Opinie o Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. w Opole

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
 Pytanie

Czy urlop w Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Mephisto Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Niestety NIE.

Grzegorz T Nowy wpis
Były pracownik

Najgorsze co teraz w tej firmie jest to ten ich dział robót specjalistycznych. Rządzi nim jeden cwaniak w ogóle nie znający się na temacie. Ludzie z nim nie wytrzymują. Koleś sobie z niczego i nikogo nic nie robi. Szefa ma w dupie, bo "STARY" nie będzie mu mówił co i jak ma robić, a prokurenta się nie boi, bo ten sie dość mocno dystansuje od tego co ten kierownik robi. Jest osobą kompulsywną z dość mocno zarysowanymi problemami psychicznymi. Kilka razy fizycznie i mentalnie znęcił się nad pracownikiem koparki. W firmie nikt za tym kolesiem nie przepada i wszyscy by sie go generalnie pozbyli. Chłop kombinuje przy budowach, każe wysyłać inny sprzęt niż rzeczywiście jest potrzebny, narażając firme na koszty i złą reputacje. Jak go ktoś złapie za rękę to zwala na innych pracowników. Zarówno prezes jak i prokurent wiedzą co się dzieje, ale nic z tym nie robią. Wracając do prokurenta, który jest tu widzę gwiazdą na tym forum. Facet się zmienił, bynajmniej takie odniosłem wrażenie jak tam jeszcze pracowałem. Można z nim normalnie porozmawiać. Facet dość mocno wyluzował, więc nie szukałbym problemów w Nim. Atmosfera w firmie jest nijaka, dość mocno zależna od tego kto i ile czasu musi współpracować z kierownikiem działu robót specjalistycznych. Kiedy szefostwo i prokurent posłuchają w końcu kierowników i pracowników biura, że tego kolesia trzeba po prostu wywalić. Co musi się stać by do tego dojrzali.

G……
Pracownik

O tym prokurencie to prawda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) firma himmel tez nie jest rewelacyjna naciągacze najlepiej jak by ktoś za pol darmo pracował a oni czerpali zyski na wszystkim oszczędzają bo za drogo jak to tłumaczą porażka czas ma zmianę

Łucja
@G……

Dla każdej firmy myślę, że najtańszy w utrzymaniu pracownik to akurat najlepszy pracownik. Ciekawa jestem co jest skryte za tamtą cenzurą? Oczywiście jeśli to jakieś wulgaryzmy albo coś niezgodnego z regulaminem to już ciekawość mi minęła. ;p

.......
Pracownik
@Łucja

NAJTAŃSZY TO NAJLEPSZY GRATULUJE ROZUMOWANIA .W JAKICH TY CZASACH GOŚCIU O IMIENIU ŁUCJA ŻYJESZ ...... ZRESZTĄ KTO NORMALNY PISZE OPINIE O GODZINIE PIERWSZEJ W NOCY MOŻNA SIĘ TYLKO DOMYŚLEĆ

Łucja
@.......

Eh ktoś tu nie łapie żartów niestety. Ktoś tu dyskryminuje widzę osoby ze względu na to jaki mają tryb "dobowy"? A Ty o której chodzisz spać w takim razie? ;)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH, W TYM WYSPECJALIZOWANYCH. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Projektant Instalacji Fotowoltaicznych
Opole
Meb Technical Sp. z o.o. (POLSKA)
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy kierowca kategorii C+E
Opole
JD Sp. z o.o. Sp. komandytowo-akcyjna
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer/sprzedawca w sklepie spożywczym w Opolu
Opole
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(758 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
NICK
Pracownik

Prokurent w tej firmie Daniel Da....ko to jak piszą poniżej nic sobie nie robi z pracowników ani z firm współpracujących z hip to zwykły kanciarz i babiarz ten pajac mało do kogo ma szacunek kiedyś do skurw......yna karma wróci nie polecam !!!!!!

Pytanie
 Pytanie

Czy w Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

mentalista
Były pracownik
@Pytanie

Jeżeli szefa i twardowskiego zaliczamy do pracowników to na pewno sobie wypłacili

Profesor
Pracownik
@mentalista

Nie czepiaj sie strzegółów trzeba było mietka przerejstrować kija wymaga remontu mają wydatki a ty na co byś wydał na (usunięte przez administratora)

Franciszek
@Profesor

Ciężko odczytać i zrozumieć komentarz napisany w taki sposób. Może napiszesz coś bardziej rzeczowego?

Łucja
@mentalista

Serio tak przykro to wygląda tutaj? To ta firma w ogóle do czegoś motywuje oprócz odejścia?

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. na część etatu?

Chrumchrum
Były pracownik
@Pytanie

Tak jak najbardziej można na 2,5 3 4 i więcej a zgodnie z życzeniem dostaniesz 1/2 pensji

Honorata

Do kiedy można było składać papiery na stanowisko specjalisty ds. ofertowania? Ktoś się od razu wypowie, jak się pracuje w Himmel i Papesch? Dajcie też znać, na jakich stanowiskach pracujecie, jeśli możecie, bo mnie interesuje szczególnie ten dział z ofertowaniem. Podzielicie się wrażeniami?

xyz
Były pracownik
@Honorata

Nie warto, atmosfera w firmie jest nieciekawa.

Gość
Pracownik
@Honorata

Potwierdzam, najlepiej trzymać się jak najdalej p. Daniela

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

muszlak

no a twoim zdaniem zarabianie 2500 zł miesięcznie to mało? faktycznie po prostu nasze podejścia się chyba różnią, bo ja uważam,że to sporo a firma ma normalne podejście do pracownika

Zły pracownik
@muszlak

2500 zł miesięczne jak na pracę po 12-15 godzin szału nie robi. I tak zawsze usłyszysz, że mało... Ta firma wyzyskuje swoich pracowników. Ale najważniejsze że kieszenie szefa pełne. O prokurencie szkoda gadać. Pajac i cham. Uważa się za wielkiego kierownika a słoma mu z butów wystaje. Nie szanuje ludzi i jest bardzo ciężki we współpracy. Firma specjalizuje się w uciekaniu przed podatkami a nie w budownictwie.

antyHiP
@muszlak

Panie prokurencie proszę się tu nie błaźnić.

Pan x
@muszlak

Oczywiście że mało 2500 netto szału nie robi.

Małgosia

Nie polecam pracy w tym miejscu.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Himmel i Papesch Opole? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

była pracownica

Ciężko się z tym nie zgodzić co mówi się tu o prokurencie. Pan Daniel to kawał ch.ja, zapatrzony w siebie narcyz, cham i oszust. Co innego ustalałam sobie z szefem podczas rozmowy kwalifikacyjnej, co innego robiłam już w trakcie samej pracy. Atmosferę jaką Pan Daniel stwarza w okół siebie jest przytłaczająca. Niewiele ludzi to wytrzymuje. Szef nie reaguje, bo i po co jak pracownicy się nie skarżą tylko to wszystko znoszą. Czekam tylko na info aż ktoś w tym Himmelu nie wytrzyma i się dobierze do (usunięte przez administratora) temu zapatrzonemu w siebie chłoptasiowi. Bo to co Pan Daniel wyprawia podchodzi pod ostry mobing.

Mr/Ms Himmel

Niestety jako były pracownik/pracownica muszę się zgodzić z zarzutami kierowanymi pod adresem prokurenta. Który jest chamem, gburem, wieśniakiem i w dodatku kobieciarzem. Każda ładniejsza kobieta była przez niego ostro bajerowana. Ciekawe co na to żona. Pan DD (prokurent) jest osobą na nieodpowiednim stanowisku, któremu posiadana władza niestety stuknęła ostro do łba. Szkoda, że szef tego nie widzi, że całe zło w Himmelu to prokurent. Człowiek bez empatii i jakiegokolwiek podejścia do człowieka za wyjątkiem tego, że jest Twoim przełożonym i masz robić jak Ci każe. Kiedy tam pracowałam/łem ostro zwyzywał kolesia od (usunięte przez administratora), choć ten nic nie zrobił. Dla własnej poprawy nastroju Pan prokurent potrafi zrobić sobie z kogoś kozła ofiarnego. Jeżeli pominie się już prokurenta to co czym darzy nas Himmel. Umową na 40h pracy tygodniowo, niestety siedzisz po 10 godzin, przez te 2 godziny się oczywiście frajerujesz bo pracujesz za darmo. Na godzinną przerwę w trakcie dnia pracy nie masz co liczyć, za to możesz liczyć na opiernicz od prokurenta jak sobie za długo przedłużysz śniadanie. Jesteś w zasadzie białym murzynem. Tak, jak szef się jeszcze trzyma warunków umowy i stanowiska jakie na tej umowie widnieje tak dla prokurenta jesteś cieciem do wszystkiego szczególnie jeśli jesteś pracownikiem biurowym. Będziesz robił to na co prokurent nie ma ochoty. Ktoś tu napisał że w firmie w przeważającej ilości pracują ludzie młodzi - jest to prawda, że te osoby są wykorzystywane do granic możliwości nie dostając nic w zamian - to niestety też prawda. Omijajcie tą firmę z daleka.

HiP

Prokurent to Osioł, któremu dali zabawki, to się bawi. Pojęcia nie ma żadnego a kreuje się na wybitnego znawcę. Zatrudnienie stabilne ??? Śmiech, sami młodzi za 2,5 tysia tyrają od rana do nocy. Ogólnie niby coś robią ale to partyzantka i nie ma pewności jak to się skończy.

H u P

Prokurent to gość (młody bez doświadczenia i jeszcze wiejski CWANIAK) który zrobi wszystko żeby jemu było dobrze. Kiedyś był gość który umiał docenić ludzi, ale się zwolnił i firma zeszła na psy. Nikt to tam z nim pracował już nie pracuje. Szkoda bo mogło coś z tego być. Aż przyjemnie się wtedy pracowało. A teraz to HiP i BUDBAU to jedno wielkie nic. Firmy które stworzono żeby uciekać od podatków. Szkoda że ktoś kto potrafił to prowadzić się zwolnił, doceniliśmy Cię. BYŁEŚ WIELKI. Teraz to już tylko wspomnienia.Firma istnieje od 2000 roku a nie od 1999. Może wtedy została założona, ale pierwsze roboty wykonała w 2000 roku i to jeszcze jako BUDBAU. Gdyby prokurent miał trochę w głowie to nie pozbywałby sie kadry wykwalifikowanej. Ale jego ambicje mu na to nie pozwalają. Boi się KONKURENCJI

JA

Firma kiedyś była OK. Teraz to wyzysk i brak wiedzy. Nowe nie doświadczone WŁADZE to PORAŻKA. Robienie kasy na ludziach. Jakaś masakra a nie firma

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. - Opole

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 13 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii