Opinie o BUMECH S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BUMECH S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUMECH S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMECH S.A. w Katowice

martynka

zakład w IWINACH, patologia do kwadratu, w Iwinach przejeli ZWG, na stanowiskach osoby bez kwalifikacji, robia za brygadzistow, jak pracownik nie naprawi, nie zrobi dokumentacji to nic i nikt nie zrobi hahahaha brygadzista jest od siedzenia i donoszenia :D jak się cos zrypie to zwalają na pracownika :D wodka się leje od 20 lat i nikt nic nie widzi, złodziejstwo u zarządcy i pracowników jeden drugiego okrada:D to jest folwark na pastwisku wiejskim a nie zakład hahahahha nie polecam tylko mobing, robienie z kogos głupiego, brak kwalifinacji, zmuszanie do picia wódki, wlazenie w du*** to jest zakład dla ludzi nie radzących sobie w Zyciu, zakład oferm Życiowych, omijajcie szerokim łukiem chyba ze jesteś alkoholik po zawodowce :D:D:D

Józek ze Staszica

Jakbyś byś cos wartoł to byś zarobil jak inni 3 tys a i wiecej za metry, ale widac ze masz chyba jedno reke toś zrobił połowe za niom abo puł miesionca lebrujesz.Takich nieudacznikow ni ma co trzymac na robocie nic nie umiom a same żale i nakrecajom innych! sr.jo do swoiego gniazda.Tfu!

hanys9999

To co dzieje sie teraz w tej firmie to jedna kpina.W przodku zarabiamy po dwa tysiace.Ludzie przyjscie do tej firmy to strata czasu.Mobing stosowany przez dozor,zmniejszono kartki,wyjazdy co dzien pozniej,bez zaplaty za nadgodziny,kompletny balagan organizacyjny.Najwyzszy czas aby wlasciwe instytucje przyjzaly sie tej ferajnie.Jesli macie mozliwosc zatrudnienia sie gdzies indziej zrobcie to.Nie marnujcieswych sil i nerwow.Zyczliwy.To o czym tu napisalem to jedynie czubek gory lodowej.Firm kogucik p......l i ucikl.

cieśla wiecz

jak bym tak zrobil jak marcin to juz 2 razy by byla kontrol na l-4. Ale sa rowni i rowniejsi. Nie rob wiochy

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUMECH S.A.? Czy kandydat na stanowisko Dam pracę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jas-Mos

nio musza wam powiedzieć że Marcin zapadł się pod ziemię,na telefon prywatny dzwonia i nikt nie odbiera, coś idą słuchy że do Famura poszedł, oby nie bo miał ogromną wiedze i potwierdzam potrafił wszystko załatwić, nawet sprawy prywatne jak miałem kłopot to nie odmówił, małemu pochytał kiedyś dofinansowanie do chorego dziecka, mam nadzieje ze na Barborce pogadam znim.

kazik
@Jas-Mos

jak bedzie barborka! krucho na robotach to i wkasie cienko. ale w kopalniach nie lepi tylko zwąchole umio zrobic imprezy nawet jak ni ma piniedzy. wszystkim skladom szczesc Boze.

Nie polecam tej firmy totalny wyzysk ludzi ciepłota jest nie pozwolą chodzić na wczesne wyjazdy z ciepłoty szef robót powiedział sztygarą czy wiedzą ze ludzie maja dwie rece a maja robic jak by miel cztery.! Wynagordzenia miesieszne po tychal 1400 na reke do tego bony jazdowe szukajcie gdzie indziej pracy Bumech odradzam.

Józek ze Staszica

Jakbyś byś cos wartoł to byś zarobil jak inni 3 tys a i wiecej za metry, ale widac ze masz chyba jedno reke toś zrobił 1400 za nią.Takich nieudacznikow ni ma co trzymac nic nie umiom a same żale!

pniówek

ja tam nie wiem o co poszło ale coś musiało byc na rzeczy bo dyrcio bez powodu nie opieprza. Znam go od 6 lat, od poprzednich robót na wieczorku. Niepozorny ale nie da se w kasze dmuchać. A marcina na pewno lubi i krzywdy mu nie zrobi, zawsze o niego dba, nawet mają niektózy o to pratensje. A to była pewnie normalna spszeczka. Trza metry cionć a nie płakać. No to pyrsk chopy!

damian

a ja go nie lubia chcialem zalatwic kiedys bułe i przyniosłem mu flaszke a on kazał mi wypier,

mrs
@damian

Wychodzi na to że na kopalniach komuna ciągle żyje...

J.H.A

ja wam powiem całą prawdę, byłam świadkiem awantury Marcina z Dyrektorem górniczym, chłopaka mi żal strasznie,bo ryczał po nim strasznie na całe biuro a on również nie wytrzymał i zaczeli po sobie krzyczeć, stałam w murowana, nie wiedziałam o co poszło, Dyrektor nawalił mu roboty tyle że go to przerosło, cała firma zna Marcinka, i każdy coś od niego chce a on boroczek nie potrafi odmówić, on się zajmuje WIECZORKIEM i KAZIMIERZEM i nadzoruje wszystkie inne oddziały, przygotował wszystkie wzory do wypłat, zawsze nam naprawiał komputery w firmie, z tego co wiem to wyłączył telefon służbowy i nie wiadomo co z nim się dzieje, on naprawdę zajmuje się wszystkim w firmie, to jest prawdziwy koordynator górniczy, powinien zarabiać więcej niż dyrektor i nadzorować wszystkie oddziały, zawsze dziwiłam się prezesowi ze jego nie zrobił koordynatorem , bo i tak wszystkim i wszystkimi oddziałami się zajmował , powinni go szybko przeprosić i sprowadzić do firmy. ogólnie bardzo głośno się zrobiło po tym incydencie w firmie, nikt nie dowierza ze mógł zniknąć z dnia na dzień. Wracaj do nas Marcinku

mlody
@J.H.A

widać ze ma powazanie u dziewczyn z kadrow. jo by tez tak chcial

PNIOWEK

O KURDE NIE MOZLIWE JEŚLI MOWA O MARCINIE M. GOSCIU BYL THE BEST I TO JEST NASZ CHLOP Z PNIOWKA, TYDZIEN TEMU ZALATWIAL MI ZASWIADCZENIE DO ZUSU , WIEM OTYM ZE DALEJ CHLOPAKI DZWONIA DO NIEGO JAK COS CHCA ZALATWIC SZYBKO, GOSCIU MIAL POCHYTANE WSZEDZIE SZKOLENIA I WYKONYWAŁ JEDEN FON I JUŻ ZAŁATWIŁ,ZATRUDNIAŁEM SIE JAKO POMOC NA DÓŁ A TERAZ JESTEM PRZODOWYM Z KILKOMA KURSAMI DZIĘKI NIE MU, MUSZA SIĘ Z NIM SKONTAKTOWAĆ, I POTWIERDZAM CZŁOWIEK LEGENDA W BUMECHU, PREZES POWINIEN OSOBISCIE JECHAĆ DO NIEGO I GO NAMÓWIĆ DO POWROTU, UNAS TEZ DOSTANIE ZAPROSZENIE NA BARBORKA, TRZYMAJ SIE MARCINKU DO ZOBACZENIA NA SZLAKU.

Rafi Jas -Mos

Niro co ty gadasz? Marcinek rzucił robota? przecież on żył tą pracą, to jest nasz CHŁOP z JasMos-u , on otwierał cały oddział i do tej pory dzwonimy do niego by załatwił nam sprawy, Marcinowi bardzo dużo osób coś zawdzięcza, nikomu nie odmowił, ja piernicze nie umiem uwierzyć , musze jutro popytać troche co sie stało, nio naprawde człowiek legenda w BUMECHU , ale znowu na barbórka go zaprosimy, brakuje nam go na Jas-Mos-ie, trzymaj sie Brachu i powodzenia.Pyrsk

Niro

Ale sie dzisiaj porobiło na Wieczorku, chciałem dzisiaj załatwić kilka spraw u planisty ( Marcina ) ale go nie było, pytałem gdzie jest to mi kierownik powiedział że rzucił robota z dnia na dzień, gościu był SUPER podobno podpora całej firmy, poznałem go na KWK Wesoła , bo przejmował nas wtedy BUMECH i on załatwiał wszystkie sprawy pracownicze z nami, pozniej jeszcze wypłacał nam kasa za dniówki, z rozmowy z chłopakami to pełny szacunek dla niego.

śląsk

Witam ktoś napisał ze nie dostał zaległych pieniążków z PRG dziwne ja dostałem przelew zaleglych wynagrodzeń jak inni pracownicy około miesiąc temu może troszkę więcej, wypłata zawsze jest 10 każdego miesiąca +kartki po 13zl +22zl premi daje nam kartkę/bon =35zl do tego dochodzi premia wypłaca ok 15 kazdegok miesiąca fakt teraz było z poślizgiem ok 2 tyg ale była. 3300zl czy to jest malo ? Nie uważam...wezcie pod uwagę ze firma na wieczorki rozkreca się dopiero ledwo przodku ruszyły trza ruszyć dobrze z metrami a będzie szło zarobić ...

kombajnista

Na co wy ograniczeni intelektualnie ryle się oglądacie. PIP, Sąd Pracy, Prokuratura, niejeden świeży prokurator na firmach kooperujących z kopalniami, chodzi o usługobiorców dołowych, dorobi się awansów, wymaga to tylko skrupulatnej analizy. Podniecacie się jak przy pierwszym wytrysku, pod kopalnią za tą samą robotę górnicy i trzy razy więcej zarabiają, a was co podnieca 1800 czy 2000 złotych. Pozdrawiam rozgarniętych, a i tych co tylko noszą mózg też.

gór-nick

Jest 25.08 a ludzie bez drugiej raty wypłaty (bo wypłata jest w dwóch ratach)- kpina jakaś!!! Nie dość, że wypłaty w ratach, część wypłaty w bonach to jeszcze jakieś umowy o dzieło każą podpisywać oszuści pierd****i. A emerytury o będziemy szukać ale na hołdach...

rylik
@gór-nick

z PRG nie mamy zapłacone do dziś i co nam po zajęciach, nie zobaczymy należnej nam kasy, ale zawsze możemy wrócić na dawne śmiecie skoro nam źle

Mysłowice
@gór-nick

chopy chodźta do wojtyna bo podobno znowu zbiero gupich do roboty he he he

Dryjer

Czasy jak było dobrze w bumechu skończyły w 2013 r. I tamte czasy i zarobki juz nie wrócą.

właśnie kasa na czas kartki też fajne a wam się nie podoba, co wam się nie podoba, firma to idźcie do ZDG PAWEŁ, tam się dowiecie kartki po 5 zeta i to nie na czas a wypłata na trzy raty 1300 złotych, cha cha. A ty ogier nie drwij że ktoś nie umie pisać, jak powiedział wieszcz: "jak kto umie tak Boga chwali choć na (usunięte przez administratora) ale klęczy"

arab

no to zajebiste masz ambicje za 2100 (usunięte przez administratora) w tym gnoju, jeszcze nie potrafia na raz wyplaty dac... (( jesli te ściepy można wyplatą nazwać)zkurwila firma jak (usunięte przez administratora) zlodzieje (usunięte przez administratora)

Julisz

A co emeryt sztygar ma robić w domu, jak nic nie umie to szuka se roboty żeby życie innym zatrowac i robotę młodym zabierać. On je fahura 25 lat ciężkiej pracy na grupie. A młody nawet jakby chciał pracować to bo nikt nie przyjmie. A jak wam źle to coś zróbcie bo tylko gadać i bidolic potrafice

lucek

Ech wy k...a głupie kopidoły, Sutkowski to jest oszust zwykły gankster, a wy się rozczulacie nadmetry pieniądze w terminie, bzdura! Zobaczcie za ile pracują jego ludzie we Wrocławiu! Wy też tak będziecie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BUMECH S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BUMECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMECH S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUMECH S.A.