Opinie o itaka.pl - Nowa Itaka Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowa Itaka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowa Itaka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Itaka Sp. z o.o. w Opole

cok@itaka.pl

Przesyłamy wyrazy uznania dla Pani Anny Kaya za nadwyraz profesjonalne działania wobec roztargnionych gości. Pani Anna jest osobą,która bardzo poważnie traktuje swoje obowiązki: jest punktualna,skuteczna w działaniu i nie lekceważy małych i dużych problemów,które mogą się zdarzyć "rozluźnionym" turystom. Życzymy Biurze ITAKA tylko takich rezydentów. Podróżujemy bardzo dużo i proszę nam wierzyć,że posiadamy sporą sklalę porównawczą. Pani Aniu! Dziękujemy raz jeszcze. Z poważaniem Joanna i Stanisław Zawisza z Gdańska.

xyz

NIE POLECAM! Przeszłam pierwszy etap rekrutacji - telefoniczny. Od razu zostałam zaproszona do drugiego etapu do konkretnego salonu na rozmowę rekrutacyjną. Tego dnia, gdy miała odbyć się ta rozmowa dostałam zatrucia pokarmowego, i wszelkimi możliwymi kanałami próbowałam skontaktować się rekruterką w celu przełożenia rozmowy. Aktualny tydzień miałam już zaplanowany, ale byłam zainteresowana kolejnym tygodniem, Pani nie była w stanie podać żadnego konkretnego terminu, zaczęły się wymówki, że już nie planują spotkań stacjonarnych, może na Teamsie, dadzą znać. Cisza trwała kilka tygodni, na pracuj.pl co tydzień widziałam aktualizowaną ofertę pracy, koniec końców dostałam telefon że dziękują, ale rekrutacja jest już zamknięta. Bardzo nie w porządku, szczególnie, że moje przełożenie spotkania było spowodowane realnymi problemami zdrowotnymi, chciałam być w porządku i poinformowałam o mojej nieobecności, tymczasem w zamian mnie kompletnie olano. P.S. Kwestia umowy - 3 miesiące okres próbny, a potem ciągnięcie na maxa czasu określonego, bo "takie mają zasady".

Zofia
@xyz

A możesz coś więcej powiedzieć o rekrutacji telefonicznej ,jakie byly pytania i czy wszystko jasno zostalo przedstawione? Czy następny etap w wybranym biurze jest już ostatnim? Ciekawią mnie warunki zatrudnienia ,jakie daja wynagrodzenie osobie z małym doświadczeniem. Jest napisane atrakcyjny system wynagrodzeń ale nie wiem na czym on ma polegać. Są czasem jakies premie lub dodatki świąteczne?

Nie polecam
@xyz

Proszę się cieszyć, że się Pani nie ufało tam dostać. To była mija najgorsza praca w życiu, powinno płacić zdrowotne za psychiczne wykańczanie ludzi.

Ida
@Nie polecam

Ja jeszcze jestem przed aplikowaniem, mogłabyś napisać czemu? co się spotkało podczas pracy w firmie? :( I na jakim stanowisku pracowałaś?

Jak oceniacie pracę na stanowisku Doradca Klienta w firmie Nowa Itaka Sp. z o.o.?

Nie polecam

Nie polecam pracy w Itace. A zwłaszcza w dziale COK. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Toksyczni liderze oraz kadra kierownicza. Wzajemnie się wspierają, nikt nie reaguje na zgłaszane uwagi, chamskie odzywki, traktowanie z góry, kpiące odpowiedzi na pytanie. Na początku wszystko pięknie jest przedstawione tak jak i w ich ofertach, „rodzinna atmosfera, jak potrzebujesz to pytaj choć by po 20 razy o to samo”… rzeczywistość jednak nie jest taka kolorowa - jak zapytasz to albo zostaniesz zbyty/zbyta, albo zmierzona/ zmierzony wzrokiem typu jak śmiesz przeszkadzać, lub uzyskasz odpowiedź pytaniem na pytanie takim tonem, że drugi raz już boisz się w ogóle odezwać. Opnie tutaj i fakt, że właściwie cały cza jest rekrutacja do tej firmy niech da Wam do myślenia, szkoda zdrowia i nerwów. Najgorszy pracodawca!

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
AW

Z całego serca NIE POLECAM działu księgowości. Atmosfer jest strasznie toksyczna. Są oczywiści osoby miłe i pomocne, ale nie wszyscy. Przez nadmiar własnych obowiązków pracownicy nie są w stanie odpowiednio przekazać Ci wiedzy, po czym oczekuje się, że będziesz wszystko robić sam i lepiej, żebyś nie popełniał błędów. Jako młodszy księgowy w 1 miesiącu swojej pracy dostajesz opierdziel za coś co nie było Twoją winą - oczywiście nie usłyszysz przepraszam. Przełożona nie zna słowa dziękuję i proszę, ale: podaj, przynieś i zrób jak najbardziej. Współpracownica potrafi obgadywać Cię i śmiać się z Ciebie stojąc naprzeciwko. Wciąż słyszysz, że mogłeś coś zrobić lepiej i inaczej. Nie masz prawa nawet zrobić własnych notatek, bo koleżanka studenta zrobiła je najlepiej i masz je sobie przepisać. Najgorsze miejsce w jakim przyszło mi pracować! Nie polecam

Agata

Nie wiem, jak weryfikowałeś/łaś wykształcenie pozostałych pracowników i więzi rodzinne, ale rozumiem, że to dla Ciebie największy problem w firmie. W takim razie może powiesz, co było okej? Są tu jakieś zniżki na wyjazdy zagraniczne, dofinansowanie do nauki języków?

Byly pracownik
@Agata

Dofinansowania? Ta firma nie ma nic prócz (usunięte przez administratora)i wyjazdu studyjnego raz na 2 -5lat ktore jest Ci wypominane. Zniżki są ba wyiazdy ale nie egzotyke i nie na to co chcesz

Rep

Fajne miejsce pracy, ciekawi ludzie i dobrą atmosfera. Widać że w firmie stawia się na dobrą współpracę w zespole.

Brak informacji zwrotnej po rozmowie telefonicznej. Nie szanują kandydatów.

To była pierwsza rozmowa telefoniczna. Przepytywanie z wymagań zawartych w ogłoszeniu.

Nie polecam , sprzedaż oferty nie zgodnej z opisem, umywanie się od odpowiedzialności. Jednym słowem lawiracja i (usunięte przez administratora) to chleb powszedni. Płacisz za 5* , trafiasz do 4* z przed 30 lat, do hotelu z robactwem, grzybem, rdzą i zdewastowaną resztą pokoju.

Klient
@Marcin

Niestety u mnie była podobna sytuacja. W pokoju grzyb, pleśń i mysz + nieszczęsny rezydent. Sama obsługa klienta przy zgłaszaniu reklamacji tragiczna. Pierwsza i ostatnia podróż z Itaka. Domyślam się ze skoro klienta traktują źle to pracownika jeszcze gorzej.

specjalista

Nie polecam tego pracodawcy, wyzysk i dyskryminacja. Celebryci z Itaką podróżują w zamian za hashtag na insta, a pracownicy pracują za najniższą krajową. Ostatnio szanowny Pan prezes wystosował pismo, z informację, że każdy pracownik ma się zaszczepić, jeśli nie Itaka rozwiąże z niezaszczepionym pracownikiem umowę. (usunięte przez administratora)

@specjalista

Polecam czytanie ze zrozumieniem, nic takiego nie było o rozwiązaniu umowy. Jedyne co to, że pójdzie na pracę zdalną co wiąże się z mniejszą prowizją za sprzedaż. Proszę nie wprowadzać w błąd

Aleksandra

ludzie nie czytają a później wyskakują z pretensjami :/

Jest prowija od sprzedazy ?

Grażyna
@Piotr

I dlaczego ona ma być mniejsza po przejściu na zdalny, to firma ją z premedytacją ucina czy o co chodzi?

K.

Z perspektywy osoby, która już nie pracuje w tej firmie, obiektywnie stwierdzam, że ITAKA jest bardzo dobrym pracodawcą! Pomimo tego, że nie zaproponowano mi dłuższej współpracy w związku z sytuacją związaną z koronawirusem (do czego odnoszę się z pełnym zrozumieniem) to uważam, że warunki pracy były bardzo dobre, zwłaszcza dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w tej branży (szkolenia wprowadzające, umowa o pracę, możliwość nadgodzin w wybranym czasie, wynagrodzenie, wyjazdy na study tour'y). Na szczególną uwagę zasługuje atmosfera i ludzie z którymi miałam przyjemność pracować. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego pożegnania, wszystko odbyło się z wielką klasą. Osoby narzekające na wszystko to zazwyczaj pracownicy z kilku-/kilkunasto- letnim stażem, a jednak żaden z nich nie odważył się na zmianę pracy... Pozdrawiam!

J.
@K.

Ja mam trochę inne zdanie niż Ty, być może nie znalazłaś lepszej pracy niż praca w Itace. Co do ludzi to różne osoby można tam spotkać, niestety nie zawsze w porządku.

@K.

Pracowałaś w centrali w Opolu ? Rozumiem że nie przedłużyli Ci umowy na okres próbny ? Czy zostałeś zwolniony w ramach redukcji etatu spowodowanej wpływem koronowirusa na rynek turystyczny ?

@J.

W ITACE najlepiej

@<3

Problem polega na tym, że w takim małym mieście trudno o pracę na lepszych warunkach (niemal pod każdym względem).

Marzena
@<3

Bez przesady - Opole wcale nie jest aż takim małym miastem. Ale już do rzeczy: na stronie Nowej Itaki znalazłam wiele interesujących ofert pracy: https://kariera.itaka.pl/ I tak się zastanawiam, czy od razu oferują tam stabilny rodzaj umowy. Jak to wobec tego wygląda?

Obiektywnie stwierdzam
@K.

"A Prezes dbał o nas jak ojciec najlepszy i to nieprawda, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało..."

Michalina
@K.

Jestem nauczycielką z 30 letnim stażem w zawodzie w SP1 w Łaziskach Górnych ( woj.śląskie).Mam też uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych z 1992r kiedy jako studentka filologii rosyjskiej miałam okazję pilotować grupy polskie do Soczi i Gruzji oraz grupy rosyjskie w Bielsku B.Na tym moja przygoda się zakończyła w momencie rozp.pracy w szkole.Minęło 30 lat i czas realizować swoje marzenia....Napisałam do BP Itaka do działu rekrutacji. i wysłałam im swoje CV. Z Itaką byłam w 2016r.na Maderze w Portugalii a pod koniec lipca wybieram się z nimi do Turcji...( jako klientka i turystka).chciałabym jednak pracować i zarabiać z Itaką no i przede wszystkim rozwijać swoje zainteresowania zw.z podróżami, poznawaniem ludzi , języków i kultur.????????

€€€

Opłacona

€€€
@K.

???????????? Ale dlaczego Ciebie zwolnili? No i dlaczego jesteś zadowolony że Cię zwolnili. Firma działa nie ogłosiła upadłości i dalej (usunięte przez administratora) klientów na kasę( super katalogi)

Gośka

Mój trzeci kontakt z Itaką i trzeci raz porażka. Koszmar. Tym razem poleciałam do hotelu Corallium Dunamar by LopesanItaka na Gran Canarii i… Na miejscu okazało się, że Itaka sprzedała mi pokój który nie istnieje. Miał być confort i dodatkowo dopłaciłam 1100zł za widok na ogród bo liczyłam na ciszę i spokój. Po przylocie okazało się że hotel hotel w ogóle pokoi confort nie posiada a widok na ogród (nawiasem mówiąc w pakiecie z ogromnym wieczornym hałasem dochodzącym z deptaku) mają tylko pokoje De Lux. Bez tłumaczeń zameldowano mnie w pokoju standard z widokiem na ulicę. Reklamowałam. Rezydentka zaleciła bym dopłaciła do De Lux, napisała reklamację a ona następnego dnia potwierdzi, że opisana sytuacja miała miejsce i Itaka z pewnością zwróci mi pieniądze za dopłatę do nieistniejącego komfortu i widoku. Wszystko przez tel. Nie przyjechała. Następnego dnia zamiast tak jak obiecała potwierdzić na piśmie moją wersję napisała na mojej reklamacji, że zostanie rozpatrzona w Opolu. Gdy wieczorem próbowałam z nią rozmawiać stwierdziła, że ma inne obwiązki i musi zakończyć rozmowę. Itaka w Opolu też mnie zbywała twierdząc że musi przez miesiąc sprawdzać czy taki pokój istnie czy nie. Oczywiście już po moim powrocie bo kontakt z rezydentką lub hotelem to zbyt mało informacji. Na szczęcie, jak się okazało potem, gdy zorientowałam się co się dzieje, zaczęłam wymianę zdań z rezydentką prowadzić przez wkatsappa. Nadmienię, że dopłata od standardu do De Lux to połowa ceny jaką Itaka pobrała za samą dopłatę za widok. Po powrocie otrzymałam od Itaki informację, że otrzymałam od nich to za co zapłaciłam a pokoje zmieniłam z własnej inicjatywy. Odpisałam dołączając korespondencję z rezydentką wtedy łaskawie zgodzono mi przyznać voucher w kwocie 1100zł na kolejne wakacje. Poszłam do prawniczki. Odpisałyśmy, że po tym wszystkim z Itaką już nigdzie nie pojadę więc taka forma jest absurdem. Po pół roku wymieniania pism i szalejącej inflacji w końcu przelano mi 1100 zł na konto z dopiskiem że jak mi to nie odpowiada mogę iść do sądu. O dopłacie do pokoju nikt już nie wspomniał. W sumie słono zapłaciłam za wakacje a miałam kilka dni wiszenia na tel. nerwów i hałasu. Itaka nadal sprzedaje nieistniejące pokoje na swojej stronie a przecież niewiedzą zasłonić się już nie może.

gosia

Własnie wróciłam z Albani, koszmar. hortel BESAMI, ZAPLACILAM 3000 TYS ZŁ (WARSZAWA TERMIN 10.09 DO 18 RANO BYŁAM W WARSZAWIE, BIEDA, JEDZENIE KOSZMAR, TYLKO TYLE ZE BLISKO DO PLAZY I MORZA... NIGDY WIECEJ Z ITAKA.... MALOTEGO REZYDENT p. Dabrowski nastepny niewypał...... nie iteresowalo go , był raz ,, gadal jak potłuczony .. wziaał kase na wycieczke ktora sie nie odvyla, to oddawal kilka dni, a jak wszedł to głowe mial suszczona..... ni nie nadaje sie do tej pracy ten pan.

Płace - niskie (o ile nie jesteś członkiem rodziny zarządu, usłużnym psychopatą od czarnej roboty, lub ładniutką, chętną pracownicą). Atmosfera - toksyczne miejsce pracy. Kadra zarządzająca - w większości jak w punkcie "Płace", inteligencja i empatia zdecydowanie poniżej przeciętnej. Ludziom ceniącym swój czas, zdrowie i chcącym prowadzić przyzwoite życie zdecydowanie odradzam.

Tak

Grażyna

Aktualnie pracujesz? Bo widzę, że masz oznaczenie "pracownik". Twoja płaca też jest niska czy udało Ci się załapać, na których z wymienionych wariantów? Bo ciekawa jestem ile teraz standardowo oferują?

prawda

prawda

Kamila

Czyli potwierdzasz że nadal tak jest? wynagrodzenia nic nie wzrosły?

Gosc czerwiec 2022

Dramat! Oszustwo na każdym kroku! Wycieczka na Fuertaventure. Brak informacji o locie powrotnym przed wyjazdem i w trakcie wyjazdu. Na sam koniec okazało się, że wracamy do Katowic a nie do Warszawy skąd wylecieliśmy. Totalny brak organizacji i informacji. Po powrocie w Polsce czekaliśmy ponad dwie godziny na autokar który miał nas zawieść do Warszawy. Na miejscu rezydent porażka, Panie Dominiki o Panu mowa. Zero zainteresowania i kontaktu, to samo przedstawicielka na miejscu w Kat. Nie polecam

Edyta
@Gosc czerwiec 2022

A płaciliście dodatkowo za ten autokar, czy to już było w cenie? Dobrze, że koniec końców trafiliście do miejsca, z którego wylecieliście, ale szkoda, że Was nikt nie poinformował, jak to będzie wyglądało...

Ada

Cześć, chciałabym się dowiedzieć w jakich godzinach zazwyczaj jest praca w siedzibie Itaka Opole oraz jakie są zazwyczaj pytania na rozmowie kwalifikacyjnej

Lidia
@Ada

Hej. Byłaś może na rozmowie u nich? Jak było? Też szukam pracy. Będę wdzięczna za info

aaa

Dlaczego macie taki bajzel?

Bronisław
@aaa

Doprecyzujesz o co ci chodzi? Bo nie wiem do czego nawiązujesz

Nie polecam pracy w tej firmie proponuję coś innego wychodzi inna praca i placa wyjazd zaplanowany brak umowy a potem szukaj wiatru w polu na rozmowie ślicznie obiecują a rzeczywistość całkiem inna nowy pracownik jest bardzo źle traktowany przez wspolpracownikow tak ze kierowcy uniknąć tej firmy

Adrian
@Nowy

Warunki pracy mocno się różnią od tego, co mówili? Jak to możliwe, że warunki finansowe się różnią, nie miałeś w dniu rozpoczęcia pracy umowy w ręku, tam to jest określane przecież? I o co chodzi ze złym traktowaniem przez współpracowników? Chciałem tam CV posłać, ale teraz sam nie wiem.

Patryk
@Nowy

Ile razy w roku są wyjazdy służbowe ?

Barbara
@Nowy

Skoro nie ma umowy to są tam ludzie którzy regularnie tam pracują? Czy jednak wszyscy tylko na raz bo potem już nie chcą skoro są tutaj takie zaniedbania?

Opole

Pozytywne miejsce i super praca

Lidia
@Opole

A co konkretnie w pracy tutaj podoba Ci się najbardziej?

Firma sama w sobie zła nie jest. Problemem tej firmy jest kadra zarządzającą, która wybierana jest przez zasiedzenie, a nie ze względu na posiadane umiejętności. I to ci ludzie na stanowiskach kierowniczych, menadżerskich itp. nie potrafią kierować i zarządzać, dlatego ludzie odchodzą.

Obiektywnie stwierdzam

Aha. A car (zarząd) jest dobry, tylko bojarzy (kadra) źli...

@Obiektywnie stwierdzam

Nie napisałam że zarząd jest dobry czy zły. Ale jak wiadomo ryba psuje się od głowy.

Aleksandra

no ale to już chyba grubsza sprawa bo takich ludzi ciężko pogonić ze stołków :D

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Itaka Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Nowa Itaka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Itaka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Itaka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowa Itaka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nowa Itaka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowa Itaka Sp. z o.o.