Adres: Ozimska 38 lok. 2, 45-058 Opole

NIP: 7540015210 REGON: 532238511 KRS: 0000086673

Opinie o Biuro Usług Turystycznych I Rehabilitacyjnych Alf Zbigniew I Teresa Leśniak sp.j.

Czy firma Biuro Usług Turystycznych I Rehabilitacyjnych Alf Zbigniew I Teresa Leśniak sp.j. w miejscowości Opole to pracodawca godny polecenia? Napisz szczerze co o tym myślisz. Twoja opinia może zmienić rynek pracy.

Zostaw opinię o Biuro Usług Turystycznych I Rehabilitacyjnych Alf Zbigniew I Teresa Leśniak sp.j. - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Usług Turystycznych I Rehabilitacyjnych Alf Zbigniew I Teresa Leśniak sp.j.