Opinie o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Velvet Care Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Szlom

To wy wykupiliście Amlusa?

velvet

W Velvecie mi się dobrze pracuje. Nie zamierzam pisać jakiś peanów pochwalnych tutaj ale złego słowa też nie mogę powiedzieć, no przynajmniej nie takiego żebym miał kogoś zniechęcać do firmy bo uważam, że firma jest na poziomie i jeśli ktoś chce pracować to zapraszamy do zespołu.

Irena
@velvet

Z tego co się orientowałam to praca jest na 4 brygady. To prawda? Mógłbyś napisać ile można na początek zarobić wliczając dodatki za nocki i weekendy?

Grzegorz Gumółka

Moi Drodzy Kochani Pracownicy Velwet Care Pracuje jakiś Czas w Tej Firmie i chociaż Ten System Czterobrygadowy jest Systemem Zmęczeniowym dla Mnie To Uważam Tego Pracodawcę za Bardzo Dobrego.Macie Płacone Pełne Składki ZUS co Wiąże się Ogromnym Kosztem Pracodawcy bowiem Kwota Netto co Prawda jest dla Niektórych na Pasku Wypłat nie jest może Imponująca ale macie Pełne Składki ZUS co w przypadku Zachorowania lub Śmierci wasi Spadkobiercy mogą liczyć na Większe Świadczenia.Moi Poprzedni Pracodawcy oprócz jednego u Którego Pracowałem 11 lat mogę powiedzieć byli do Kitu.Zauje moich Emocjonalnych Wpisów na Poprzedniego Pracodawcę ale Pan Bóg wie że miałem Trochę Racji i byłem Szczery w Wyznaniach na Forum.Poprzedni Pracodawca To Dobry Człowiek Szef może się Zagubił przez Kapusi,w Tym swojego Kuzynka który raz go chwalił raz Napierdalal typowy Judasz Dwulicowiec.Na Koniec nie Gniewajcie się Na Mnie każdy może mieć Swoje Zdanie ale Uważam że To Dobry Pracodawca a Wierzę że Zdobędzie Tytuł Najlepszego Pracodawcy W Regionie.Niech Żyje Velwet Care.Pozdrawiam Państwa.

Dobor
@Grzegorz Gumółka

No system nie jest lekki, ciężko się na początku przyzwyczaić, ale po czasie idzie ogarnąć, jak ktoś już pracował w 4brygadówce, to tym bardziej nie będzie to dla niego żadna trudność

Dobor
@Grzegorz Gumółka

Też uważam, że Velvet. do dobry pracodawca, ale mógłbyś popracować na doborem słów, bo czaję, że twój poprzedni pracodawca nie był najlepszy, ale nie ma co przeklinać na forum, skupmy się tu na velvecie, a nie na jakiś poprzednich robotach

nico

Wysyp ofert pracy od Velvet pytanie dlaczego ? Jak się dba o pracownika to się go niema !

filet
@nico

skoro odszedłeś to szukają zastępstwa. logiczne

Stefan Storzyński.
@nico

Nie zgadzam się z Tym Stwierdzeniem przyszło dwóch młodych chłopaków i jeżdżą jak Starzy Wielkimi Wózkami.Poczytajcie Sobie o Lojalności Wobec Pracodawcy.Mysle że On Wie że Inflacja Zrzęra,nam Wypłaty i Strategicznie Myśli jak nam Podnieść Pensje.Ale jak będziecie Na Olkuszu rozpowiadać Brednie i Szkodzić Wizerunkowi Pracodawcy co przyczyni się do Gorszej Sprzedaży to Nie będzie Dobrze.Sami Sobie Szkodzicie.

azaz
@Stefan Storzyński.

no bo młodzi tak samo jak chcą to potrafią dobrze pracować, nie wiem czemu się z góry ocenia nie raz

Irena
@azaz

Dużo tych młodych teraz zatrudnili? Można tutaj wyrobić sobie uprawnienia na wózek? Syn chciałby pracować, ale nie ma jeszcze takich pozwoleń

Edino
@Irena

Generalnie UDT się wyrabia z reguły na własną rękę, jeszcze przed podjęciem pracy.

tak samo
@Edino

no dokładnie, musisz spełniać wymagania, a jak to jest jedno z nich to chyba sprawa jasna :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Professional Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Sebastian 29 lat

Witam wie ktoś czy przyjmują na stanowisko jako pakowacz ,bo myślę złożyć cv

szoket
@Sebastian 29 lat

popatrz na oferty, chyba magazyniera szukają, ale trzeba mieć uprawnienia

Płatek
@szoket

A ja mam pytanie o jakieś inne oferty nie wymagające uprawnień ani jakieś specjalistycznej wiedzy

Danks

Jest dodatek za prace w 4 brygadówce?

filet
@Danks

tak. jest za to dodatek.

Beata

Czy firma zatrudnia pracowników produkcyjnych z Ukrainy? Szukam pracy dla koleżanki z tego kraju.

Minni
@Beata

myślę że jak produkcja to nie będzie z tym problemu ale no nie ja o tym decyduje.

Minni
@Beata

warto zadzwonić i podpytać w jej imieniu albo od razu złożyć cv.

Oferty

Czy ogłoszenia o pracę te z ich strony internetowej są wciąż aktualne??? dajcie znać bo nie ma dat kiedy były dodane ani do kiedy są zbierane cv???

fokus
@Oferty

no a po co by tam były zamieszczone??

ryerson
@Oferty

powoli zaczynają znikać ogłoszenia, chyba już mniej osób potrzeba

Oferty
@ryerson

Ok, to pasuje wysłać cv, bo zaraz zaś nie będzie.. dzięki

Xs
@ryerson

a nie wiecie czy znowu później będą jakieś przyjęcia?

Stosek
@Xs

A skąd mamy wiedzieć? Przyjęcia do pracy to nie zawsze coś co da się z góry zaplanować, plus takie informacje ot może i w rekrutacji mają, ale my to co najwyżej ze szklanej kuli wywróżyć ci możemy

Zofia
@Oferty

A o które pytasz? Zerknęłam i pod nowymi ogłoszeniami jest informacja o tym, kiedy było ostatni raz modyfikowane. I jest na przykład do działu sprzedaży międzynarodowej, zaktualizowane 10 lutego. Ciekawe, czy odpowiadają na każde zgłoszenie?

Franek Dolas

Cieszmy się że Mamy Dobrego Pracodawcę mimo Wszystko.Niech Żyje Velwet Care Mój Aktualnie Najlepszy Pracodawca bije on Poprzednich Pracodawców pod każdym Względem.Co Prawda było niewielu bo Trzech ale pozal się Panie Boże na Nich.Pozdrawiam Państwa.

Xs
@Franek Dolas

to gdzie wcześniej pracowałeś?

piknie
@Franek Dolas

ale nie no, pracodawca dobry dobry, nie powiem, że nie, po prostu nie mam talentu, żeby to tak poetycko napisać

Geronimo
@piknie

Bo troche tak to wygląda

olo

Waszym zdaniem gdzie lepiej aplikować na magazyn czy na produkcje? Tylko proszę bez (usunięte przez administratora) komentarzy.

były
@olo

z magazynu pomału ludzie uciekają stawki jak na 4 brygady praca świątek piątek śmieszne ale cza się przekonać wykorzystują to bo w okolicy nie ma aż tylu zakładów także nara

Olo
@były

Na magazynie też trzeba nosić te czepki? Bardzo trzeba się nachodzić na magazynie czy jest chwila żeby stanąć i oddychnąć?

aloalo
@Olo

jakie czepki, co wy macie za problem z tymi nakryciami głowy tutaj, jednemu kaski nie pasują drugiemu jakieś czepki. kupcie se jakiś mocny lakier do włosów to wam sie fryzura nie zepsuje czy coś. dobrze, że jestem łysy i nie mam takich problemów...

mondziak
@aloalo

jednym przeszkadza, jednym nie, wiec moze postaraj sie tez zrozumiec innych

Halina
@były

Poważnie pracujecie w święta? A ile jako taki pracownik magazynu można netto wyciągnąć na godzinę?

baron
@Halina

zapytaj się w rekrutacji, na pewno odpowiedzą

@baron

byłeś już może na rozmowie? ogólnie to orientujesz się czy dają sztywno czy się coś negocjuje? bo tak to lepiej wiedzieć przed ile płacą. doświadczenie by liczyli czy coś jeszcze?

@Gabriela

zawsze możesz spróbować coś ponegocjować przecież

@komodo

ano tak ale dobrze wiedzieć od czego ewentualnie zacząć, żeby potem nie było.. to widełki ktoś jakieś by podał?

Kk

Czy Velvet oferuje bus pracowniczy z Krakowa?

@Kk

Bus z tego co wiem, to nie, ale dodatek dojazdowy jest

@Mariaczi

Rozumiem ze w zaleznosci od miejsca zamieszkania?

@Ludowy

Nie rozumiem pytania za bardzo? Pytasz czy jak ktoś mieszka dalej to dostaje więcej tego dodatku?

@Mariaczi

No w zasadzie chodzi mi o to czy jego wysokość jest stała? Czy zależy właśnie od ilości km z domu do pracy?

@Mariaczi

A no i czy przysługuje wszystkim?

Monsun
@Ludowy

Tak, jest od tego uzależniony od ilości kilometrów.

Monsun
@Ludowy

Zgadza się, niezależnie od stanowiska

@Monsun

jak się rozkłada to mniej więcej ta kasa na ilość kilometrów, wie ktoś?

adonis

umowa na czas nieokreślony jest możliwie szybko jakoś?

@adonis

najpierw dają na określony?

@adonis

bo zakładam że na sam początek jest na okres próbny?

No jak wszędzie

Kolec

Stosunkowo szybko

leonidas

nie zawsze, na pmp na poćzatku jest na cz. określony na 6 miesiecy teraz

@leonidas

a następna jaka jest? nie zwalniają zaraz po tym?

gizela

czy z aplikacji inicjującej dostał się ktoś np na staże? nie widzę żeby mieli wg takie propozycję bo zależy mi na dziale marketingowym

Serrano
@gizela

Hm, nie znam nikogo kto w ten sposób by się dostał w sumie. Ale nie zaszkodzi się skontaktować, a nuż się uda.

gapowicz
@Serrano

a pojawiaja sie oferty stricte pod staz w takim razie?

koleżanka
@gapowicz

wiesz co na stronie wyczytałam, że na wakacyjne staże będą rekrutować wiosną dopiero, a jak jest z innymi, to nie wiem, nie orientuje się

stażek
@koleżanka

a ty na staż też czy kandydat do pracy po prostu?

koleżanka
@stażek

na początku na staż, a potem zobaczymy czy będzie jakaś ciekawa oferta pracy

@stażek

po stażu przyjmują do normalnej pracy, nie wiecie?

zwykły gość

Normalna praca. warunki ok, choc szału nie ma. ale pracuje sie dobrze.

baron
@zwykły gość

a przy czym robisz?

@zwykły gość

jakie warunki konkretnie dla nowych pracowników?

Franklin

Czy ogłoszenie na stanowisko spec. ds. zakupów jest nadal aktualne? Czy zatrudnili już kogoś?

Jaro.
@Franklin

Aktualne. Składaj CV.

@Franklin

ile czekałeś na odpowiedź? bo ja wysłałam w piątek i nie wiem jak to wygląda kiedy oddzwaniają jak wygląda rekrutacja?

Kryspi
@lara

Spokojnie, z rekrtuacjami to czasem trzeba poczekac

@lara

ja już jakiś czas temu się rekrutowałem to gdzieś tak koło 1,5 tyg czekałem na odzew, ale nie wiem ile teraz mają chętnych, więc trudno powiedzieć

@pracownik

no pewnie dużo zależy od tego ile mają zgłoszeń...? a ty tam jesteś już zatrudniony na jakimś innym stanowisku?

@pracownik

daj znać bo bym się chciała dowiedzieć paru rzeczy od kogoś kto aktualnie jest zatrudniony

ano tak jak się dba tak sie ma
@pracownik

tyle mają chętnych że pan kierownik od dawien dawna musiał iść na inwentaryzację bo ludzi nie ma jaka płaca taka praca haha

mirabel
@Jaro.

rekrutacja nadal otwarta?

@mirabel

tak, wystarczy spojrzeć na ich stronę i tam znajdziesz odpowiedź

hieronim
@lara

co chcesz wiedzieć? możee pomoge

Megaloman

Ile osob obecnie pracuje na stanowisku handlowym? I czy sa wolne miejsca?

@Megaloman

obawiam się, że obecnie nie ma ofert pracy na stanowiska handlowe, ale mogę sie mylić

@Megaloman

a co do tego ile osób... dość sporo nie liczę ile dokładnie ale to dość rozbudowany dział. Nie rozumiem też za bardzo czemu ta informacja miałaby być dla Ciebie przydatna

Szybki

Ja Pracuję w Tej Firmie 4 lata i jest to Bardzo Dobry Pracodawca.Placi pełne składki ZUS.Zaklad się Rozbudowuje i Inwestuje.Wiadomo że wszystkim nie dogodzisz.Podniesli dodatek Czterobrygadowy i dobrze zrobili to zapobiegnie tzw lewym L4.A absencja plus dodatek to jest 1000brutto.I żebyście się nie gniewali na mnie ale dziećmi nie jesteśmy i większość chorób jest legalnych ale niektóre Wiadomo.Pozdrawiam Państwa.

@Szybki

A mógłbyś opisać jak wygląda praca na produkcji bo widzę, że jesteś konkretny człowiek. To znaczy są jakieś normy do wyrobienia? Czy są przy maszynach stołki gdzie można usiąść i odpocząć, gdy chwilowo ma się czas wolny, czy tylko ktoś stoi nad tobą i mówi szybciej? Ile trwa przerwa? Czy na produkcji zatrudniane są młode dziewczyny około 25lat, bo tyle mam, a nie chciałabym się zatrudnić i być jedyną dziewczyną bez rówieśniczek :)

podziekowałem
@Szybki

a czemu ludzi z magazynu uciekają i jest niedobór pracowników jak jest tam tak wspaniale ?

@podziekowałem

Nie wiem jakie są motywację pracowników że uciekają,wiadomo kwestie Finansowe ale Trzeba Zrozumieć Naszego Pracodawcę że nie może aktualnie ulegać Santarzowi tzw Inflacyjnemu.On myśli analizuje przelicza co będzie dobre zarówno dla Pracodawcy i Pracownika.Mamy wspólne Cele.Promujcie Firmę i Papier Nasz To będzie dobrze.Nie roznoscie plotek i srajcie,do własnego gniazda.To szkodzi Naszej Kochanej Firmie.

@Ania

W odpowiedzi na Pani Wpis uprzejmie informuję że Pracuje w Logistyce Zakładowej i nie wiem czy Mogę wypowiadać się odnośnie Wydziału UR.Jednakze zapraszam Do aplikakowania do Naszej Firmy.Firma Przyjazna Panią mamy w ścisłym kierownictwie Wiele Pan zresztą przestrzegamy ESG,Kodeksu Etycznego Etc.To co Pani Wyszczególnia wstępnie jest przestrzegane ale wiadomo to Praca a ona uszlachetnia Człowieka.Pozdrawiam.Czekamy na Pracowitych Ludzi,którzy chcą się rozwijać z Velwet Care.Dziekuje.I Do Zobaczenia ewentualnie ale to już Zależy od Pani i Naszych Specjalistów od Rekrutacji.Pozdrawiam Panią.Wierze że się spotkamy i będziemy współpracować.

@Ania

Normy są. Wyrobisz normy masz premie. wyrobisz wyższą normę masz wyższą premie. Nie wyrobisz normy niema premii. Przy większości maszyn są stołki i można usiąść ale jak będzie mega (usunięte przez administratora) (będzie się jebało, ciągle mini awarie, problemy z maszyną) to nie będziesz mieć czasu by iść sobie zjeść w spokoju a co mówić o siedzeniu. A kobiety są, młode też i to dość sporo. Nie mniej przypominam że to praca w czterobrygadówce a widzę że nie każdy rozumie co to znaczy.

@Jaro

Dziękuje za konkretną odpowiedź, powiedz mi jeszcze odnośnie tych norm ciężko jest je wyrobić? Bardzo są one wymagające jest czas żeby odejść to toalety i iść napić się? Czy na hali występuje zapylenie? Twoim zdaniem lepiej aplikować dla dziewczyna na magazyn czy na produkcje?

@Ania

O magazynie nic nie wiem. Chyba że masz na myśli logistykę zakładową. Na logistykę musisz mieć papiery na wózek (widlak). Do toalety bez problemu. Napić się bez problemu. Zapylenie to już zależy gdzie. Na jednej hali niema wcale, na drugiej troszkę, a na innej masakryczne ( bardzo duże zapylenie). Wszystko zależy gdzie trafisz. Może zacznij od Logistyki lub magazynu a jak niebędzie ci pasować pójdziesz na produkcje.

@Ania

Z normami różnie. Czasem wyrobisz a czasem nie. Ale nie powinnaś się tym przejmować na normę pracuje cała obsługa.

@Jaro

Była tylko oferta pracy na stanowisku magazyniera. Na logistykę zakładową nie było ofert.

@Ania

Mimo wszystko nie można do nich na logistykę wysłać? nawet jeśli teraz nie przyjmują to oni zatrzymują sobie niektóre cv? wiadomo coś o tym?

lisss
@Gabriela

możesz wysłać, pewnie jak będzie zapotrzebowanie pierwsze przejrzą z tych co już mają

piko
@Gabriela

Nie zaszkodzi spróbować, ale gwarancji to ci nikt nie da

Janek

Czy mógłby ktoś powiedzieć gdzie lepiej aplikować na magazyniera czy na produkcję? Czemu na produkcji jest większa stawka? Czy to prawda że na produkcji jest duże zapylenie od papieru? Czy magazynierzy muszą godzić całą zimę w kasku?

@Janek

a co ci ten kask przeszkadza?

@Janek

z tymi stawkami to nie wiem, bo nigdy do portfela kolegom i koleżankom i nie zaglądałem, bo to nieładnie tak

@Janek

a gdzie ci będzie lepiej to już sobie sam odpowiedz co wolisz robić, ja ci nie powiem tego

Janek
@siko

Trzy posty i zero informacji.

czeczen
@Janek

mozesz zawsze ubrac czapeczke pod kask w zime, ale zawsze STAY SAFE towarzyszu

sns
@Janek

zawsze możesz zadzwonić do firmy, to dostaniesz cały przekrój informacji. ale jak pyta się na forum, to trzeba liczyć się z tym, że możesz nie uzyskać satysfakcjonującej odpowiedzi

koleżka
@Janek

kolega kask jest wymagany w kazdej powaznej firmie dbajacej o bezpieczenstwo pracownikow, bez przesadyy

@koleżka

A reszta pytań? I zastanawia mnie ten kask, bo widać, że zrobił największe poruszenie tu w wątku, czemu?

aloalo
@Gabriela

a bo ja wiem o co im z tym kaskiem chodzi, pracujesz na magazynie to nosisz kask dla bezpieczeństwa, nie wiem czemu tu sie ludzie jakiejś głębszej filozofii doszukują

magiczna kula
@Gabriela

no ale liczysz, że ktoś ci powie gdzie masz aplikować? to przecież to zależy od ciebie, które stanowisko bardziej ci będzie pasować..

ciężki
@magiczna kula

wróżysz z kuli? wysłałem cv i czekam na odp wiesz ile się czeka, wysłałaś swoje ?

magiczna kula
@ciężki

to są cenne informacje :) a tak serio to nie wiem, ja jeszcze nie trafiłam na ofertę dla siebie, a na co aplikowałeś, że tak zapytam z ciekawości?

ciężki
@magiczna kula

na planowanie sprzedaży, ale jak narazie cisza

Rozeznanie

Czy w firmie jest dział kontroli jakości? Jak wygląda praca? Czy aktualnie kogoś poszukują?

@Rozeznanie

Nic mi nie wiadomo o tym, żeby teraz szukali niestety

@Rozeznanie

Ale zawsze można zaaplikować poza ofertami, jest nawet taka opcja na stronie

grot
@siko

no a to ma jakiś sens według ciebie? bo w sumie nie wiem, jak nie mają dla kogoś stanowiska to chyba i tak nie przyjmą jak sie wyśle cv? takie jest moje zdanie przynajmniej, ale może tutaj jest lepiej z tym niż w innych firmach?

Proba
@Rozeznanie

W jakim systemie pracuje dział kontroli jakości i ile osób jest ogólnie na dziale?

Szybki

I jeszcze jedno ja Wierzę że Nasz Kochany Pracodawca on wie że siła nabywcza pieniądza jest słaba i zaplanuje rozwiązania w drodze dialogu że Związkami Zawodowymi uwzględniające Interesy Pracodawcy i Interesy Pracowników fizycznych jak Pracowników Umysłowych HR i Biura w Warszawie i wspólnie będziemy się cieszyć z Naszego Sukcesu Naszej Kochanej Firmy.Oczywiscie nie Tylko Polaków.Trzymajmy za Wynik Finansowy Spółki za Rok 2022,dodam Netto bo to Nas tylko interesuje.Pozdrawiam Państwa i nie gniewajcie się.

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Professional Sp. z o.o. - Klucze

• Jak się pracuje w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Velvet Care Professional Sp. z o.o.

Velvet Care Professional Sp. z o.o.