Opinie o Ale Fajnie Paweł Lis w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ale Fajnie Paweł Lis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ale Fajnie Paweł Lis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ale Fajnie Paweł Lis w Dąbrowa Górnicza

Michalina

Korzystałam z usług firmy AleFajnie jako rodzic dziecka uczestniczącego w półkoloniach. Już wtedy wyrobiłam sobie bardzo dobrą opinię na temat firmy, która poparta została zadowoleniem moich dzieci z wyjazdów i opieki. W AleFajnie postanowilam zrobić kurs wychowawcy kolonijnego oraz kierownika wypoczynku i zaraz potem dołączyłam do Ale Fajnej Kadry. Moja opinia jako pracownika jest taka sama jak rodzica. Nie mam żadnych zarzutów jeśli chodzi o pracodawcę, wypłatę wynagrodzenia, które zawsze było na czas. Do tego praca z dzieciakami na koloniach była pełna humoru i niekończącej się zabawy. Ktoś kto czuje powołanie do pracy z dziećmi na pewno się tu spełni. Ja polecam firmę z czystym sumieniem!

Zainteresowana

Czy kolonie są zawieszone?Prosze o informacje w związku z zaistniała sytuacja covidowa

@Zainteresowana

O koloniach brak informacji Covid, ale liczmy ze wszystko się uspokoi, a dzieci będą mogły bezpiecznie jechać na kolonie

Dominika - opiekunka kolonijna

Że swojej strony chciałabym polecić firmę Ale Fajnie. Rok temu zrobiłam tam kurs na opiekuna kolonijnego i uwierzcie tyle ile radości doznałam na koloniach (właśnie z Ale Fajnie) z dziećmi jest nie do opisana. Cieszę się, że zrobiłam ten kurs, że mogę pracować jako opiekunka kolonijna, ale również jestem wdzięczna, że to właśnie w Ale Fajnie zrealizowalam kurs, bo widzę ogromne różnice między opiekunami z Ale Fajnie a innymi firmami, a samo Szefostwo? Świetni ludzie!

stork16

Jako była pracownica mogę z całego serca polecić wszystkim pracę w tym miejscu. Atmosfera świetna, szefostwo przede wszystkim uczciwe i wyrozumiałe, praca w zespole z cudownymi ludźmi. Umowa o pracę przygotowana bardzo dokładnie, włącznie z określeniem obowiązków, a wypłata zawsze była na czas :) Nigdy nie było problemów z wdrażaniem się w nowe obowiązki czy sytuacje, zawsze mogłam liczyć na pomoc czy to od koleżanek z biura czy od szefostwa. Polecam to miejsce pracy szczególnie, jeśli ktoś lubi obracać się w turystyce. :)

zainteresowana
@stork16

To dlaczego była pracownica?Skoro bylo tak dobrze.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ale Fajnie Paweł Lis rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik w biurze podróży?
Zainteresowana

No i co z feriami zimowymi??

zainteresowana

Widze na stronie ze zatrudniają mężczyzn do opieki nad dziećmi???Przeciez to typowe zajęcie dla kobiet.Nie jedna pracy nie ma w tym ja a tutaj jakiś chlop sobie dorobi już bez przesady ze nie możecie dostać pracy typowej dla chłopa?Chlop ciapciak musi być skoro taka robotę wykonuje.Nie podoba mi się to.

ola

hej hej Na jakie zarobki można liczyć w Ale fajnie ?Jak z umową? Czy 3500 brutto jest szansa?

A
@ola

Nie można

Ile
@A

To na 2800 brutto chociaż??

@A

to jak na zarobek 2800 zł brutto nie można liczyć to jakiś desperat musi tam pracować co???

Zainteresowana

Jak wyglada rozmowa o prace na stanowisko Specjalista ds.turystyki??

Ola

Powinni odwołać wszystkie kursy szkolenia obozy kolonie dopóki nie minie COVID.Firmo opamiętajcie się.Zyski to nie wszystko!!

Ola

Czy firma jest poważna???W dobie pandemii reklamują się na kolonie obozy kursy co wy chcecie tym osiągnąć?Nie poważne podejście firmy do sprawy.

Alina

Jakoś nie chciałabym aby moim synem zajmował się Pan uzależniony.Dlatego czy osoby zajmujące się dzieciakami są weryfikowani np.badaniami,oświadczeniami itp.??

monis

Jak z zarobkami?Czy jakieś widełki można napisać?Czego można spodziewać się ??

ON

Czyli u Was nie odwoływane?Mogę synka zapisać na kolonie ? Kuzynka chciała by na kurs czy nadal można?

ON

Przecież wszystkie kolonie,obozy mają być odwołane na lipiec sierpień ze względu na koronawirusa...

zaciekawiona

Przez kogo jest przeprowadzony taki kurs na Kierownika wypoczynku? online?jak to wygląda?mało jest informacji na ten temat.

zaciekawiona

W obecnej sytuacji to chyba nici z kursu na kierownika wypoczynku? Raczej pewno zwolnienia niż jakaś praca po takim kursie? Kurs online co by to miało być?Kto by je przeprowadzał i w jaki sposób?Powinno być więcej informacji na ten temat...

?nie rozumiem?

No

* polecam

zaciekawiona

Jak jest po kursie na kierownika???Zaraz potem jest zatrudnienie?Jaka umowa?Szukam pracy dodatkowej ponieważ mam stały etat. Czy można liczyć na 3 tysiące na rękę?

Maria
@zaciekawiona

Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Ale Fajnie. Czemu akurat tę firmę bierzesz pod uwagę przy szukaniu dodatkowej pracy?

Wp

Polecam. Wszystkie imprezy, zabawy, wycieczki, wyjazdy z ale Fajnie na najwyższym poziomie! Chcesz aby Twoje Dziecko miało cudowne ferie, wakacje polecam kolonie i zimowiska.

Tam nie ma socjalu

Zostaw merytoryczną opinię o Ale Fajnie Paweł Lis - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ale Fajnie Paweł Lis?

Zobacz opinie na temat firmy Ale Fajnie Paweł Lis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ale Fajnie Paweł Lis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 14 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ale Fajnie Paweł Lis
4.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Kasprzaka 46
    41-303 Dąbrowa Górnicza