Opinie o Schattdecor Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Schattdecor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schattdecor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schattdecor Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Troska prezesa o dobro pracowników i zakładów produkcyjnych jest wręcz legendarna. Walczy z Niemcami jak lew o interesy polskiej załogi. W końcu utrzymujemy dzięki naszej wydajnej pracy ponad 400 osób w Polsce i kilkaset (usunięte przez administratora) w Niemczech ;-)

Pracoholik

Wszystkich, którzy aplikują do pracy w Schattdecor ostrzegam, że firma płaci dużo i regularnie, ale wymagania wobec pracowników są ponadprzeciętne i nie zawsze ten wypasiony socjal kompensuje włożony wysiłek. Czasami warto się zastanowić, czy nie lepiej jest znaleźć pracę za mniejsze pieniądze, ale gdzie nie trzeba tak dużo pracować jak tutaj. Po zmianie prezesa pracy zrobiło się jakby więcej, oczekiwania wzrosły, a rąk do wykonywania zadań nie przybywa.

@Pracoholik

To prawda, co napisałeś. Trzeba jednak uwzględnić, że większość tutaj zatrudnionych woli układ, w którym dużo się od nich wymaga i dobrze płaci. Z tego punktu widzenia, Schattdecor niczego nie można zarzucić. I dobra atmosfera też jest ważna. Ja jestem zadowolony.

Rzewuski

Dobra firma. Dużo wymaga od pracownika, ale dużo też daje. Polecam.

Informatyk

Kurczę, czytam te opinie i myślę sobie, że są jeszcze na świecie dobre firmy, z normalnym kierownictwem i fajną załogą. Jak można do Państwa dołączyć? Jestem informatykiem i administratorem IT z piętnastoletnim stażem w jednym z wiodących banków. Takich luksusów jak w Schattdecor jednak w bankowości nie mamy.

Miłosz
@Informatyk

Najprościej będzie, gdy złożysz CV, opiszesz swoje doświadczenia i podasz motywację, dla której chciałbyś do nas dołączyć. Gdy pojawi się zapotrzebowanie na osobę z twoimi kwalifikacjami, HR na pewno się odezwie. Tak było ze mną. Pracuję już trzy lata i jestem bardzo zadowolony.

Operator Maszyn

Spotkanie krótkie i konkretne. Trochę pogadaliśmy o moim doświadczeniu i potrzebach życiowych. Przepytujący mnie była sympatyczna i uśmiechnięta. Było luźno i w ogóle się nie czułem jak na rozmowie o pracę. Mam nadzieję, że dalej też będzie tak dobrze. A co najważniejsze odpowiedź dostałem bardzo szybko, co się rzadko zdarza, bo firmy często w ogóle nie oddzwaniają z informacją jak poszła rozmowa i czeka się tygodniami na jakiś odzew. Tutaj było OK.

Jedno z pytań które zapamiętałem to dlaczego chcę pracować akurat w tej firmie i czy praca na trzy zmiany jest dla mnie OK. Do tej pory pracowałem w cztero-brygadówce, 7 dni w tygodniu więc praca na trzy zmiany od poniedziałku do piątku nie jest dla mnie żadnym problemem.

Leon

Jestem zainteresowany pracą na produkcji w Schattdecor. Czy na chwilę obecną jest przeprowadzana rekrutacja ? Wcześniej nie miałem styczności z taką produkcją. Ile można liczyć na start ? Praca 3 zmiany po 8h ?

Zbyszek
@Leon

Sprawdź oferty na stronie firmy albo wyślij CV do działu kadr. Nawet jeżeli teraz nikogo nie szukają, to mając twoje CV odezwą się do Ciebie, gdy będzie taka potrzeba. Ja tak zrobiłem kilka miesięcy temu. A teraz już pracuję w Schattdecor. Polecam firmę, bo jest dobra atmosfera i ludzkie podejście kierownictwa do pracowników.

Papierniczy
@Leon

Na start teraz to pewnie ok. 6-8 brutto, ale szybko podnoszą, bo nie chcą, aby wykwalifikowani pracownicy uciekali do innych firm.

Stefan
@Papierniczy

O to nawet dobra kaska. Fajnie, że dbają o wykwalifikowane osoby. Teraz trudno tak naprawdę znaleźć dobrą firmę, gdzie docenią. A po jakim czasie średnio można awansować, skoro tak dbają o pracownika? Bo ja szukam firmy, gdzie można zrobić karierę :D

@Papierniczy

Ja też planuje złożyć do tej firmy Cv tylko interesie mnie czy ktoś robi tam z okolic Śremu .I czego moge się spodziewać na rekrutacji i na rozmowie kawitacyjnej ??

Wojtek
@Stefan

To nie wojsko. Tutaj nie ma kategorii awans się należy po X latach. Wszystko zależy od wiedzy, doświadczenia, talentu, zaangażowania. I na koniec odrobina szczęścia też jest potrzebna. Ja na tym samym stanowisku pracuję już 5 lat i jestem zadowolony.

@Wojtek

Może mi ktoś powiedzieć jak z dojazdami do tej firmy ???

Kierowca
@Mati

Sprawdź lokalizację firmy w GoogleMaps. Alternatywnie jest taka aplikacja na komórki: JakDojade. Jeżeli sobie z tym nie poradzisz, to w pracy też będzie Ci ciężko. Firma nie dowozi pracowników własnym transportem. To nie szkoła podstawowa.

po prostu ktoś
@Kierowca

Może znajdzie się jakaś osoba która stwierdzi podobnie jak ja że ten komentarz jest bezczelny w stosunku do ludzi którzy chcą pracować a nie mają jak się do tej pracy jak dostać ze względu na brak własnego środka transportu. Dziwi mnie często sposób rozwiązywania problemów przez firmę. Za wszelką cenę chcą być postrzegani jako korporacja a przynajmniej tak się zachowują. Firmą rodzinną to oni kiedyś byli. Mają bardzo dobrze rozwinięty PR w firmie. Brawo dla dyrektora odpowiedzialnego za PR. Ten PR jest lepszy od tego jaki prezentuje nam partia rządząca. Pamiętajcie tylko że każdy kryzys gospodarczy prędzej czy później się skończy a z takim podejściem do ludzi możecie mieć w przyszłości duże problemy ze znalezieniem pracowników. Pycha może was zgubić ale na to potrzeba jeszcze trochę czasu.

Dziki
@Mati

Trzeba organizować dojazd samemu. Później na pewno znajdziesz kogoś, kto dojeżdża z tego samego kierunku i się dosiądziesz lub będziecie jeździć na zmianę. Tak tutaj niektórzy robią.

Wiesiołek
@po prostu ktoś

Schattdecor nie jest korporacją i nigdy za taką nie chciało uchodzić. Zawsze byliśmy firmą rodzinną, troszczącą się bardziej o pracowników i ich opinie niż o zyski. I miejmy nadzieję, że tak pozostanie jak najdłużej. Jedna czy kilka niezadowolonych osób takiego postrzegania firmy przez większość pracowników nie zmienią. Firma Schattdecor to nie jest przedszkole ani zakład pracy chronionej. Troska o pracownika nie oznacza, że musi zapewnić każdemu transport do domu.

@Kierowca

Kierowca a czy ja mówię, lub pisze ze ta firma jest taka i taka nie tylko zapytałem się czy wato składać CV o prace do niej i czy ktoś może dojeżdża z Śremu lub z okolic Śremu do tej firmy.. I myślałem ze jacyś pracownicy napiszą tu na tym forum firmy swoja opinie i odpowiedzą

Gerwazy
@po prostu ktoś

Podejście do ludzi w Schattdecor jest wzorcowe. Nie rozumiem, o co Ci chodzi w twoim poście? Źle oceniasz firmę, bo nie zapewnia transportu zbiorowego do pracy? To nie Amazon. Tutaj nie pracujesz w warunkach urągających godności po 10 godzin dziennie za minimalną krajową. I firma nie musi dowozić ludzi z Lubuskiego.

Staruch

Najlepsze miejsce do pracy w Wielkopolsce. Trudno się dostać, ale jak się uda, to można zostać tutaj na lata. Mnie już stuknęła dziesiątka. Polecam ze względu na ludzi i życzliwe otoczenie.

Kandydat na Operatora

Mam pytanie do obecnych pracowników Schattdecor. Jakie kryteria biorą pod uwagę podczas rekrutacji na stanowisko Operator Maszyn, bo już chyba ze trzy razy wysłałem CV do firmy i nikt się ze mną dotychczas nie kontaktował? Wydaje mi się, że spełniam wymagania, bo mam wykształcenie średnie techniczne, jestem pracowity i skrupulatny. Co trzeba napisać w CV, aby zostać zaproszony na rozmowę? A może te ogłoszenia to zwykłe bicie piany i firma nikogo nie szuka, a tylko bada sytuację na rynku pracy? Słyszałem o takich przypadkach wielokrotnie. Proszę o uczciwe odpowiedzi, bez głupich żartów.

Wyjadacz
@Kandydat na Operatora

Ogólnie patrzą, czy jesteś rozsądny gość, czy lubisz pracować, czy masz poczucie humoru, czy jesteś kumaty i czy będą z Tobą problemy czy nie. Jeżeli odpowiedzi są pozytywne, Twoje szanse rosną do 70%. Szukają ludzi, którzy są ambitni i lubią się rozwijać, więc następnym razem napisz w CV, że każdy dzień zaczynasz od nauki nowych rzeczy. W CV i na rozmowie trzeba się sprzedać, bo chętnych do pracy w Schattdecor jest nadal więcej niż miejsc

Goniec

Pracuję w Schattdecor od niedawna, ale to co mi się firmie najbardziej podoba i najbardziej zaskoczyło mnie na plus, to rodzinna atmosfera i relacje pomiędzy pracownikami. Nawet kierownicy są życzliwi i normalni. Gdy inni widzą, że sobie nie radzisz lub masz z czymś problem, natychmiast otaczają ciebie opieką i deklarują gotowość pomocy. To wspaniałe, że są takie firmy, gdzie człowiek nie czuje się jak pionek na cudzej szachownicy.

Romek
@Goniec

Dobra atmosfera to fakt, ale bardziej mi się podoba niezły socjal!

Romek
@Goniec

W Schattdecor każdy znajdzie coś dla siebie: miła atmosfera, fajni kumple, ładne koleżanki, cierpliwy i pomocny szef, praca pełna wyzwań, walka z czasem i usterkami, niezłe zarobki, integracje i prezenty na gwiazdkę. Ja się tutaj czuję jak w domu.

Józef

Interesuje mnie, czy pensje w firmie wypłacane są regularnie? Jeżeli tak to w jakim terminie? A w jakim terminie płacona jest trzynasta pensja i czy gdy zacznę pracę od mają, to trzynastkę dostanę za cały rok?

Operator
@Józef

Pensje wypłacane regularnie, co do dnia. Nie przypominam sobie, aby firma pozostawała chociaż dzień w zwłoce. Co do trzynastki w pierwszym roku pracy to sprawdź sobie w kadrach. O ile się nie mylę to wypłacają proporcjonalnie do przepracowanego okresu. Pewny nie jestem, bo mnie to nie dotyczy - pracuję już kilka lat.

PNS

Mam pytanie, czy ten socjal w firmie jest faktycznie tak na bogato jak pisze na stronie internetowej i mówią na rozmowie kwalifikacyjnej? Pytam, bo aż trudno uwierzyć, że firma tak zabiega o pracowników. Jeszcze tak bogato nie widziałem w żadnej firmie.

Laminat
@PNS

To co mówią na rozmowie, to się później potwierdza. Ja mam wrażenie, że strona internetowa firmy jest nieaktualna. Obecnie oferowany pakiet socjalny jest bogatszy niż na niej opisano. Schattdecor zabiega o względy pracowników, bo szkolenie nowych i ewentualne odejścia niezadowolonych z warunków pracy to duży koszt dla firmy. A firmie bardzo zależy na dobrej opinii i poleceniach pracowniczych.

@Laminat

Czyli polecacie złożenie cv do firmy i spróbowanie tu pracy w tej firmie. A jak z dojazdami czy sa jakieś autobusy do firmy z ludźmi jeśli nie są z Tarnowa Podgórnego??Bo chce złozyc CV do tej firmy

Pomocnik
@Matii

Składaj CV i nie zwlekaj. Po kilku pierwszych wypłatach kupisz sobie nowe auto i będziesz je tankował służbową kartą kredytową. Tutaj się dba o pracownika :-)

Twardy
@Matii

W mojej ocenie Schattdecor to bardzo dobra firma i dobrze się tutaj pracuje. Park maszynowy jest bardzo nowoczesny, a firma jest światowym liderem w produkcji papieru meblowego. Niewątpliwą zaletą jest ciągły rozwój firmy i duża stabilność zatrudnienia. Firma jest niemiecka i rodzinna, co w praktyce oznacza, że zysk nie jest celem najważniejszym dla właścicieli ale rozwój przedsiębiorstwa, metod produkcji i udziałów w rynku. Bycie liderem w swojej branży oznacza, że firmę stać na zatrudnianie bardzo dobrych i zaangażowanych pracowników, którym daje się dużą samodzielność i szansę na rozwój. Z tego punktu widzenia na pewno warto tutaj pracować i złożyć CV. Spróbuj, a sam się przekonasz.

Mercedes
@PNS

Socjal jest tłuściutki jak golonka Magdy Gessler. Ale nie samym socjalem człowiek dzieci karmi. Prezes mógłby dać ze 30% podwyżki, bo mój pięcioletni Mercedes Benz, ma już następcę. Apple też zapowiedziało premierę nowego iPhone, a z modelem 14 to wstyd się przy maszynie pokazać…

Lkl
@Mercedes

Fajnie tak siedzieć w biurze i pisać takie niedorzeczności. Ciekawe czy będziesz tak zadowolona gdy dostaniesz 400 zł brutto podwyżki a może nawet nie....

@Twardy

No właśnie próbuje cały czas przez stronę składać CV ale mnie ciągle wyrzuca ze strony oficjalnej Firmy mnie

Widlak

Czy ktoś mi może podpowiedzieć jak się dostać na wózek widłowy do tej firmy? Trochę o niej poczytałem w internecie i zauważyłem prawie same dobre opinie.

Paleciak
@Widlak

Najlepiej z własnym wózkiem ;-) A tak na serio to wyślij najpierw CV do działu kadr. Adres znajdziesz ma naszej stronie internetowej. To najprostsza droga!

Pomocnik
@Widlak

Same papiery na wózek nie wystarczają. Połowa osób na produkcji ma uprawnienia do jeżdżenia wózkami. Zasada jest prosta. Musisz znać swoje obowiązki i obowiązki kolegi tak, abyś mógł go wesprzeć lub zastąpić w razie potrzeby. Poza tym lepiej mieć szerszą perspektywę i ambicje, bo firma daje możliwości rozwoju i awansu. Dotyczy to praktycznie każdego stanowiska. Od pomocnika do prezesa.

Witam, pojawiła się oferta pracy na stanowisku Laborant w Laboratorium Kontroli Jakości/Specjalista ds. rozwoju produktów, na gowork głównie są opinie o pracy na produkcji, może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w laboratorium? Na jakie zarobki może liczyć osoba która posiada doświadczenie w pracy w laboratorium związanym z farbami?

McDonalds
@Kandydat

W laboratorium jest praca jak u Pana Boga za piecem. Cisza, spokój, miłe towarzystwo i bez bakterii. To w zasadzie kontrola jakości, laboratorium przez małe „l”. Bez napinania i stresu. Zarobki konkurencyjne. Do tego dochodzi bardzo dobry pakiet socjalny i trzynastka.

Karol
@McDonalds

Ooo a mógłbyś wymienić co wchodzi w skład socjalu? Fajnie by było jakby był pakiet prywatnej opieki lekarskiej i można by podciągnąć pod to rodzinę. Wiesz coś na ten temat?

McDonalds
@Karol

Wszystko znajdziesz na stronie internetowej Schattdecor w zakładce Kariera. Dużo też jest napisane o pakiecie socjalnym na tym forum. Wystarczy poczytać. Szkoda się powtarzać. Pakiet jest bogaty jak na polskie warunki. Nigdzie nie słyszałem o lepszym. Rodzinę do pakietu medycznego możesz dodać. Niektórzy dodają nawet konkubinę i teściową.

Eushd
@Kandydat

Pensja jest poufna, ale szacuję na podstawie mojego doświadczenia z tym pracodawcą, że około 10 tys. na rękę można otrzymać. Do tego dochodzi trzynastka regulaminowa.

Wianek

Firma daje możliwości rozwoju ale potrafi też podciąć skrzydła. W biurze mieszanka osób młodych i doświadczonych. Firma wprawdzie jest rodzinna ze wszystkimi tego zaletami ale od jakiegoś czasu czuć zapędy korporacyjne. Nie wszystkim to pasuje, szczególnie starszym pracownikom, przyzwyczajonym do tego, że mają wolno rękę. A w korporacji wiadomo, tabelki, plany, sprawozdania i spotkania. Na szczęście widać w tym szaleństwie biurokratycznym metodę, bo obroty rosną, zyski też, firma ma się dobrze mimo kryzysu. Tylko pensje niższe niż 15 lat temu w porównaniu do średniej krajowej. Kiedyś zarabialiśmy jej wielokrotność, dzisiaj jak się ma 10 tys. złotych na rękę, to trzeba się cieszyć. Mimo wszystko, firma dba o pracowników i ich rozwój. Dużo się można nauczyć więc ludzie garną się do pracy tutaj.

Praca

Praca wymaga od pracownika pełnego skupienia, dobrego zorganizowania czasu pracy i stanowiska ponieważ jest duże tempo pracy. Jeśli chodzi o płacę moim skromnym zdaniem są trochę za małe do tego jakie się ma obowiązki na produkcji. Benefity są bardzo bogate, mało która firma może dorównać. Dojazd do firmy we własnym zakresie. Ogólnie to praca godna polecenia dla osób które chcą się rozwijać i są w dobrej kondycji fizycznej i umysłowej. Na pewno nie jest to praca dla osób które są leniwe i przychodzą odpekac 8h i do domu.

Produkcja
@Praca

Zgadzam się całkowicie. Na pewno nie jest to praca dla leniów i obiboków, bo wszyscy później na tym cierpimy. Można dużo czasu poświęcić na nauczenie nowego pracownika obowiązków i tego jak wykonywać zadania. I zawsze to się udaje, gdy ktoś jest chętny do nauki i pracy. Nie mamy sposobności zmienić podejścia do życia i zaangażowania. Takie cechy kształtuje się w domu rodzinnym. Podsumowując, jeżeli ktoś lubi wyzwania i ciekawą pracę, w którą trzeba się zaangażować, to Schattdecor jest dobrym miejscem dla niego. Jeżeli szukasz miejsca aby pobimbać, to nie tutaj, bo zespół na to nie pozwoli i sam się będziesz męczył ze sobą. Zarobki nadal są dobre porównując z otoczeniem, inflacja jest nad nimi górą, socjal klasa mistrzowska. Ogólnie jest dobrze.

@Produkcja

Ja tez szanuje czas poświęcony na nauce nowego pracownika i wiem jak t jest i nie po to pytam się czy warto składać papiery do waszej firmy żeby się opierniczać tylko żeby się nauczyć czegoś nowego i nabrać nowych doświadczeń w firmie i pracować z doświadczonymi pracownikami i pomagać. A przeglądając oferty różnych firm i opinie widać ze wasza firma ma najlepsze propozycje i benefity

Aplikuj
@Mati

Na pewno warto złożyć papiery, w firmie doceniają osoby które mają chęć się uczyć i rozwijać.

Stasiek
@Aplikuj

Odsetek fajnych ludzi w Schattdecor jest bardzo wysoki. Nie wiem jak to się udaje rekrutującym, ale pierwszy raz pracuję w firmie, w której jest taka życzliwa atmosfera, poczucie zespołowości i gry na osiągnięcie wspólnego celu. Jednocześnie mój przełożony mnie wspiera i czuję się doceniany, co jest dla mnie bardzo ważne.

Matii

Witam czy warto składać CV do Firmy Schattdecor bo rozmyślam o złożeniu CV i czy nadal robią rekrutacje na podane stanowiska i czy jest szansa np na operatora lub na inne stanowisko i jak wygląda teraz wynagrodzenie i stawka na start na początek i jaka umowa na ile i jak system zmianowy wygląda???

Boniek
@Matii

Pewnie że warto złożyć CV. To bardzo dobra firma. Pracuję tutaj krótko i szybko zaskoczyła mnie na plus bardzo dobra atmosfera w zespole. Wszyscy się ze sobą świetnie dogadują i wzajemnie pomagają. Wynagrodzenie jest bardzo rynkowe, powiedziałbym nawet, że w górnym zakresie. W Tarnowie Schattdecor ma opinię najlepszego pracodawcy jeżeli chodzi o socjal i troskę o pracownika. Umowa na początek jest najczęściej na rok. Zależy jak się dogadasz. Zazwyczaj jest po roku przedłużana jeżeli chcą tego pracownik i pracodawca. Ogólnie polecam firmę. Ja jestem bardzo zadowolony.

@Boniek

A jak z dojazdami do firmy i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ??

Wielkolud
@Mati

Rozmowa luzik. Nie warto się stresować. Biorą wszystkich jak leci bo produkcja rośnie jak grzyby po deszczu.

Tygrys

Dobre miejsce dla kogoś, kto lubi pracować. Pensja w miarę przyzwoita. Płacone regularnie. Stosunki pracownicze poprawne. Roboty dużo.

Witam, mam zamiar złożyć CV do Schattdecor . Pytanie czy ktoś dojeżdża do pracy z Pniewy? Jaki system zmianowy obowiązuje w firmie ?

Llll
@Paweł

Od 1 zmianowego po 4 zmiany

Zhyrg
@Llll

Trzy zmiany w systemie czterobrygadowym

Mandolina

Firma dobrze płaci ale dużo też wymaga od pracownika. Pakiet socjalny jest bardzo bogaty

@Mandolina

A to co takiego w ten socjal tu wchodzi, że taki bogaty? Powiesz?

Słońce Peru
@Aneta

Poczytaj na stronie internetowej firmy albo na innych postach w tym forum - dużo było na ten temat pisane. Oprócz masażu pleców przez fizjoterapeutę dwa razy w tygodniu i wizyt u kosmetyczki opłacanych przez Schattdecor znajdziesz u mas prawie wszystko to, co oferuje rynek pracy. W Tarnowie lepszych benefitów nie masz co szukać, bo nie znajdziesz.

Nowy c
@Słońce Peru

Hej, mam pytanie jak wyglada z wdrożeniem do pracy tzn. zauważyłem w kilku ofertach, że jest napisane o min. 3 miesięcznym szkoleniu z procesów produkcyjnych. Czy ktoś mógłby bardziej to poszerzyć, wyjaśnić jak takie szkolenie wyglada ?

Belzebub
@Aneta

Poczytaj wątek to znajdziesz. O wypasionym socjalu było tutaj dużo pisane. Mnie do pełni szczęścia brakuje tylko stomatologa i niani do dziecka na koszt firmy. Poza tym wszystko jest.

Lidia
@Belzebub

Haha kurczę skąd oni mają na to wszystko kasę, co? :D Mam nadzieję że nie przekłada się to na wasze wynagrodzenia i że jesteście zadowoleni ze swoich pensji?

Waldek
@Lidia

Dobra firma i dobrze zarządzana to i kasy na wydatki ma pod dostatkiem. Inwestycje idą pełną parą. Nikt tutaj na zwiększeniu wydajności i poprawieniu warunków pracy i komfortu pracowników nie oszczędza. Kierownictwo robi mega dobrą robotę :-) Podobno będą roboty abyśmy nie musieli targać rolek! Hurrrraaa!

Zygfryd
@Waldek

Robotyzacja to teraz w każdej firmie gorący temat. Rząd wprowadził ulgi podatkowe dla przedsiębiorstw, które automatyzują procesy produkcyjne, w szczególności przez budowę zrobotyzowanych stanowisk do paletyzacji, ale nie tylko. Można wrzucić w koszty działalności do 50% poniesionych nakładów, zamiast amortyzować wyposażenie produkcyjne przez zwyczajowe 10 lat. Firmom to się opłaca jak nigdy dotąd. Przydałyby się też jakieś roboty do parzenia i dowożenia kawy na stanowiska produkcyjne, bo fusiara przestała mi smakować. Mam nadzieję, że prezes i HR o tym myślą.

@Zygfryd

Naprawdę na takie wygody można byłoby tu jeszcze dodatkowo liczyć? ;p Rozumiem, że jednak wcale nie tak łatwo się tu dostać?

Jogurt
@Aneta

Dostać się do pracy w Schattdecor jest niełatwo. Kolejka chętnych pod bramą jest bardzo długa. Chodzą plotki, że najłatwiej przez znajomych i polecenie. Ale ja dostałem się bez żadnych pleców ani rekomendacji. Firma jest git. Pensja bardzo wysoka jak na okolicę i dodatków naprawdę dużo. Atmosfera życzliwa. Ludzie mili i pomocni. Warto składać tutaj papiery. Po pięciu miesiącach pracy mogę tylko napisać, że chciałbym tu zostać na długie lata, a może i do samej emerytury.

Zatroskany
@Zygfryd

Czy w związku z pojawieniem się robotów na paletyzacji planowane są jakieś zwolnienia?

Misiek
@Mandolina

Potwierdzam.Pracy jest bardzo dużo ale płaca jest przyzwoita a robota w dobrych warunkach. I socjal lepszy niż w innych firmach.

Kar
@Misiek

A byłaś kiedyś w innej firmie?

Misiek
@Kar

W kilku pracowałem. Ale dopiero w Schattdecor zrozumiałem, że praca może być przyjemnością. Kilku znajomym poleciłem pracę u nas. I każdy jest zadowolony. Nie wszystko złoto, co się świeci, ale tutaj jest naprawdę dobrze. Fajny szef. Miła atmosfera. Wiem co mam robić. Czuję się doceniany. Generalnie jest bardzo dobrze. Przynajmniej z mojego punktu widzenia. Nie każdy się musi zgadzać z moją opinią bo oczekiwania od pracy i życia ogólnie to kwestie indywidualnych preferencji i potrzeb.

Czesio
@Nowy c

Normalne szkolenia stanowiskowe. Nic szczególnego. Jak jesteś ogarnięty, to po trzech miesiącach zaczynasz sobie radzić samodzielnie. Oczywiście wszystko zależy od zdolności kandydata, jego umiejętności i zaangażowania. Dasz radę. Atmosfera jest życzliwa i wszyscy wokół chętnie pomagają nowemu pracownikowi.

Kontroler

Firma Schattdecor zawsze dotrzymuje zobowiązań, więc te warunki pracy jakie są w ogłoszeniu traktuj jako gwarantowane minimum. W praktyce zawsze firma coś dokłada od siebie. Wystarczy się potargować w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Same rozmowy przebiegają bezstresowo i w miłej atmosferze. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne.

Zdzisiek

No to wiadomo, że takie dobre firmy jak Schattdecor to dbają o pracownika i z gęby cholewy nie robią. Jak obiecują, to dostaniesz.

Beata

Aktywne jest ogłoszenie o pracę, że poszukują menadżera ds. technicznych. Spory pakiet benefitów i socjal, nieźle. Nie ma podanej stawki w ogłoszeniu, wiecie jakich zarobków spodziewać się po tym stanowisku? Jak atmosfera pracy w tym dziale?

Dyrektor Produkcji
@Beata

Około 30.000 brutto. Umowa o pracę.

Gff
@Dyrektor Produkcji

I 10 % premii

@Dyrektor Produkcji

Można dopytać jak praca już w samej praktyce tu w firmie wygląda za tego typu stawkę? często ludzie rotują na tym stanowisku?

Doświadczony
@Aneta

Praca lekka, łatwa i przyjemna. Rano kawka i śniadanie. Następnie rozmowy z podległymi pracownikami - głównie motywacja i chwalenie ich osiągnięć. Później rozdzielanie nagród i wybór eleganckich ubrań roboczych. Następnie wizyta w hali produkcyjnej i poszukiwanie usterek - przeważnie nic nie znajdujemy, bo wszystko jest nowe i lśniące. Rozmowa z dyrektorem. Odbieranie pochwał i nagród. Wybieranie z katalogu nowego laptopa i sprawdzanie, czy nowy iPhone już jest dostępny w sprzedaży. Wizyta w firmowej siłowni. Prysznic. Sprzątanie biurka po ciężkim dniu pracy. Powrót do domu autem służbowym.

@Doświadczony

błędów nie ma? czyli w firmie w razie czego nic wam pracy nie zakłóca? no dzień spokojny się zdaje ale chyba w między czasie jeszcze coś konkretnego się robi? I wymagania to jakie by były, żeby móc się dostać? :)

Iijk

4 zmiany

Mistrz
@Iijk

Jakie cztery zmiany? Czterobrygadówka, to są trzy zmiany!!

Zostaw merytoryczną opinię o Schattdecor Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Schattdecor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schattdecor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schattdecor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 48 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schattdecor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schattdecor Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schattdecor Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 456 ocen.
  • Sowia 10
    62-080 Tarnowo Podgórne