Opinie o Schattdecor Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Schattdecor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schattdecor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schattdecor Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Janek

Forsa tu jest dobra ale to nie wszystko. Liczy się też stosunek kierownictwa do pracowników. Ja się czuje wartościowy i doceniony. To dla mnie bardzo ważne.

Kamil

Wpadłem tutaj niechętnie, za usilną namową koleżanki i aż się zdziwiłem, że opinie o firmie pokrywają się z moimi codziennymi odczuciami. 95% robi swoje i jest mniej lub bardziej zadowolona z pracy w Schattdecor. 5% negatywnych komentarzy to mniej niż gdziekolwiek indziej na takich rynsztokowych forach. W każdym biznesie jakiś odsetek niezadowolony jest. I tak mało jak na krajowe standardy marudzenia i narzekania na otaczającą rzeczywistość.

Drukarz

W tym roku, jak nigdy dotąd, czekam z wytęsknieniem końca roku. Nie przeszkadzają mi nawet ograniczenia pandemiczne wprowadzone przez rząd PiS. Wreszcie od nowego roku będziemy mieć normalnego PREZESA. Faceta z krwi i kości, który pracuje w tej firmie od samego początku. Faceta, który zna ludzi, ich bolączki i całą firmę od podszewki. Osobę, która troszczyła się o pracowników jak nikt inny dotąd. Będziemy wreszcie mieć normalnego szefa. Panie Jurku, gratulacje ode mnie i od pozostałych kolegów z działu! Cieszymy się z Pana sukcesu i życzymy Panu stu lat zdrowia i pomyślności w Nowym Roku!

Mistrz
@Drukarz

Podzielam całkowicie tę opinię. Od odejścia R.A. to pierwszy prezes, którego szanuję. Zasłużył na tę nominację. Mam nadzieję, że woda sodowa nie uderzy do głowy. Panie Jurku, prosimy odwiedzać jak najczęściej produkcję, w przeciwnym wypadku straci Pan kontakt z rzeczywistością i opiniami pracowników, którzy są solą tej firmy!

@Drukarz

Co prawda, to prawda. Było dobrze, ale od zmiany prezesa, choć trudno w to uwierzyć, jest jeszcze lepiej. Do pracy chodzę z prawdziwą przyjemnością :-)

@Mistrz

Czy w tym roku jakąś podwyżka była w firmie ?

Wągiel
@Kandydat

Pensje są poufne więc piszę za siebie. Ja jeszcze nie dostałem ale mam obiecaną podwyżkę. W sumie w okresie pandemii większość firm zwalnia pracowników i obcina pensje. Nie ma co oczekiwać podwyżek. Schattdecor należy do wyjątków.

Wacek
@Drukarz

To mówiłem ja, Jarząbek Wacław. Trener drugiej klasy.

Igor
@Drukarz

Trochę wazeliny nigdy nie zaszkodzi. Trzeba było podpisać imieniem i nazwiskiem. Może dostałbyś awans, samochód firmowy albo ekstra podwyżkę?

@Drukarz

Cześć wszystkim, przepraszam, ale jedno przykuło moją uwagę, nie wiem, czy dobrze interpretuje Twoje słowa. Uważasz, ze poprzedni prezesi nie byli "normalni", to jacy byli w takim razie? Skoro tylko zgodnie z Twoja wypowiedzią wreszcie aktualny jest normalny. Pozdrawiam anonim

Simon
@Mistrz

Szkoda, ze miałeś niefajny stosunek do poprzednich, to sie da wyczytac z Twojej wypowiedzi.

Weteran
@Simon

Najfajniejszy był Roland i początki zakładu w Tarnowie. Miałem wtedy ze trzy średnie krajowe, ale J.Sz. też obleci. Ogólnie Schattdecor to niezła firma, bo na nasze szczęście filozofia nie jest całkiem martwa i wyznacza kierunki relacji zewnętrznych i wewnętrznych. Ci co narzekają, raczej nigdy nie pracowali na Malcie albo nie pamiętają głuchołaskich „luksusów” z czasów Prismadecor.

Fizyczny
@Simon

Pracuję niedługo, więc poprzedniego prezesa nie miałem przyjemności poznać. Tym bardziej nie zamierzam o nim nic pisać. Nowego też nie widuję za często. Opinię jednak ma dobrą. Na pewno wśród moich kolegów. A to, że się lubi przyczepić - a który szef nie lubi, szczególnie gdy ma rację?

Wuwuzela
@Drukarz

Pracownicy z produkcji sądzą co innego... pisał to ktoś z biura a nie z produkcji ...

Shakira
@Wuwuzela

Zależy gdzie ucho przyłożyć. Mnie tam prezes pasuje. Troszczy się o firmę. A jak się firmie dobrze wiedzie, to i pracownicy czerpią z tego korzyść. Proste jak drut. Poza tym na produkcji prezes ma bardzo dobrą opinię. Pewnie nie u wszystkich, ale tak już zazwyczaj jest, że ile osób tyle różnych opinii, bo każda z nich ma inne potrzeby i oczekiwania. Nie zmienia to mojej oceny Schattdecor, jako bardzo dobrej i dobrze zarządzanej firmy.

Ziomek

Coś w tym jest...

King Kong
@Shakira

Jest dobrze ale zawsze może być lepiej. Nadal nie zarabiamy tyle co nasi niemieccy koledzy. A wydajność mamy lepszą.

Ziom
@Shakira

Tak, tak wszyscy piszą tak ładnie z poprawna interpunkcja. Co za sztuczność.

Shakira
@Ziom

Kupiłam sobie słownik ortograficzny, więc interpunkcję udało się trochę poprawić. Nie wywarło to jednak żadnego wpływu na moje zdanie o Schattdecor. Nadal twierdzę, że to bardzo dobra i dobrze zarządzana firma. Gdyby było inaczej, konkurencja już dawno by nas rozjechała jak przysłowiowy walec drogowy. Jak ktoś ma inną ocenę, szanuję ją, ale się nie zgadzam. Zresztą, w tych czasach praktycznie każdy może sobie znaleźć pracę taką jaką chce i potrafi wykonywać. A jednak coś w tej firmie jest, że ludzie z Schattdecor, mimo okazjonalnych narzekań, częściej odchodzą na emeryturę niż do innej pracy. A narzekanie, to rzecz w Polsce normalna i zazwyczaj żadne działania z niej nie wynikają, bo nikt ich nie oczekuje ani nie zamierza podejmować. To, takie mamy lokalne zwyczaje, że wypada marudzić.

Andrei
@Shakira

Ja tam nie marudzę i swoje robię. Polecam firmę każdemu!

Rolermaster
@Andrei

Ja też nie narzekam. Cool robota. Rolka za rolką i rolkę pogania. Do końca świata i jeden dzień dłużej. W sobotę nawet kupiłem dziecku biurko pokrywane dekorem z naszego zakładu, który sam pakowałem. Syn był z ojca dumny!

Hahaha
@Rolermaster

Pakowanie rolki raczej mocno nie rozwija człowieka:)taka monotonia i fizyczna praca.

Rolermaster
@Hahaha

Praca jak praca. Ktoś ją robić musi, bo bez pakowania nie ma drukowania :-) Ja tam swoją robotę lubię i nie narzekam. Przynajmniej na siłownię nie muszę chodzić! A i bicepsy są takie, że panienki na plaży aż głowy odwracają :-)

Ortograf
@Ziom

Piszą ładnie, bo Schattdecor zatrudnia wykształconych pracowników. Nie widzę w tym nic złego. To raczej powód do zadowolenia!

IT
@King Kong

Ale za to mamy trzynastą pensję, a w biurze elastyczne godziny pracy :-)

Dawid
@Wuwuzela

Ja akurat z produkcji i sądzę, że zmiany które prezes wprowadza są dobre dla firmy. A jak coś jest dobre dla firmy, to i pracownicy na tym wcześniej czy później zyskują zyskują. Pośrednio i bezpośrednio.

Dzida
@Weteran

Roland to była klasa sama w sobie. Ale Jurek też obleci. W końcu i tak wszystko zależy od kultury organizacyjnej, a ta w Schattdecor jest przyzwoita. Właściciele firmy to nie sknery ani wielkopolskie Janusze. Grosza na inwestycje nie nie żałują. Nie ma co marudzić. Chwal szefa swego, bo możesz mieć gorszego….

Wojtek
@Kandydat

Podwyżki pensji są regularne. Corocznie. Ale inflacja nie mniejsza…i codziennie. Bilans jest więc zerowy.

Prawda

Filozofia o której się mówi wielkie 0 liczą się tylko metry nie człowiek

Bocian
@Prawda

To jest chyba prawda Głuchołazy to samo

Zgadzam się 100%

Koko

Obiektywny
@Prawda

Masz 100% racji. To metry, o których mówisz dają pieniądze a nie filozofia. Jak chcesz filozofować to to zapisz się do szkółki wieczorowej i zmień pracę. Korzystaj z ofert rynkowych za dwa tysiące na rękę.

Mierniczy
@Prawda

Widać, że nie pracowałeś w innych firmach i nie masz odniesienia. Gdy porobisz trochę gdzieś indziej, to docenisz zalety pracy w Schattdecor i jej filozofię. Ja jestem zadowolony, a metry dają nam pensję, co miesiąc.

Igloo

A skąd ma pisać? Z kancelarii Prezesa Rady Ministrów? Przecież to portal dla przyszłych i obecnych pracowników. Każdy pisze co mu się podoba lub nie.

Misiek
@Igloo

Słaba jest ta moderacja

KaczorDonald
@Prawda

Gdyby rolą J.Sz. było uszczęśliwić każdego pracownika, to rozdawałyby lody, a nie kierował firmą. Prawdziwy Lider nie może każdemu dogadzać! To byłby populizm i najkrótsza droga w przepaść. Zrozumcie to wreszcie!

@Bocian

Co ty pitolisz człowieku? Mama cię codziennie tarmosiła za włosy? Porównując Schattdecor do głuchołaskiej dziczy, to wręcz eldorado albo kraina wiecznej szczęśliwości. Rekomenduję firmę każdemu!

Muchomor
@KaczorDonald

Wiele zmian prezes w tym roku wprowadził. To prawda, że nie wszystkim się podobały, a szczególnie nie tym, którzy z różnych powodów na nich nie zyskali, lub którzy zostali wyrwani z dotychczasowej strefy komfortu i musieli wreszcie wziąć się do roboty. Ja większość wprowadzonych zmian oceniam dobrze, patrząc oczyma pracownika, któremu na sercu leży interes Schattdecor. Biznesowo pewnie też jest teraz korzystniej dla firmy. Czekam na kolejne zmiany, bo w niektórych obszarach gołym okiem widać, że zmiany są potrzebne. Przydało by się też zwolnić paru maruderów, którzy markują pracę, grają tylko na siebie i psują dobre chęci pozostałym pracownikom. Czasami aż kuje w oczy, że zarząd tego nie widzi.

Rozsądny
@Prawda

Pisząc o metrach, mylisz się całkowicie. I nie wiem, czy świadomie, czy też nie wprowadzasz innych w błąd. Firma jest wyjątkowo odpowiedzialna społecznie. Pokaż mi inny zakład w Polsce, który dopłaca z zysku netto do zakładowego funduszu świadczeń socjalnych? Schattdecor czyni to regularnie. Inne zakłady, płaca tylko % od wynagrodzeń, dokładnie tyle ile ustawa wymaga i ani grosza więcej. Schattdecor angażuje się w działania społeczności lokalnej, dofinansowując je darowiznami. Dużo masz takich firm w Tarnowie albo Głuchołazach? Niewiele albo wcale. Firma czynnie włączyła się w zwalczanie (usunięte przez administratora) Również w tym przypadku, przeznaczyła niemałe pieniądze na rzecz służby zdrowia, abyśmy się wszyscy lepiej bezpiecznej. Nie pisz więc, że liczą się metry a nie człowiek, bo to jest zwyczajnie mijanie się z prawdą.

Rozsądny
@Rozsądny

Dlaczego administrator wywalił słowo C-O-V-I-D-19 z mojej wypowiedzi?. Jakiś durny ten program do automatycznego usuwania treści. Pisałem, że Schattdecor wspierał darowiznami służbę zdrowia w trakcie pandemii i walki z C-O-V-I-D-19

Papa Smerf
@Prawda

Bo tam pracujemy jeden człowiek napędza drugiego

Operator Maszyn

Spotkanie krótkie i konkretne. Trochę pogadaliśmy o moim doświadczeniu i potrzebach życiowych. Przepytujący mnie była sympatyczna i uśmiechnięta. Było luźno i w ogóle się nie czułem jak na rozmowie o pracę. Mam nadzieję, że dalej też będzie tak dobrze. A co najważniejsze odpowiedź dostałem bardzo szybko, co się rzadko zdarza, bo firmy często w ogóle nie oddzwaniają z informacją jak poszła rozmowa i czeka się tygodniami na jakiś odzew. Tutaj było OK.

Jedno z pytań które zapamiętałem to dlaczego chcę pracować akurat w tej firmie i czy praca na trzy zmiany jest dla mnie OK. Do tej pory pracowałem w cztero-brygadówce, 7 dni w tygodniu więc praca na trzy zmiany od poniedziałku do piątku nie jest dla mnie żadnym problemem.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wiktoria

@anonim a dlaczego masakra ?

Anonim...
@Wiktoria

Pracuję w aktualnie o wiele lepszej firmie. Bardziej szanuja ludzi. Przynajmniej istnieje coś takiego jak przerwa. Mozna spokojnie zjeść bez stresu. Bo maszyniscie sie zerwie papier i cie wyśle do chaty jak nie który powtarzał. Czlowiek sie stara pracuje a i tak źle. Nie zapomne tekstu maszynisty. Zjadłeś śniadanie. Nie nie z jadłem. A maszynista to dobrze. Masakra :( Uwierzcie nie zmyślam.

HR
@Anonim...

Anonim, cieszy nas, że udało Ci się znaleźć pracę, która spełnia Twoje oczekiwania i zaspokaja ambicje oraz potrzeby. Migracja zarobkowa pracowników jest zjawiskiem normalnym. Jedni zmieniają zakład pracy, inni kraj zamieszkania a nawet kontynent. Ważne aby znaleźć to, czego potrzebujemy. Powodzenia na nowej drodze życia!

Żarłok
@Anonim...

Robię tutaj od prawie 14 lat i śniadanie jem codziennie. Nikt nigdy nie miał o to pretensji. Nie wiem skąd taka opinia. Przecież przerwa śniadaniowa jest dla każdego. Nie wszyscy z niej korzystają, bo nie każdy nosi śniadanie do pracy. Ale to indywidualny wybór. Ja nie narzekam. Mnie żona kanapki do pracy robi codziennie. Całkiem smaczne.

Ziko
@Żarłok

A ludzie często się zwalniają? Nie dają rady fizycznie ?

Robert
@Ziko

Jak poczytasz uważnie pozostałe wpisy, to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Zwolnień i rotacji prawie nie uświadczysz. To nie praca w kamieniołomie ale w drukarni. Aż taka ciężka nie jest. Wymaga skupienia na tym co się robi aby robić to dobrze. Nie da się idwalać roboty byle jak, bo zaniedbania od razu wychodzą w postaci przestojów maszyny.

Głuchołazy
@Ziko

Tam gdzieś wyżej było to napisane. W firmie z Głuchołazami jest prawie 400 osób. Odeszło w 2019 roku 11 osób czyli 2.5%. W tym prezes, co poszedł na emeryturę. To wyjątkowo mała rotacja załogi. Niektórzy narzekają na powtarzalność zadań i rutynę, ale tutaj z własnej woli niewiele osób odchodzi, bo płacą przyzwoicie i regularnie i niełatwo o taką pracę. A na pewno w Głuchołazach.

zorientowany
@Anonim...

Ja również zmieniłem pracę na lepszą, pieniądze minimalnie gorsze, nie ma tylu układów co tutaj i takiego kolesiostwa, jest normlana przerwa i mam szanse awansować

Pomocnik
@zorientowany

A ja dla odmiany sobie chwalę pracę w Schattdecor. Faktem jest, że układy są jak wszędzie, bo rotacja mała, a ludzie pracują w firmie po kilkanaście lat i zdążyli te układy wypracować. Faktem jest też, że jedyną radą na układy jest rotacja pracowników pomiędzy stanowiskami, działami, fabrykami. W dużych korporacjach, szczególnie amerykańskich, lekarstwem na zasiedzenie jest ciągła zmiana stanowisk. To wymusza ciągłą naukę nowych rzeczy i dawanie z siebie więcej. Ale to kapitalistyczny wyzysk i ciągły stres. Doświadczyłem tego i nie chciałbym w takiej firmie więcej pracować. Ja wolę ewolucję od rewolucji. Frajerskie trzeba odsłużyć, tak jak kot w wojsku, czekając aż kapral lub sierżant awansują lub przejdą do rezerwy. Obecny Prezes na awans czekał dwadzieścia lat. Ale się doczekał. Wiadomo, że nie każdemu chce się czekać, więc czasami nie ma innej drogi niż odejść z organizacji. To normalne, a nawet pożądane. Lepiej odejść niż się frustrować i psuć atmosferę wokół siebie. Młode pokolenie ma zdrowe podejście do życia. 2 -3 lata w jednej firmie i idą szukać nowych wyzwań i zdobywać kolejne doświadczenia. Schattdecor to jednak firma bawarska rodzinna. Stabilna. Ceniąca tradycję i lojalność. Nawet w kryzysie nie zwalnia ludzi. Premiuje i docenia tych co pracują wiele lat. W amerykańskich firmach lekki ruch w dół na giełdzie i już zwalniają 15% załogi. Ja na taki stres się nie piszę. Wolę w swojej kolejce poczekać. Nie muszę awansować co dwa lata. Bardziej sobie cenię bezpieczeństwo i przewidywalność. Może dlatego, że ambicji nie mam przerośniętych za to mam niepracującą żonę i trójkę dzieci w domu. Każdy ma jednak prawo do własnych wyborów. Należy to cenić i szanować. Ja wybrałem Schattdecor ze względu na atmosferę i stabilizację i wcale tego nie żałuję. Lubię wiedzieć na czym siedzę, zamiast zastanawiać się, czy jeszcze będę miał pracę jutro.

zorientowany
@Pomocnik

Teraz to już dobitnie widać, że ktoś siedzi i to moderuje :) Odczekajcie przynajmniej kilka godzin zanim odpiszecie.

@zorientowany

Hej Anonim, a gdzie ta lepsza praca? Daleko od Tarnowa?, bo w Tarnowie co się orientuje to nigdzie lepiej nie płacą. Przecież u nas więcej płacą niż w Poznaniu i pół Poznania na saksy przyjeżdża do Tarnowa :-) Burmistrz się stara!

@Ciekawy

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że pieniądze minimalnie gorsze. Dla mnie praca to cos wiecej niz tylko hajs na koncie. Takze całościowo pieniądze, możliwość rozwoju, przerwa regulaminowa, atmosfera i brak monotonii przeważa nad minimalnie lepszymi pieniędzmi, co miałem tutaj. To takie holistyczne spojrzenie ,ale jak ktos chce całe życie skupiać sie na rolce i liczy sie dla niego socjal to nie powinien zmieniać swojej pracy tylko zostać w obecnej, jego sprawa, ma do tego prawo. Pozddawiam z Komornik

Dzięki za info

Wieloletni pracownik
@Ziko

No weź stary nie żartuj. Tutaj karzdy się trzyma stołka rękami i nogami. To super firma. Mili ludzie. Z własnej woli rzatko kto ztąd odchodzi. Chyba ze na emeryture

Idea Growth
@Wieloletni pracownik

Stary, wróć z powrotem do podstawówki lub się ujawnij, to ci kupię na gwiazdkę słownik ortograficzny. Jak można strzelić tyle byków w jednym zdaniu????? Aż mdli przy czytaniu….

@Wiktoria

I następny "mlody " pracownik się zwalnia. Ciekawe dlaczego ...

Changes are chances
@Marek

Bo tak świat jest urządzony, że w życiu stałe są tylko zmiany. A każda zmian to szansa. Trzeba ją tylko umieć dostrzec i wykorzystać a nie marudzić, że układy, rodzinka i ograniczone perspektywy awansu.

@Changes are chances

Nie ma zadnych perspektyw awansu

Operator
@Zorientowany

Bez przesady. Awanse się zdarzają. Fakt, że nieczęsto, bo rotacja w firmie jest mała i wakaty są rzadkością, a firma jest z gatunku tych stabilno-konserwatywno-zachowawczych. Najlepiej czekać, aż jakiś leciwy gość wybierze się na emeryturę. Prezes ma dopiero 51 lat, więc jeszcze 14 lat trzeba poczekać, aż zwolni miejsce. Chyba, że wcześniej awansuje gdzieś w strukturach firmy za granicę.

@Zorientowany

Ja mam w nosie awanse. Grunt, że w Schattdecor płacą dobrze i socjal jest na dobrym poziomie. Atmosfera również jest dobra. Nie ma co marudzić ani pisać głupoty.

Trol
@Zadowolony

Haha nie zazdroszczę takiego sposobu myślenia, byleby miska była pełna, masakra. Zero perspektyw jezeli chodzi o samorozwój.

@Trol

W nosie mam awanse w firmie. Pracuję dla kasy i to co robię wystarcza na więcej niż (usunięte przez administratora) dla całej mojej rodziny. Rozwijam się poza robotą. Słyszałeś i czymś takim jak zainteresowania nie związane z pracą, powszechnie określane jako hobby? Zalecam się za jakimiś rozejrzeć. Pozwalają oczyścić umysł od przerostu ambicji.

Trol
@Zadowolony

Lepszy przerost ambicji niż praca fizyczna na 3 zmiany.

Tixi

Zgadzam się w 100%

@Trol

Praca fizyczna to żaden wstyd. Lepiej być dobrym robotnikiem niż nierobem biurowym, co skończył studia tylko dzięki temu, że matka gęsi dziekanowi po egzaminach nosiła, aby synek mógł się prześlizgnąć z roku na rok!

McDrive
@Zorientowany

Nie zgadzam się zupełnie z Twoją wypowiedzią. Awanse w Schattdecor są jak w każdej normalnej firmie. Swoje trzeba odczekać i się wykazać kompetencjami, bo fluktuacja załogi jest niewielka. Pamiętaj też, że produkujemy w firmie papier dekoracyjny, a nie miejsca pracy dla spragnionych awansu. Jak chcesz szybko awansować to zatrudnij się w McDonalds. Tam jest taka rotacja, że już po miesiącu będziesz kierownikiem zmiany. Trochę tam w czasie szkolnych wakacji popracowałem, i wierz mi, że nie zawsze awans daje satysfakcję.

Mimi
@Tixi

A ja się nie zgadzam. Pracuję w Schattdecor od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie od ostatniej zmiany prezesa jest jeszcze lepiej, chociaź przyznam, że i za poprzedników było bardzo dobrze. Przedewszystkim Roland to był gość! Ulubieniec całej załogi.

Heniek
@Anonim...

Nie wiem, gdzie są te lepsze od Schattdecor firmy, bo na pewno nie w Tarnowie. Trochę lat mam więc i tu i tam trochę popracowałem. Nie jest łatwo znaleźć tak dobre miejsce pracy jak Schattdecor, gdzie ludzie są szanowani a pensje są przyzwoite i płacone regularnie. Malkontenci są wszędzie. Obiektywnie jednak można się zastanowić dlaczego pomimo marudzenia nadal pracują w tej firmie? Odpowiedź jest oczywista. Firma daje im więcej, niż dostaliby gdzieś indziej. Więcej kasy, więcej bezpieczeństwa socjalnego, więcej benefitów. W takiej firmie każdy chciałby być managerem, ale wolnych etatów nie ma. Stąd ta frustracja niektórych forumowiczów. Bo wyższe stanowisko, to więcej kasy. A że firma co niektórych za bardzo rozpieściła, to fakt. I nie wystarcza zmianę nowego samochodu co pięć lat i wakacje za granicą z całą rodziną dwa razy w roku. Tak było lata temu, ale już się nie wróci.

Liść klonowy
@Trol

Dobry lider dba o rozwój podwładnych Bardzo dobry lider, pozwala im się wznosić pod swoimi skrzydłami. Prawdziwy Lider uczy ich latać, rozwija ich skrzydła i pozwala odlecieć, gdy nabiorą wysokości, samodzielności i doświadczenia. To nieuniknione, że Ci najlepsi podwładni z czasem odchodzą. Zazwyczaj dobrze sobie radzą i miło wspominają firmę i jej zasługi dla własnego rozwoju. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Mimo, że odszedłem z Schattdecor wiele lat temu, nadal z sentymentem wspominam to, co mi ta firma dała, szczególnie na początku mojej kariery zawodowej. Pozdrowienia z Kanady dla wszystkich koleżanek i kolegów!

Szymon
@Liść klonowy

Podpisuję się pod opinią Liścia Klonowego obiema rękami. Rotacja to nic wielkiego. Często świadczy o tym, że firma rozwija ludzi, kształci i buduje przekonanie o własnej wartości na rynku pracy. Ci najlepsi i ambitni z czasem odchodzą. Zakładają własne firmy, zostają dyrektorami lub kierownikami i często korzystają z wiedzy i doświadczeń, które dała im Schattdecor. To dobra firma, bo nie znam wielu, którzy ją źle wspominają po latach.

Tom

Zdecydowanie nie polecam, kto nie wierzy, niech przyjdzie i się dowie dlaczego .

Tixi

Popieram 100%

Jerry
@Tom

A ja dla odmiany polecam każdemu. Jedyna normalna firma w jakiej pracowałem.

Mariola
@Tom

Jestem odmiennego zdania. Polecam Schattdecor każdemu na 100%. Przyszłam i jestem zadowolona od wielu lat.

Meczuch
@Mariola

A ja nie polecam, nikt nie wykorzystuje mojego potencjału, trzyma mnie tylko socjal.

Beata
@Meczuch

A w sumie to jak chciałbyś aby Twój potencjał został wykorzystany? :D Może warto samemu wyjść z inicjatywą i przedstawić swoje pomysły ;)

Meczuch
@Beata

A co Ty możesz wiedziec Beatko?

Ricky
@Meczuch

Jeżeli uważasz, że Twoje predyspozycje, wiedza i zaangażowanie są ponadprzeciętne, i firma mogłaby lepiej wykorzystać Twój potencjał, warto to zgłosić przełożonemu, wskazując czym chciałbyś się zajmować i jakie to da firmie korzyści. Jeżeli uznajesz, że przełożony z jakichkolwiek powodów tego nie dostrzega, idź wyżej, do (usunięte przez administratora) włącznie. On lubi ambitnych i kumatych. Musisz jednak coś mieć na poparcie swoich słów, najlepiej jakiś ponadprzeciętny sukces na aktualnym stanowisku, bo sama wysoka samoocena automatycznie awansu nie daje. Życzę powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki. Trochę dobrych zmian nasz prezes w tym roku wprowadził, a jeszcze rok nie dobiegł końca, więc jest nadzieja, że będzie ich więcej. Nie wszystkim to się wprawdzie podoba, ale cóż, prezes nie musi umilać życia i schlebiać każdemu…

John
@Tom

Przybyłem. Zobaczyłem. Porozmawiałem z pracownikami i znajomymi i się zatrudniłem. I jak do tej pory nie narzekam ani nie żałuję podjętej decyzji. Schattdecor to przyzwoita firma. A jak ktoś nie wierzy, to jego sprawa. Mała uwaga: lepiej się zwolnić niż opluwać pracodawcę na forum. A może już nie pracujesz i tego żałujesz? W necie to każdy jest kozakiem.

Kaza
@John

No tak, fajna firma. Po tym co miałem wcześniej, to nawet bardzo fajna. Szef empatyczny. Ludzie życzliwi i ogólnie pomocni. Szczególnie na początku to ważne i bardzo mnie zaskoczyło na plus. Z minusów to dużo pracy w szybkim tempie i czasami awarie, które trzeba usuwać jeszcze szybciej bo wydajność spada. I spore dyskryminacje płacowe. Starsi zarabiają dużo więcej od młodzieży. A powinno być odwrotnie, bo to młodzi mają większe potrzeby życiowe.

Wicek
@Tom

Polecam! Niezła pensja i zawsze na czas. Atmosfera dobra. Koledzy w porządku i życzliwi.

Wacek
@Wicek

Ja też polecam! Narzekacze są wszędzie. Ale tutaj wyjątkowi, bo zarabiają (usunięte przez administratora) kasy i narzekają, że prezes jeździ droższym autem niż oni. Tak jak tłusto płaci Schattdecor nie płaci nikt w Tarnowie!

Fol
@Wacek

I tutaj się mylisz bo w Tarnowie są lepsze firmy które płacą lepiej ja osobiście wiem o trzech i zaznaczam że to sprawdzone miejsca a prezesa samochód mnie nie interesuję jak by tak dobrze płacili jak mówisz nie było by takiej ogromnej rotacji widocznie coś jest nie tak .Na pewno ty się nie zwolnisz bo robisz tam może 17 lat to zarobisz jak w każdej innej firmie bardzo mało ludzi z takim stażem zwalnia się z firm w okolicach Tarnowa Podgornego także wyluzuj

Mick
@Fol

Jestem za Tobą tylko dawaj znaki interpunkcyjne bo oni nie zrozumiejà

Dociekliwy
@Fol

Według rejestru REGON we wsi Tarnowo Podgórne w roku 2020 zarejestrowanych było 1207 podmiotów gospodarczych, z czego ponad 270 to firmy z kapitałem zagranicznym. Według Ciebie, aż trzy z tych podmiotów płacą pracownikom więcej niż Schattdecor. Jakby nie patrzeć, zupełnie niechcący, wystawiłeś firmie bardzo dobrą laurkę :-)

Obiektywny

Większość wypowiedzi to pozytywne opinie o Schattdecor. Oczywiście ważny jest krytycyzm i ostrożność, jak zawsze, gdy czyta się anonimowe wpisy. Jedni chcą dokopać konkurencji lub nielubianemu (czasem bogu ducha winnemu) współpracownikowi bądź szefowi, inni faktycznie zostali potraktowani "z buta". Innym na prawdę pracuje się dobrze i chwalą firmę szczerze i bez koloryzowania. Jeszcze inni chwalą firmę, by się komuś w niej przypodobać. Jak w życiu. Mimo wszystkich tych wad anonimowych wpisów uważam, że jakiś procent prawdy w nich jednak jest. Jeśli ktoś łyka wszystko jak gęś, bez rezerwy, to wcześniej czy później obudzi się z ręką w nocniku. Tak świat jest urządzony. Pracuję w Schattdecor od kilkunastu lat. Widzę dobre i złe strony tej firmy. Tych pierwszych pewnie dużo więcej, bo inaczej by mnie tu nie było. Ogólnie polecam firmę, bo z mojego punktu widzenia to dobry pracodawca, chociaż część opinii wydaje się podkoloryzowana przez miejscowy PR lub HR.

Magda
@Obiektywny

Zgadzam się w 100%. Bardzo wyważona opinia. Prawdą jest, że róże bez kolców nie istnieją. A mimo tego, lubimy je otrzymywać i zdobią niejeden ogród. C’est la vie!

Kronospan

Profesjonalna, bardzo mila obsluga w dziale sprzedaży. Szybka i sprawna realizacja zamówień. Polecam firme.

Ciekawy

Czy Schattdecor zapewnia swoim pracownikom i ich rodzinom prywatną opiekę medyczną? Jaki jest jej zakres?

Darek
@Ciekawy

Wejdź na stronę internetową Schattdecor w zakładkę Kariera. Tam wszystko masz ładnie opisane i wyjaśnione. W pakiecie medycznym opłacanym przez Schattdecor nie ma ginekologa ani stomatologa. A szkoda, bo żona właśnie zaszła w ciążę, a syna boli ząb.

Zdrowy jak ryba
@Ciekawy

Tak, Schattdecor zapewnia nam opiekę medyczną full wypas, mucha nie siada. Sąsiedzi zza płota nam tej troski zarządu o zdrowie pracownika bardzo zazdroszczą :-)

Zyzy
@Ciekawy

Socjal jest na bogato, lepszego w okolicy nie znajdziesz. Pozdrawiam

Muniek

Tak, jest spoko opcja

Teresa
@Ciekawy

Zakres opieki medycznej jest szeroki. Chcesz szczegóły to zadzwoń do działu personalnego. Pani Kasia B. więcej Ci powie :-)

Znachor
@Ciekawy

W Thansau lekarz firmowy przyjeżdża na wizyty domowe :-) Żyć nie umierać w takiej firmie ;-)

Wincent
@Znachor

To jeszcze nic wielkiego. W Tarnowie na etacie będą wkrótce stomatolog i położna. Dlaczego Niemcom ma się lepiej powodzić?

Papiernik
@Zyzy

Potwierdzam. Jeżeli idzie o socjal, to o lepszym pracodawcy niż Schattdecor nie słyszałem. Wynagrodzenia nie są już tak atrakcyjne jak piętnaście lat temu ale nadal wyższe i konkurencyjne w stosunku do otoczenia.

Nnn

Witam , jaka stawka na stanowisku operator maszyn ? I jak się pracuje w tej firmie?.

Robert
@Nnn

Stawki zależą od stażu, umiejętności, zaangażowania i kilku innych czynników. Generalnie załóż 6-9 tys. brutto, tak jak @Drukarz wcześniej pisał. Atmosfera w zespołach spokojna. Na linii podwładny-przełożony też znośna. Oczywiście zawsze znajdą się maruderzy, którym wynagrodzenie i godziny pracy nie odpowiadają, a atmosfera w pracy jest do niczego. Pracowałem w wielu firmach, ale ta najbardziej przypadła mi do gustu. Tak jak w życiu. Jedni wolą brunetki, inni blondynki, a jeszcze inni żony sąsiadów ;-)

Nnn
@Robert

Dzięki za odpowiedź , a jest ciężko się wdrożyć w pracę ? Czy jest ona bardzo ciężka ?

N
@Nnn

Na początek dużo wiedzy do przyswojenia - pogniej jak ogarniesz to jest dobrze . Praca wymaga po prostu myślenia - nie ma czegoś takiego że odwalasz jakąś czynność wyłączając się przy tym. Brak marginesu błędów, błąd wynika z zaniedbania , firma nie toleruje zaniedbań .

N
@Nnn

Zależy kto 6k Do nawet 9 tak jak drukarz napisał. A i są co więcej Uczciwe podejście do tego tematu , firma woli zapłacić więcej i zatrzymać dobrego pracownika ,nie ma rotacji

@Nnn

Praca nie jest ciężka. Firma oferuje szkolenia. Nie święci garnki lepią. Dasz radę.

Przyszły

Dużo trzeba wózkiem widłowym jeździć? Ludzie na produkcji wporzadku ?

Wiech
@Przyszły

Ani dużo, ani mało. Tyle ile potrzeba. Wszystko w hali, więc na głowę nie kapie.

Iwan

Praca może nie jest ciężka ale tempo szybkie i duża jednorodność zadań. To sprawia, że łatwo wpaść w rutynę i wypalenie zawodowe. Na szczęście zarobki są dobre i to tutaj ludzi trzyma, nawet pomimo narzekań. Tym bardziej, że wokół też kasza manna z nieba nie leci. Ważne jest też, że jest szacunek kierownictwa, nawet do pracowników fizycznych. Ale żeby to docenić, trzeba trochę w innych firmach popracować i przeżyć bankructwo albo brak regularnych wypłat. Schattdecor płaci jak szwajcarski bank. Terminowo.

poinformowany
@Robert

Na start możesz liczyć koło 4,5 brutto.

Też poinformowany
@poinformowany

To zależy od stanowiska i doświadczenia. Ja dostałem na start ponad 6 tys. brutto. I jestem zadowolony :-)

Wręga
@Nnn

Stawki są wysokie. W Tarnowie nie masz co lepszych szukać, bo ich nie znajdziesz. Do tego dochodzi bogaty pakiet socjalny.

@Też poinformowany

A ja bez doswiadczenia ledwo 4 brutto

Zzz
@Zorientowany

Mlode chłopaki na początku to wiadomo wow nie bedzie ale z czasem tylko lepiej

Prawoskrzydłowy
@Zzz

Na produkcji stawka na początku zależy od doświadczenia i tego jak się sprzedasz na rozmowie rekrutacyjnej. Średnio przyjmij 4.5-6 tys. brutto. Podwyżki będą jak się zaczniesz ogarniać z robotą.

Rolkarz
@Nnn

Pracuje się dobrze. Pracy jest dużo, rolka za rolką i kolejna rolka i tak dalej. Pensja jest OK. Atmosfera też. Część marudzi na ilość roboty, układy i nierówny podział pracy, ale nikt się sam nie zwalnia.

Wręga
@Zorientowany

Jak się załapałeś na pracę w Schattdecor nie mając żadnego doświadczenia, to i tak się powinieneś cieszyć, że Ci się udało trafić do dobrej firmy.. Zarobki wzrosną z czasem. Znam wielu z doświadczeniem, którzy chcieli tutaj podjąć pracę, ale im się nie udało. Tak więc ciesz się, bo kasa wcześniej czy później przyjdzie. Co do zasady, na każdym stanowisku jakieś widełki płacowe są i któregoś dnia, gdy nabierzesz doświadczenia, zaczniesz zarabiać tyle co starsi koledzy.

Xyzwja
@Wręga

Szczerze wątpię w to. Sami starzy pracownicy zaczynają narzekać na brak podwyżek i coraz większe tempo pracy i stres

Analityk
@Xyzwja

A pokaż mi firmę, gdzie ludzie nie narzekają na zarobki. Forsy nigdy dość. Nawet jak się zarabia kilkanaście tysięcy, to chce się zarabiać kilkadziesiąt, a później kilkaset. Apetyt rośnie wraz z wagą. A starym to się nie dziwię, bo kiedyś przeciętne wynagrodzenie w Schattdecor wynosiło trzy średnie krajowe. Teraz tylko dwie. A za dziesięć lat będzie odpowiadać średniej krajowej. Co do podwyżek, analiza sprawozdań finansowych firmy pokazuje, że były. Ale i tak niestety nie nadążają za podwyżką cen jedzenia. W przyszłym roku ma być wyrównanie. Tak słyszałem.

Chętny do pracy

Mam pytanko do pracowników Schattdecor w Głuchołazach, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób można się zatrudnić w tej firmie? Staram się już pewien okres czasu i nie mam nigdy żadnego odezwu ze strony firmy. Nadmienię iż mam już spore doświadczenie w podobnej pracy w jeszcze młodym wieku,starsi znajomi bez żadnych szczególnych kwalifikacji i z mniejszym doświadczeniem dostali się tam bez problemu, tylko oni zostali poleceni przez bliskich. Czy ten system poleceń jest tak ważny w tej firmie ? Słyszałem bardzo wiele dobrego o tym pracodawcy ale nie jestem w stanie zrozumieć tych zasad rekrutacji. Po wielu telefonach z zapytaniami zawsze słyszałem że zostali wybrani odpowiedniejsi kandydaci do pracy, a po krótkim czasie okazywało się że zostali zwolnieni bo jednak się nie nadawali.

Roman
@Chętny do pracy

W wielu firmach program poleceń jest usankcjonowaną praktyką. Nie ma w tym niczego złego. Znam firmy, które nawet płacą za polecenia. Odnosi się to jednak do zakładów, którym trudno znaleźć pracowników. Schattdecor do takich nie należy. Odkąd pamiętam było więcej chętnych do pracy niż wakatów. To tylko potwierdza opinię cenionego pracodawcy.

Chętny
@Roman

Oczywiście, nie uznaje tego za złą praktykę. Jedynie ciekawi mnie czy to polecenie ma taki kluczowy wpływ na zatrudnienie kandydata

Czech
@Chętny

Gdybym ja miał wybierać, to lepszy swój wróg niž obcy przyjaciel. Oczywiście, że ludzie z polecenia mają łatwiej. Poniekąd polecający bierze na siebie część odpowiedzialności za rekrutację, więc HR to jest na rękę. W każdej firmie. I Schattdecor nie jest tu wyjątkiem. A w mieścinie typu Głuchołazy wszyscy się znają od czasów przesiedleń. Więc ręka rękę myje i swojego poleca. Nie ma w tym nic zdrożnego ani niegodnego moralnie.

Chętny
@Czech

Muszę porozmawiać w takim razie o tym poleceniu ze znajomymi bo tez jestem praktycznie stąd i bardzo chciałbym podjąć prace w firmie, może wtedy przychylniej popatrzą na to CV w dziale HR. Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

Grzegorz
@Chętny do pracy

Ja też gdybym miał zatrudniać osobę znaną tylko z tego co napisze w CV i drugą o analogicznym CV, i jednakowo się prezentujące na rozmowie kwalifikacyjnej, to wolałbym zatrudnić tę, którą ktoś mi poleci. Bo polecenie kogoś, to solidna rekomendacja, szczególnie, jeżeli cenisz opinię osoby polecającej.

Operator

Podobają mi się dobre opinie o Schattdecor. Jak można do was dołączyć ? Czy trzynasta pensja jest wypłacana regularnie czy to tylko teoretyczna zachęta dla nowych pracowników? Co to jest SAP, bo jest takie wymaganie w ogłoszeniu o pracę na Operatora Maszyn i nie wiem o co chodzi.

@Operator

SAP to system do zarządzania produkcją, magazynami, zamówieniami, księgowością i wszystkim co się dzieje w firmie. Jak się zatrudnisz, to zostaniesz przeszkolony. Nie przejmuj się tym. Nikt z nas nie znał tego sytemu wcześniej, przed rozpoczęciem pracy. Nie wiem, dlaczego teraz w wymaganiach na operatora HR wpisuje znajomość SAP. To przerost formy nad treścią.

Rocky
@Operator

O ile nic się nie zmieniło, to trzynastki są płacone raz do roku, tak jak nazwa wskazuje. Odkąd pamiętam są wypłacane regularnie

Janek

Witam jestem zainteresowany pracą i widzę, że opinie o firmie są w większości bardzo dobre ale jestem ciekawy, czy w Schattdecor obowiązuje system zwykłych 3 zmian czy 4-brygadówka ?

3 zmiany obowiazuja

Janek

Dziękuję za informację. Czyli soboty i niedziele są wolne :-)

Giewont
@Janek

Opinie są dobre, bo Schattdecor to dobra firma. Ot, i cała filozofia…

Drukarz

2021 to rok dobrych zmian. Prezesie, prosimy o kolejne odważne decyzje!

Gregory

Niektórzy narzekają, że jest praca i trzeba się starać, aby dobrze ją wykonać. Inni się cieszą, że jest jej dużo i można nieźle zarobić. Wszystkim się nie dogodzi. Polecam firmę tym, co nie lubią marudzenia i wiedzą, że do roboty chodzi się żeby pracować, a nie awansować lub zbijać bąki. To firma prywatna. Nastawiona na rozwój i realizację celów biznesowych. Dla leniuchów i nierobów nie ma tu miejsca, bo wszyscy na tym tracą. Amen.

Xyz
@Gregory

Jaki jest Główny kierownik produkcji ? Jacy są majstrzy ? Idzie się z nimi dogadać? Nie ma problemy z urlopami ?

Gregory
@Xyz

Przy odrobinie chęci do czytania, odpowiedzi na zadane pytania znajdziesz w pozostałych postach. Polecam ich lekturę.

Xyz
@Gregory

Dzięki. Bardzo mało pisze o głównym kierowniku i majstrach ...

Świderek

Nie ma takiego stanowiska

Puchatek
@Xyz

Z każdym w firmie idzie się dogadać. Tutaj pracują swojaki i normalne przyjazne misie. Urlopu jest ile chcesz, ale nie więcej niż w kodeksie pracy tj. 26 dni w roku. Wypada go tylko wcześniej zaplanować, bo z dnia na dzień dwóch tygodni wolnego nie dostaniesz.

Wanda

Rzetelny pracodawca. Pensje płacone regularnie. Bezpieczna firma.

Znawca
@Wanda

Tak, firma jest warta uwagi.

Jakie benefity pozapłacowe oferuje firma Schattdecor? Czy finansuje studia podyplomowe?

Wieloletni pracownik
@Kandydat

Benefitów i dodatków jest cała mnóstwo: kryta pływalnia w holu firmowym, karnety do kina, teatru i zoo, darmowe śniadania, obiady i kolacje, wczasy pod gruszą dla całej rodziny, premia roczna w wysokości 5 pensji miesięcznych, play station na każdym biurku i stole warsztatowym, dwie godziny przerwy na śniadanie, trzy godziny przerwy na obiad, 60 dni płatnego urlopu, przedszkole i gimnazjum w siedzibie firmy, pralnia firmowa, sklep dla pracowników, co weekend losowanie 5.000 złotych dla pracownika tygodnia, darmowe przeloty samolotem w klasie biznes na spotkania z teściową, wymiana samochodu służbowego co dwa lata a komórki, gdy tylko nowy model ukaże się w sprzedaży. Do tego gwarantowana pensja min. 5x średnia krajowa, masażystka w firmie, salon SPA, lakierowanie paznokci, darmowy fryzjer i firmowy stomatolog, położna do opieki nad dzieckiem, urlop macierzyński 2 lata, płatny 100%. Mamy też obiecany lot na Marsa, gdy tylko będzie dostępny komercyjnie. Na koniec dodam darmowe cygara, deputat węglowy i udział w pochodzie pierwszomajowym. No i kolacje w wybranej restauracji z Prezesem spółki oraz jego przemiłą małżonką. I to wszystko dzieje się w Polsce. W Tarnowie-Podgórnym. Nie trzeba iść do nieba, aby znaleźć się w raju :-)

@Wieloletni pracownik

W takiej firmie to mogę pracować za darmo:-)

Doktorant
@Kandydat

Jeżeli studia podyplomowe dają pracownikowi umiejętności, na których pracodawcy zależy, to jak najbardziej jest to w interesie pracodawcy, aby je finansować. Niezależnie, czy są to studia licencjackie, magisterskie czy doktoranckie. Wiedzy i umiejętności, na których tak bardzo zależy pracodawcy, nigdy za wiele!

Rajska Jabłoń
@Janek

To jest prawdziwy raj. Patrząc na listę benefitów, zastanawiam się czy w ogóle macie czas na pracę :-)

Malta
@Kandydat

Benefitów jest dużo. Teraz to standard u większości pracodawców. Niewiele firm oferuje jednak tak bogaty pakiet socjalny jak Schattdecor. Sprawdź na stronie firmowej www.

Dr hab.
@Kandydat

Finansowanie studiów podyplomowych przez Schattdecor to standard odkąd pamiętam. Na produkcji wszyscy już mamy magistra inżyniera i po dwa fakultety. Teraz firma będzie nam finansować studia doktoranckie :-) Prezes stawia na kompetentnych i wykształconych pracowników!

MM

Co możecie powiedzieć o zakładzie w Głuchołazach słyszałem że tak tylko lakierują.

Świderek
@MM

Nie patrz na Mariolkę. Tylko Ona lakieruje paznokcie. Reszta zasuwa aż miło. Ale przynajmniej dobrze płacą, więc jest OK. Zakład stary jak świat. Ale dobrze wyposażony i ogarnięty. Maszyny nowe w starych, zabytkowych murach. Niejedni nam zazdroszczą, że Pan Prezes o nas dba.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w schatdecor w Głuchołazach zastanawiam się czy tam iść jak to jest z tymi lakierami i czy ogólnie normalne warunki

Lackierer
@Nowy

Warunki pracy poprawiły się na korzyść odkąd firmę przejął Schattdecor. Z tymi lakierami nie jest tak źle jakby się mogło wydawać. To już nie ten smród co 20 lat temu. Inne materiały i technologie. Bardziej ekologiczne. Oczywiście jeżeli masz alergię na chemię, to lepiej poszukaj innego miejsca pracy. Niezależnie od stosowanych środków ochrony, czuć że to nie piekarnia.

@Lackierer

Lackierer jesteś pracownikiem w schatdecor Głuchołazy? Jeśli tak co możesz jeszcze powiedzieć o pracy jako pomocnik

Lackierer
@Nowy

Tak, jestem pracownikiem fizycznym w Głuchołazach i polecam tę firmę w ciemno. Dobra pensja i socjal. Nie jestem pomocnikiem. Ale pomocnik to robota jak każda inna. Robisz co należy do Ciebie oraz to, co ci zleci przełożony :-)

Miejscowy
@Nowy

Śmiało aplikuj. Dobry pracodawca. Pensja na czas. Warunki pracy może nie idealne ale bardzo dobre. W Głuchołazach trudno o lepszą pracę. Nawet czeskie pepiki nam zazdroszczą.

Gęsior
@Nowy

Warunki pracy są bardzo dobre. Pensje trochę się rozjechały z inflacją, ale nadal jest lepiej niż w okolicy. W sumie OK. To dobra firma i dba o pracowników. Lakierów się nie bój. Nie gryzą.

Poinformowany

Głuchołazy są cool!

Potwierdzam to, co napisał ktoś niżej. Firma jest prorodzinna i stawia na pracownika. Da się odczuć, że nie jest on tylko od czarnej roboty, ale jest ważnym członkiem zespołu. Pensja adekwatna do wykonywanych zadań, umiejętności i zaangażowania. Jest zawsze wypłacana na czas. Jeśli ktoś się wyróżnia swoją bystrością i wkładem na pewno jest to zauważane i doceniane. Atmosfera i traktowanie nowych pracowników? - da się dogadać, ludzie są pomocni, ja osobiście nie miałem z tym problemów. Polecam!

Pani x
@Andrzej

Jeśli ktoś się wyróżnia swoja bystrością i wkładem... niestety nie mogę podzielić tej opinii :)

Wojtas
@Andrzej

A kto docenił starania tej młodej dziewczyny? Kilka miesięcy temu pracowała tu taka jedna fajna, bystra ogarnięta robiła z nami normalnie na produkcji i znikła wszyscy wiemy i sie domyślamy czemu a firma tak, jakby nic sie nie stało.

Beata
@Andrzej

A są jakieś premie? Jeśli tak, to może przybliżyłbyś bardziej temat? Czy premie w Schattdecorze są miesięczne/kwartalne? Jakie są kryteria, które trzeba spełnić by się na nie załapać? Ile wynoszą?

@Wojtas

Nikt jej nie docenił. Ale wyjątek potwierdza regułę. Tak ogólnie jak ktoś ma z nią kontakt to pozdrowienia od ekipy zmiany PK. !

Rolkaa
@Andrzej

Andrzej, chociaż tutaj dobrze napisałeś, że nikt jej nie docenił. Uwazam, że to duża strata dla firmy Również podłączam się do pozdrowień dla naszej byłej Marysieńki.

Rolkazarolka
@Rolkaa

Pozdrowienia dla Marii! Dziewczyna miała i ma jaja cały czas - wiem, bo rozmawiałem z nią niedawno. Duża strata dla firmy, a najgorzej że nie widać, żeby ktos zmienił swoje myślenie. Nie zapomnę jak jeździła widłakiem i wszystkim opadły kopary. Trzymaj się M!

Giewont
@Beata

Nie tylko premie ale i trzynasta pensja!

Papierdekoracyjny
@Rolkazarolka

Pozdrowienia dla Marii od wózków widłowych :)

Impregnacja
@Papierdekoracyjny

Maria rulezzzz! Pokazała, że można inaczej. Szacun dla niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Schattdecor Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Schattdecor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schattdecor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schattdecor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 48 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schattdecor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schattdecor Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schattdecor Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 455 ocen.
  • Sowia 10
    62-080 Tarnowo Podgórne