Opinie o HOLBOX POLAND SP. Z O.O. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HOLBOX POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HOLBOX POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOLBOX POLAND SP. Z O.O. w Gliwice

Kalusia

Nie polecam tej firmy!! Jedna wielka porażka, jak można traktować tak pracowników, (usunięte przez administratora) przydałaby się tam kontrola. Pani liderka Ania (gdzie na lidera się nie nadaje) krzyczy po pracownikach( gdzie nie powinno miec miejsca takie coś) robi (usunięte przez administratora) obgaduje, zastrasza. Mówi, że operator się nie nadaje do pracy i się nie stara, obija się. Krzyczy po pracownikach, że czegoś nie potrafią!! Nie polecam Plusy są takie, że łatwa komunikacja miejska 1 zmiana Pan kierownik super mężczyzna

@Kalusia

Nie widzę Twojej wypowiedzi, więc jeśli to nie problem to napisz jeszcze raz jak traktują pracowników. Czym ludzie są tu zastraszani i z jakich niby powodów? Od razu przychodzi mi na myśl zwolnienie, mam rację? Pracuje się w godzinach 6-14 czy inne są ustalone?

Nowy pracownik Nowy wpis

Witam, Pracuje w tej firmie już pół roku dziwią mnie te ostatnie komentarze, które przeczytałam bo mi się nie zdążyło aby liderki krzyczały na kogokolwiek.

Gutek Nowy wpis
@Nowy pracownik

To skąd regularność pojawiania się ofert z pracą dla pracownika produkcji? Szukają zarówno teraz, jak i 6 m-cy temu. I jak czytam ofertę, to bym się nadał, bo umiem pracować w zespole. I tu się właśnie zastanawiam, wśród jakich osób by mi przyszło robić, czy nie zbywa w zakładzie na wzajemnym do siebie szacunku?

Kalusia Nowy wpis

@Kalusia

Gliwice to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Magazynier? Co powiecie o pracy w firmie HOLBOX POLAND SP. Z O.O.?

@pracodawca

Jedna wielka porażka....lider,jeśli można tą osobę nazwać liderem,to jedna wielka pomyłka . Traktuje pracowników jak powietrze, krzyczy i prowadzi mobbing,Ta osoba nadaje się do zgłoszenia do pip.. Wszyscy chyba wiedzą że chodzi o p. Anię.......

Czy firma HOLBOX POLAND SP. Z O.O. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Rozmowę kwalifikacyjną w HOLBOX POLAND SP. Z O.O. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik Produkcji?
Edzia

Trafiłam na ofertę koordynator zamówień. Ktoś tu wspominał, że jest to jedna zmiana 6-14, a czy są ewentualne nadgodziny? Rozumiem, że weekendy są wolne?

letty

Czy ktoś wie jak wyglada tam teraz atmosfera pracy, dostałam ofertę pracy na produkcji . Kto jest tam kierownikiem teraz ?

2 lata temu szukali magazyniera. Warto żeby chłopak aplikował na ten etat nawet jeśli nie ma aktualnego ogłoszenia? Pierwsza umowa jest podpisywana na okres dłuższy niż 3 miesiące? Czytałam, że dają swoim ludziom premie świąteczną, ile wynosi "karpik" ? :)

Jak wygląda praca w tej firmie? Mam tam zacząć pracę i chciała bym się dowiedzieć jaka atmosfera tam panuje.

Czy w firmie HOLBOX POLAND SP. Z O.O. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Kierowca Międzynarodowy?

Grzegorz

Dostarczamy wyprodukowane produkty na terenie DE. Transport na potrzeby własne, rozładunek u klienta i powrót do kraju. Główny kierunek DE76. System pracy: podwójna i pojedyńsa załoga, jeden tydzień podwójna, drugi tydzień pojedyńcza.

Misiu

Pojawiła się oferta pracy na utrzymaniu ruchu. Czy może się ktoś wypowiedzieć jak w tym dziale wygląda praca ?

Noname

Raczej nie polecę nikomu pracy w tej firmie,atmosfera jest tragiczna.Plotki na porządku dziennym,nowe osoby są traktowane jak przybysze z kosmosu,po prostu jawna kpina.W pracy są normy więc wiadomo jak się nie przyłożysz to krzywo patrzą.Zarobki najniższa krajowa,a po przejściu na kontrakt też szału nie ma.Generalnie nie polecam,jedynym plusem tej pracy jest jedna zmiana.

Paulina
@Noname

Rozumiem, że zła atmosfera jest głównie spowodowana przez współpracowników, tak? Zastanawiam się więc czy taki problem był zgłaszany do pracodawcy. Jest wiele kroków jakie można podjąć by taką atmosferę polepszyć i może wystarczy po prostu dać znać szefostwu.

Noname
@Paulina

Zgłaszany??A niby po co??Żeby miało być gorzej??Przecież ludzie tam mają być robotami,kto się resztą przejmuje..a szefostwo "trzyma" z niektórymi paniami więc szkoda czasu na cokolwiek.

Kira

Ktoś coś może powiedzieć na temat działu transportu? Widziałem, że mają swoje ciężarówki. Interesują mnie zarobki i informacja, czy generalnie jest zapotrzebowanie na kierowców. Pozdrawiam

pako

Witam, Nie polecam, (usunięte przez administratora) totalny, nawet toalety śmierdzące. Praca okropna. Nawet nie ma gdzie usiąść, żeby zjeść śniadanie.

Czy HOLBOX POLAND SP. Z O.O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

jg

6-14:15, trzeba odpracować dodatkowa przerwę

Ona wkurzona

Witam Serdecznie ! Nie polecam pracy w firmie Holbox . Pracowałam przez agencje pracy 3 tygodnie na umowie zlecenie po czym powiedzieli żeby nie przychodzić bo nie ma pracy i człowiek został na lodzie i bez pracy a każdy ma w życiu opłaty i inne wydatki . Odradzam pracy w tej oto firmie , szkoda tylko straconego czasu .

zuma
@Ona wkurzona

to ja pracowalam przez 3 miesiace przez urzad pracy na etat ledwo przyszlam juz z byka na mnie sie gapily a po dwuch tygodniach andzia stwierdzila z darusiem ze sie nie nadaje do roboty przy stolach wiec mnie dali na odlamki i tak musialam robic do konca umowy

Lena

Pracowałam ok roku ..porażka baby ze stołów wścibskie uważające się za kogoś lepszego bo mają umowę o pracę paskudy straszne...tam wszyscy się sprzedają .Do tego zakompleksiona "Pani Ania "wielka liderka uwzięła się na mnie pewnie z zazdrości słyszałam że ona jak się uważnie na jakąś dziewczyne to nie da jej żyć niestety padło na mnie .Ostatnie to kierownik porazka zwykły (usunięte przez administratora) ...nawet nie chce się rozpisywać z dala od niego ...i pieniądze bardzo daremne .Omijajcie ta upośledzona firmę..

Hej, czy w firmie HOLBOX POLAND SP. Z O.O. płacą za nadgodziny?

Zach

Tak

Kamil
@Zach

Mógłbyś rozwinąć swój komentarz i napisać czy stawka jest wtedy odpowiednio wyższa? Możliwość dorobienia do pensji ekstra płatnymi nadgodzinami to interesująca informacja dla osób szukających pracy.

Jak wygląda ścieżka awansu w HOLBOX POLAND SP. Z O.O.?

zla

o jakim ty awansie myslisz i marzysz

zla

ja pracowalam tez tylko na okresie probnym zekomo nic nie umialam po dwuch tygodniach dali mnie na odlamki pytam sie teraz po co bylo czymac trzy miesiace mnie skoro po paru dniach darus i przydupskie liderki mnie zniszczyly nie mowiac o pracownicach szkoda czasu i zdrowia dla tego debila dareczka zreszta tak robia na calej strefie i nie tylko

Renata
@zla

Rozumiem, że jesteś niezadowolona z tej pracy. Możesz szerzej napisać o tym próbnym okresie ( co dokładnie robiłaś) i wynagrodzeniu w tym czasie? Z góry dzięki.

@Renata

co robilam jak kazda laska stalam przy stolach uczylam sie skladac pudelka nie szlo mi to na poczatku to normalka za pare dni zostawili mnie sama i sie nbijaly ze mnie ze nic nie umie a potem jak mi juz poszlo to (usunięte przez administratora) mnie na odlamki do ludzi co robili na zlecenie z agencji pracy oni mnie czymali dlatego ze bylam z urzedu pracy ze skierowaniem takby zaraz mnie (usunięte przez administratora) a na samym koncu zeby mnie osmieszyc dal mnie na klejenie(usunięte przez administratora)

Jasiek

Firma jest dobra dla tych którzy chcą i dobrze pracują!!

Dobre sobie
@Jasiek

???????????? i co może frytki do tego?

Renata
@Jasiek

Opinie na forum na temat pracy w firmie HOLBOX POLAND SP. Z O.O. z ostatnich miesięcy nie są zbyt pozytywne. Może uzupełnisz swoją wypowiedź o informacje dotyczące warunków zatrudnienia w firmie? Atmosfera w miejscu pracy jest ok?

Zostaw merytoryczną opinię o HOLBOX POLAND SP. Z O.O. - Gliwice

• Jak się pracuje w HOLBOX POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HOLBOX POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOLBOX POLAND SP. Z O.O.?

HOLBOX POLAND SP. Z O.O.
  • Leonarda Da Vinci 5