Opinie o Ale Fajnie Paweł Lis w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Ale Fajnie Paweł Lis, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ale Fajnie Paweł Lis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ale Fajnie Paweł Lis w Dąbrowa Górnicza

G

Socjal? Jak tam nawet umów nie ma dla pracowników. Nie ma wypłat. Jest praca w weekendy za darmo - ewentualnie godzinkę odbierze się w tygodniu. Ciągle telefony i maile nawet w środku nocy. Nie jest tam ale fajnie

osoba oszukana

ODRADZAM! Udane rozmowy kwalifikacyjne, dzień spędzony na przeszkoleniu, umowa prawie podpisana i w ostatniej chwili informacja, że albo zgadzam się zostać stażystą poprzez urząd pracy, albo "do widzenia" bo umowy nie podpiszą. Wstyd i żenada. Zero szacunku dla drugiego człowieka.

Ala
Klient

W tej firmie bardzo szybko dostaje się stanowisko „Kierownika”.Byle kto może zostać kierownikiem naprawdę jakoś nie przekonuje mnie ta firma.Bałabym się posłać tam swoje dzieci. Aby płeć męska zajmowała się dzieciakami??????Nie ma dla Was innej pracy??????

Wesoły Jurek Nowy wpis

Polecam współpracę z tą firmą i ciężko mi się z godzić z niektórymi opiniami.

Biiku Nowy wpis

Zdecydowanie niepolecam współpracy z firmą. Koszmarne warunki zatrudnienia. Cud że jeszcze PIP oraz inny urząd tego nie zamknęły

MiszaMasza725 Nowy wpis
Kandydat

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Michalina matka trójki dzieci Nowy wpis
Kandydat

Jakie to małe męskie ze mężczyźni jeżdżą na kolonie wyjazdy obozy i zajmują się dzieciakami

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ale Fajnie Paweł Lis rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Ekspedientka w sklepie – Sprzedawca?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ale Fajnie Paweł Lis odbywa się również w języku angielskim?

Wiola
Klient

Czy teraz wszyscy wychowawcy i kierownicy będą musieli szczepić się na COViD?

Kasia
Klient

Jak tylko poczuje od jakiego Pana won alkoholu zgłaszam to,proszę pilnować się.

Matka
@Kasia

A zdazylo się tak? Jeśli ma pani jakieś info proszę poinformować żebyśmy się nie bały posyłać dzieci do nich!

Wychowawca
@Kasia

Rozumiem, że firma może mieć swoich zwolenników i przeciwników, ale takie komentarze i uwagi są nie na miejscu. Ja jeździłam jako wychowawca wiele razy i jeździłam z różnymi kierowcami i nikt pod wpływem alkoholu nie wsiadał za kierownicę. Kierowcy bardzo mili i pilnują, aby ich pracownicy nie prezentowali złych wzorców. Chcę jeszcze zaznaczyć, że osoby, które mają np. cukrzycę ich woń z ust jest również przybliżona do odoru alkoholu i bardzo często jest to mylone. Więc można się najpierw zastanowić a potem oceniac. Ja jako wychowawca kolonijny zawsze zwracam uwagę, kto z nami jedzie i kierowcy są bardzo dobrze sprawdzani. Pozdrawiam

ON
@Wychowawca

Czy ktoś tutaj się boi?Cukrzyca?Powaznie?

Wychowawca
@ON

Nikt się nie boi, takie są realia, ale ludzie są różni i jak chcą zawsze coś znajdą. Zresztą widzę, że szkoda się wypowiadać. Pozdrawiam ????

Kasik

Nastała moda na skarżenie się kazdy na każdego!

Zainteresowany
Klient

Jak ktoś ma jakiś problem to można to zauważyć po trzęsących się rękach. Dlatego takie osoby powinny nie występować publicznie bo zle to wyglada.

Izabella
Klient

Czy za polecenie kogos do pracy albo zwerbowanie na kurs są jakieś dodatkowe pieniądze?

Kleks

Czy firmę nie dotyczy lockdown?

matka dwójki blizniakow
Klient

Czy ta firma jest poważna?Covid nie zatrzymuje się i cały czas rośnie a firma zachęca, oferuje świetne wyjazdy jakby Covida nie było.Z takim podejściem nigdy to nie skończy się.Jakby na jakiś czas przystopować ale nie, niech wirus rozprzestrzenia się bo firma musi pieniądze zarabiać ehhh

Mama kolonistów
@matka dwójki blizniakow

Nie wiem czy ma Pani doświadczenie w koloniach ale ja swoje dzieci posyłam z Ale Fajnie już kilka lat również w tamtym roku były i na koloniach zachowane są wszelkie środki ostrożności Covid myślę że jeśli coś byłoby nie tak, to służby sanitarne by ograniczyły możliwość kolonii. Moje dzieci były na 3 koloniach w tamtym roku i nie słyszałam o żadnym przypadku zakażenia osób związanych z kolonią, więc chyba to najlepsza motywacja że się da i Panie dbają o to co najważniejsze. Pomiary temperatur maseczki czy dezynfekcja. Z spokojem w tym roku też posyłam dzieci na kolonie, bo w tamtym roku świetnie było to ogarnięte przez biuro. A przecież zachęcanie do wyjazdów nie zobowiązuje do zapisania dziecka jeśli ktoś ma wątpliwości to przecież nie jest zmuszony do zapisania dziecka. Pozdrawiam

Czy pracodawca Ale Fajnie Paweł Lis motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Filip

Taki spokój zapanował na forum, jest tak dobrze czy też macie zupełnie inny powód?

On
Klient

W dobie Covida będą odbywały się kursy na kierownikow i wychowawców kolonijnych?Jest to nie poważne ze strony firmy.Powinno być to nadal wstrzymane!

osoba oszukana

Nowy
@osoba oszukana

Na jakie stanowisko była rozmowa ?

@osoba oszukana

Może się pani nie nadała, szefostwo jest profesjonalne i wie kogo zatrudnia, beznadziejnych i pretensjonalnych członków w Ale Fajnie nie zatrudnia!

Alina
@Pracownik

Tak?Czy aby na pewno sprawdzają pracowników pod katem uzywek w szczegolnosci panów??

Pracownica
@Alina

Na pewno, proszę się zapytać jakiegokolwiek rodzica czy dziecko coś niepokojącego zauważyło?!

ON
@Alina

Myśle ze tak.Zreszta kogos z problemami łatwo poznać charakterystyczny objaw - wytrzeszcz galek ocznych.Myśle ze firma dba o dobra renome i jest ok????

Zainteresowana
Klient

Czy latem będą jakieś wyjazdy kolonijne zagraniczne czy narazie nie jest firma cokolwiek proponować???

Mama
@Zainteresowana

Wszelkie informacje dotyczące bieżącej działalności firmy uzyskacie Państwo poprzez kontakt z nami: Telefon: 690833444, 600818361 Mail: biuro@alefajnie.eu Messenger: www.facebook.com/AleTuFajnie/

Aleksandra

Bardzo sobie chwalę współpracę z firmą Ale Fajnie, wszystko na najwyższym poziomie. Fakt, trzeba coś sobą reprezentować żeby zostać zatrudnionym, ale akurat w przypadku tak odpowiedzialnej pracy z dziećmi to duży plus, że nie biorą "byle kogo". Umowa, pieniądze zawsze na czas, jasne zasady pracy, wysoki standard współpracy zarówno z szefostwem jak i współpracownikami. Jeśli ktoś jest sumienny, odpowiedzialny, kreatywny i "czuje" pracę z dziećmi to zdecydowanie polecam!

Zadowolona ciocia

Jestem studentką i praca wychowawcy kolonijnego jest dla mnie idealna. Jako dziecko jeździłam na kolonie i wtedy panie się nami praktycznie nie zajmowały, ale tu jest zupełnie inaczej. Nie ma czasu na nudę, moc atrakcji i fantastyczna kadra. Duże wsparcie ze strony szefów, kierowników i innych pracowników. Wypłata z umowy zawsze wpływała bardzo szybko.

Zadowolona wychowawczyni

W Alefajnie jest naprawdę fajnie. Super atmosfera, dzieciaki zadowolone, ja wypłatę zawsze mam na czas :D szefostwo jak najbardziej na plus Gdyby było tak źle tutaj to nie rozstawalibyśmy się z dzieciakami spod autobusu przez 1 h. Każda Kolonia zapewnia 100% bezpieczeństwa dzieciom i atrakcji. Nie ma czasu na nudę :D

Zostaw merytoryczną opinię o Ale Fajnie Paweł Lis - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ale Fajnie Paweł Lis
4.7/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kasprzaka 46