counter
1 6 82 5 1
ZAINTERESOWANY Nowy wpis
Klient

Do utrzymania ruchu jest przyjęcie jako tokarz-frezer, czy warto się starać o tą pracę. Jakie są warunki i płaca czy może ktoś powiedzieć

Detko Nowy wpis
@ZAINTERESOWANY

Jasne że warto jeśli lubisz stać cały dzień przy tokarce lub frezarce zasypywany rozlatujacymi się wałkami z transporterów i innymi tego typu (usunięte przez administratora)nami z 30min przerwa na śniadanie to warto. Należy dodać ze będziesz miał dyżur raz lub dwa miesiącu przez tydzień kiedy będziesz musiał być pod telefonem i zjawić się w firmie jeśli zajdzie potrzeba. Reszta bez uwag. Ekipa zgrana. Wypłata jak dobrze się znasz na robocie to może 3tys dostaniesz. Ale wszystko zależy od naczelnego wodza.

Tak2Nie
ZAINTERESOWANY Nowy wpis
Kandydat
@Detko

Kiedyś jak pracowałem na utrzymaniu ruchu, to dorabiało się detale jak coś się zepsuło,jakaś maszyna. Teraz widzę że pracuje się na akord, lub tzw.normy ileś tam sztuk czegoś trzeba zrobić. Dziękuję za odpowiedź. Może jeszcze ktoś podpowie odnośnie tematu.

Detko Nowy wpis
@ZAINTERESOWANY

Nie zrozum mnie źle. Nie ma akordu bo zdarzają się i luźniejsze dni kiedy jest chwila oddechu ale większość jest takich że jest młyn bo schodzą tematy po nocnych zmianach więc zaraz po przyjściu i odprawie coś trzeba na szybko dorobić a później to już leci. Bardziej chodzi o to że przeglądy nie zawsze są dokonywane na czas i w niektórych przypadkach brak części zamiennych więc jako tokarz musisz coś wymyślić, dopasować, dosztukować dlatego czasem nie ma chwili na siedzenie czy rozmowy. Dlatego nie wszystkim to pasuje. Najważniejsze jest to że ludzie są niesamowici, dopuki Ci starsi nie odejdą na emerytury możesz poczuć się jak w domu bo nie dają sobie skakać po pagonach kierownictwu i to oni dyktują warunki (np. co i ile musi trwać). Żeby jeszcze trochę więcej płacili to było by całkiem ok. A tak to trochę lipa.

Tak3Nie1
Kapitan

Czy firma zatrudnia pracowników z Ukrainy pracują tam jacyś?

@Kapitan

na Ligna i Plast-met to samo pytanie. masz covid?

Tak3Nie
Kapitan
@nick

Na Ligna i Plast- met tan sam wpis. Ozdrowiałeś z COVID i chce oddać mi osocze? Nie, tylko szukam pracy dla koleżanki z Ukrainy bo jej nie przedłużyli umowy przez COVID w jednym zakładzie a ona koniecznie chce pracować w firmie gdzie będą też pracowali jej rodacy nie chce z samymi Polakami. Może ktoś zna taką firmę która zatrudnia ludzi z Ukrainy?

OUN-UPA
@Kapitan

Co 2 firma przed pandemia zatrudniala ukraincow. Na 100 proc Magna Car Top Systemd Poland Tychy.

korea
@Kapitan

napewno KET Zabrze zatrudnia ukraine.

@Kapitan

do owent niech startuje. szukaja mistrza i technologa.

Esa

Obiecuja umowe na stale a tak naprawde oszukuja ludzi byle by tylko przyszli pracowac.Popracuja jakis okres i nara.Dodam ze caly czas umowy dawane sa pod agencje co miesiac przedluzane i nie wiesz ktory miesiac bedzie twoim ostatnim w tej pracy. Zarobki bardzo slabe.Jesli za miesia wezmiesz 2 tys to sie ciesz.4 brygady za ktore nie otrzymujesz dodatkowego hajsu Wyzysk ,obiecnice to drugie imie velvetu juz nie wspomne o atmosferze jaka tam panuje .Ludzie nie do zniesienia porazka.Nie polecam bo potem nawet psychiatra moze nie pomoc !!

Tak6Nie6
Szybki

Powiem szczerze pracuje już jakiś czas w tej firmie i może szału tu nie ma Ale z wszystkich pracodawców jest to pracodawca mój najuciwszy. Wszyscy prawie zwalniają ludzi a welvet,daje jeszcze podwyżki.

Tak5Nie7
Zniesmaczony
@Szybki

Co ty piszesz, zarobki na dziale produkcji to kpina. Praca w 4 brygadówce za grosze. Nie wiem co bierzesz ale podzielił byś się tym.

Wąski
@Szybki

Dokładnie tak jest. Pokażcie mi jeden zakład w okolicy który nie zwalnia dzisiaj pracowników albo nie wysyła na postojowe.

Tak2Nie1
Olo
@Zniesmaczony

To ile można wyciągnąć na okresie próbnym

TakNie2
Jaro
@Szybki

Velvet nie zwalnia to fakt. Velvet nie przedłuża umów to też fakt.

velvet
@Olo

2600 brutto czyli min krajowa

Tak7Nie3
nick

bzdura. kiedys nie bylo go i ludzie jakos zyli. zycia to nie ma bez wody, jedzenia, tlenu, slonca etc

Tak5Nie3
nick

ps nawet bez ognia jakos zyli

Tak5Nie1
Zet
@Zniesmaczony

Ogólnie w tej firmie pracownik się nie liczy (nie ty, to następny-duża rotacja w każdym dziale ) minimum zarobków i maximum wymagań jąć coś potrafisz to nie miejsce dla ciebie bo cie wykorzystają (tu za cięszką sumienną i uczciwa pracę nagrodą są dodatkowe obowiązki

Tak4Nie1
@Olo

min krajowa 2600 brutto

pocwicz ortografie

Tak3Nie
Esa
@Zet

Zgadza sie dokladnie tak jest

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bleble

Polecam pracę w VC! Praca jest ciężka i trzeba dać z siebie 100 % ale z pewnością zostanie to docenione. Firma godna zaufania! Nie jeden chciałby pracować w dobie Covid dzisiaj w VC. Znam przykłady z innych firm gdzie nie ma ani płynów do dezynfekcji ani maszeczek ani nic. Produkcja trwa, pracownicy otrzymują pensję na czas, przestojów nie ma i jest ok! Młodym pracownikom życzę cierpliwości i chęci do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności bo z tego co obserwuję chcieli by kokosy tylko za to że przychodzą do pracy, odbębnią swoje, wychodzą z pracy i mają wszystko gdzieś - no fakt, dla takich nie ma pracy w tej firmie.

Tak6Nie7
Janek
@Bleble

Nie no faktycznie kolega ma rację zmień leki albo dilera

Tak4Nie1
Bleble

Nie biorę leków i nie mam dilera. Jestem zwolennikiem zdrowego i rozsądnego stylu życia. Skoro Ci się praca w tej firmie nie podoba to zmień na lepszą? Do szpitali chętnie na wolontariant przyjmują. Powodzenia :)

Tak1Nie8

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Janek
@Pytanie

No pewnie że tak........przez velvet czy przez agencję startujesz?? To pierwsze uważa....... j to drugie będziesz nikim.....

Tak3Nie3
Szybki

Co wy chcecie od tego zakładu pracuje tam prawie 18 miesięcy i jest ok,a za takie teksty zniewalające pracodawcę to należy się Art 212.

TakNie10
Kasia
@Szybki

To za krótko jeszcze pracujesz ????????????

Tak6Nie1
Oferta - technolog
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.

Jak wyglądają zarobki i praca technologa?

TakNie4
pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Korona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Jak z przyjęciami na produkcję w dobie epidemii? Zamkną okoliczne fabryki to pewnie zaleją Velvet. Ten nie stanie

Kam13

Witam jak w tej firmie wygląda praca na produkcji, ciężka jest? Jakie wynagrodzenie można otrzymać?

TakNie2
@Kam13

Ogólnie praca ciężka nie jest, ale jak na 4 brygady to płacą naprawdę mało :P Weźmiesz ze 2500 na początek i to wszystko, po dwóch miesiącach, po egzaminie (zależy na jakiej maszynie) dostaniesz 5% podwyżki czyli jakieś 70-80 groszy. xD Śmiech na sali. Po 2 latach może w końcu wyciągniesz te 3k na rękę, jak będziesz często łaził do kierownika o podwyżkę. Jak się dobrze rozglądniesz, to znajdziesz firmy w okolicy które płacą trochę więcej na start w normalnym systemie trzyzmianowym. :) Powodzenia!

Tak9Nie1
nikt

w tym zakładzie mobbing jest pobłażany a za inne mniejsze przewinienia są surowe kary.kierownictwo łącznie z prezesem nie liczą sie w ogóle z ludźmi a pan Cur......o to nadaje sie jako gestpowiec a niby taki przyjazny zakład ...chyba pod publike

Tak8Nie1
Annna
@nikt

Najgorsze to jest zachowanie starych operatorek do nowych pracowników boją się bardzo o swoje miejsca a tak naprawdę to czas spędzają na papierosku i bojkach

Tak6Nie1
Stefan

Witam. Jak w tej firmie wygląda praca w dziale utrzymania ruchu (mechanik/elektryk/automatyk)? Warto starać się o pracę w tym dziale?

Robo
@Stefan

Osobiście nie polecam. Stała jest tylko stara kadra czyli ludzie którzy już tylko czekają na emeryturę. Młodzi przychodzą i odchodzą bo za 3200zł netto w 4 brygadówce nie chcą pracować. Ostry mobbing stosowany przez przełożonych a zwłaszcza jednego myślę że każdemu daje się we znaki. Gość próbuje z utrzymania ruchu zrobić remontówke która mocuje bariery i tworzy różnego rodzaju badziewia w czasie gdy powinna robić obchody itd. Większość ludzi zatrzymuje się w tym miejscu na trochę. Porobi uprawnienia i kursy które są raz na jakiś czas i ucieka gdzieś do innych firm za pieniędzmi. Więc tak. Jeśli jesteś zaraz po szkole i chcesz nabrać doświadczenia to polecam a jeśli już tam coś wiesz i masz doświadczenie będzie Cię (usunięte przez administratora) jak robią z ciebie glupka za takie pieniądze.

popolupo
@Robo

A to chyba chodzi o specjalistę od robótek ręcznych,Znana mi postać, wybitny specjalista.HA HA

Sebuś

Witajcie, wiem że 4 brygady itp nie mam z tym problemu ale mam pytanie jak wygląda praca na magazynie. Jak z socjalem i kasą na początek ? Zatrudniają pod firmę czy jakieś śmieszne agencje pracy ? Od razu napiszę że nie interesują mnie opinie typu kierownik taki czy siaki, kapusie itp bo to w każdym zakładzie jest było i będzie. Liczę na szczere opinie i z góry dziękuję !

kirk
@Sebuś

są 2 magazyny, ogólnie praca spoko, jak ogarniasz wózek i skaner to nie będzie problemu. Zatrudniają przez VC, odchodzą już od agencji. multisport, jakieś dodatkowe ubezpieczenia, wszystko jest, kasa na poczatku prawi 3 tys.

Tak1Nie2
Sebuś
@kirk

a jaki system 4 brygad panuje ? 7 dni roboty dzień wolnego czy jak to wygląda ?

kirk
@Sebuś

4 dniówki - 1 wolne; 4 nocki - 2 wolne, 4 popki - 1 wolny

Zofia
@kirk

Skoro o pracy w Velvet Care wiesz chyba wszystko, to mam nadzieję, że mi pomożesz. Słyszałam, iż właśnie szukają tam (oczywiście między innymi), kogoś na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Ponoć wymagają doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. A nie wiesz przypadkiem, jak duże musi to być doświadczenie?

Oo

(usunięte przez administratora) 4 brygady brak dodadkow zarobki poniżej 3k Brygadzistą br2 szkoda gadać jak idzie to wszystko w porządku coś Ci nie pójdzie wielki problem (usunięte przez administratora)

Technologist

Hej, chcialem zapytac jak wyglada praca technologa w firmie. Jak atmosfera, zmanowosc i wynagrodzenie. Pozdrawiam

Mistrz
@Technologist

No co ty omijaj ten zakład szerokim łukiem (usunięte przez administratora) i ubustwo a na stanowiskach kierowniczy i wyżej pracują sami psychole

Tak12Nie
Grana
@Mistrz

Zgadzam sie w 1000%

Tak8Nie
Grana

(usunięte przez administratora) szkoda zdrowia. 4brygady za 1900zl

Xxx

Pan(usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) i prostak jakich mało wyzywa się na pracownikach. Już dawno powinni go zwolnić bo nikt przez niego nie chce pracować. Po prostu to idio. Ta nie da się tego inaczej nazwać

Tak28Nie

Tak dokładnie

Tak11Nie
Kasia
@Typ

Co wy chcecie od niego to fajny gość

Mistrz
@Kasia

Fajny gość to ty chyba nigdy fajnego kierownika zmianowego nie apotkalas

Mich

Witam jak wygląda praca na 7 maszynie .czy kierownictwo w porządku czy warto składać papiery pozdr

TakNie6
Michał

Witam, chciałbym uzyskać informację o pracy w Velvet. Rekrutują na stanowisko PH do AFH. Jakich można się spodziewać warunków pracy, jakie narzędzia, jaka jest atmosfera? Będę wdzięczny za pomocne info. Pozdrawiam

Tak1Nie4
jeszcze pracownik M
@Michał

Michał , nie polecam , popracujesz góra miesiąc ,dwa , na własnej działalności z własnym autem , czasem nie daj się namówić na leasing pomimo że firma opłaca . Obecne zarządzanie dramatyczne wręcz stare czasy typu nie Ty to inny . Fajnych ludzi pogonili jak abris wykupił i została stara klika .Kiedyś ludzie i firma to była praca życia ....

velvetka
@jeszcze pracownik M

Dobrze piszesz kolego fajnych ludzi wywalaja a same młoty zostaja co nadaja się ale do roznoszenia gazet co najwyżej:)

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Professional Sp. z o.o. - Klucze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 6 ocen.