Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

koks

Wychodowaliście armie ludzi których jeszcze tylu w porównaniu do ubiegłego roku niezadowolonych nie było. -przeniesienia na 3.0 bez akceptacji tej decyzji pracownika. -obietnic złotych gór na tejże 3.0 (ejc,knypek,Slepy) Mógłbym wymieniać ale po co Więc się nie dziwcie że ludzie robią jaja. ART. wywołałes mnie do tablicy. Niewiem czy ty to ten czy ta. czy ten grzbiet co myśli że jest śmieszny. Masz pytania,przyjdź telefon połóż na biurku odejdziemy to pogadamy,nie musze używać forum. Tak jak i hr.

Roks
@koks

Nie rób z siebie kozła ofiarnego i nie zwalaj winy na kolegów z 3.0.

odp
@koks

a niektorzy juz z art sie zwalniaja na 3.0 ciekawe na ilu sie skonczy ale na forum skarzyli sie na zm B i ta zmiane przenisli rozbili

@odp

Zmiana B była najlepsza ale najgorsi ludzie na niej zaczęli rządzić i zniszczyli wszystko.

Robol

Zmiana B pod względem pracy była najgorsza zawsze był tam nie porządek i dlatego rozwalili zmianę.

Odpowiedź
@odp

Nic nie słyszę żeby ktoś z art sam się przenosił na 3.0 , nie wciskaj tu kłamstw .

Pp

Zapraszamy na zmianę B doceniasz pracę ????

opinia

No juz od 1 stycznia obowiazuje 2700zł netto czyli na reke , a od 1 lipca tego roku 2800zł . Kazda mała firma cos tam premii daje wiec obawiam sie ze juz bardziej bedzie sie oplacalo gdzies podjac lekka prace niz pracowac na 3 zmiany za troche wiecej albo i nie jak nie ma zamowien to i premia mala.

Kkbu
@opinia

No już o tym to prawie wszyscy otwarcie rozmawiają że nikt nie będzie chciał tyrać za te pieniądze a w Suwałkach Padma już dawno straciła monopol na tzw warunki pracy. Coraz więcej osób rozważa prędzej czy później odejście z tej firmy. Jest mega ciężko a pieniądze za taką pracę coraz mniejsze. Atmosfera pracy w tej firmie dawno sięgneła dna o co usilnie dbają przełożeni.Spacerowiczów na których trzeba tyrać coraz więcej. Pomocy z ich strony zero.

Rynek
@Kkbu

Straciła już dawno ,po co rozważać , pieniądze wszędzie te same atmosferę , tworzymy sami, zazdrość nic tobie nie pomoże pozdrawiam

taka prawda
@Rynek

sa (usunięte przez administratora)niektore ze omawia druga osoba codzien i przychodzi podaje reke albo jak kobieta serdecznie sie wita no i takie to niektore osoby codzien zaklócaja prace i atmosfere i jest na takich paragraf do zwolnienia . Najlepsze jest to, ze wychowuja dzieci i czasem pewnie jak dziecko cos napsoci to jest skarga ale Ci z przedszkola czy szkoly nie wiedza , ze z rodzicem jeszcze wiekszy jest problem w pracy . Nawet z balkonu nie widziano co sie wyprawialo na hali

Op
@taka prawda

Co ty tu wypisujesz , tu się liczy ilość produkcji.

@opinia

Tak.Masz rację. Też zastanawiam się nad zmianą pracy.a już 12 lat pracuje w padmie

@X

Ja 9 lat pracuje w tej firmie i jaki teraz jest wyzysk na pracowniku nie równe traktowanie że nie można zmienić stanowiska na lepsze bo lepsze to mają przyjaciółki i przyjaciele przełożonych , dlatego cały czas szukam drugiej pracy bo w tej firmie jest strata czasu , zdrowia i codziennie zszarganych nerwów.

opinia

takie spostrzezenie ze w tej firmie jest za duzo ludzi ktorych utrzymanie spada na barki i normy produkcji , a produkcja jest mniejsza bo nie wszystkie linie pracuja tam od razu zrobiono redukcje jak byly mniejsze zamowienia , nie pozwolono zeby stali albo malo robili wiec adekwantnie powinni zrobic oszczednosci skoro mniej schodzi produkcji od magazynierow po ustawiaczy , buforowe, pion mechaniczny tez tam karierowiczow jest chodzacych jak wizytacja . To firma prywatna , a produkcja nie jest budzetem panstwa zeby doplacac ze swoich stawek i premii

@opinia

No i ciebie też trzeba się pozbyć bo kajerowiczów takich jak ty to nie potrzeba w tej firmie .

Padma
@Lol

Karierowiczów? Tak masz rację ludzi którzy mają swoje zdanie i widzą co się dzieje Padma się pozbywa

padma

Firma zarabia tylko z wyprodukowanej ramki , a wiec zarabia tylko produkcja wiec robcie oszczednosci z roznych stanowisk

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Leszno
Dalej można się pośmiać

Kiedyś pracowałem w padmie zakończyłem karierę w 2015 poszedłem jeszcze na półroczne l4 taki tam standard odchodzących. Więc wszystkim ogarniętym polecam tak jak sam zrobiłem wyjechałem za granicę i pracę tam zaliczam do czasu zmarnowanego. Przestać narzekać bo tam nic się nie zmieni od lat jest tak samo. Miałem i tak dużo lepiej bo znałem kierowników i mogłem norm nie robić jakby miałem plecy wszyscy bez norm byli zwalniani. Ja tylko wpisywałem ze Norma jest minimalna i kasa leciała. Żółty lider widział ale siedział cicho, a pomarańczowi sami przychodzili czy wszystko ok z klejarką. Wiem że tamci liderzy zostali zdegradowani albo zmienili pracę większość jest za granicą.

opinia

Firma ma ogromne korzysci podatkowe z bycia w specjalnej strefie ekonomicznej i stawki godzinowe byloby fajnie zeby nalezycie wzrosły

mm

dalej ta sama płaca podnosza stawki ale wyjdzie to samo , ale sklepy przeciez od dawna podniosly ceny tak jak i zapewne IKEA. Niech robia oszczednosci skoro biznes sie nie domyka jak trzeba , za duzo stanowisk na produkcji na utrzymaniu od 6 do 14 i czas to zmienic na godziny od 10 do 18 zeby obejmowalo conajmniej 2 zmiany z przerwa o 13.40 kiedy sa rotacje zmian.

padma

na kazdym dziale gdzie jest operator powinni szkolic konkretnego zastepce , a nie nieudacznika , ktory twierdzi po miesiacu ze juz nie pamieta obslugi , dac odpowiednie pieniadze i tyle i beda pamietac i pracowac. Jak jest konkretny operator to maszyna pracuje jak trzeba ,a nieudaczniki to psuja i nawet nie slysza jak w maszynie łozysko huczy.

Trr
@padma

O się znalazł super operator z padmy 3.0 , przecież tam u was to prawie wszyscy to nieudaczniki za przeproszniem .

Praca Suwałki Padma Art

Ilości bublu hehe. U was ilość niestety nie idzie w parze z jakością.

Iza
@Trr

A tak w temacie zapytam czy można liczyć na szkolenia jakieś pracując na hali? Z tego co piszesz wynika, że szkolenia są tylko dla nielicznych.

@Iza

Szkolenia jedynie dla wyżej postawionych...

Zmiana C 3.0

O co im chodzi z tym, że nie możemy sobie stać przed wyjściem? Co to za różnica czy stoimy przy maszynie czy tam?

hehe
@Zmiana C 3.0

idz na magazyniera i nie bedziesz stac

www

w ogloszeniu na stolarz maszynowy widac wynagrodzenie adekwantne do wiedzy i umiejetnosci to ciekawe

@www

Bardzo ciekawe... ciekawe jest jeszcze to "kto " to weryfikuje ?

Najlepsze że w tej firmie jedno stanowisko pracy ogarnia tyle co dwa stanowiska pracy w innej firmie a wynagrodzenie już jest podobne jak gdzieś indziej w Suwałkach. Żal.

oo

na dzien dzisiejszy nie oplaca sie juz na 3 zmiany pracowac lepiej znalezc lzejsza prace

Lkj
@oo

To prawda. Wszyscy już bardzo często o tym rozmawiają. Na Arcie są dwie zmiany i czasami mają więcej wypłaty albo tyle samo co ludzie którzy pracują na trzy zmiany na 3.0. Gdyby w tych zakładach był system czterozmianowy lub pracujące weekendy to wtedy na bank ludzie masowo opuszczali by te fabryki. Za ciężko, za mało kasy a do tego atmosfera koszmarna.

Lop
@Lkj

Nie prawda pracuje na Art i mam mniej kasy bo niema nocek .

art
@Lkj

Tu nie musi być wcale system czterozmianowy ani praca w wekedy żeby ludzie się trzymali firmy , tu zawinia mniejsza płacą i atmosfera .

....
@Lkj

Bo na Art pracujemy a nie stoimy jak większość na 3.0 stąd taka płacą u was . Chocarz u nas też jest lipa teraz .

VV
@Lkj

Pisz na forum dla 3.0 a nie u nas wypisujesz tu swoje kłamliwe siejące ferment smuty.

Cc
@....

Skąd ta wiedza że na 3.0 stoją , byłeś i widziałeś?¿?

Tym
@VV

Na 3.0 nie ma jadu ,polecam ????

3.0

juz nawet ludzie chca spotkania z prezesami bo sa poirytowani od płac po pomysly niektorych przelozonych, ktorzy nawet nie biora pod uwage zdania pracownikow . Było kiedys mowione ze maja z góry sluchac głosów z produkcji co jest zle i jak ma byc zeby mozna bylo normalnie pracowac.

3.0

w firmie jeszcze nie wiedza ze szykuja sie inne zwolnienia operatorow

ppadma

by chcieli zeby miec i operatorów uniwersalnych np do kilku maszyn i co myslicie ze 1zł brutto ktos wam bedzie latał zapychał luki kadrowe ? to przez niektore glupie decyzje i male pieniadze zwalniaja sie wam i to jest wasz problem i jeszcze sie zwolni i beda braki w produkcji .

...
@ppadma

i za 2zl i za 3 zł nic nie da, w takich sytuacjach beda maszyny tylko bardziej roztrojone czym wiecej osob bedzie przy nich pracowac

3.0

mniej linii pracujacych , wózki automatyczne , doszlo magazynierów z art , czyli produkcji mniej , a magazynierów wiecej i jeszcze lider czy pracownik wsiada na wózek i jedzie czy to jeszcze firma produkcyjna czy juz magazynowa ?

Padma

Niestety ale tylko w tej firmie robia kariere , a jak przyjdzie isc do innej firmy to tam juz mizernie koncza . W dodatku jak ktos zostanie liderem czy brygadzista to w tej firmie lubia trzymac juz takich na lata sa wpatrzeni jak w obraz nawet jak sa skargi na nieudacznosc itp w ankietach . To nie zazdrosc o stanowisko tylko kazdy chce miec konkretnego madrego przelozonego z kultura wiec niech z hr sie zapoznaja i wdroza w zycie i wreszcie niech zaczna cos z tym robic

Fajna

Zmiana E chce taką fajną panią ustawiacz -brygadzistke jaka ma zmiana D.Bo to co mamy to szkoda gadać i pisać

Buba

To nie pisz...

Beata
@Fajna

A mowa o Lini czy procesie ?

Czyszczenie
@Beata

Ustawiacz jest na czyszczeniu

Popieram,tej pani podziękujemy pozdrawiam

Rok
@Fajna

Popieram ,czas wrócić na czyszczenie dla tej pani

Jak
@Buba

Jak nie pisać jeżeli pani nigdy sama nie umiała ustawić czyszczenia bez pomocy pani Ag..

Czyszcząca
@Jak

I jaka jest różnica między tymi paniami bo to są już brygadzistki?dla mnie kolosalna różnica.widac gołym okiem.

@Czyszcząca

Skąd wiesz jaka różnica skoro nigdy nie pracowałaś/pracowałeś na zmianie D?????Nie masz porównania a wpisujesz tu brednie.

Pl.
@Czyszcząca

Stanowisko robi jakąś różnicę, efekty pracy jest najważniejsze, ta pani ma a chody????

Czyszczenie

Są osoby które pracowały i widzą kolosalną różnicę między jedną a drugą.

Katarzyna
@Czyszczenie

Na przykład jaką? Debatujecie o nich tyle czasu i nawet jeden konkret nie padł. No zakładam, że jakby to było coś poważnego, to już by tutaj każdy wiedział, z czym dokładnie macie problem.

Hehehe
@Katarzyna

Narzekacie na nią na forum a w pracy jak to zwykle bywa w Padmie najlepsze przyjaciółki. Z zazdrości takie rzeczy wypisujecie na tym forum. Bierzcie się lepiej do pracy bo trzeba zarobić na jej wypłatę hehehe.

3.0

prosze bardzo niech HR robi porzadki z tymi zaczepnymi osobami ( out z zakladu ), ktore na codzien wyja , wydaja dziwne dzwieki gorzej jak dzieci , szukaja caly czas jakiejs zaczepki do innych osob ,a jakby kto dal z liscia to jeszcze pojdzie na skarge

Hahaha

Administator złodzieja usuwa

?

czemu na barberanach tam operatorzy calymi dniami nic nie robia i jak pod koniec trzeba sprzatac to oni niby papiery wypelniaja ktore na biezaco powinny juz dawno wypelnione . Niech w ciagu dnia lata z miotla , a nie w telefon zaglada

a jak
@?

Bo operatorom barberanom niech dadzą większe stawki , premie i niech pogłaskają żeby więcej bubla robili i nic nie robili . Ale czy się robi ,czy się stoi ,czy się leży to 5.300 się należy.

Tom
@a jak

Porażka co się dzieje

Operator
@a jak

Mordo za 5300 to bym do roboty nie przyszedł ????

Ekipa
@?

Wytłumaczy mi ktoś czemu operator barberanu ustawi maszynę i siedzi sobie a ktoś inny odbiera listwy? Dlaczego po ustawieniu maszyny nie idzie odbierac materiału i kontrolować tego co idzie? O stawkach kosmicznych już nie wspomnę

Praca
@Ekipa

Jest rekrutacja na takowe stanowisko, więc zgłoś się, nic nie rób i zarabiaj kosmiczne pieniądze zamiast się żalić :D

Kl
@?

Właśnie na takich leserów się robi w tej firmie. U mnie też parę takich osób siedzi co raz na stołówce i zagadują z nudy panią z Obiatkowa albo chodzą i zbierają plotki po zakładzie szukając sensacji.Najbardziej żałosne jest to że brakuje ludzi bo uciekają stąd albo siedzą na zwolnieniach a takie lesery dzień jak co dzień spacer w celu zbierania informacji co się dzieje na zakładzie itp i dalsze rozpowszechnianie plotek. To jest ich główne zajęcie.

@Kl

Nic nowego. Ludzie nie mają motywacji i są wyczerpani...

@?

Przyjdź na barberany to się dowiesz na czym polega ta praca

@?

To przyjdż i ustaw dany profil to dopiero się wypowiadaj

@?

To przyjdź i ustaw dany profil

@X

Na barberanach pracuje się na telefonach,gry i różne takie tam.A bubel sam się produkuje

hehe

jakby sie pozwalniali ci zaklocajacy atmosfere to nawet firma by odżyła, ale najgorzej ze czesto tacy sie trzymaja jak huba na drzewie

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki