Opinie o HOLBOX POLAND SP. Z O.O. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HOLBOX POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HOLBOX POLAND SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOLBOX POLAND SP. Z O.O. w Gliwice

HellBox

Pracowałem przez agencje Dla tej firmy odbyliśmy "szkolenie" po którym mieli nam powiedzieć czy się nadajemy do tej pracy, oczywiście niczego się nie dowiedzieliśmy a dopiero łaskawie poinformowała nas o tym agencja. Powiedzieli mi że niestety nie zostałem przyjęty bo nie wyrobiłem "normy" Jaka w takim razie jest norma w tej firmie? Pracowaliśmy w parach odrywaliśmy boki i środek kartonów po czym układaliśmy je na palecie. Zasuwaliśmy tak jak chińczyki więc niech ktoś mi powie jaka tam jest norma?

mala

falszywi znaczy to ze niby z toba rozmawiaja usmieszki itp a u kierownika ci dupe obrabiaja cala ta hala jest o (usunięte przez administratora)no w gorszej firmie nie pracowalam :)pozdro

kiwi

jedno wielke dno pracownicy na umowe zlecenie traktowani jak zwykle smiecie obgadywani przez tych zatrudnionych pod firma , ,zmuszanie do nadgodzin szantazowanie zwolnieniem jezeli sie nie bedzie zostawalo ,klimat na hali paskudny 3/4 ludzi to falszywce ,marny zarobek sprzatajac zarobisz wiecej niz tam ,brak mozliwosci rozwijania sie,przyjmuja zwalniaja i tak w kolko kierownik traktuje cie jak nie powiem co zachowuje sie jakby pozjadal wszystkie rozumy a brygadzisci falszywi na maksa!!NIE POLECAM

ktos

ja tam uwazam fajana firma , jak komus zalezy na pracy to nawet brygadzisci nie zdolaja czlowieka zirytowac :-).

Rozmowę kwalifikacyjną w HOLBOX POLAND SP. Z O.O. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik Produkcji?
Ktokolwiek

@Łukasz No tak, wszyscy sa rowni. Ale jak ktos wkurza to juz nie jest rowny i musi robic sam. Brak logiki... czyli nadajesz sie na zastepce kierownika. Zaopatrz sie tylko w wazeline i witamy w holboxie.

Łukasz

Co wy gadacie ja już tam robie 3 msc i praca banalna Kierownik pan Dariusz spoko lepszego nie można mieć :) a co do atmosfery umiarkowana jak w każdej pracy co prawda są nowi i czasami są obgadywani lecz to jest norma :) a co do pań na stołach to nie zawsze obgadują :) i wcale nie trzeba mieć super kontaktów z innymi tz. wyższymi tam każdy jest równny i tak czasami trafiają się ludzie wkurzający ale ja idąc tam do pracy ciesze się i jak wychodzę również :D a do kablowania hmm moim zdaniem czasem dobrze jest podkablować kogoś jeżeli ten ktoś cię naprawde wkurwia ja w robocie mam takiego jednego typk'a chłopak w 2 dni zraził do siebie całego hollbox'a ale i tak nikt nikogo nie kabluje po prostu on all sam robi :) bo nikt nie chce z nim robic

iwona

Jaka agencja zatrudnia do holboxu i czy jest możliwa praca w weekendy tylko?

bb
@iwona

nie ma chyba mozliwosci tylko w weekendy bo oni w sobote nie zawsze robia a w niedziele wcale.. derksen albo randstad.

Jaa

Gdyby powiedzial wczesniej to bym sobie swoje rzeczy zabrala odrazu a takto musialam prosic kogos by mi je ktos zabral poniewaz nie mialam ochoty widziec tych "mord" z tej firmy. Niby nie wymagaja zostawac na nadgodzinach ale jak nie zostajesz to przyjdzie ,moment i Cie zwolnia.

Jaa

Zgadzam sie z poprzednikami. Praca latwa. Na stolach nie jest juz tak kolorowo bo norma stali pracownicy z holboxu obgaduja rowno tych nowych na umowe zlecenie kabluja. Pan Kierownik Dariusz kawal gnoja. Podchodzil do stolu nawet dzien dobry ani nic nie powie ani nie odpowie. Wszystkie wysylki na ostania chwile robi a pracownicy zostawac musza na nadgodziny. Faktem ze mam nie przychodzic juz do pracy zostalam poinformowana przez agencje. 15 minut po zakonczeniu pracy. Kierownik widocznie nie mial odwagi mi tegoi powiedziec nawidoczniej w oczy. A pozatym robota spoko.

dramat

No jeden wielki dramat. Praca dość lekka i banalna ale atmosfera i falsz jaki panuje na hali nie daje spokojnie pracować. Wszystko zależy jak układają się stosunki z " wyzszymi" . Jeśli masz z kimś na pienku to i tak cię wyrzuca- zbędny pionek a za ta kasę i tak znajda frajera co przyjdzie za kogos. Obgadywanie przez nudzace się baby to norma. No ale cóż im zrobić. Pracując tam nie można mieć mega ambicji wiec czego się spodziewać. Konstrukcja młotka jest trudniejsza niż ta robota. Niestety nerwy trzeba mieć ze stali żeby w łeb komuś nie przywalić. Dziecinada. . . Mógłby ktoś powiedzieć ze po co przejmować się czyimś gadaniem... Po jakimś czasie jest to tak irytujące ze na myśl o tej firmie idąc rano do roboty i widząc siedzące na stolach plotkary zygac się chce.

misia

Zgadzam się ze praca łatwa ale podejście do pracowników juz nie a co do zarobków nie do końca prawdziwe co do umów nie polecam ale to juz wasz wybór

pyl

praca banalna, klimat na hali straszny. pracownicy na zlecenie - niektorzy wredni, kabluja na innych, a reszta "tylko" ok (typowi "ludzie z pracy" z ktorymi nie chcesz sie zadawac po robocie). ci na stale w wiekszosci spoko (z kilkoma wyjatkami). brygadzista spoko facet, ale brygadzistka juz jest irytujaca. kierownik nie ma pojecia o kierowaniu ludzmi, straszy zwolnieniem (to jest mobbing!), cwaniakuje zeby wydymac tych co maja najnizsza stawke i zawsze-wie-lepiej (mimo tego, ze jest w bledzie). szkolenie z zakresu podejscia do pracownika by mu sie przydalo i troche wiedzy o "umowie zlecenie". szef dziwny, nawet sie nie odezwie, wrazenie buraka robi, czasami tylko popatrzy jakby mial wieczny problem. jak pisalem na poczatku - praca lekka i latwa, ale atmosfera paskudna. nie kazdemu takie cos pasuje. ja nie mam zamiaru chodzic do roboty zeby sie wiecznie wkurzac na brak kompetencji "szefostwa" i byc straszonym, ze zostane zwolniony, bo nie przychodze do pracy w weekend czy nie zostaje godzine/dwie dluzej. szanujmy sie wzajemnie.

Darek-o-uj-ci-chodzi:D

a wiec tak Praca- łatwiejszej nie znajdziesz, ludzie - wspaniali- z małymi wyjątkami jak wszędzie. brygadziści- pół na pół. Pozdrawia Pana P który potrafi stworzyć coś z niczego- aby tylko kogoś się czepić-niestety to jego praca. Atmosfera dość miła . Ogólnie dramatu nie ma- najgorszą firmą w Gliwicach nie jest na pewno! NIE ODRADZAM! trzeba sie przykładać i to podstawa. Chodziłem do pracy z rogalem od ucha do ucha. Niestety praca tam nie byłą mi dana na długo. I tak wspominam baaardzo miło. Szkoda tylko ze najwyższy w tej firmie ma ludzi za smieci! ale jego i tak większość czasu nie było. kiero w porzadku do granic możliwości;)

Odradzam!

Najgorsza firma jaką widzialam Gliwicach! Odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o HOLBOX POLAND SP. Z O.O. - Gliwice

• Jak się pracuje w HOLBOX POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy HOLBOX POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOLBOX POLAND SP. Z O.O.?

HOLBOX POLAND SP. Z O.O.
  • Leonarda Da Vinci 5