Opinie o Rema Gad Tunele Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rema Gad Tunele Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rema Gad Tunele Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rema Gad Tunele Sp. z o.o. w Mysłowice

Cześć. Rozglądam się za nową pracą jako operator. Przez moment rozważałem tą firmę ale widzę po waszych opiniach, że tutaj już chyba nikt nie pracuje? Mam nadzieję, że wszystkim udało się odzyskać zaległe wynagrodzenia, o których tutaj pisaliście.

Gosc Nowy wpis

To jest ten sam Remagum z prezesem G.?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Reszel. Zainteresowała mnie oferta firmy Rema Gad Tunele Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4800 PLN?

Mirosław Nowy wpis

Firma ogłosiła upadłość.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rema Gad Tunele Sp. z o.o. kandydat na stanowisko ELEKTRYK ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Firma kogucik, s˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ i uciekł! Niestety ale nie wypŁacili wznagrodzen pracownikom

Renata

I co teraz? Żadne rozwiązanie nie zostało zaproponowane? Ciekawa jestem, co planujecie zrobić w tej sytuacji. Chodzi o jedną pensję ogółem czy więcej?

Jak dużo osób pracuje w Rema Gad Tunele Sp. z o.o.?

Dwie... Prezes i Dyrektor

Jak długo trwa proces awansu w Rema Gad Tunele Sp. z o.o.?

Ktos

Proces awansu nie istnieje. Forma początkiem lutego ogłasza ipadlosc, wypłaty za grudzień nie zostały wypłacone pracownikom.

Mm

Brak wyplaty trzymać się z daleka

Maria
@Mm

Jak długo nie dostajesz wypłaty? Zgłaszałeś to gdzieś? Może wystąpił jakiś problem i warto zapytać?

Rema
@Maria

Potwierdzam firma nie wypłaciła pełnej wyplaty za grudzień.

Ares

Witam czy w firmie operator to operator czy robi wszystko? Maty, ringi, itd. Po prostu robi swoje czy jeszcze wiele innych rzeczy?

operator
@Ares

Wszystko

Joanna
@operator

A co to znaczy wszystko tak konkretnie? Rozwiniesz?

@Ares

Wszystko i operator to najgorszy sort według kierownictwa to tylko operator

Dariusz

Nie no, jak wszystko? Podaj co takiego muszą robić konkretnie...

Heh
@Dariusz

Książkę piszesz?

@Heh

nie wiem jak ten Pan, ja nie piszę ale chciałabym, żeby narzeczony miał godne warunki pracy. proszę o opis jak obecnie operatorzy tutaj mają i co z planami na przyszły rok, są podwyżki jakieś lub zmiany na miejscu?

Operator

Witam. Rozmowa o pracę odbywa się stacjonarnie. O wynagrodzeniu nie ma co rozmawiać póki co bo większość zaczęła pracę w grudniu. Atmosfera w pracy oczywiście zależy od brygady z którą się pracuje, obecnie jest duzat rotacja i co tydzień pracuje się z innymi ludźmi, co uważam za plus bo każdy może popracować z kimś innym i samemu można się dopasować do reszty pracowników. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Rema Gad Tunele Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Rema Gad Tunele Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rema Gad Tunele Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rema Gad Tunele Sp. z o.o.?

Rema Gad Tunele Sp. z o.o.
  • Oświęcimska 48
    41-400 Mysłowice
  • NIP: 2220919628 REGON: 388541169 KRS: 0000892506

Rema Gad Tunele Sp. z o.o.