Adamietz Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Adamietz Sp. z o.o.

Darek1234
Klient

Warto wchodzić w spolprace z tą firmą jako podwykonawca

brak
@Darek1234

są problemy krótko mówiąc, podjedź na jakąś budowę i pogadaj tam z ludźmi i ich przełożonymi, wiedzą jak wygląda współpraca jako podwykonawca

@brak

Dziękujemy za wyrażenie zdania, każdy wpis jest mile widziany. Budowy i zespoły wykonawcze są różne z uwagi na samego inwestora. Cenimy długofalową współpracę z podwykonawcami, dążymy zawsze do poprawnych relacji, satysfakcjonujących obie strony.

Jakub Nowy wpis
@brak

A ty nie możesz napisać co takiego się dzieje? Trochę głupio tak jechać, pytać się i szczerze mówiąc to wątpię, aby prawdę powiedzieli.

kingsajz
Klient

Tragicznie się nam z nimi współpracowało. Spotkaliśmy się z permanentnym wysokim poziomem braku profesjonalizmu między innymi u koordynatorki (pani K.), która zupełnie nie ogarnia zakresu swoich obowiązków, stale się spóźnia, popełnia błędy i próbuje zrzucić winę na innych oraz ma niewyparzoną gębę. Jeśli czyta to jakiś logicznie wiążący fakty pracownik tej firmy, być może właściciel, to proponuję zainteresować się sposobem jej działania, bo bałagan=straty i opóźnienia, a taki obraz waszej firmy rysuje się w oczach pracowników naszej firmy i firm współpracujących z tytułu braku profesjonalizmu u tej pani, która naszym zdaniem NIE nadaje się na tego typu stanowiska. Naprawdę jest na rynku wielu ludzi myślących, którzy biorą odpowiedzialność za swoje działania, są kulturalni, mają sporą wiedzę i warto ich zatrudnić na to stanowisko, a osób bezwartościowych radzimy się jak najszybciej pozbyć, bo jedyne co generują, to straty finansowe, chaos i opóźnienia.

@kingsajz

Dziękujemy za przekazane uwagi, pomimo naszych starań zachowania wysokich standardów współpracy z podwykonawcami. Mamy nadzieję, że jest to wyłącznie opinia dotycząca wybranego pracownika, nierzutująca na postrzeganie całej Spółki i szerokiego grona Naszych specjalistów. Nieustannie podnosimy nasze kompetencje w kooperacji i obsłudze inwestycji.

zainteresowaany Nowy wpis
@kingsajz

mozna wiedziec dokladnie o ktora pania chodzi? Chyba rowniez mielismy z nia do czynienia

Pytanie Nowy wpis

Czy w Adamietz Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nowy wpis

@Pytanie

Tworzymy stabilne zespoły pracowników oparte na długofalowej relacji, więc preferujemy umowę o pracę. Inne formy współpracy również bierzemy pod rozwagę, zgodnie z sugestią kandydata.

kandydat
Kandydat

Czy w firmie jest określona ścieżka kariery? Czy jest możliwość awansu i do którego miejsca? Jak duża jest rotacja w firmie? Czy firma wspiera w rozwijaniu się? Jest możliwość dofinansowania albo zapłaty za kursy studia itd?

@kandydat

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych procesach rekrutacyjnych www.adamietz.pl/kariera W przypadku obszaru wykonawczego/projektowego branży budowlanej, ścieżka rozwoju zawodowego uzależniona jest zawsze od umiejętności i chęci podnoszenia kwalifikacji ze strony pracownika. Wraz ze zdobytymi uprawnieniami budowlanymi i doświadczeniem, pojawia się możliwość awansu i zwiększenia odpowiedzialności. Firma wspiera rozwój pracowników, co pokazują wysokie oceny w rankingach branżowych, za co bardzo dziękujemy!

kandydat
@Adamietz Sp. z o.o.

@adamietz dziękuje za odpowiedz. Sam fakt odpowiedzi jest budujący.

Halina
@Adamietz Sp. z o.o.

A te zdobyte uprawnienia to można za pośrednictwem firmy? Czy to trzeba przyjść z tym? Czy aby ten awans o którym mowa dostać to zdobycie uprawnień do budowlanki firma jakoś wspomaga?

@Halina

Ewentualny awans zawodowy podyktowany jest doświadczeniem oraz kwalifikacjami danego pracownika. Uprawnienia budowlane zaś zdobywa się w drodze egzaminu przed OIIB, do którego można przystąpić mając odpowiednie wykształcenie kierunkowe oraz udokumentowane doświadczenie branżowe. Zatem w zależności od przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej, Firma wspiera rozwój kompetencji.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Adamietz Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator żurawia wieżowego górnoobrotowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Inżynier

W firmie dużo zależy pod jakiego kierownika się trafi na budowie. Przykładowo duża realizacja w(usunięte przez administratora). Kilka razy zmieniał się kierownik. Wcześniej było Ok, Od kiedy jest kierownik (usunięte przez administratora) to jest tragedia i dno. Adamietz, czy naprawdę musicie trzymać tak niekompetentych ludzi? Dla których zwykła rozmowa to musi być kłótnia?

@Inżynier

Dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią. Zadania kierownika budowy to między innymi nadzór i rozliczanie robót, zatem jest to stanowisko wymagające asertywności. Dążymy do prowadzenia wszelkich rozmów profesjonalnie, jednocześnie stale staramy się udoskonalać ten obszar.

Drogie Panie,

w dniu Waszego święta, które w tym roku przypada w tak dramatycznych okolicznościach, życzymy Wam, byście zawsze były zdrowe i bezpieczne. Niech miłość zatriumfuje nad nienawiścią, a optymizm i pogoda ducha nad smutkiem i zwątpieniem.

Wszystkim Paniom pracującym w grupie Adamietz życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, jednocześnie dziękując za Wasz codzienny trud, poświęcenie i profesjonalizm.

Adamietz Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik Robót w Turek. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Agata
Kandydat

Na jakim poziomie trzeba znać j. niemiecki by podjąć pracę na stanowisku pracownik biurowy w Augsburg? Pracują tam jedynie osoby niemieckojęzyczne? Byłabym wdzięczna za odp. od Adamietz lub osoby tam pracującej.

@Agata

Witamy, dziękujemy za zainteresowanie przedstawioną ofertą pracy. W przypadku wspomnianego stanowiska administracyjnego wymagana jest znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację z kontrahentami niemieckojęzycznymi bądź urzędami. Zapraszamy do aplikacji.

Poszukuję pracy na stanowisku Kosztorysant Budowlany. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Kosztorysant Budowlany. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Adamietz Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Aktualność
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten czas upłynął w ciepłej, rodzinnej i spokojnej atmosferze.

Czy w Adamietz Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Inżynier Budowy?

@Pytanie

Warunki zatrudnienia są ustalane zawsze indywidualnie z kandydatem. Zapraszamy do aplikacji, nadal rozbudowujemy Nasze zespoły specjalistów w związku z nowymi projektami.

Jaka atmosfera jest między działami w Adamietz Sp. z o.o.?

@Pytanie

Współpraca między działami jest na ogół dobra, bowiem atmosfera w firmie jest przyjazna.

Witamy!
Miło nam komunikować się za pośrednictwem nowej platformy. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie, postaramy się śledzić treści pojawiające się na naszym profilu i będziemy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają dodatkowej uwagi.

Nasza kilkudziesięcioletnia historia działalności pokazuje, że jesteśmy stabilnym partnerem a nasze wartości biznesowe to dokładność, rzetelność i dążenie do perfekcji.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w spółce, jednocześnie prosimy o pozostawianie merytorycznych komentarzy, bo tylko do takich możemy się odnieść oraz o zachowanie kultury wypowiedzi.

Wierzymy, że otwarta komunikacja skutkować będzie dalszym rozwojem firmy, bowiem dla nas liczą się ludzie, którzy tworzą z nami markę Adamietz.

Pozdrawiamy, Adamietz sp. z o.o.
Marta

Podwykonawcom odradzam. Jeden z najbardziej dziadowskich GW na rynku. Z innymi można by taki sam zakres zrobić 10 razy w tym samym czasie, co z nimi. Męczyliśmy się z nimi ponad rok na jednej z budów z naszym niewielkim i prostym zakresem prac. Czepianie się wszystkiego, brak profesjonalistów i przede odgórne nastawienie na drenaż podwykonawcy we wszelki możliwy sposób. Nie ma tam ludzkiego podejścia, jest knucie, (usunięte przez administratora) i rzucanie kłód pod nogi. Po ostatnich zmianach personalnych i zastrzyku kapitału ludzkiego z pewnej korporacji budowlanej żywcem przeniesiono tam wielu niesympatycznych i mało wartościowych ludzi, którzy swoimi metodami działania tylko pogłębili ten stan. Nie warto tracić nerwów. Lepiej zrobić 10 innych budów niż jedną z nimi. Jeśli chcecie z nimi robić to na wstępie dorzućcie 20% marży na ich wyimaginowane usterki, których nie ma oraz zażądajcie 100% przedpłaty. Robiliśmy i robimy jako podwykonawca dla różnych firm w tym tych największych międzynarodowych GW i przez 15 lat nie spotkałam się z takim dziadostwem jak w tej firmie. Nie róbcie dla nich, szkoda waszego czasu i pieniędzy. Jeśli już to przedpłaty 100% bo inaczej zrobią wszystko aby was zamęczyć wymyślając problemy, których nikt oprócz nich nigdy nie widział. My już nigdy niczego więcej z nimi nie zrobimy z własnej woli, chyba że na przedpłacie skonto 100%. Od siebie dodam, że serce się kraje, kiedy rodacy zachowują się wobec siebie jak wilki próbując narazić bliźniego na straty. Tym bardziej, że to polska firma i powinna dbać o relacje z polskimi podwykonawcami, bo bez nich nie istnieje. W dobie internetu i szybkiej wymiany doświadczeń, wcześniej czy później sami przekonają się o tym, że tak się nie postępuje. Życzę Właścicielowi powodzenia i dalszego rozwoju, bo to rodzima firma, ale też radzę aby włożył więcej serca w odpowiednie nastawienie swojego kierownictwa do polskich podwykonawców, aby ci najlepsi z nich w ogóle chcieli z Wami w przyszłości współpracować. Na razie wśród zaprzyjaźnionych podwykonawców z mojej branży utrwala się negatywna opinia na temat Waszej firmy i będzie wam coraz trudniej o solidne firmy. Solidne oczekują solidnego partnera w biznesie zamiast partnera toksycznego.

Instalator
@Marta

Czy ten zastrzyk ludzki z korporacji budowlanej to ludzie z pewnej skandynawskiej firmy na S .....a ? Opis działania idealnie pasuje.

Józek

Czy teraz są szanse na pracę w firmie? Czas nie sprzyja zatrudnianiu nowych osób ale może są jakieś szanse?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Adamietz Sp. z o.o.?

Mloda
@Pytanie

Systemu premiowego w firmie brak. Biuro dostaje premie okazjonalne jak wyprosi od właściciela. Kierownictwo budów jedni mają inni przez długie lata nic. Wszystkim steruje jedna osoba...

Życzliwy
@Mloda

To raczej zależy od dr regionu. Stawka nie jest wysoka ale jest i są płacone pracownikom. Warunek jeden: dr musi o tym pamiętać.

Michal
Kandydat

Mam pytanie jak wyglada praca w województwie łódzkim?

Grzesiek

Halo halo czy znajdą się może pracownicy tej firmy chcący opwoeidziec jak wyglądaja w niej warunki zatrudnienia?

Ro_bot
@Grzesiek

Zależy jaki region i jakie stanowisko . Osobiście polecam dla mnie wszystko na plus , atmosfera ok, ludzie ok, wypłata na czas , płatności dla podwykonawców w miarę płynnie także nie ma większych problemów .

Wyga
@Grzesiek

Umowa o pracę, kiedyś była to fajna firma. Teraz zmienia się w korpo

Teresa żoną pracownika
@Grzesiek

(usunięte przez administratora) na każdym kroku, pracownikom nie wypłacaja wszystkich godzin, które przepracowali.Część godzin, ktore nie ujęto w wynagrodzeniu podstawowym, wypłacane są jako premia i to nie wszystkie. Porażka i (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy!!!!!

Damian
@Grzesiek

Nie polecam, (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie pracownika.

Olek

Jak nastroje w firmie w trakcie epidemii? Miałem zamiar aplikować a teraz zastanawiam się czy będziecie kogoś potrzebować?

Zostaw merytoryczną opinię o Adamietz Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Adamietz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamietz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie klientów o firmie Adamietz Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Adamietz Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adamietz Sp. z o.o.