Opinie o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze

Velvet Care Professional Sp. z o.o.
0 0 18 5 1
Tom Nowy wpis

Mam kilka pytań. Czy tam się pracują na 4 zmiany?? A jeśli tak to czy wszystkie działy? Reklamuja się ile daja na początek. 4000 to wyjdzie ok. 2800 netto. A co póżniej? Czy rekrutacja jest przez agencję?

Pablo Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Jeśli chodzi o produkcje to (usunięte przez administratora) albo i gorzej i największy gamon zakładowy były majster Bełkot karma wraca ciulu

Tak1Nie1
Szy Nowy wpis
@Pablo

Na WMP 6 też jest paru takich .Najgorsze jest to że kierownictwo nic z tym nie robi . Chodzi mianowicie o 4 starych pracowników którzy wszystko psują pod względem atmosfery .

johnny Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Praca dla PH to masakra szczególnie na działalności zero szacunku, jesteś dla nich zerem, mogą rozwiązać z tobą umowę pod byle pretekstem ze skutkiem natychmiastowym. Kierownicy regionalni wykorzystują cię na maksa. Szczególnie przodują w tym panowie z Gdyni i Warszawy karząc Ci jeździć w długie trasy bez możliwości noclegu bo przecież machnąć 700 km dziennie to żaden problem. Trzymajcie się z daleka od pracy PH w tej firmie .

Tak1Nie
Łukasz
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Jak wygląda praca w dziale technicznym/utrzymania ruchu? Jaka atmosfera, czy kierownictwo jest pomocne, jakie warunki?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Konrad

Trochę niepokojące są te informacje o atmosferze w pracy, myślę aplikować i zastanawiam się.

Rg
@Konrad

Nie warto ,szkoda twojego zdrowia. gdyby nie mentalność patologicznej większości ludzi to praca by była super np.jest taki jeden "bolszewik" jeśli jesteś mądrzejszy niż on to za wszelką cenę zrobi tak aby udowodnić że jesteś nieudolny a sam po kątach śpi i nic nie robi twierdząc że go żyły bolą

Tak8Nie

Mam pytanko czemu ludzie jak piszą o (usunięte przez administratora) to administrator kasuje cześć wypowiedzi. Moim zdaniem świadczy to o tym że firma ma z tym problem i za wszelką cenę chce to ukryć. A tak nawiasem mówiąc to znam parę osób które tam w klubach pracowały i potwierdzają że atmosfera jest wręcz mobbingowa

Tak3Nie
Jaś
Nazwa działu: Handlowy

Traktowanie nowego pracownika to przede wszystkim zastraszenie aby zmusić go do określonych działań. Na rozmowie o pracę usłyszysz wszystko co sobie zażyczysz a potem jest powolne grillowanie i z obietnic zostają nici. Najgorzej mają Ci co są na działalności zero praw możliwość zwolnienia w każdej chwili. Oni tylko czekają jak weźmiesz auto na leasing, wtedy stajesz się ich (usunięte przez administratora). Kierownicy rodem z lat 90 zero szacunku dla podwładnych.

Tak5Nie1
Fasola
@Jaś

Dokładnie masz rację ale nie tylko przez kierownictwo ale także przez LIDERÓW.(usunięte przez administratora) jeden drugiemu kłody pod nogi wrzuca aby popełnił błąd aby na niego donieść.

Tak6Nie1
Fasola
@Fasola

Moderator usunął cześć zdania a było tam napisane " takiego (usunięte przez administratora) to jeszcze nie spotkałem " róbcie tak dalej a ludzie pójdą do sądu pracy a nie do prezesa

Tak3Nie
@Fasola

Administrator usunął część zdania tam było napisane " Takiego (usunięte przez administratora) to jeszcze nie spotkałem"

Tak1Nie
Balon

Mam pytanie . Ile zarabia pracownik na produkcji który jest zatrudniony przez agencję ?

TakNie5
Xxx

Pan(usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) i prostak jakich mało wyzywa się na pracownikach. Już dawno powinni go zwolnić bo nikt przez niego nie chce pracować. Po prostu to idio. Ta nie da się tego inaczej nazwać

Tak23Nie

nowy

Jakie zarobki sana start ? Jaka praca itp

Tak2Nie7
Zawiedziony

Zarząd powinien pomyśleć o zmianie kadry kierowniczej, ludzie pracujący na tych stanowiskach od wielu lat nie mają umiejętności budowania zespołu, motywowania i przywództwa. Ich "kierowanie" opiera się na działaniach mających na celu ochronę własnego tyłka i posady. Brak szacunku do pracownika, ilość zadań z którymi pracownik nie jest sobie w stanie poradzić, brak wsparcia, chaos, brak wyznaczonych priorytetów, zła atmosfera powodują, że motywacja do pracy spada bardzo szybko.

Tak45Nie1

Zostaw opinię o Velvet Care Professional Sp. z o.o. - Klucze

Chcę opublikować:

Velvet Care Professional Sp. z o.o.