Opinie o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Defensor Security sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Defensor Security sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Manio

Pracuje już 2 lata i nie narzekam, mam stały obiekt, czasem biorę dodatki. Kasa jest na czas, wszytko mi się zgadza. Kierownik spoko, idzie się dogadać, trzeba tylko uważać na kontrolę nocne bo czasem przywalają się bez podstaw.

obecny pracownik

Pracuje tu 3 lata i Niemam problemu z ani kierownikami ani kontrolnymi Owszem pytano mnie czy nie wezmę dodatku bo niestety ktoś po niedzieli nie dotarł na służbę Może czas przestać pić na potęgę i udawać że każdy jest przeciwko wam to będzie lepiej Może to dlatego mam czysta kartotekę? Przychodzę do pracy w swoje dyżury Ludzie się na mnie nie skarżą Jestem uprzejmy i nie obgaduje nikogo za plecami Wykonuje swoje obowiązki przynajmniej w stopniu poprawnym nikt nie oczekuje że będę robić coś do czego nie jestem przeszkolony Zdziwieni ? Przyjmowałem się z innej firmy rozmowa trwała krótko chce niechce tyle a tyle stała i taka praca i już Znam kontrolnych owszem czasami się czepiają i tak można przysnac jesteśmy tylko ludźmi ale jeżeli umyślnie kładziesz się spać w pozycji siedzącej to niedziw się że cię będą przysłowiowo (usunięte przez administratora)

Korek_Motorek
@obecny pracownik

Dokładnie tak jest, ja też nie mam problemu. A płaczą Ci co mają coś do ukrycia albo wpadli po ściemniać. Jakoś nie mam problemu z wypłatą ani z kadrą. Chociaż mam 60 lat to pragnę przypomnieć kolegom niżej, że mamy RODO. Choć nie każdemu może pasować taki czy inny kier.

kolega

Potwierdzam!, wypłaty się nie zgadzają nigdy. NIE polecam nawet największemu wrogowi pracy w tym gównie!!!!

rozżalony były pracownik

największa h ...ujnia w jakiej można pracować. praca w gównie już lepsza jest. kierownicy tylko zainteresowani jak tu by cię (usunięte przez administratora) na godziny i pieniądze i jak cię wpieprzyć na dodatki za które słyszysz od prezesa "kierownik obiecał, niech płaci ze swoich pieniędzy". kontrolny A.P.nagrywa i robi zdjęcia z zaskoczenia w trakcie czwartego dnia pracy pod rząd o godzinie 2. i nakłada karę za brak umundurowania które nie zostało mi nie wydane mimo ponad dwóch miesięcy pracy do tej sytuacji w firmie. można by było więcej opisywać takich sytuacji miałem ich w ciągu niecałego pół roku kilkadziesiąt a na sam koniec usłyszałem …."czekaj na telefon", i brak wypłaty ostatniej wypłaty w terminie, dopiero puszczono mi przelew jak się rozliczyłem z firmą bo tak usłyszałem od kadr, że jestem zwolniony nie wiedząc nic o tym ::))) to tak w skrócie najważniejsze anomalie …. odradzam te firmę każdemu rozsądnemu człowiekowi jak i kontrahentowi który niech unika tej firmy bo pracownicy nie wiedzą po co tam są …... również. w skrócie (usunięte przez administratora) i h ...ujnia. pozdrawiam serdecznie :))))

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
bysior

firma , tragiczna kiedys płacili 5.5 za godzine teraz wiecej bo muszą, dali mi na początku obiekt budowlany, budowlancy okropni, potem dali mi apartament z chorym psychicznie administratorem, ogolnie nie polecam, umowa zlecenie

@bysior

Potwierdzam totalne dno, dajcie sobie spokój z pracą dla nich bo szkoda waszego czasu nigdy nie będzie Wam się wypłata zgadzać.

Andre

FIRMA MA WIELU KONTROLUJĄCYCH , KARY SĄ WYSOKIE ZA ALKOHOL ZA 1000ZŁ , ALE NIE ZWALNIAJĄ BO NA NICH ŻYJĄ OBIEKT OBSTAWIĄ ZA DARMO.

Borsuk

Dni !!! Nadal więcej kontrolnych i alkoholików niż normalnych pracowników. W szczególności nie polecam kontrolnego Artura z Warszawy (usunięte przez administratora) jakich mało. Potrafi nagrywać filmy z pracownikami i dodawać na Facebooka chwaląc się.

Iza
@Borsuk

Chyba muszę Ci przypomnieć o tym, że staramy się tu chronić dane osobowe - są przecież tacy, którzy wolą jednak pozostać anonimowi. Skoro twierdzisz, że w Defensor Security pracują osoby, które nadużywają alkoholu, to chyba wypadłoby gdzieś to zgłosić. Jak uważasz?

PESYMISTA

Firma jak firma zapewnia umundurowanie wypłaca fundusze na czas owszem zdarzają się czarne owce ale nie oszukujemy się nigdzie niema idealnie Kierownicy są ok zawsze idzie się dogadać Kontrolni też i tak muszą być kontrolę bo nie było być porządku nigdzie Z Prezesem nie rozmawiałem bo i poco niemam zastrzeżeń do samego obiektu na jakim pracuje ani do firmy Pieniądze są na czas stawka jest taka sama jak na papierze Regulamin jest jasny i przejrzysty Imprez oraz jakichś integracji niema to nie jest Corpo Jedyny minus to brak przeszkolenia obiektowego ale to wystarczy się dogadać z pracownikami którzy pracują lub pracowali na obiekcie Pracowałem w wielu firmach i w tej jest ok niema problemów nikt cię nie goni bo to tamto siamto owszem jak coś odjebiesz to kara będzie ale jeSli jesteś normalnym ogarniętym gościem to firma jak najbardziej dla ciebie

Adrian
@PESYMISTA

Fajnie, że mniej więcej przedstawiłeś, jak wygląda praca w firmie Defensor Security. Mógłbyś uzupełnić swój wpis i napisać coś na temat zarobków u tego pracodawcy? Przede wszystkim interesuje mnie ich poziom oraz to, czy można liczyć na ewentualne dodatki w postaci premii bądź nagród? Mam nadzieję, że zechcesz przedstawić posiadane informacje na ten temat.

GucioTub

Pracuje w firmie już ponad 9 miesięcy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Z każdym prezesów jest kontakt, nie masz pomiędzy koordynatorem/menadżerem obiektu ileś tam osób tylko od razu góra firmy, która gotowa jest Cie wysłuchać. Jak w każdej firmie trafiają się osoby niegodne stołka ale oni każdemu dają szanse na zmianę, czy z tego skorzystają to ich odrębna decyzja. Ja jak dotąd w lepszej firmie nie pracowałem a już sporo ich przeszedłem.

Olga
@GucioTub

Nie często zdarza się, że ktoś jest aż tak zadowolony ze swojego pracodawcy, jak jesteś właśnie Ty. Dlatego też chętnie dowiemy się czegoś więcej na temat specyfiki pracy w firmie Defensor Security. Zacznijmy może od tamtejszej atmosfery między pracownikami. Czy pracodawca, w celu jej poprawienia, organizuje od czasu do czasu jakieś spotkania czy imprezy firmowe?

Glock 17

Witam kolegów Defensorowiczów . Patrząc na całość naszej branży ochroniarskiej przeżywam szok - jak już pisałem jestem nowym nabytkiem od lutego 2014r . Patrząc pod kątem miejsca pracy gdzie jestem Defensorowiczem to na tym punkcie odeszło już kilku ,,Kolegów,, w tym dwóch totalnych alkoholików !!!!! Brak tu winy Prezesów czy kierownika lub kontrolnych, zachowanie ,,Kolegów,, i ich postępowanie w pracy doprowadziło do finalnego końca . Dzięki Bogu bo to co odwalali to dno. Prezesi i Kierownik to chyba mają nerwy ze stali i złote serca ,że ich trzymali . Teraz siedzą w domu u mamusi i wyczyszczają jej lodówkę z jedzenia a na flaszkę pewnie z emeryturki mamusi doją  . Pozdrawiam

Ogrych
@Glock 17

Pracuję obecnie w defensor i jest bardzo dużo pijaków a czemu ich trzymają , bo kara za picie lub przyjście na bani kosztuje 1000zl kary a dlaczego ich nie zwalniają bo na pijakach zarabiają . Masakra oszukują na pieniądze co miesiąc inna stawka NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!

Artur
@Ogrych

Twoja opinia nie stawia firmy w zbyt pozytywnym świetle. Takie zachowania nie powinny być tolerowane bez względu na wysokość kary. Czy widzisz także jakieś pozytywne aspekty zatrudnienia takie jak wynagrodzenie lub atrakcyjne szkolenia? Czekam na także na wypowiedzi innych pracowników Defensor Security.

koala

Taka cisza na forum to wiadomo, że ludzie nie mają powodu do narzekania!!

Darek

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Polecam jej usługi. Lubię atmosferę w Defensor Security sp z o.o. za: Dobra atmosfera i profesjonalizm

Edyta

@Sezam A czy mógłbyś napisać coś na temat benefitów w firmie Defensor Security? Czy takowe są oferowane pracownikom? Jeśli tak, to jakie one konkretnie są? Nie widzę w wątku takiej informacji, dlatego będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Edyta

@Borsuk,możesz wyjaśnić o czym mowa? Pierwsze słyszę o takich karach. Czy ktoś z obecnych pracowników może takie spekulacje potwierdzić? Praca odbywa się 24/h ? Nie da się ustalić innych zmian? Na jakich obiektach odbywa się praca?

Sezam
@Edyta

Tak kary takie sa sysnem 24h/48h masz czas sie wyspac to spij a nie w robocie jak na 24h przysniesz 100 kary ja sie z tym zgadzam powyzej 24h jestes usprawiedliwiony i nie maja prawa dac ci kary. Pracuje w tej firmie od 3 lat wyplata terminowo zadnych uciec w pensji i godzinach jak nie masz kary zgadza sie co do grosza polecam

Borsuk

Praca 24 godziny bez przerwy a jeśli zaśniesz 100 zł kara!

POLAK

Dziadostwo więcej kontrolujących niż pracowników mają na obiektach . NIE POLECAM

Seler
@POLAK

Łlllooooo matko co??? Fajny komentarz nie ma co.........

Polaczek
@POLAK

nosze impelanty i mnie zwolnili,zatrudniaja samych mlofych bo sa glupi,naiwni i daja sie wykorzystywac - najlepsi tacy co cpaja, pala i sie puszczaja - zero zasad.

aaaa

jak sie pracuje na recepcji w obiecie Krolewska?

s

a możesz coś więcej szczegółów powiedzieć o tych paczkach? to możed być czynnik którym przeważy szalę i sprawi że jednak będę chciała zdobyć zatrudnienie w tej firmie

Prorok

Dadzą tu z 10 zł do łapy jak tak to po niedzieli jestem???

Tadek

Nikt nikogo nie obraża a stwierdzają fakty !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Defensor Security sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Defensor Security sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Defensor Security sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defensor Security sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Defensor Security sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Defensor Security sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Defensor Security sp z o.o.
  • Gwiaździsta 7a/6
    01-651 Warszawa

Defensor Security sp z o.o.