Opinie o Schattdecor Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Schattdecor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schattdecor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Schattdecor Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Filozofia o której się mówi wielkie 0 liczą się tylko metry nie człowiek

Drukarz

W tym roku, jak nigdy dotąd, czekam z wytęsknieniem końca roku. Nie przeszkadzają mi nawet ograniczenia pandemiczne wprowadzone przez rząd PiS. Wreszcie od nowego roku będziemy mieć normalnego PREZESA. Faceta z krwi i kości, który pracuje w tej firmie od samego początku. Faceta, który zna ludzi, ich bolączki i całą firmę od podszewki. Osobę, która troszczyła się o pracowników jak nikt inny dotąd. Będziemy wreszcie mieć normalnego szefa. Panie Jurku, gratulacje ode mnie i od pozostałych kolegów z działu! Cieszymy się z Pana sukcesu i życzymy Panu stu lat zdrowia i pomyślności w Nowym Roku!

...

Nie polecam firmy dla osób które chcą po pracy po prostu mieć siłe na życie prywatne- firma płaci , to fakt , ale zakres obowiązków i natężenie pracy jest zdecydowanie za wysokie - w konkurencyjnych firmach napracujesz sie mniej a jezeli chodzi o wynagrodzenia to i znajdziesz też dobrze płatną tylko trzeba chciec . Młodzi pracownicy uciekają lub prędzej czy pózniej uciekną - a to o czyms świadczy Pieniądze ok. ale nie przesadzajmy ... Atmosfera i styl pracy zdecydowanie nie !

Andrzej

Potwierdzam to, co napisał ktoś niżej. Firma jest prorodzinna i stawia na pracownika. Da się odczuć, że nie jest on tylko od czarnej roboty, ale jest ważnym członkiem zespołu. Pensja adekwatna do wykonywanych zadań, umiejętności i zaangażowania. Jest zawsze wypłacana na czas. Jeśli ktoś się wyróżnia swoją bystrością i wkładem na pewno jest to zauważane i doceniane. Atmosfera i traktowanie nowych pracowników? - da się dogadać, ludzie są pomocni, ja osobiście nie miałem z tym problemów. Polecam!

Zainteresowany
Kandydat

Witam, zauważyłem że Schatt szuka ludzi do pracy. Ludzie odchodzą czy z powodu poszerzenia produkcji poszukują ludzi do pracy :)?. Warto aplikować na stanowisko operatora maszyn?. Pracowałem już w innej drukarni ponad 2 lata na pomocniku drukarza. Będę wdzięczny za odpowiedź :)

@Zainteresowany

Nie ma żadnego operatora maszyny jest zwyczajnie pomocnik. Firma się rozbudowuje i są temu potrzebni nowi pracownicy ale przychodzacy nowi pracownicy po poznaniu specyfiki firmy i ciężkości pracy zwyczajnie bardzo szybko się zwalniają

Rrrr
@123

Kolega powyżej prawdę pisze jest ciężko warto się zastanowić nad podjęciem tam pracy bo nic tam nadzwyczajnego co do kwestii finansowych tam nie ma

Ricardo
@Rrrr

To jak to wyglada panowie z tymi zarobkami, jedni mówią ze bardzo dobre a inni ze już niespecjalne, macie to 4500 PLN na rękę z nockami?

Hhh
@Ricardo

Chyba brutto

Ricardo
@Hhh

No to w 2022 roku to nie jest już dobry zarobek, myślałem ze jak tak chwalą co niektórzy to gdzieś koło piątki wypłata na rękę ????

JumboJet
@Ricardo

Z kilkuletnim doświadczeniem lekko wyciągniesz ok. 6tys. na rękę. Na początek pewnie mniej. Nie wiem dokładnie, bo pracuję już kilka lat. Zresztą pensje są poufne. Nie zważaj na wpisy jakiegoś hejtera, co go wywalili z pracy bo mu się robić nie chciało, a teraz pisze po nocach negatywne komentarze i zaniża stawki, bo mu zazdrość i żal trzewia ściska a baba w domu suszy głowę Więcej kasy i takiego socjala jak w Schattdecor szukać ze świeczką. A na pewno w Głuchołazach to prawie niemożliwe.

Kkkk
@JumboJet

6 dostępna po 10 latach

Donald
@Kkkk

To zależy od stanowiska. Są takie, że na wejście masz 20tys. brutto. Ale sprzątaczki mają 3k maksymalnie, nawet po 15 latach. Ktoś niżej pisał informacje ze sprawozdań finansowych. Średnia w firmie to prawie 10k brutto. I to są jedyne wiarygodne dane, bo łatwe do sprawdzenia w dostępnych publicznie sprawozdaniach finansowych firmy w KRS. Reszta informacji, to każdy może pisać co chce. Jeden, że zarabia 2tys inny, że 40tys. Pensje są poufne i zależne od stanowiska. Nie ma jednej matrycy dla wszystkich. To nie maszyna drukarska. I tyle w temacie. Wątek wyczerpany.

Jarosław Dmoch
@Zainteresowany

Warto. Soprubuj to się sam przekonasz. Ja już nie pracuje w Sch. ale miło wspominam ten okres. Pozdrowienia dla magazynierów!

Jola
@Rrrr

Piszesz bez sensu. Praca jest nie tyle ciężka co jednostajna i mało różnorodna. Chociaż to zależy od stanowiska. Pensja przyzwoita. Benefitów dużo. Dla mnie jest w porządalu. Znam niewielu lepszych pracodawców.

Sprzątaczka Nowy wpis
@Donald

Teraz w Schattdecor to nawet sprzątaczki mają średnie wykształcenie i średnią krajową!

Agnieszka

Dużo troli internetowych ostatnio się pojawiło na tym forum. Starają się jak tylko mogą zniechęcić kandydatów do pracy w Schattdecor. Według mnie wygląda to na celowe działanie konkurencji lub okolicznych firm, którym Schattdecor, w związku z ciągłym rozwojem produkcji i zatrudnianiem nowych kadr, podbiera pracowników. A może to byli pracownicy, którzy odeszli, a teraz żałują? Tak czy inaczej, niezależnie od motywacji piszących, takie działania nie są w dobrym tonie i źle o nich świadczą.

Eliza Nowy wpis
@Agnieszka

Troli jest wszędzie pełno. Na szczęście tutaj się uspokoili. Prezes zrobił porządek z karierowiczkami i maruderami psującymi atmosferę i podburzającymi innych dla własnych korzyści.

Kucharz
Kandydat

Czy firma ma stołówkę pracowniczą w Tarnowie i czy jest jakieś dofinansowanie do obiadów? Szukam pracy jako kucharz lub pomoc kuchenna.

Grubas
@Kucharz

Nasza stołówka jest lepsza od niejednej restauracji :-)

Pomocnik
@Kucharz

Jedzenie w kantynie znośne. Co do cen, to żona taniej w domu obiadu dla dwóch osób nie ugotuje....

Smakosz
@Kucharz

Tak, firma dotuje posiłki w kantynie. Finansowo wychodzi to dla pracownika znośnie ale i tak część osób uważa, że żarcie w firmowej restauracji powinno być za darmo.

Dyba
@Smakosz

Bo darmowe obiady smakują najlepiej, tak jak u babci

Ciekawy
@Kucharz

Czy jedzenie w kantynie Schattdecor jest za darmo czy tylko dofinansowywane przez firmę?

Edmund
@Ciekawy

Za darmo to tylko obiadek u mamy w niedzielę albo zupka regeneracyjna. Jakieś dofinansowanie posiłków chyba jednak jest, bo ceny w są do przełknięcia.

Tttt
@Kucharz

Tam nie ma przerwy na śniadanie kolego inaczej jak się wyrobisz ze swoimi obowiązkami których jest dużo to możesz zjeść ale zazwyczaj jest to jedzenie przy maszynie

Maxii
@Tttt

Śniadanie można zjeść też w kantynie. Przydałaby się jednak dłuższa przerwa, bo ciężko zdążyć z jedzeniem. I muszę przyznać rację, że nie pozostaje nam nic innego jak jeść w trakcie wykonywania pracy. Panie prezesie, prosimy o dłuższą przerwę śniadaniową niż w Kodeksie Pracy. To byłby taki drobny gest w stronę tych, co nie potrafią zjeść kanapki na dwa kęsy.

Cccc
@Maxii

Nie chcę mieć po prostu wrzód

Kumpel gastrologa
@Cccc

Nic nie rozumiem z tego co napisałeś. Czy miałeś na myśli, że nie chcesz mieć wrzodów żołądka? Od jedzenia w kantynie lub przy maszynie ich nie dostaniesz. Najczęstsza przyczyna wrzodów żołądka (70%) to bakteria Helicobacter. Później skłonności genetyczne i palenie tytoniu. Helicobacter łatwo wyleczyć. Jedna wizyta u gastrologa, tydzień brania przepisanego antybiotyku i masz spokój.

Cccc
@Kumpel gastrologa

A 50 procent to jedzenie w biegu które tam gwarantuję super rodzinna firma z tradycjami

Kumpel gastrologa
@Cccc

Zapisz się kiedyś na udział w biegu maratońskim. Tam nie tylko jedzenie, ale i picie są w biegu. Pomimo tego, lekarze uważają, że bieganie jest zdrowe. Przynajmniej hemoroidy nie uwierają tak jak od siedzenia za biurkiem.

Smakosz Nowy wpis
@Kucharz

Dobrego kucharza nam brak! I soków i owoców tropikalnych i darmowych bananów również!

Mandolina

Firma dobrze płaci ale dużo też wymaga od pracownika. Pakiet socjalny jest bardzo bogaty

Aneta
@Mandolina

A to co takiego w ten socjal tu wchodzi, że taki bogaty? Powiesz?

Słońce Peru
@Aneta

Poczytaj na stronie internetowej firmy albo na innych postach w tym forum - dużo było na ten temat pisane. Oprócz masażu pleców przez fizjoterapeutę dwa razy w tygodniu i wizyt u kosmetyczki opłacanych przez Schattdecor znajdziesz u mas prawie wszystko to, co oferuje rynek pracy. W Tarnowie lepszych benefitów nie masz co szukać, bo nie znajdziesz.

Nowy c
@Słońce Peru

Hej, mam pytanie jak wyglada z wdrożeniem do pracy tzn. zauważyłem w kilku ofertach, że jest napisane o min. 3 miesięcznym szkoleniu z procesów produkcyjnych. Czy ktoś mógłby bardziej to poszerzyć, wyjaśnić jak takie szkolenie wyglada ?

Belzebub
@Aneta

Poczytaj wątek to znajdziesz. O wypasionym socjalu było tutaj dużo pisane. Mnie do pełni szczęścia brakuje tylko stomatologa i niani do dziecka na koszt firmy. Poza tym wszystko jest.

@Belzebub

Haha kurczę skąd oni mają na to wszystko kasę, co? :D Mam nadzieję że nie przekłada się to na wasze wynagrodzenia i że jesteście zadowoleni ze swoich pensji?

Waldek Nowy wpis
@Lidia

Dobra firma i dobrze zarządzana to i kasy na wydatki ma pod dostatkiem. Inwestycje idą pełną parą. Nikt tutaj na zwiększeniu wydajności i poprawieniu warunków pracy i komfortu pracowników nie oszczędza. Kierownictwo robi mega dobrą robotę :-) Podobno będą roboty abyśmy nie musieli targać rolek! Hurrrraaa!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Schattdecor Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Operator maszyn?
logo firmy Operator maszyn (poligraf)
(492 opinii)
logo firmy Specjalista ds. kontrollingu - Kontroler Finansowy
Tarnowo Podgórne
Gizeh Dispoform Sp. z o.o.
(68 opinii)
logo firmy (PB) Kontroler Jakości
Tarnowo Podgórne
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
(689 opinii)
logo firmy Technik Utrzymania Obiektu
Tarnowo Podgórne
Veolia Industry Polska Sp. z o.o.
(56 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

W Schattdecor Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Operator. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

@Administrator

Rozmowa rekrutacyjna dobrze świadczy o pracodawcy. Poczęstowano mnie nawet kawą. Rekruter był życzliwy i pełen empatii. Sama rozmowa nie była trudna ani nie zadawano kłopotliwych pytań. Czułem, że to dobra firma. Niestety nie wiem dlaczego nie dostałem pracy a idpowiedź przyszła dopiero po kilku dniach. Ten element Schattdecor powinien usprawnić, bo gdy ktoś szuka pracy tak jak ja, z grupą inwalidzką, to należy mu się większy szacunek. Ogólnie, poza tym jednym minusem samą rozmowę oceniam dobrze

Sylwia
@Kandydat

Czy na tej rozmowie przedstawiono Ci od razu warunki zatrudnienia (zakres obowiązków, wysokość wynagrodzenia)? Czy obowiązywał jeszcze jakiś drugi etap?

Gizmo
@Sylwia

Na ja miałem dwa etapy. Na pierwszym pytano mnie o moje oczekiwania finansowe. Na drugim etapie zaproponowano mi wynagrodzenie o ponad 20% wyższe niż podane przeze mnie na pierwszym spotkaniu. Trochę to dziwne ale najwyraźniej w firmie są jakieś widełki płacowe i mniej nie chcieli lub nie mogli mi zaproponować. Uczciwa firma i dobre podejście do pracownika.

Tol
@Gizmo

Polecam wszystkim dobra praca i płacą super benefity dobra organizacja pracy ludzie życzliwi jeszcze raz polecam

@Gizmo

Ja jak byłem na rozmowie duże wrażenie zrobił na mnie kierownik przesympatyczny człowiek i zaproponował przyzwoite pieniądze na poczatek

Franula
@Bob

Wszyscy do schattdecor naprawdę spróbujcie a nigdy nie pożałujecie

Ziz
@Franula

Na mnie jeszcze zrobił bardzo pozytywne wrażenie taki starszy pan on jest w serwis timie swoim wieloletnim doświadczeniem w tej branży daje nam bardzo mądre wskazówki można powiedzieć że ten pan z niejednego pieca jadł chleb bardzo pracowity człowiek polecam tą pracę naprawdę

Pomocnik
@Administrator

Rozmowy wstępne w Schattdecor to bułka z masłem. Zero stresu. Spokojna atmosfera. Można się odprężyć i uwierzyć we własne siły. To zasługa działu HR i miłych kierowników. Od kandydatów dowiedziałem się, że brakuje tylko przekąsek i muzyki na żywo! Tak trzymać!

Hawa
@Pomocnik

Kurcze pracuje tam 2 miesiące ale powiem że firma jest wspaniała pod każdym aspektem naprawdę polecam wszystkim

@Hawa

Powiem wam że wasze opinie mocno zachęcają do aplikowania. :D A macie jakieś fajne benefity?

Rolkowy
@Lidia

Mamy benefitów bardzo dużo. Wystarczy poczytać na tym forum albo na stronie internetowej firmy. Szkoda pisania aby się nie powtarzać. Oprócz tego główny majster robi dwa razy dziennie masaż zbolałych pleców każdemu, kto dźwiga rolki :-) W biurze plecy masują pracownice działu HR. Zadowolenie pracownika to główna misja i cel Schattdecor. Prezes o nas dba!

@Rolkowy

A ja za to mógłbym spędzać każdą wolną chwilę w firmie jest tak przesympatyczne i rodzinnie

Papier dekoracyjny
@Lidia

Lepiej niż w Schattdecor to było mi tylko na wakacjach u babci. Firma dba o pracownika i czuję się tutaj doceniany pod każdym względem. Szef mógłby dać większe podwyżki bo inflacja jest wysoka niemiłosiernie i paliwo do mojego SUV Mercedes Benz podrożało bardziej niż wynagrodzenie.

@Papier dekoracyjny

A mi starczy i mam na paliwo do mojego BMW

Geniek
@Cyz

Kraina miodem i mlekiem płynąca. To nie bajka. To Schattdecor.

@Geniek

Chcę spędzać więcej czasu w tak wspaniałej firmie

@Cyz

Chcę dodatkowo robić w tak wspaniałej firmie i w tak doskonałym gronie i za taką świetną pensje

Urodzony dyrektor
@Cyz

Ja do takiej firmy to chętnie się zatrudnię nawet za średnią stawkę krajową. Są jakieś rekrutacje na dyrektora ds. handlu?

Cezary
@Cyz

Atmosfera pracy jest wspaniała. Aż się chce robić od rana do nocy. Najchętniej to bym pracował na trzy zmiany non-stop i nie wracał do starej do domu.

@Cezary

Ja robię 6 miesięcy nie narzekam jest super i płacą bardzo dobra luz w pracy no polecam wszystkim

Jan Trąbalski
@Bob

A ja w Schattdecor pracuję już prawie dwadzieścia lat i mam nadzieję, że do emerytury nic się nie zmieni w tym zakresie. Przeżyłem w zakładzie dwóch prezesów. Niedawno nastał trzeci. Większość zmian jakie zachodzą w firmie odmienia jej oblicze na lepsze (może oprócz zarobków, które już nie są kilku-krotnością średniej krajowej, jak drzewiej bywało, a inflacja robi swoje). Polecam firmę wszystkim, którzy chcą dobrze zarobić, ale nie boją się wymagającej i dosyć jednostajnej pracy w niemieckiej firmie, o dosyć specyficznej rodzinnej kulturze zarządzania i awansów. Atmosfera jest dobra. Przełożeni kulturalni. Pakiet socjalny najlepszy z możliwych. Niedziele i święta wolne. Firma się rozbudowuje, dużo inwestuje i rolek coraz więcej i szybciej z fabryki wyjeżdża…

Col
@Jan Trąbalski

Tak zgadzam się jest mega kasa i bardzo rodzinnie szczególne w święta kiedy to wszyscy z prezesem wspólnie świętujemy polecam wszystkim

Sławek
@Col

Ceniłem poprzedniego prezesa ale nowego doceniam jeszcze bardziej. Dużo dobrego robi dla zakładu i załogi. Należy mu się dużo szacunku i uznania za bezkompromisowość i zmiany, które od prawie dwóch lat wprowadza. Dla niego nie ma świętych krów i układzików. Zmiana goni zmianę. Liczy się praca i zaangażowanie a nie kumoterstwo, jak wcześniej bywało.

Paździoch
@Bob

Płaca jest dobra bo firma jest dobrze zarządzana i ma z czego dobre pieniądze płacić. Prezes robi mega dobrą robotę! Szacun!

Zadowolony i Niezadowolony
@Paździoch

Potwierdzam wcześniejsze komentarze. Uznanie dla prezesa i kierownictwa, które te dobre zmiany tak sprawnie wprowadza. Aż się chce pracować, gdy widać sens tego ci się robi. Gratulacje! Dajcie tylko więcej podwyżek, bo to co było do tej pory to już inflacja skonsumowała. Wszystko przez tego ch. Putina i jego niemieckiego kumpla Scholza. Pewnie się dogadali, że granica znowu będzie na Wiśle. A Tusk z towarzyszami z PO zawzięcie im pomagają, rozmontowując Państwo Polskie i szczując Polaka na Polaka. Rudy zdrajca i kłamca. Podstępny zniemczonych Kaszub w polskim przebraniu.

HR

Według posiadanych przeze mnie informacji, aby zniwelować skutki inflacji zarząd planuje podwyżki. Ta dodatkowa, pozaregulaminowa podwyżka pensji, ma sięgać 2% ponad inflację i być wypłacana wszystkim, niezależnie od stanowiska. To dobra wiadomość dla tych, którzy tankują swoje czterolitrowe BMW i Mercedesy.

Ee
@HR

To znowu będą podwyżki super

Zygmunt
@Ee

Prezes to jest równy gość. Dba nie tylko o siebie. Takiego nam trzeba było od początku!

...

Wiesio
@...

Kolego lub koleżanko, a znasz jakaś firmę w Tarnowie lub Głuchołazach, która płaci tak dobrze jak Schattdecor, a niewiele wymaga w zamian? Ja wolę zarobić i się narobić, niż mam udawać że pracuję, a zakład pracy ma udawać, że mi płaci. Poza tym nie zauważyłem, żeby ludzie w biurze zostawali w nadgodzinach. A że dużo pracy to fakt. Ale czy za dużo? Bez przesady. Znam zakłady, gdzie się zasuwa po 12h dziennie aby zdążyć z projektem, a kasy z tego co kot napłakał. Schattdecor przynajmniej płaci dobrze. A to, że przy okazji wymaga, aby praca była wykonana to chyba normalne? Nieprawdaż? Same gołąbki nie lecą do gąbki. W Schattdecor przynajmniej reguły są jasne: dobra praca = dobra płaca. A co do zakresu obowiązków: duża różnorodność obowiązków to dużo ciekawych wyzwań i szans na rozwój. Jeżeli nie lubisz różnorodności, zatrudnij się w ochronie. Tam się siedzi, niewiele się dzieje i nie trzeba się męczyć. Ani umysłowo, ani fizycznie.

Ss
@Wiesio

Z tym płaceniem nie przesadzajmy . Złote czasy w Schattdecore ktore płaciło najlepiej w okolicy są już dawno za nami . Idzie znaleźć firmę która płaci podobnie lub nawet lepiej za mniej wymagająca i ciężka prace . Młodzi pracownicy jeszcze trochę zaczną uciekać dostaną śmieszne podywki lub ich brak . Jeden już się zwalnia.

Tirana
@Ss

Czasy, gdy w Schattdecor płacono na produkcji trzy średnie krajowe nigdy pewnie nie wrócą. Nadal jest jednak dużo lepiej niż w okolicznych firmach. Do tego dochodzą bardzo dobre warunki pracy i tłuste dodatki socjalne. Ja nie narzekam. Fakt jest, że roboty jest sporo i nudzić się nie można. Ale to dzięki wysokiej wydajności, firma może płacić pracownikom więcej niż inne zakłady. Czysta ekonomia :-) Chwal pracodawcę swego, bo możesz mieć gorszego!

Napoleon
@...

Chłopie, do roboty to się idzie pracować i zarabiać forsę. Jak za dużo obowiązków i forsy, to zwolnij miejsce innym. Chętnych na twoje stanowisko nie brakuje. Sam mam kilku znajomych, którzy się tutaj starają o pracę, ale wakatów brakuje.

Ha ha
@Napoleon

Ha ha. Masz dobre poczucie humoru gdzie są ci chętni ????????????????????

Haha
@Napoleon

Nowi się zwalniają. Coś jest nie tak.

Gregory
@Haha

Takie pokolenie. Młodzi przychodzą, nauczą się, rozwiną i odchodzą zdobywać nowe doświadczenia. Takiego podejścia do życia i pracy ich uczą w szkole i na studiach, że nie warto się wiązać z jednym pracodawcą, bo każda zmiana pracy to nowy etap i możliwość dalszego rozwoju. Badania pokazują, że pracownik daje z siebie i wnosi do firmy najwięcej przez pierwszych kilka lat parcy. Później to już przeważnie rutyna i bazowanie na zdobytej wiedzy. Podsumowując, fakt, że ludzie zmieniają pracę to nic złego, nagannego ani dziwnego. Trzeba się do tego przyzwyczaić i z tym pogodzić. To już nie te lata, gdy pracownicy wiązali się z jedną firmą na całe życie. Nawet w Japonii takie podejście nie jest obecnie w modzie, co nie zmienia faktu, że Schattdecor jest dobrym miejscem pracy.

Rrrr
@Gregory

Chyba jesteś śmieszny z tą swoją wypowiedzią młodzi pracownicy odchodzą bo w firmie jest nie dobrze dużo obowiązków a kasa mała ja osobiście znam 4 firmy które płacą lepiej niż schattdecor i socjal o wiele lepszy co takiego schattdecor ma do zaoferowania oki spływy kajakowe imprezy super ale większość ludzi nie korzysta z tego woleli by kasę niż te pseldo imprezy w innych firmach jest 13 pensja bony i wczasy pod gruszą a w schattdecor tego nie ma dodam że pracowałem w firmie sporo czasu i mogę coś ma ten temat powiedzieć duża presją czasu mega wymagania szkoda gadac

Donald
@Rrrr

Łgasz jak najęty. Nie wiem dlaczego. Jesteś z konkurencji? Akurat trzynasta pensja i wczasy pod gruszą plus wiele innych to standard w Schattdecor wielu lat. Kasa też jest dobra. A pracuję tutaj odkąd zaczęły mi rosnąć wąsy.

Kaza
@Donald

Mam propozycję do kolegi który chce tam iść dostań się na rozmowe wypytaj wszystkiego na temat pracy płacy i socjalu dodam tylko tyle że ja odszedłem że względów dużej presji czasu i bynajmniej dla mnie marnych pieniędzy resztę zostawiam tobie do oceny za jakieś 8 miesięcy jak się dostaniesz ale nie jest kolorowo ta 13 pensja jest i różnego typu imprezy reszty brak

Magda
@Kaza

Z tego co napisałeś wynika, że nigdy tutaj nie pracowałeś i nie masz pojęcia jaki socjał firma oferuje. Wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową lub poczytać opinie na tym forum. Po co rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje? Nie dostałeś się tutaj do pracy i masz żal do wszystkich wokół siebie?

Kaza
@Magda

To powiedz mi jakie tam masz bony chodzi mi o bony na święta chyba się nie rozumiemy

Miś Puchatek
@Kaza

A jakie chciałbyś bony? Bony na loterię to tylko TW Bolek dostawał od SB. Każdy bon wygrywał. U nas bony są świąteczne tylko. I pewnie stąd to narzekanie. Dobrze kumam?

Iijk
@Miś Puchatek

Nie ma bonów. A we wszystkich firmach są a nie jakieś prezenty nikomu nie potrzebne i 13 też są w niektórych firmach tak na marginesie

Jow
@Iijk

Ładnie ktoś tutaj to napisał liczą się tylko metry nie człowiek pracowałem tam spory czas i szczerze nie polecam ale wybór należy do osób zainteresowanych oczywiście bonów nie ma i wczasy pod gruszą też brak

Świder
@Iijk

W kopalniach to są nawet 14 pensje. Ale nie porównuj pracy drukarza i pracy górnika, bo to inna liga obciążenia fizycznego i psychicznego. Poza tym zarabiamy lepiej niż większość górników. Polecam firmę mimo braku czternastki.

Gff
@Świder

Przestań ironizować. Chodź tylko o zwykłe bony na święta. To tak dużo dla tak bogatej firmy?

Konkret
@Gff

Wątroba gnije, bo firma bogata, a przeciętne wynagrodzenie, które płaci, to tylko dwie średnie krajowe (10tys. brutto). Weź się opamiętaj. Jeszcze bony Ci do szczęścia potrzebne? Zwolnij się, to dostaniesz zapomogę z Urzędu Pracy na święta. Ludkom się w głowach poprzewracało….

@Konkret

Biura tyle płaci chyba. A produkcja co?

Wania
@Prawda

Na produkcji też jest lepiej niż w okolicznych firmach. Standard, który oferuje Schattdecor swoim pracownikom, jest bardzo konkurencyjny. A ile powinien zarabiać pracownik produkcji? Więcej niż dyrektor?

Dratewka
@Gregory

Zgadzam się całkowicie i przyznaję rację. Schattdecor is cool!

Oo
@Dratewka

A ja jestem odmiennego zdania nie polecam naprawdę

Damian
@Oo

Opinie widać, że są podzielone. W mojej ocenie to bardzo dobra firma, chociaż pracuję w niej od niedawna. Gdy porównuję Schattdecor z moimi poprzednimi miejscami zatrudnienia, to ocena jest jednoznacznie pozytywna. Jak w każdej firmie są tutaj osoby bardzo zadowolone i garstka tych, co psują atmosferę. Ja nie widzę powodów do narzekań. Zarobki niezłe, socjal na wypasie, przełożeni w porządku. Bogate firmy mają tą cechę, że część osób uważa, że właściciel cały zysk powinien oddać pracownikom. Tak jak w socjaliźmie. A tymczasem z perspektywy właściciela, zyski są po to, aby firma mogła inwestować i się rozwijać. W Schattdecor te inwestycje widać na każdym kroku. Troska o pracownika też jest. Ludzie tutaj narzekają nie dlatego, że mają mało, ale dlatego, że chcieliby brać z firmy więcej. Tymczasem Schattdecor płaci konkurencyjnie.

Szewczyk
@Oo

A ja polecam. Dobra praca. Dobra płaca. Dobry szef. Tylko roboty dużo. Ansonsten is alles in Ordnung!

Maja
@Szewczyk

Ja też nie polecam kasa bynajmniej dla mnie nie zadowalającą mnóstwo obowiązków brak organizacji

Obiektywny
@Maja

Ordnung w Schattdecor jest prawdziwie niemiecki. Jak można pisać, że w niemieckiej firmie jest słaba organizacja? Zakład w Tarnowie to najbardziej wydajna drukarnia w całej grupie Schattdecor. Grupa Sch. to z kolei numer jeden na świecie w swojej branży. Naprawdę trzeba mieć dużo złej woli aby pisać o braku organizacji. To skąd twoim zdaniem biorą się tak dobre wyniki biznesowe? Świstaki drukują i zwijają rolki? Obrażasz nas wszystkich tutaj pracujących. Nie wiem kto i ile Ci płaci za te negatywne wpisy. Ziarna prawdy w nich nie ma. Polecam firmę w ciemno!

Ee
@Obiektywny

Ordnung może i jest ale nie w Tarnowie także weź sobie na wstrzymanie.

Sprzątacz
@Ee

Co Ty pleciesz? Odbiło Ci? Jeszcze takiego poukładanego zakładu w życiu na oczy nie widziałem. Porządek jak na Wielkopolskę przystało. Zajrzyj swojej starej do torebki jak nie widziałeś bałaganu.

Wiem co piszę
@...

Bez pracy nie ma kołaczy. Młodzi wolą więcej popracować i dzięki temu lepiej zarobić. Firma stwarza takie możliwości. Twoja opinia, którą szanuję, jest specyficzna dla starszego pokolenia pracowników, którzy już się napracowali, dorobili a teraz chcieliby odcinać kupony od dawnych poświęceń i wyrzeczeń. Tutaj tak nie ma. Pomimo, że Schattdecor to firma rodzinna i dba o pracowników, to jednak kapitalizm pełną gębą i gospodarka rynkowa. Aby zarobić, trzeba się narobić. Czasami cierpi rodzina i życie prywatne. Takie są rachunek zysków i strat oraz cena za możliwości jakie nam ta firma daje. Na szczęście kultura pracy i atmosfera są OK. To dla mnie równie ważne jak wynagrodzenie!

@Wiem co piszę

Czyli dla młodych możliwosci rozwoju też jakieś są ? Macie np jakieś fajne szkolenia?

Alexander

Firma jest bardzo bogata i nowoczesna. Widać to na każdym kroku. Mnóstwo kasy wydaje na inwestycje. Zakład w Tarnowie ma wydajność większą niż niemieckie. Dlatego uważam, że powinniśmy zarabiać więcej od Niemców. I stać Schattdecor na to, aby płacić pracownikom średnio nie 10tys. brutto, ale 12 tys. na rękę. Tak byłoby uczciwie. Prezesie, wnioskujemy o podwyżkę. Wtedy damy firmie dużo plusów i będziemy pisać same dobre opinie na Gowork.

Operator
@Alexander

W mieniu połowy załogi i swoim własnym popieram postulat aby niewykwalifikowani operatorzy zarabiali po 12.000 brutto. Doświadczeni operatorzy mogą dostać po 15.000 na rękę. Nie jestem zawistny!

Zebra
@Operator

Operatorzy to już mają powyżej 10.000 brutto!

Rot
@Zebra

Może i 15.000

Thansau Zeitung
@Rot

A jak operator ma długi staż i doświadczenie, to może nawet ponad 20.000 miesięcznie brutto wyciągnąć! My na saksy nie musimy wyjeżdżać do Niemiec. To Niemcy do Tarnowa przyjechali!

Roleczka

Proszę się pochwalić ile osób zostało zatrudnionych i ilu z nich zostało ????. To o czymś świadczy .

Wielka Rooolaaa
@Roleczka

Zatrudnionych w 2021 zostało 21 nowych osób, a 17 z nich nadal pracuje! Świadczy to bardzo dobrze o miejscowym HR i systemie szkoleń w firmie!

Wwxza
@Wielka Rooolaaa

Raczej odwrotnie z iliscia nowych pracowników którzy zostali . Z 21 to może faktycznie pracuje 5 . Ktoś ładnie zawyża opinie o firmie

Wielka Rooolaaa
@Wwxza

Podana Informacja o odejściach jest wiarygodna i pochodzi z pierwszej ręki, czyli działu personalnego. Dotyczy wyłącznie osób nowo zatrudnionych, które przepracowały krócej niż jeden rok. Wskaźnik retention rate dla tej grupy jest w Schattdecor na przyzwoitym poziomie.

Wacław
@Wielka Rooolaaa

Samodzielnych odejść pracowników prawie nie ma. Za taką kasę to się lud rękami i nogami rolek trzyma :-)

Gitara

Przyzwoita kasa. Dobry socjal. Dużo pracy. Wysokie wymagania. To tyle. Jak ktoś lubi niemiecki styl zarządzania i pracę według schematów to się tutaj odnajdzie.Jak ktoś szuka spokojnej roboty, gdzie osiem godzin wystarczy odbębnić nic nie robiąc, to zły adres.

Oleg
@Gitara

To prawda. Pracy tutaj więcej niż w innych firmach i do tego na trzy zmiany. Można się do tego przywyknąć. Zarobki są lepiej niż przeciętne, co trochę poprawia chemię. Atmosfera dobra. Nawet Ukraińcy są doceniani i szanowani i czują się zdrowo. Zalecam pracę w Schattdecor.

Jam Session
Kandydat

Wstępna rozmowa o pracę potwierdziła większość opinii na tym forum. Miła atmosfera i życzliwe kierownictwo. Jeszcze na takiej spokojnej rozmowie kwalifikacyjnej nie byłem. No i kierownik robi wrażenie bardzo pozytywne. Oby kolejny etap był równie udany :-)

Kandydat na pracownika
Kandydat

Czy firma szkoli swoich pracowników i stwarza im możliwości rozwoju zainteresowań?

Wieczny student
@Kandydat na pracownika

Szkoleń jest do oporu. Czasami czuję się bardziej zmęczony niż na studiach od tej nauki. Niektórzy wręcz uważają, firma zmusza do rozwoju i ciągłego podnoszenia kompetencji.

Kaowiec
@Kandydat na pracownika

Firma szkoli pracowników w zakresie niezbędnym do realizacji wyznaczonych zadań. Co do rozwoju zainteresowań, to kółka szachowego ani plastycznego nie mamy. Lekcje tańca i śpiewu też nie są organizowane przez pracodawcę. Ale tym się nie przejmuj, bo firma sponsoruje dużo działań na poziomie samorządu lokalnego, więc w miejscowym ośrodku kultury jakieś zajęcia sponsorowane pośrednio przez Schattdecor na pewno się odbywają.

Ojciec R.
@Kandydat na pracownika

Szkolenia zawodowe owszem są dostępne. Ale z możliwością rozwijania prywatnego hobby i zainteresowań jest trochę gorzej. Oferta rozrywek niezwiązanych z pracą jest mocno ograniczona. Mnie na przykład brakuje chóru chłopięcego i kółka różańcowego. A pomocnikowi rozgrywek pokera. Dlatego daję firmie tylko 4 na 5 gwiazdek ****

Gruba Berta
@Kandydat na pracownika

Szkoleń jest dużo ale nie wszystkie przydatne.

Nowy
@Gruba Berta

@Ojciec R.

Przesympatyczna atmosfera w pracy .poza pracą dużo spotkań integracyjnych kasa mega dobra no nic dodać nic ująć

Helmut
Kandydat

Ja tam osobiście lepszej firmy w Głuchołazach nie znam. Chyba, że jakiś urząd, ale bez znajomości w urzędzie o pracę nie ma co się starać.

Obywatel PL
@Helmut

Ja tam nie znam lepszej firmy niż Schattdecor w całej Wielkopolsce. A tak na marginesie, to czy Schattdecor zawiesił działalność produkcyjną i handlową w Rosji czy też nadal wspiera finansowo(pośrednio)reżim Putina w walce z wolną Ukrainą? Jeżeli nie zawiesił, to w poniedziałek odchodzę z pracy, bo nie zamierzam pracować w firmie, która wspiera ruskich bandytów. Choćby tylko płaconymi w Rosji podatkami.

Support for Ukraine
@Obywatel PL

Dobre pytanie. To nieetyczne, gdy konkurencja przestaje sprzedawać i zamyka działalność u ruskich morderców, a my korzystamy na tym i dalej handlujemy z czerwonymi bandziorami. Prezesie, czy prowadzimy nadal produkcję w Państwie Putina? Jeżeli tak, to słabo i niemoralnie to wygląda. Nie takich rzeczy nas Pan Schatt uczył. Ale gdy przyszła godzina próby, to głowa w piasek, bo nowy pakt Ribbentrop-Mołotow jest dla Niemca ważniejszy od ludzkiej przyzwoitości…zastrajkujmy jako wyraz poparcia dla Ukrainy!

Fico
@Obywatel PL

Jest środa i nie słyszałem żebyś się zwolnił.

Ciekawy
@Fico

Ta lista wstydu, którą publikuje uniwersytet w Yale jest jakaś lipna. Jest na niej kilka polskich firm, które nigdy nie działały w Rosji a nie ma takich niemieckich jak Schattdecor, które nadal w najlepsze wspierają Putina podatkami i kontynuują biznes jakby wojny na Ukrainie nie było. Szkoda słów. Zakłamanie i dwulicowość nie mają granic. Niemcy to opanowali do perfekcji. Czy Schattdecor nadal działa u ruskich sku…synów? Bo jak tak, to mały bojkocik by się przydał…

młody operator

Moje przemyślenia po kilku miesicach pracy w Schattdecor. Z plusów, to życzliwi współpracownicy i fajna atmosfera w większości działów. Pensja w miarę przyzwoita. Z minusów to duże wymagania jakościowe względemy wykonywanej pracy i jej ilość. W sumie jest lepiej niż myślałem, że będzie. Ogólnie polecam firmę.

Jowisz
@młody operator

A ja po kilku latach jestem innego zdania ale szanuje twoją wypowiedź.Ja nie polecam kto nie wierzy niech się przekona przyjmują wszystkich jak leci

Saturn
@Jowisz

Każdy widzi świat z własnej perspektywy. Jednym firma pasuje. Innym nie. Faktem jest, że ludzi do pracy brakuje wszędzie. Schattdecor nie jest już wyjątkiem. Przydało by się trochę robotyzacji i automatyzacji dla najbardziej monotonnych i nielubianych prac. Tak z brakiem pracowników radzą sobie kraje rozwinięte. A u nas Kowalski nadal tańszy niż robot. Rachunek ekonomiczny. Trochę jednak wstyd.

Operator

Pracy jest dużo. Monotoniczna i wymagająca. Nie jest ciężka fizycznie. Tempo narzuca maszyna i usterki, które trzeba szybko usuwać. Zarobki przyzwoite, ale chciałoby się więcej. Starsi mówią, że kiedyś było lepiej. Szefostwo na produkcji ogólnie znośne. Atmosfera w pracy jest dobra. Trzy zmiany są dosyć męczące. Dobrze, że to nie czterobrygadówka. Trzynasta pensja i dobry pakiet socjalny. Dobra organizacja pracy.

Janek

Forsa tu jest dobra ale to nie wszystko. Liczy się też stosunek kierownictwa do pracowników. Ja się czuje wartościowy i doceniony. To dla mnie bardzo ważne.

Jadžka

Jak na krajowe warunki to o lepsze zatrudnienie niż w Schattdecor jest bardzo trudno. Może są i lepsze miejsca ale ja o nich tylko słyszałam ale nie widziałam. Szef przyzwoity i życzliwy.

Kamil

Wpadłem tutaj niechętnie, za usilną namową koleżanki i aż się zdziwiłem, że opinie o firmie pokrywają się z moimi codziennymi odczuciami. 95% robi swoje i jest mniej lub bardziej zadowolona z pracy w Schattdecor. 5% negatywnych komentarzy to mniej niż gdziekolwiek indziej na takich rynsztokowych forach. W każdym biznesie jakiś odsetek niezadowolony jest. I tak mało jak na krajowe standardy marudzenia i narzekania na otaczającą rzeczywistość.

Drukarz

Mistrz
@Drukarz

Podzielam całkowicie tę opinię. Od odejścia R.A. to pierwszy prezes, którego szanuję. Zasłużył na tę nominację. Mam nadzieję, że woda sodowa nie uderzy do głowy. Panie Jurku, prosimy odwiedzać jak najczęściej produkcję, w przeciwnym wypadku straci Pan kontakt z rzeczywistością i opiniami pracowników, którzy są solą tej firmy!

Janek
@Drukarz

Co prawda, to prawda. Było dobrze, ale od zmiany prezesa, choć trudno w to uwierzyć, jest jeszcze lepiej. Do pracy chodzę z prawdziwą przyjemnością :-)

@Mistrz

Czy w tym roku jakąś podwyżka była w firmie ?

Wągiel
@Kandydat

Pensje są poufne więc piszę za siebie. Ja jeszcze nie dostałem ale mam obiecaną podwyżkę. W sumie w okresie pandemii większość firm zwalnia pracowników i obcina pensje. Nie ma co oczekiwać podwyżek. Schattdecor należy do wyjątków.

Wacek
@Drukarz

To mówiłem ja, Jarząbek Wacław. Trener drugiej klasy.

Igor
@Drukarz

Trochę wazeliny nigdy nie zaszkodzi. Trzeba było podpisać imieniem i nazwiskiem. Może dostałbyś awans, samochód firmowy albo ekstra podwyżkę?

Anonim
@Drukarz

Cześć wszystkim, przepraszam, ale jedno przykuło moją uwagę, nie wiem, czy dobrze interpretuje Twoje słowa. Uważasz, ze poprzedni prezesi nie byli "normalni", to jacy byli w takim razie? Skoro tylko zgodnie z Twoja wypowiedzią wreszcie aktualny jest normalny. Pozdrawiam anonim

Simon
@Mistrz

Szkoda, ze miałeś niefajny stosunek do poprzednich, to sie da wyczytac z Twojej wypowiedzi.

Weteran
@Simon

Najfajniejszy był Roland i początki zakładu w Tarnowie. Miałem wtedy ze trzy średnie krajowe, ale J.Sz. też obleci. Ogólnie Schattdecor to niezła firma, bo na nasze szczęście filozofia nie jest całkiem martwa i wyznacza kierunki relacji zewnętrznych i wewnętrznych. Ci co narzekają, raczej nigdy nie pracowali na Malcie albo nie pamiętają głuchołaskich „luksusów” z czasów Prismadecor.

Fizyczny
@Simon

Pracuję niedługo, więc poprzedniego prezesa nie miałem przyjemności poznać. Tym bardziej nie zamierzam o nim nic pisać. Nowego też nie widuję za często. Opinię jednak ma dobrą. Na pewno wśród moich kolegów. A to, że się lubi przyczepić - a który szef nie lubi, szczególnie gdy ma rację?

Wuwuzela
@Drukarz

Pracownicy z produkcji sądzą co innego... pisał to ktoś z biura a nie z produkcji ...

Shakira
@Wuwuzela

Zależy gdzie ucho przyłożyć. Mnie tam prezes pasuje. Troszczy się o firmę. A jak się firmie dobrze wiedzie, to i pracownicy czerpią z tego korzyść. Proste jak drut. Poza tym na produkcji prezes ma bardzo dobrą opinię. Pewnie nie u wszystkich, ale tak już zazwyczaj jest, że ile osób tyle różnych opinii, bo każda z nich ma inne potrzeby i oczekiwania. Nie zmienia to mojej oceny Schattdecor, jako bardzo dobrej i dobrze zarządzanej firmy.

Ziomek

Coś w tym jest...

King Kong
@Shakira

Jest dobrze ale zawsze może być lepiej. Nadal nie zarabiamy tyle co nasi niemieccy koledzy. A wydajność mamy lepszą.

Ziom
@Shakira

Tak, tak wszyscy piszą tak ładnie z poprawna interpunkcja. Co za sztuczność.

Shakira
@Ziom

Kupiłam sobie słownik ortograficzny, więc interpunkcję udało się trochę poprawić. Nie wywarło to jednak żadnego wpływu na moje zdanie o Schattdecor. Nadal twierdzę, że to bardzo dobra i dobrze zarządzana firma. Gdyby było inaczej, konkurencja już dawno by nas rozjechała jak przysłowiowy walec drogowy. Jak ktoś ma inną ocenę, szanuję ją, ale się nie zgadzam. Zresztą, w tych czasach praktycznie każdy może sobie znaleźć pracę taką jaką chce i potrafi wykonywać. A jednak coś w tej firmie jest, że ludzie z Schattdecor, mimo okazjonalnych narzekań, częściej odchodzą na emeryturę niż do innej pracy. A narzekanie, to rzecz w Polsce normalna i zazwyczaj żadne działania z niej nie wynikają, bo nikt ich nie oczekuje ani nie zamierza podejmować. To, takie mamy lokalne zwyczaje, że wypada marudzić.

Andrei
@Shakira

Ja tam nie marudzę i swoje robię. Polecam firmę każdemu!

Rolermaster
@Andrei

Ja też nie narzekam. Cool robota. Rolka za rolką i rolkę pogania. Do końca świata i jeden dzień dłużej. W sobotę nawet kupiłem dziecku biurko pokrywane dekorem z naszego zakładu, który sam pakowałem. Syn był z ojca dumny!

Hahaha
@Rolermaster

Pakowanie rolki raczej mocno nie rozwija człowieka:)taka monotonia i fizyczna praca.

Rolermaster
@Hahaha

Praca jak praca. Ktoś ją robić musi, bo bez pakowania nie ma drukowania :-) Ja tam swoją robotę lubię i nie narzekam. Przynajmniej na siłownię nie muszę chodzić! A i bicepsy są takie, że panienki na plaży aż głowy odwracają :-)

Ortograf
@Ziom

Piszą ładnie, bo Schattdecor zatrudnia wykształconych pracowników. Nie widzę w tym nic złego. To raczej powód do zadowolenia!

IT
@King Kong

Ale za to mamy trzynastą pensję, a w biurze elastyczne godziny pracy :-)

Dawid
@Wuwuzela

Ja akurat z produkcji i sądzę, że zmiany które prezes wprowadza są dobre dla firmy. A jak coś jest dobre dla firmy, to i pracownicy na tym wcześniej czy później zyskują zyskują. Pośrednio i bezpośrednio.

Dzida
@Weteran

Roland to była klasa sama w sobie. Ale Jurek też obleci. W końcu i tak wszystko zależy od kultury organizacyjnej, a ta w Schattdecor jest przyzwoita. Właściciele firmy to nie sknery ani wielkopolskie Janusze. Grosza na inwestycje nie nie żałują. Nie ma co marudzić. Chwal szefa swego, bo możesz mieć gorszego….

Wojtek
@Kandydat

Podwyżki pensji są regularne. Corocznie. Ale inflacja nie mniejsza…i codziennie. Bilans jest więc zerowy.

Filozofia o której się mówi wielkie 0 liczą się tylko metry nie człowiek

Bocian
@Prawda

To jest chyba prawda Głuchołazy to samo

Zgadzam się 100%

Koko

Obiektywny
@Prawda

Masz 100% racji. To metry, o których mówisz dają pieniądze a nie filozofia. Jak chcesz filozofować to to zapisz się do szkółki wieczorowej i zmień pracę. Korzystaj z ofert rynkowych za dwa tysiące na rękę.

Mierniczy
@Prawda

Widać, że nie pracowałeś w innych firmach i nie masz odniesienia. Gdy porobisz trochę gdzieś indziej, to docenisz zalety pracy w Schattdecor i jej filozofię. Ja jestem zadowolony, a metry dają nam pensję, co miesiąc.

Igloo

A skąd ma pisać? Z kancelarii Prezesa Rady Ministrów? Przecież to portal dla przyszłych i obecnych pracowników. Każdy pisze co mu się podoba lub nie.

Misiek
@Igloo

Słaba jest ta moderacja

KaczorDonald
@Prawda

Gdyby rolą J.Sz. było uszczęśliwić każdego pracownika, to rozdawałyby lody, a nie kierował firmą. Prawdziwy Lider nie może każdemu dogadzać! To byłby populizm i najkrótsza droga w przepaść. Zrozumcie to wreszcie!

Zadowolony
@Bocian

Co ty pitolisz człowieku? Mama cię codziennie tarmosiła za włosy? Porównując Schattdecor do głuchołaskiej dziczy, to wręcz eldorado albo kraina wiecznej szczęśliwości. Rekomenduję firmę każdemu!

Muchomor
@KaczorDonald

Wiele zmian prezes w tym roku wprowadził. To prawda, że nie wszystkim się podobały, a szczególnie nie tym, którzy z różnych powodów na nich nie zyskali, lub którzy zostali wyrwani z dotychczasowej strefy komfortu i musieli wreszcie wziąć się do roboty. Ja większość wprowadzonych zmian oceniam dobrze, patrząc oczyma pracownika, któremu na sercu leży interes Schattdecor. Biznesowo pewnie też jest teraz korzystniej dla firmy. Czekam na kolejne zmiany, bo w niektórych obszarach gołym okiem widać, że zmiany są potrzebne. Przydało by się też zwolnić paru maruderów, którzy markują pracę, grają tylko na siebie i psują dobre chęci pozostałym pracownikom. Czasami aż kuje w oczy, że zarząd tego nie widzi.

Rozsądny
@Prawda

Pisząc o metrach, mylisz się całkowicie. I nie wiem, czy świadomie, czy też nie wprowadzasz innych w błąd. Firma jest wyjątkowo odpowiedzialna społecznie. Pokaż mi inny zakład w Polsce, który dopłaca z zysku netto do zakładowego funduszu świadczeń socjalnych? Schattdecor czyni to regularnie. Inne zakłady, płaca tylko % od wynagrodzeń, dokładnie tyle ile ustawa wymaga i ani grosza więcej. Schattdecor angażuje się w działania społeczności lokalnej, dofinansowując je darowiznami. Dużo masz takich firm w Tarnowie albo Głuchołazach? Niewiele albo wcale. Firma czynnie włączyła się w zwalczanie (usunięte przez administratora) Również w tym przypadku, przeznaczyła niemałe pieniądze na rzecz służby zdrowia, abyśmy się wszyscy lepiej bezpiecznej. Nie pisz więc, że liczą się metry a nie człowiek, bo to jest zwyczajnie mijanie się z prawdą.

Rozsądny
@Rozsądny

Dlaczego administrator wywalił słowo C-O-V-I-D-19 z mojej wypowiedzi?. Jakiś durny ten program do automatycznego usuwania treści. Pisałem, że Schattdecor wspierał darowiznami służbę zdrowia w trakcie pandemii i walki z C-O-V-I-D-19

Papa Smerf
@Prawda

Bo tam pracujemy jeden człowiek napędza drugiego

Zostaw merytoryczną opinię o Schattdecor Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Schattdecor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schattdecor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schattdecor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 37 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Schattdecor Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Schattdecor Sp. z o.o., to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schattdecor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schattdecor Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schattdecor Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 363 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sowia 10
    62-080 Tarnowo Podgórne
  • NIP: 7820032528 KRS: 0000149942

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.