Opinie o Bumech S.A. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bumech S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumech S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumech S.A. w Chorzów

Krystyna Nowy wpis

Cześć, wiadomo coś na temat pracy u nich w Chorzowie? Bo coś z informacją w sieci słabo na ten temat, działają tu jeszcze czy się przenieśli, wie ktoś?

kazia Nowy wpis
@Krystyna

oni w Katowicach są ... z Chorzowa się już dawno do Szopienic przenieśli

Iwona

Jesteś pracownikiem Bumech S.A.? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

Pracownik Nowy wpis
@Iwona

Zostaw kontakt odezwe sie

Marek Nowy wpis

@ryl skąd taka informacja ?

ryl

Witam dziś firma bumech kupiła kopalnie Silesie jak to widzicie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bumech S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
Kamil

@waldek ale ludzie nie tracą pracy?

Waldek

Firma jest w restrukturyzacji i aktualna sytuacja gospodarcza z powodu pandemii nie ułatwia poprawy.

Lolo

Cześć wam, jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja w firmie Bumech? Tzn: finansowo, jak robota na przodkach i czy są jakieś dodatki? Jak atmosfera w firmie?

Uważajcie na oszustów!!! firma nie płaci faktur,!!

Iwona

@Tolek rozumiem, że miałeś problemy z uzyskaniem, czy też wynagrodzenia. Czy udało Ci się wyjaśnić tę sytuację?

Tolek

Bumech robi w (usunięte przez administratora) ludzi ciulają na kasie

missss

bumech iwiny, ZWG patologia i naciąganie ludzi w butelke, na stanowiskach nieuki, donosiciele (usunięte przez administratora) okradają firme od srodka, tam pracują ludzie upośledzeni, jak zobaczyłem co tam się dzieje i jak się podchodzi do tematu to zwinelem nogi za pas wychodząc obsmiewawszy dyrektorka głośnym rechotem na cały zakład, kierownik okrada pracowników pracownicy okradają zakład, smiech na sali :D syf brud i male zarobki z jednym typem rozmawiałem to się jąkał jakiś debil, inny łazi w jasnym fartuszku ..Grzesiu" hahahah pewnie ciota dyrektora, inny nie umyty z miesiąc czasu caly brydny, następny przylazł i rozmawia ze mna ejo a ty tu nowy :D:D hahahahahahah ze jeszcze zakład taki w Polsce istnieje :D aaaa uważajcie na dyrektorka w ofercie oferowali chcieli mi dac pare tysi, potem jak przyszlo co do czego jakas rozmowa inkognito z kims tam za plecami, i po 5 minutach mowia ze tyle nikt nie zarabia i gora 2000 dostane hahahahhaha naciągacze i debile :D

er

@wiesek ale chyba teraz nie szuakja zadnych osob do rpacy co nie?

paweł

IWINY bumech --- pracowałem tam 3 lata, budynek to sztolnia pokopalniana bez okien, pełno pyłu i smrodu, zakład oszczedz na wszystkim m,in odzieży roboczej, srodkach czystości, ,,, kierownikiem jest debil chamski który na niczym się nie zna a opinie o twojej pracy wezmie z donosów, tam sa czasy głębokiej komuny nikt nic nie wie, a ty za wszystko ponosisz odpowiedzialność, w biurach siedza ludzie podstawieni przez znajomych, bo nie mogli pracy nigdzie znalesc warci wielkie ZERO , na produkcji miernota tępa chamska beszczelna która donosi , pracownicy jak cos zle wykonają powiedzą ze twoja wina, mimo ze ty się tym nie zajmujesz:D jest tam spawacz alkochalik wodekczka u niego to podstawa to jeden z najwieksych donosicieli na zakładzie, jest mechanik jąkajła, który chce być twoim szefem tez donosiciel, brygadziści kilka sztuk wyksztalcenie zawodowe srednie, znaja się tylko na tym co było robione w latach 90tych :D kilka szczyli podlatkow zatrudnionych po znajomości na niczym się nie znają oraz stare dziadostwo na produkcji w większości kolesiostwo i donosicielstwo nikomu nie polecam tego zakładu !!!!!! pracownicy albo laduja z nimi w sądzie bo zakład nie chce zaplacic co powinien albo inaczej odchodzą nie dajdzie się naciagnć na piękną spiewke na początku !!!!!!

pracownica

bumech w Iwinach, miałam zaszczyt pracować w tej firmie, to co się tam dzieje to jedno wielkie oszustwo, i podatkowe i placowe i kolesiowe, fałszowanie dokumentacji, nikt za nic nie odpowiada wina zwalana jest na innych aby nie tylko na winnego, place niskie, warunki pracy jak w kołchozie na Syberii , zimno brudno smierdzaco i na co dzień oglądasz zapite buźki fizycznych pracowników zataczajacych się katem korytarza, większość pracowników przyjmowana z okolicznych wsi za najnizsza krajowa, młode pijaczki po zawodowce lub stare przed emerytura, kilku młodszych w biurach siedzi po znajomości z wiedza zerowa lub srednia, firma presperuje na progu bankructwa, szukają glownie osob za male pieniądze a wiedza liczy się na 2 miejscu prawde mowiac nikt doświadczony z wyksztalceniem i olejem w glowie, nie będzie marnowal na to dziadostwo czasu ... bylam świadkiem gnojenia dobrych pracowników i to naprawdę ludzi z wyksztalceniem i wiedza, a tępych cwaniakow po układach trzymali dalej bo wlazi w 4 litery i donosi kierownikowi, taka firemka na miare 17 wieku :D

grzesiu

bumech - IWINY ,patologia, buractwo, debilizm, wyzwiska, korupcja, kradzieże, zwalanie winy na innych pracowników, ludzie na stanowiskach bez wiedzy i wyksztalcenia, ZERO BHP, warunki pracy jak pod ziemią, pracownicy to ofiary zyciowe które niż w zyciu nie potrafią i nie potrafili tylko włązic w 4 litery :D nie polecam to jest szajka :)

gornik

Witam. Co do bumechu to kategorycznie odradzam. Leca w *uja az milo. Mianowicie..zarobek 1300+ umowa na 1800 brutto ! Premia uzalezniona od metrów, nie ma metrow, to zarobisz marne 1300-1400zl. To lepiej zarabiaja na gumie w biedronce lub w auchan. Bony 35zl, przeliczajac to wszystko, to wychodzi sie mniej wiecej 2000zl z bonami. Dozor...zostawie bez komentarza. Tak jest przynajmniej na Pniówku. Nie wiem jak stoja w Katowickim Holdingu, ale prawdopodobnie podobnie jak na Pniowku. Nie wiem co wiecej dodac w tym temacie..ogolnie ludzie narzekaja. Lepiej isc gdzies na powiechrznie do pracy, w swiezym powietrzu itd. A nie ryzykowac zjezdzajac na dol, za marną najnizsza krajowa. Pozdrawiam !

rekrutacja

Rekrutacja jest prowadzona, do pracy na terenie siedziby Spółki pod adresem ul. Krakowska 191 Katowice poszukują specjalisty do spraw kontroli jakości, technika serwisu elektrycznego, kierowcy magazyniera, czy zaopatrzeniowca, operatorów, czy ślusarzy. Poszukują także do pracy na terenie kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Gall

Kiedyś Bumech miał siedzibę w Chorzowie, a teraz w Katowicach. To ta sama firma

Gall

Mam prośbę - przenieście się z opiniami na stronę Opinie-Bumech S.A.-Katowice. Ciekawsza dyskusja w szerszym gronie. Pozdrawiam wszystkich

hunter

Ignacy popatrz na posty na: "opinie-Bumech S.A.-Katowice". Się ma!

Zostaw merytoryczną opinię o Bumech S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w Bumech S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bumech S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumech S.A.?

Bumech S.A.