Opinie o Ale Fajnie Paweł Lis w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ale Fajnie Paweł Lis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ale Fajnie Paweł Lis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ale Fajnie Paweł Lis w Dąbrowa Górnicza

Kleks

Czy firmę nie dotyczy lockdown?

matka dwójki blizniakow

Czy ta firma jest poważna?Covid nie zatrzymuje się i cały czas rośnie a firma zachęca, oferuje świetne wyjazdy jakby Covida nie było.Z takim podejściem nigdy to nie skończy się.Jakby na jakiś czas przystopować ale nie, niech wirus rozprzestrzenia się bo firma musi pieniądze zarabiać ehhh

Mama kolonistów
@matka dwójki blizniakow

Nie wiem czy ma Pani doświadczenie w koloniach ale ja swoje dzieci posyłam z Ale Fajnie już kilka lat również w tamtym roku były i na koloniach zachowane są wszelkie środki ostrożności Covid myślę że jeśli coś byłoby nie tak, to służby sanitarne by ograniczyły możliwość kolonii. Moje dzieci były na 3 koloniach w tamtym roku i nie słyszałam o żadnym przypadku zakażenia osób związanych z kolonią, więc chyba to najlepsza motywacja że się da i Panie dbają o to co najważniejsze. Pomiary temperatur maseczki czy dezynfekcja. Z spokojem w tym roku też posyłam dzieci na kolonie, bo w tamtym roku świetnie było to ogarnięte przez biuro. A przecież zachęcanie do wyjazdów nie zobowiązuje do zapisania dziecka jeśli ktoś ma wątpliwości to przecież nie jest zmuszony do zapisania dziecka. Pozdrawiam

Filip

Taki spokój zapanował na forum, jest tak dobrze czy też macie zupełnie inny powód?

On

W dobie Covida będą odbywały się kursy na kierownikow i wychowawców kolonijnych?Jest to nie poważne ze strony firmy.Powinno być to nadal wstrzymane!

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ale Fajnie Paweł Lis rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik w biurze podróży?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
osoba oszukana

ODRADZAM! Udane rozmowy kwalifikacyjne, dzień spędzony na przeszkoleniu, umowa prawie podpisana i w ostatniej chwili informacja, że albo zgadzam się zostać stażystą poprzez urząd pracy, albo "do widzenia" bo umowy nie podpiszą. Wstyd i żenada. Zero szacunku dla drugiego człowieka.

@osoba oszukana

Na jakie stanowisko była rozmowa ?

@osoba oszukana

Może się pani nie nadała, szefostwo jest profesjonalne i wie kogo zatrudnia, beznadziejnych i pretensjonalnych członków w Ale Fajnie nie zatrudnia!

Alina

Tak?Czy aby na pewno sprawdzają pracowników pod katem uzywek w szczegolnosci panów??

@Alina

Na pewno, proszę się zapytać jakiegokolwiek rodzica czy dziecko coś niepokojącego zauważyło?!

ON
@Alina

Myśle ze tak.Zreszta kogos z problemami łatwo poznać charakterystyczny objaw - wytrzeszcz galek ocznych.Myśle ze firma dba o dobra renome i jest ok????

Zainteresowana

Czy latem będą jakieś wyjazdy kolonijne zagraniczne czy narazie nie jest firma cokolwiek proponować???

Mama
@Zainteresowana

Aleksandra

Bardzo sobie chwalę współpracę z firmą Ale Fajnie, wszystko na najwyższym poziomie. Fakt, trzeba coś sobą reprezentować żeby zostać zatrudnionym, ale akurat w przypadku tak odpowiedzialnej pracy z dziećmi to duży plus, że nie biorą "byle kogo". Umowa, pieniądze zawsze na czas, jasne zasady pracy, wysoki standard współpracy zarówno z szefostwem jak i współpracownikami. Jeśli ktoś jest sumienny, odpowiedzialny, kreatywny i "czuje" pracę z dziećmi to zdecydowanie polecam!

Zadowolona ciocia

Jestem studentką i praca wychowawcy kolonijnego jest dla mnie idealna. Jako dziecko jeździłam na kolonie i wtedy panie się nami praktycznie nie zajmowały, ale tu jest zupełnie inaczej. Nie ma czasu na nudę, moc atrakcji i fantastyczna kadra. Duże wsparcie ze strony szefów, kierowników i innych pracowników. Wypłata z umowy zawsze wpływała bardzo szybko.

Zadowolona wychowawczyni

W Alefajnie jest naprawdę fajnie. Super atmosfera, dzieciaki zadowolone, ja wypłatę zawsze mam na czas :D szefostwo jak najbardziej na plus Gdyby było tak źle tutaj to nie rozstawalibyśmy się z dzieciakami spod autobusu przez 1 h. Każda Kolonia zapewnia 100% bezpieczeństwa dzieciom i atrakcji. Nie ma czasu na nudę :D

Ona

Za chwile naszymi dzieciakami będą zajmować się kobitki z czerwonym pazurkami z brzuchem na wierzchu i tańczące pole dance.

Ala

W tej firmie bardzo szybko dostaje się stanowisko „Kierownika”.Byle kto może zostać kierownikiem naprawdę jakoś nie przekonuje mnie ta firma.Bałabym się posłać tam swoje dzieci. Aby płeć męska zajmowała się dzieciakami??????Nie ma dla Was innej pracy??????

@Ala

Aby zostać kierownikiem trzeba mieć minimum 3 letni staż pracy na koloniach jako wychowawca, więc 3 lata to standard w każdej firmie. A wbrew pozorom w wielu firmach to mężczyźni pracują jako wychowawcy.

@Ala

Ponadto kurs kierownika musi zostać udokumentowany i potwierdzony przez kuratorium. Więc nie da się "szybko" zostać kierownikiem

Ala

Czyli wystarczy ze 3 razy ktoś pojedzie jako Wychowawca i zostaje Kierownikiem kolonii??

Ela
@Ewa

Kierownikiem powinna zostać osoba która ma wyższe wykształcenie pedagogiczne lub coś z tym powiązane a nie zupełnie inna szkoła nie związana z tematem. Posiadać doświadczenie kilkuletnie np. w szkole a nie ze ktoś ze 3 razy był jako wychowawca i ma kurs.Trochę to mało zeby dac dzieci pod opiekę.

Agata
@Ela

Zgodnie z rozporządzeniem : Kierownikiem obozu lub kolonii może być osoba, która: 1. nie była karana za umyślne przestępstwo: przeciwko życiu i zdrowiu, przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece, z wyjątkiem przestępstwa określonego w art. 209 kk (przestępstwo nie alimentacji), przestępstwo określone w rozdziale 7 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii, wobec której nie orzeczono zakazu prowadzenia działalności związanej z wychowywaniem, leczeniem, edukacją małoletnich lub opieką nad nimi lub zakazu przebywania w określonych środowiskach lub miejscach, kontaktowania się z określonymi osobami, zbliżania się do określonych osób lub opuszczania określonego miejsca pobytu bez zgody sądu; 2. ukończyła 18 lat; 3. posiada co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe; 4. ukończyła kurs na kierownika wypoczynku; 5. posiada co najmniej trzyletnie doświadczenie w wykonywaniu zadań dydaktyczno-wychowawczych lub opiekuńczo-wychowawczych, uzyskane w okresie ostatnich 15 lat. I takie zasady obowiązują w kazdej placówce biurze itp. Pracowałam w Almaturze i tam też na takiej zasadzie to działa. Kierownika wypoczynku nie określa biuro a potwierdzone zaświadczenie z kuratorium oświaty.

Agata

3 letnie doświadczenie a nie 3 wyjazdy kolonijne

Ela
@Agata

biuro robi kurs na Kierownika wypoczynku a Kuratorium to formalność.

Pracownica

Pracuje obecnie w Ale Fajnie. Jestem opiekunką kolonijną, która jeździ również na wycieczki organizowane przez firmę. Jeśli chodzi o imprezy czy jakikolwiek alkohol to nawet nie ma o czym mówic, bo wychowawcy są zbyt odpowiedzialni, a szefostwo i tak ma nas na oku, nawet nie próbujcie wciskać takich kitów! Dzieci zawsze są zadowolone, ponieważ my nie zostawiamy dzieci aby zajęły się same sobą, zajmujemy im tak czas aby nie miały chwili na nudę! Rozwijamy ich kreatywność! Myślę, że Ci ludzie co negatywnie piszą o firmie nie mieli z nią styczności :) pozdrawiam

@Pracownica

Wiadomo jak by ktoś pod wpływem alkoholu zajmował się dzieciakami to prędzej czy później i tak by to wyszło kwestia czasu.Byłoby to chore zeby ktoś kto miał problemy i brał odpowiedzialność za dzieci.

@Zainteresowana

Żeby zostać zatrudnionym jako wychowawca trzeba dostarczyć wszystkie zaświadczenia łącznie z zaświadczeniem o niekaralności. A alkohol na koloniach jest kategorycznie zabroniony, tak samo jak palenie papierosów przy dzieciach. Tak że obowiązuje pełen profesjonalizm

Aktualnie zatrudniona

Pracuje w Ale Fajnie od kilku lat. Zawsze wynagrodzenie jest na czas zgodnie z umową o pracę. Współpraca jest bardzo wporzadku, nie ma też problemu z wolnym czy też nagłym wyjściem. Szef i Szefowa są bardzo wyrozumiali i cenie sobie to miejsce pracy :)

@Aktualnie zatrudniona

Śmieszne, przecież obecnie nie ma tam pracownika długoletniego (nawet z rocznym stażem pracy), ale co się nie robi aby wybielić firmę...

Kierownik koloni
@:)

Jest wiele osób które z roku na rok jeżdżą na kolonie i wyjazdy z Ale Fajnie, sama jeżdżę na nie z Ale fajnie od 4 lat.

Zainteresowwna
@:)

Poważnie?

Ona
@Kierownik koloni

„Kierownik” łatwo w tej firmie dostać taki tytuł!Czy ktoś w ogole wie co to znaczy?Ci wszyscy to wychowawcy kolonijni a nie kierownicy!No bez przesady bo to nawet zle świadczy o firmie ze byle kto może być kierownikiem no badzmy powazni.

Anna K

Na kolonie z Ale fajnie jeżdżę już nie jeden sezon i zdecydowanie polecam. Wszytsko tak jak powinno być, świetny kontakt z biurem jak i szefostwem, w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze uzyska się pomoc. Niesamowita atmosfera która przekłada się na relacje z dzieciakami na koloniach czy wyjazdach. Pełen profesjonalizm. Byłam już na wielu wyjazdach i w tym roku również podejmuje współpracę z Ale Fajnie. Naprawdę polecam z całego serca i z czystym sumieniem. Na wyjazdach byłam i jako wychowawca i jaki kierownik więc znam pracę z dwóch perspektyw i jeśli ktoś szuka pracy której może oddać serce i pasję bez nieprzyjemnych sytuacji a w naprawdę super relacjach to właśnie w Ale fajnie to znajdzie! ❤️

Zainteresowana

Ciekawe czy wypala kolonie letnie??obstawiam ze nie????A Wy??

Dzien dobry , Jak czytam nie które negatywne komentarze włosy jeżą mi się na głowie . Praca w "Ale fajnie " jest praca jak sama nazwa wskazuje ! Warunki pracy oraz umowa i wynagrodzenie są satysfakcjonujące jak na obecne czasy , a co najważniejsze klarowne i jasne przed zawarciem pracy . ;) Pracowałam w wielu firmach , różnych branżach ale tą zdecydowanie będę wspominać bardzo bardzo dobrze ! Jest to praca dla ludzi uśmiechniętych , kreatywnych takie osoby odnajdą się w tym zespole .;) A każdy z nas taki może być ;) Gorąca polecam !;)

G

Socjal? Jak tam nawet umów nie ma dla pracowników. Nie ma wypłat. Jest praca w weekendy za darmo - ewentualnie godzinkę odbierze się w tygodniu. Ciągle telefony i maile nawet w środku nocy. Nie jest tam ale fajnie

Była pracownica Ale Fajnie
@G

Ja swoje wynagrodzenie zawsze dostałam na czas i zawsze tyle ile było uzgodnione:)

@Była pracownica Ale Fajnie

Ale firma broni się jak tylko może....

Wychowawczyni kolonijna
@G

Ja również zawsze wynagrodzenie dostałam, czas i więcej niż w umowie, polecam bardzo rzetelne szefostwo oraz pracownicy!

@G

Czy aby na pewno firmy się nie pomyliły? Pracuje tu od ponad 2 lat i zawsze wypłatę mam na czas

Olga

Jako obecna pracownica mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Jest rzetelna i panuje tam miła atmosfera

Ale Fajnie

Drodzy klienci, portal GoWork służy przyszłym pracownikom do zgłębiania wiedzy i opinii na temat pracy w naszej firmie. Wszelkie informacje dotyczące bieżącej działalności firmy uzyskacie Państwo poprzez kontakt z nami: Telefon: 690833444, 600818361 Mail: biuro@alefajnie.eu Messenger: www.facebook.com/AleTuFajnie/ Wszelkie posty niezwiązane z działalnością portalu GoWork będą ignorowane

On

Z Facebooka wynika ze ferie zimowa nie są odwoływane???

Maria
@On

Widzę, że nie uzyskałeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie. Czy udało Ci się dowiedzieć coś więcej na ten temat z innego źródła? Ta informacja na pewno przyda się innym. Firma Ale Fajnie Paweł Lis do 17.01 pracuje zdalnie i polecany jest kontakt telefoniczny w godzinach 10-16. Czy próbowałeś w ten sposób się z nimi skontaktować?

Zostaw merytoryczną opinię o Ale Fajnie Paweł Lis - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ale Fajnie Paweł Lis?

Zobacz opinie na temat firmy Ale Fajnie Paweł Lis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ale Fajnie Paweł Lis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 13 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ale Fajnie Paweł Lis
4.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Kasprzaka 46
    41-303 Dąbrowa Górnicza