Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Martwyjeż

Padmę położą niekompetentni kierownicy, koordynatorzy i pseudo specjaliści... jesli idzie się i mówi pracownicom, na wasze miejsce przyjdą ukrainki i zrobią więcej i będą zadowolone ze maja pracę... Jeśli współczynniki pracownikom liczą osoby, które nie widziały procesu na oczy... Jeśli pracownik zwraca się do HR z problemem i prosi o dyskrecję a za chwile wie cała firma a pracownik jest "karany" co finalnie doprowadza do jego odejścia... Jeśli pracownik prosi o szczegółowe wyliczenie wynagrodzenia i premii, traktowany jest jak (usunięte przez administratora) i odprawia się go z kwitkiem... Myślący ludzie szukają pracy... gdziekolwiek, byle z dala od Padm .. Tak jeest na Brylantowej...

T
@Martwyjeż

Landrynkowa organizacja z zewnątrz. W środku kłamstwo, obłuda i fałsz. W imię pieniędzy zrobią wszystko.

blelelelelelel

odetniemy premii zmienimy normatywy i damy wam do stawki od lat słyszane..... A kiedy podwyżki płac ? Inflacja nie działa tylko na przedsiębiorców... Pracownicy też chcą godnie żyć!!!

PKCZ
@Art D

Ustawiacz z czyszczenia musi być?????Przepraszam a co pożytecznego robi ta Pani przez całe osiem godzin?????? Teraz ramki to sprawdza mistrz i jeszcze dwóch ustawiaczy plus kontrol jakości. Ta Pani pracuje max 15 minut na początku zmiany.

padma

Zobaczcie ogloszenia o prace , ile juz jest ogloszen z lekka praca i wiekszym wynagrodzeniem , hindusow niech sciagaja

hehe
@Wow

widac ze ty nie masz pojecia co piszesz, jak jest jakas awaria z ktorej wynika ze maszyna zle pracuje to operator ktory sie zna wskaze gdzie moze tkwic problem , a mechanik wymienia , ale zdarzaja sie wsrod operatorow ze nawet jak lozysko huczy to nie slysza . Niektorzy operatorzy to sa nawet zdani na maszyne co naklepie to i bedzie

taka rada Nowy wpis

prosze robic przeglady i konserwacje maszyn co pewien okres czasu jak nalezy, a nie pozniej maszyna niesprawna i ciagłe naprawy i rozliczac naprawy z czasu , jak naprawa powinna trwac 20minut to nie godzine .

Zmiana E Nowy wpis
@taka rada

Dużo zależy od umiejętności ustawiacza.Najlepszy jest Marek. Pracuje za dwóch niestety. Jest zawsze pomocny.

Mobbi. Nowy wpis

Kiedyś stąd zwalniali ludzi, było dużo chętnych ale i rządzący byli inni bardziej ludzcy. Teraz rządy się zmieniły i coraz mniej chętnych ludzi do pracy. Dużo fajnych osób stąd odeszło, część z tych co jeszcze zostali rozważa odejście albo już rozsyłają CV i czekają na odzew. Ludzie jeżeli już tu prxychodzą do pracy to i zaraz stąd uciekają. Szkoda bo kiedyś tu było dobrze. Teraz jest bardzo źle. Każdego dnia idąc tu do pracy mam nadzieję że coraz bliżej jest mi do rozwiązania umowy z tą firmą. Jestem dobrej myśli.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jak wygląda praca aktualnie, można liczyć na jakaś premie albo dodatki po rozpoczęciu?

Elizka

Ok odradzacie prace na produkcji przez atmosferę, a wynagrodzenie chociaż dobre jest i co te te zapomogi losowe? Szukają pomocnika i chyba wyśle cv.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

?

a na jakiej linii tak sie dzieje ?

Linia

Ustawiacze cały dzień nudzą się niemiłosiernie. Co rusz widać jak dyskutują ze sobą pokazując jakieś filmiki w telefonie albo zagadują ludzi aby szybciej minał czas w pracy. Może czas pomyśleć o jakimś zajęciu dla nich dla zabicia nadmiaru wolnego czasu. Kobiety zasuwają z paletami na linii albo na buforze a panowie ziewają z nudy. Jednemu jest aż tak zimno w pracy że chodzi opatulony w bluzie z kapturem na głowie .

pytanie

własnie, a czemu niektore osoby z magazynu czy innych działow przebywaja na palarniach kiedy chwyci chęć na palenie ?

Nikt
@Linia

Ile przerw w pracy mają ustawiacze????? Potrafią po minimum 15 minut stać przy koledze lub koleżance z klejenia i prowadzić jałowe rozmowy nie robiąc przy tym nic. I tak parę , paręnaście razy w ciągu dnia pracy???? Czy ktoś rozlicza tych jegomości co robią w ciągu dnia w firmie i ile czasu to im zajmuje. Czy to można nazwać wogóle pracą???.Kobiety wożą ciężkie palety a panowie trzęsą się z zimna z telefonem w ręku.

Podwyżki

Te osoby tak jak my powinny być rozliczane z dnia pracy. Nie jest miło zasuwać gdy obok pan ziewa z nudy i szuka towarzystwa do plotek. Bywają dni kiedy oni naorawdę prxychodzą do pracy aby odbić się na czytniku.W międzyczasie mogliby robić wiele pożytecznych prac np. pomóc na linii w dowożeniu cięzkich ram lub nawet dla pań z buforu albo sprzątac hale w międzyczasie. Kiedyś była większa produkcja i czasami wiało nudą w pracy u ustawiaczy a teraz to kpina.

Ona i ja
@Podwyżki

Dajcie Agnieszce więcej zajęcia bo to co wyprawia to już wola o pomoc.Wymagacie od nas normy i ilości jak ona się czepia o wszystko.O klej o odciski to brzydkie to uskoki o to że trochę słabe.Alko ilość albo Zróbcie coś z nią bo to prawie jak (usunięte przez administratora) ciągle coś jej nie pasi

ktoś
@Ona i ja

niby tak sprawdzane są te ramki a i tak jakość leży i kwiczy wiec może zamiast lecieć na ilość lepiej zadbać o jakość która leci na łeb na szyję juz od dłuższego czasu. co to da że bedzię wybrzydzać że to takie a owakie skoro na linie i tak leci bubel a potem są problemy że cała partia z całego dnia ma jakieś defekty. ale podczas wyrywkowego sprawdzania niby wszytsko jest ok. więc trzeba zastanawić się gdzie tak na prawdę leży problem

Prośba o wyjaśnienie jednej rzeczy. Na czym polega praca pomocnika produkcji aktualnie? Były takie oferty w czerwcu np tamtego roku, a ja zastanawiam się, na jakie stanowisko aplikować, czy lepiej na pomocnicze czy od razu na pracownika produkcji, trudne do ogarnięcia to jest?

New

Najpierw zadaj sobie pytanie czy dasz radę wytrzymać tu w takiej pracy a raczej harówce do tego z bardzo niezdrową atmosferą pracy????Te dwa pytania są kluczowe do podjęcia pracy w tej firmie. Uwierz mi albo popytaj znajomych.

tak rada

potrzebni sa znawcy w praktyce , nie w teorii, bo są tacy w firmie co pewnie mowia, potrafia wmowic jak to oni wszystko wiedza i sie znają , ale to wszystko sie weryfikuje jak trzeba sie uporac w problemem.

moje zdanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

po co na klejeniu tyle stanowisk ? zrobcie jeszcze od wydawania folii strech stanowisko , o automatyzacji sie tylko mowi , lata mijaja i nic nie widac , są miejsca pracy gdzie nie jest lekko i nie ma chetnych i placa tez marna i trzeba bylo pare lat wstecz juz myslec jak zautomatyzowac procesy zeby jednak bylo lzej i byli chetni ,a i wydajnosc i koszt dla firmy by sie poprawily . Prosze tez zadbac o dobra atmosfere w firmie i zachowanie przelozonych w stosunku do pracownikow .

Padma zmd

Po co ta ustawiacza jak na niczym się nie zna nie umie nawet mierzyć ramek tylko (usunięte przez administratora)kręci jak chodzi i się nudzi a kobietki z linii na zm d nie muszą nosić ogrodniczek mają jakieś przywileje wszyscy to wszyscy

opinia

zycze powodzenia dla firmy bo otóz narobilo sie jakis awansów , dodatkowych stołków tylko robic ciagle nie ma komu . Nie potrzeba nadmiaru brygadzistów , zastepców jakis, opiekunów , mistrzów itp itd itd . Prosze tez analizowac awarie i wiecej robic przegladów maszyn tam gdzie sa czestsze awarie , skonczyc spacery ,obchody i jezdzenie wózkami widłowymi , ktore nie są do jazdy, a do przewozenia ładunków . Ciagle brakuje roboli zeby na to wszystko robic, na podwyzki tez nie było bo dzielic na to wszystko trzeba, ale to juz sie konczy oburzenie na produkcji rosnie .

@opinia

Dziesięciu sprawdza ramki mając czas na wszystko tylko nie na pracę. Dwóch ustawiaczy lub dwie buforowe na tak małą produkcję. Jedni harują a drudzy ziewają z nudy i szukają sobie ,,atrakcji,, w pracy. Chodź ciężko to nazwać pracą. Na mojej zmianie tylko jeden ustawiacz ma pojęcie o swojej pracy i szybko rozwiązuje problemy z klejarką. Drugi do tej ,, pracy,, przychodzi tylko się odbić na bramce i czytniku i co miesiąc wziąść kasę za nic nie robienie.

Kto wie, na jaki czas na zastępstwo szukają specjalisty ds. wysyłek? Jakiś przypadek losowy był, czy macierzyński? Nie pytam żeby się wścibiać, chodzi mi o ustalenie, na jaki czas jest ta praca. Jeżeli wiecie, ile osób pracuje w dziale i czy można zostać później na stałe w nim, dajcie znać proszę Was bardzo.

opinia

niski poziom , wczesniej czy pozniej bedzie musiala firma podjac szybkie dzialania jesli nie chce sie stac jak inne slabe firmy z okolic .Firma musi sie rozwijac i automatyzowac inaczej bedzie klapa, podnosza normy i nic wiecej , ale maszyny nie sa juz nawet wydolne na wieksze normy hehe . Chca zeby ludzie pracowali to tez musza wiele procesow usprawnic i odciazyc ludzki wysilek bo ludzie szukaja teraz lekkiej (usunięte przez administratora) , nawet ukraincy .

?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

przed nowym rokiem pracownicy mieli rozne stawki , a teraz wyrównano stawki to czyli w nowym roku pewne osoby dostały wieksza podwyzke ?

W czerwcu firma dała ogłoszenie na pomocnika produkcji i stąd się dowiedziałam że takie stanowisko jest, bo chyba nadal macie ? Mam nadzieję, chciałam tylko wiedzieć, czy po jakimś czasie jak się nabierze wprawy to można przejść wyżej chociażby na regularnego pracownika?

Fedf

Nawet pracownik z kilkuletnim stazem ma pomocnika produkcji,w tej firmie nie ma czegos takiego jak regularny pracownik, pomocnik produkcji to nazwa stanowiska!!

pomysł

taki pomysł ze jak ktos norme wczesniej zrobi to by mogli puszczac wczesniej do domu , a placic normalnie za 8 godzin

3.0

jak liderzy musza wózkami cos przywieźć, jak są sterowane automatycznie wózki , to po co tylu magazynierów ? jak trzeba naprawiac, robić przeglady, konserwacje maszyn to po co tylu ministrów i wiceministrów tam co do smarów sie nie dotkna .

porada

posluchajcie w firmie jest dział inzynierii , technolodzy , automatycy zgłaszajcie swoje problemy i pomysly na to zeby praca była lzejsza niech automatyzuja , wstawiaja maszyny ,usprawniaja procesy

Na stronie firmy udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko operatora maszyn. Wymagana jest tutaj gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym. Podacie proszę od której do której trwają poszczególne zmiany? Czytam, że oprócz podstawy w grę wchodzi system premiowy. Na czym on polega? Wytłumaczy ktoś? :)

Są narzucone normy. Cały czas są windowanie do góry. Najniższa krajowa w górę to i normy w górę. Jesteś zmuszany do pracy nad normę inaczej jesteś stałym gościem kierownika zmiany lub w ostateczności przerzucany na inny gorszy dział aby dać ci nauczkę. Atmosfera pracy jest fatalna od paru lat z roku na rok jest tragicznie. Po pracy nie masz siły na nic. Nie polecam

była pracownica
@Nowy

to wszystko wyzej napisane to prawda. Człowiek tu zasuwa ponad siły a kierownik zmiany i tak ci powie ze jestes mało wydajny i w ”nagrodę” przenosi cię na inny dział i mówi że tam będziesz miał lżej a tak nie jest. Na tym drugim dziale wykorzystują cię jak mogą dając najgorsze zajecia mimo że innni pracownicy zamieniają sie co jakiś czas zajęciami to ty będziesz stał przez 8 godzin bez zadnej zmiany i pracował i tak od brygadzistki dostaniesz taki komentarz z uśmiechem na koniec zmiany czym ty się miałes zmęczyć to jest najprostsze zajęcie jakie tu jest. Jeśli masz jakiś problem i pójdziesz z tym do kierownika żeby mu o tym powiedzieć to powinieneś wiedzieć ze juz nie przedluza ci umowy bo w ich oczach jesteś osoba konfliktowa bo masz jaja żeby powiedziec co ci nie pasuje.

Linia
@była pracownica

Prawdę napisałaś lepiej nawet niż ta osoba w poście wyżej. Jest bardzo źle od kilku lat. Teraz w tym zakładzie broni się (usunięte przez administratora) a z normalnej osoby robią konfliktową i usuwają z działu albo z zakładu. Kiedyś były inne standardy to i ludzie z chęcią tu przychodzili ale od kilku lat ktoś inny rządzi i stara się regularnie zatruwać ludziom pracę i funkcjonowanie w tej firmie. Ludzie bardzo często teraz chodzą na L4 bo nie idzie bez tego zwolnienia ciągle tyrać w tej firmie. Normy są olbrzymie wszędzie i regularnie podnoszone do góry. Po pracy jesteś wrakiem człowieka.Gdyby nie Ukraińcy to z zasobami ludzkimi w tej firmie było by bardzo źle chociaż i oni już stąd uciekają. Kobiety włóczą bardzo ciężkie palety załadowane po brzegi przez cały dzień i nic z tym się nie robi. Jeśli się nie wyrabiają zostają natychmiast upomniane przez osobę przełożoną. W tej pracy po paru latach wysiada kręgosłup, ręce i nogi. Dużo osób regularnie chodzi na rehabilitację, są po operacjach kręgosłupa i nóg.

Bee

Zmiany trwają od 6 do 14 , od 14 do 22, 22 do 6. I praca na operatora jest dobrze płatna i nie patrz co tu inni wypisują farmazony bo im się nie chce pracować . Ci co tak wypisują to sami psują atmosferę żeby nikt lepszy od nich tu nie przyszedł .

3.0.

prosze natworzyc jeszcze wiecej stanowisk , od działu magazynow , po mechaniczny i produkcje . Liderow, brygadzistow , zastepcow , mistrzów , opiekunów . Jak lidera woła pracownk to mu sie nie chce isc, ale jak ktos z gory przyjdzie do pracownika w jakiejs sprawie to lider od razu idzie bo on musi sie dowiedziec o czym mowa , juz wtedy ciekawosc jego sprawia ze mu sie chce isc . Popatrzcie w kamerach co robia wasi mędrcy , a to przyjdzie pogada ,a to wozkiem pojezdzi jak za daleko isc .

3.0

witajcie , gdzie najwiecej zarobie ? piły , klejenie , linia ?

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki