Opinie o Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. w Opole

Czy w Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Mephisto Nowy wpis

Niestety NIE.

Grzegorz T Nowy wpis

Najgorsze co teraz w tej firmie jest to ten ich dział robót specjalistycznych. Rządzi nim jeden cwaniak w ogóle nie znający się na temacie. Ludzie z nim nie wytrzymują. Koleś sobie z niczego i nikogo nic nie robi. Szefa ma w dupie, bo "STARY" nie będzie mu mówił co i jak ma robić, a prokurenta się nie boi, bo ten sie dość mocno dystansuje od tego co ten kierownik robi. Jest osobą kompulsywną z dość mocno zarysowanymi problemami psychicznymi. Kilka razy fizycznie i mentalnie znęcił się nad pracownikiem koparki. W firmie nikt za tym kolesiem nie przepada i wszyscy by sie go generalnie pozbyli. Chłop kombinuje przy budowach, każe wysyłać inny sprzęt niż rzeczywiście jest potrzebny, narażając firme na koszty i złą reputacje. Jak go ktoś złapie za rękę to zwala na innych pracowników. Zarówno prezes jak i prokurent wiedzą co się dzieje, ale nic z tym nie robią. Wracając do prokurenta, który jest tu widzę gwiazdą na tym forum. Facet się zmienił, bynajmniej takie odniosłem wrażenie jak tam jeszcze pracowałem. Można z nim normalnie porozmawiać. Facet dość mocno wyluzował, więc nie szukałbym problemów w Nim. Atmosfera w firmie jest nijaka, dość mocno zależna od tego kto i ile czasu musi współpracować z kierownikiem działu robót specjalistycznych. Kiedy szefostwo i prokurent posłuchają w końcu kierowników i pracowników biura, że tego kolesia trzeba po prostu wywalić. Co musi się stać by do tego dojrzali.

G……

O tym prokurencie to prawda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) firma himmel tez nie jest rewelacyjna naciągacze najlepiej jak by ktoś za pol darmo pracował a oni czerpali zyski na wszystkim oszczędzają bo za drogo jak to tłumaczą porażka czas ma zmianę

Łucja
@G……

Dla każdej firmy myślę, że najtańszy w utrzymaniu pracownik to akurat najlepszy pracownik. Ciekawa jestem co jest skryte za tamtą cenzurą? Oczywiście jeśli to jakieś wulgaryzmy albo coś niezgodnego z regulaminem to już ciekawość mi minęła. ;p

.......
@Łucja

NAJTAŃSZY TO NAJLEPSZY GRATULUJE ROZUMOWANIA .W JAKICH TY CZASACH GOŚCIU O IMIENIU ŁUCJA ŻYJESZ ...... ZRESZTĄ KTO NORMALNY PISZE OPINIE O GODZINIE PIERWSZEJ W NOCY MOŻNA SIĘ TYLKO DOMYŚLEĆ

Łucja Nowy wpis
@.......

Eh ktoś tu nie łapie żartów niestety. Ktoś tu dyskryminuje widzę osoby ze względu na to jaki mają tryb "dobowy"? A Ty o której chodzisz spać w takim razie? ;)

NICK

Prokurent w tej firmie Daniel Da....ko to jak piszą poniżej nic sobie nie robi z pracowników ani z firm współpracujących z hip to zwykły kanciarz i babiarz ten pajac mało do kogo ma szacunek kiedyś do skurw......yna karma wróci nie polecam !!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy w Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

mentalista

Jeżeli szefa i twardowskiego zaliczamy do pracowników to na pewno sobie wypłacili

Profesor
@mentalista

Nie czepiaj sie strzegółów trzeba było mietka przerejstrować kija wymaga remontu mają wydatki a ty na co byś wydał na (usunięte przez administratora)

Franciszek
@Profesor

Ciężko odczytać i zrozumieć komentarz napisany w taki sposób. Może napiszesz coś bardziej rzeczowego?

Łucja
@mentalista

Serio tak przykro to wygląda tutaj? To ta firma w ogóle do czegoś motywuje oprócz odejścia?

Chrumchrum

Tak jak najbardziej można na 2,5 3 4 i więcej a zgodnie z życzeniem dostaniesz 1/2 pensji

Honorata

Do kiedy można było składać papiery na stanowisko specjalisty ds. ofertowania? Ktoś się od razu wypowie, jak się pracuje w Himmel i Papesch? Dajcie też znać, na jakich stanowiskach pracujecie, jeśli możecie, bo mnie interesuje szczególnie ten dział z ofertowaniem. Podzielicie się wrażeniami?

xyz
@Honorata

Nie warto, atmosfera w firmie jest nieciekawa.

@Honorata

Potwierdzam, najlepiej trzymać się jak najdalej p. Daniela

muszlak

no a twoim zdaniem zarabianie 2500 zł miesięcznie to mało? faktycznie po prostu nasze podejścia się chyba różnią, bo ja uważam,że to sporo a firma ma normalne podejście do pracownika

Zły pracownik
@muszlak

2500 zł miesięczne jak na pracę po 12-15 godzin szału nie robi. I tak zawsze usłyszysz, że mało... Ta firma wyzyskuje swoich pracowników. Ale najważniejsze że kieszenie szefa pełne. O prokurencie szkoda gadać. Pajac i cham. Uważa się za wielkiego kierownika a słoma mu z butów wystaje. Nie szanuje ludzi i jest bardzo ciężki we współpracy. Firma specjalizuje się w uciekaniu przed podatkami a nie w budownictwie.

antyHiP
@muszlak

Panie prokurencie proszę się tu nie błaźnić.

Pan x
@muszlak

Oczywiście że mało 2500 netto szału nie robi.

Małgosia

Nie polecam pracy w tym miejscu.

była pracownica

Ciężko się z tym nie zgodzić co mówi się tu o prokurencie. Pan Daniel to kawał ch.ja, zapatrzony w siebie narcyz, cham i oszust. Co innego ustalałam sobie z szefem podczas rozmowy kwalifikacyjnej, co innego robiłam już w trakcie samej pracy. Atmosferę jaką Pan Daniel stwarza w okół siebie jest przytłaczająca. Niewiele ludzi to wytrzymuje. Szef nie reaguje, bo i po co jak pracownicy się nie skarżą tylko to wszystko znoszą. Czekam tylko na info aż ktoś w tym Himmelu nie wytrzyma i się dobierze do (usunięte przez administratora) temu zapatrzonemu w siebie chłoptasiowi. Bo to co Pan Daniel wyprawia podchodzi pod ostry mobing.

Mr/Ms Himmel

Niestety jako były pracownik/pracownica muszę się zgodzić z zarzutami kierowanymi pod adresem prokurenta. Który jest chamem, gburem, wieśniakiem i w dodatku kobieciarzem. Każda ładniejsza kobieta była przez niego ostro bajerowana. Ciekawe co na to żona. Pan DD (prokurent) jest osobą na nieodpowiednim stanowisku, któremu posiadana władza niestety stuknęła ostro do łba. Szkoda, że szef tego nie widzi, że całe zło w Himmelu to prokurent. Człowiek bez empatii i jakiegokolwiek podejścia do człowieka za wyjątkiem tego, że jest Twoim przełożonym i masz robić jak Ci każe. Kiedy tam pracowałam/łem ostro zwyzywał kolesia od (usunięte przez administratora), choć ten nic nie zrobił. Dla własnej poprawy nastroju Pan prokurent potrafi zrobić sobie z kogoś kozła ofiarnego. Jeżeli pominie się już prokurenta to co czym darzy nas Himmel. Umową na 40h pracy tygodniowo, niestety siedzisz po 10 godzin, przez te 2 godziny się oczywiście frajerujesz bo pracujesz za darmo. Na godzinną przerwę w trakcie dnia pracy nie masz co liczyć, za to możesz liczyć na opiernicz od prokurenta jak sobie za długo przedłużysz śniadanie. Jesteś w zasadzie białym murzynem. Tak, jak szef się jeszcze trzyma warunków umowy i stanowiska jakie na tej umowie widnieje tak dla prokurenta jesteś cieciem do wszystkiego szczególnie jeśli jesteś pracownikiem biurowym. Będziesz robił to na co prokurent nie ma ochoty. Ktoś tu napisał że w firmie w przeważającej ilości pracują ludzie młodzi - jest to prawda, że te osoby są wykorzystywane do granic możliwości nie dostając nic w zamian - to niestety też prawda. Omijajcie tą firmę z daleka.

HiP

Prokurent to Osioł, któremu dali zabawki, to się bawi. Pojęcia nie ma żadnego a kreuje się na wybitnego znawcę. Zatrudnienie stabilne ??? Śmiech, sami młodzi za 2,5 tysia tyrają od rana do nocy. Ogólnie niby coś robią ale to partyzantka i nie ma pewności jak to się skończy.

H u P

Prokurent to gość (młody bez doświadczenia i jeszcze wiejski CWANIAK) który zrobi wszystko żeby jemu było dobrze. Kiedyś był gość który umiał docenić ludzi, ale się zwolnił i firma zeszła na psy. Nikt to tam z nim pracował już nie pracuje. Szkoda bo mogło coś z tego być. Aż przyjemnie się wtedy pracowało. A teraz to HiP i BUDBAU to jedno wielkie nic. Firmy które stworzono żeby uciekać od podatków. Szkoda że ktoś kto potrafił to prowadzić się zwolnił, doceniliśmy Cię. BYŁEŚ WIELKI. Teraz to już tylko wspomnienia.Firma istnieje od 2000 roku a nie od 1999. Może wtedy została założona, ale pierwsze roboty wykonała w 2000 roku i to jeszcze jako BUDBAU. Gdyby prokurent miał trochę w głowie to nie pozbywałby sie kadry wykwalifikowanej. Ale jego ambicje mu na to nie pozwalają. Boi się KONKURENCJI

JA

Firma kiedyś była OK. Teraz to wyzysk i brak wiedzy. Nowe nie doświadczone WŁADZE to PORAŻKA. Robienie kasy na ludziach. Jakaś masakra a nie firma

Zostaw merytoryczną opinię o Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.?

Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 13 ocen.

Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o.