CapitalConcept Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o CapitalConcept Sp. z o.o.

find

Wydaje mi się, że sama firma dobrze się prezentuje, oferty jakie mają są ciekawe. Konkretnych stanowisk nie podali na stronie, ale wiem, że umowę o pracę dają

PProbson@wp.pl

Praca jak każda inna- jedyny plus to, że zespół jest młody... a tak to nic specjalnego

annix32

Dla mnie średnia firma.... nic mnie tam zlego nie spotkalo ale rowniez nie bylo rewelacji .. praca jak praca

Tomek91

Ciekawa firma z Wrocławia. Płacą dobrze, ale też dużo wymagają.. Byłem tam na stażu i jestem bardzo zadowolony. Zaoferowali mi możliwość dodatkowej pracy w trakcie studiów, ale zrezygnowałem bo boje się o oceny

Zostaw opinię o CapitalConcept Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CapitalConcept Sp. z o.o.