNowaHuta

Praca jak praca, trzeba pracować, ale uczciwi pracownicy, którzy się starają godnie pracować, posiadają niezbędną zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy, przy okazji są bardzo kulturalni, potrafią dogadać się z innymi pracownikami, cenią sobie pracę, potrafią zaopiekować się nie tylko sobą ale i nowymi pracownikami, nie mają co liczyć na pracę w Intercor, wezmą takiego pracownika na raz potem już go nie wezmą i będą w kółko gadać że praca jest ale najpierw wysyłają starych pracowników potem młodszych pracowników, ściema znana z wielu firm polskich które pracują za granicą. Polak Polakowi zawsze (usunięte przez administratora) m będzie, czy tego chcemy czy tego nie chcemy, zawsze nim będzie. A nie tak powinno być. Moja ocena firmy bo pracowałem tam rok, to niedostateczny.

najemnik

praca bardzo dobra tylko majstry to prostacy!!!!ale chyba o to chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 - Zawiercie

• Jak się pracuje w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10?

Zobacz opinie na temat firmy "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10?

"P.U.T. INTERCOR" - Zawiercie,ul.Okólna 10