Velvet Care Sp. z o.o.
counter
2 159 284 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Velvet Care Sp. z o.o.?

Jaka umowa obowiązuje w Velvet Care Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

koleszka
@Pytanie

o pracę na 3 miesiące, później na rok

Łucja Nowy wpis
@koleszka

No to chyba dobrze. Wciąż przecież zbyt wielu pracodawców oferuje jedynie umowę zlecenie - to nawet po kilku latach pracy. program poleceń pracowniczych. Czytałam, że każdy zatrudniony w Velvet Care może zaproponować CV znajomego. Jeżeli zostanie on zatrudniony, osoba polecająca otrzymuje nagrodę pieniężną. Czy tak faktycznie jest? Jestem ciekawa.

richard Nowy wpis
@Łucja

tak, jest program poleceń, sam nawet kogoś poleciłem

RL9
 Rekomendacja

Dobra firma ale nie dla wszyatkich. To tak jak w sporice - np. Bayern - tez jest dobry ale nie dla wszystkich Rozwija się jak diabli ale nie dla mięczaków i len i mało kumatychi. Jak chcesz naprawdę pracować to można cuda zdziałać i korpoludek ci nie powie co masz robić albo co nie możesz robić - bo masz dużą samodzielność. Są tacy co to lubią a sa tacy, którzy lubią pracować pod dyktando, od 9 do 17 i do domku i reszta w dup^e. To nie firma dla nich.

Edyta Nowy wpis
@RL9

Hej, czyli dla kogo konkretnie jest praca w Velvet Care i czego można się spodziewać zatrudniając się w firmie? Chodzi mi np. o zakres obowiązków, wynagrodzenie..

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 200 dni.
Kandydat

Mam pytanie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na PH? Jakie pytania itd.. Praca jest na umowę o pracę? Czy dają narzędzia pracy np: auto służbowe (czy można korzystać prywatnie?), tablet?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 254 dni.

Czy w firmie Velvet Care Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Izydor

Póki co mamy dobrego pracodawcę a branża jest cały czas potrzebna, więc są szanse na spokojna pracę.

Jakie są mocne strony pracodawcy Velvet Care Sp. z o.o.?

Wirus
@Pytanie

Haha - branża może nieprestiżiwa ale ta firma ma szanse przeżyć ere wirusa i to co będzie potem. A będzie nie wesoło chyba

Somebody

Drodzy Państwo, znakomita większość wpisów nie dotyczy firmy Velvet Care Sp. z o.o tylko Kimberly Clark w tym jej oddziału w Krakowie. Te fimy od wielu lat nie mają ze sobą nic wspólnego.

Janusze z WONSEM
@Somebody

To trzeba było w porę zadbać o poprawne nazewnictwo formy. Jakoś przez tyle lat wam stara nazwa nie przeszkadzała. Typowe polskie janusze biznesu

K
@Somebody

Nie do końca masz rację bo Velvet nadal jest dystrybutorem niektórych produktów Kimberly Clark więc łatwo tutaj o nieścisłości.

Jan

Bardzo slaba firma przegrywa z konkurencją Fox Regina i inne W professional tez sa daleko rządzi tork katrina inne Jako ph bedziesz zatrudniony na działalność namawiają do wziecia auta w leasing a jak to uczynisz beda mysleli ze zostałeś ich niewolnikiem Najgorsi kierownicy to WAWA i Gdynia Klamia wykorzystuja i nie szanuja

Użytkownicy czekają na odpowiedź 557 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Velvet Care Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tonik

Niestety młodzi pracownicy to pokolenie bardzo roszczeniowe i szuka dlatego nie związuje się z firmą na długo.

Dorośnij
@Tonik

Ogromna generalizacja i krzywdzące stereotypy, czyżby takie było myślenie menażenmentu? Sami są młodzi. Prawda jest taka, że nasze pokolenie wymaga pewnych standardów. (usunięte przez administratora) I dobrze, bo pracownik odzyskuje godność i podmiotowość

Marcin
@Dorośnij

Jak wygląda aktualnie poziom oferowanego wynagrodzenia za pracę w tej firmie? Przede wszystkim chciałbym ustalić, czy można liczyć na świadczenia dodatkowe. Często sprawiają one, że pensja staje się dużo bardziej atrakcyjna.

Czyli co odradzacie?

Czyli lepiej nie brać szczególnie jak rekrutacja na wariata na wczoraj?

Ty
@Czyli co odradzacie?

Skasowano mój wpis - nie wiem czemu bo napisałem tylko „nie warto”. Bo nie warto. Ci którzy się przyjęli często odchodzą sami po kilku miesiącach - nie ma znaczenia czy AP, OTC, GL, Treasury czy Customer Service wiec sam sobie odpowiedz na pytanie...

@Czyli co odradzacie?

Dużo osób się pozwalniało. Jak dużo osób ucieka to sam sobie możesz odpowiedzieć skąd ta rekrutacja na wariata.

Gogogog

Aleksandro, Pisałem tutaj z przykładami. Zarówno ja jak i inni. Wiem, że teraz w Gowork macie ciśnieniem żeby podnieść merytoryke portalu, ale nie możecie oczekiwać, że każdy komentarz tutaj to będzie elaborat. Jeśli potrzebujesz przykładów poczytaj odpowiedzi z ostatniego tygodnia. Ze zrozumieniem

Czyli co odradzacie
@Jacek774

Spoko :) przybyłem zobaczyłem, że rośnie kolejny CAP i odpuściłem

Bogdan

Piszesz o umowach o pracę. Jak długo trwa okres próbny i czy po nim można liczyć już na kontrakt długoterminowy na czas nieokreślony? Podajesz dużo niedogodności w pracy i bałagan organizacyjny, ale chwalisz wynagrodzenie. To bardzo ważny element zatrudnienia, więc gdybyś mógł napisz bardziej szczegółowo, czy można także liczyć na premie lub inne benefity. Z góry dziękuję Ci za odpowiedź.

czaczacza
@Bogdan

Nie umiem odpowiedzieć na pytanie o umowę o pracę :D. Bo jest bałagan. Jeden osoby dostają 3 miesiące i potem już na niekreślony inne 6 miesięcy i dopiero nieokreślony. jeszcze inne mają 3 miesiące, mówi się im, że następna będzie na 3 miesiące, a dostają na niekreślony - nie wiem od czego to zależy. Benefity - raczej standardowo, nie nadzwyczajnego. Bonusy są duże. To jakieś 15% rocznego wynagrodzenia, no ale, dopiero na wiosnę 2020 roku przekonamy się, czy to naprawdę będzie 15% brutto rocznego wynagrodzenia :).

czaczacza

Widzę, że aż 5 zgłoszeń mojej wypowiedzi, ciekawe co w niej jest niewłaściwego? Czyżby "manadżement" miał jakiś problem z prawdą?:)

Prawda

Podpisuję się rękami i nogami pod tym komentarzem. Rachunek plusów i minusów: zarobki jak na Kraków niezłe (7000-9500 brutto to norma na stanowisku specjalisty z 2 językami), przyjazna atmosfera w biurze, samo biuro nowe i fajnie wyposażone, zespoły są zgrane, częste wyjścia integracyjne - pod tym względem naprawdę nie ma co narzekać. Ale cała reszta po prostu leży: informowanie o (nie)przedłużeniu umowy na dzień-dwa przed jej końcem, brak szkoleń wprowadzających do zakresu obowiązków, ogólny chaos i bałagan na porządku dziennym, (usunięte przez administratora) Krótka przygoda - mnie już tam nie ma. :)

Artur
@Prawda

Wiesz może, dlaczego pracodawca tak zwleka z informacją, czy dany pracownik będzie mieć przedłużoną umowę? Na pewno praca w takiej niepewności nie jest dobra. Ciekawi mnie, czy często zdarza się tak, że mimo zaangażowania w pracę pracodawca jednak decyduje się na nie przedłużać umowy z taką osobą.

Jony
@Prawda

Zgadzam się z przedstawioną wcześniej opinia o KC w Krakowie (usunięte przez administratora) Brak wiedzy procesowo-merytorycznej nie wspomnę już o umiejętnościach miękkich. Żenada - zwłaszcza tzw. Tl'owie. Z zarobkami nie przesadzajmy, nie są aż tak wysokie.

avadakedavra
@Artur

Artur były takie przypadki, nawet przed świętami na zasadzie "spakuj się i już nie musisz przychodzić". Byłam tego świadkiem. I wcale nie oznaczało to, że osoby którym umów nie przedłużano były słabe i niewydolne. Nikt nie zna klucza.

Czaczacza

Jeszcze raz apeluje by menażenement nie zgłaszał mojej wypowiedzi bo i tak ja tutaj wrzucę ponownie - mam Jej kopie :)

molam
@Czaczacza

czy dalej tam pracujesz?

Jacek774

To i ja swoje dopiszę: - brak organizacji - wpychanie obowiązków z różnych działów na dział x, bo pełno rzeczy, które do nikogo nie przynależą, co w konsekwencji prowadzi do tego, że robi się za 2-3 osoby, nie dostając za to żadnego dodatkowego wynagrodzenia, (usunięte przez administratora) - w transition nie uczestniczylem, ale wiedza slabo przekazana przez niedouczone osoby, czesto nikt nic nie wie i dostajesz nagany ustne za nie zrobienie czegoś, albo zrobienie czegoś inaczej niz powinno być - ponieważ nikt cię nigdy nie wyszkolil jak to ma być robione, jakie są procedury, - te zmiany nazw stanowisk są bardzo naciągane, sami nie wiedzą czym pracownicy się zajmują, pakuje się pod jedną nazwę obowiązki z np. 3 różnych stanowisk, jak również zmiany wymagań, raz szukają juniora i dostajesz niską stawkę, a wcześniej zatrudnili osoby z równie zerową wiedzą o danym procesie jako seniorów, którzy zarabiają więcej, - praktycznie każdy po paru miesiącach, jeśli go kredyt czy inne rzeczy nie trzymają, szuka innej roboty, - duża rywalizacja, - jeśli się zdecydujecie to potwierdzajcie sobie wszystko papierowo/mailowo, bo jest dużo obietnic, z których się nie wywiązują, - ataki słowne na pracowników stosowane przez osoby na wyższych stanowiskach, - ogólny chaos, dezorganizacja, brak procedur, - kontrolowanie pracowników na zasadzie takiej, że najlepiej jakby od pracy nie odchodzili, często np. ściąganie pracownika z obiadu bo musi coś koniecznie w danym momencie zrobić, dopytywanie się gdzie był, co robił itp. po powrocie z przerw, - wzajemnie wykluczające się "targety", coś co chyba wiele firm stosuje obecnie, podejrzewam, że w celu zmotywowania pracowników do cięższej pracy, - oszczędzanie na wszystkim, nie licz na podwyżkę, nawet jak miałeś niesamowite wyniki, managerowie, którzy oszczędzą najwięcej na swoim dziale dostają bonusy finansowe, Żeby nie było tak źle to są i plusy: - początkowe stawki dosyć wysokie - kasa zawsze wypłacana na czas Co do umów to różnie chyba, ja dostałem na 6 miesięcy i później miała być na czas nieokreślony, jednak zrezygnowałem. Też do ostatniej chwili nie dostałem info czy w ogóle będę miał umowę przedłużoną dlatego szukałem innej pracy i jak znalazłem to nie przedłużyłem umowy.

Jacek774

W HR-ach też praktycznie cały dział przerotował obecnie, z tego co słyszałem od koleżanki. Podejrzewam, że jest tam równie nieciekawa sytuacja co w innych działach.

@avadakedavra

Ja znam inne przypadki - nie przedłużali dobrym pracownikom umów tylko dlatego, że np. nie godzili się na robienie nadgodzin, albo nie wchodzili w (usunięte przez administratora) odpowiednim osobom... A pozostaje pełno niekompetentnych ludzi, nie potrafiących wykonywać swoich obowiązków, a dostających bardzo spoko kasę - myślę, że za takie zarobki da się zatrudnić ludzi o dużo lepszych kwalifikacjach. Tak czy inaczej firma raczej tonie dopóki będzie się akceptować takie wybryki jak manager atakujący swoich pracowników. Znam też przypadki osób, które pracowały na l4... Także tyle w temacie poszanowania praw pracowniczych.

MoonCosmicPowerMakeUp

GBS w Krakowie tylko zmienia nazwy stanowisk do ATR, nie widzicie drodzy państwo, że ludzie z zewnątrz to widza i się z tego nabijają? (usunięte przez administratora)

Stopa

Jaka dają stawkę na wózku nowym magazynie ? Szukam pracy. Wozkowy z 15 letnim doświadczeniem na wózkach czołowych oraz bocznych

Mikołaj
@Stopa

18,50 plus dodatki

Stopa
@Mikołaj

Jakie dodatki ? Miesięcznie ile się wychodzi ?

FraniaNiania

Takiego bałaganu jak w Krakowie to w życiu nie widziałam. Temat numer jeden „co zjemy na wspólnym wyjściu” a nie co nas czeka w pracy, jak przyjęcie, jak procedury... atmosfera radości, bo na razie ładują pieniądze w Kraków, ale to się szybciutko skończy. Bardzo dużo osób noszących wysoko głowę. Dużo osób z Kapa, Lufy, Stejta sami sobie wyrobicie opinie o „narybku”.

Bolek

Przedstawiciel handlowy Szału nie ma plany 6cyfrowe z cenami z kosmosu. Promocje w sieciach= cena detal lepsza jak dla dystrybutora. Własna działalność gospodarcza i zarobki poniżej 3ki

Grzesiek
@Bolek

A Ty cały czas pracujesz w tej firmie ? Czy to było kiedyś ?

@Grzesiek

Tej informacji nie podam.Zreszta nie widzę różnicy czy pracuje czy też nie. Ale informację mam aktualne i nie widzę powodów do tego, żeby zmyślać

Sprzdażowiec od 10 lat ...
@Bolek

Bolek pewnie nie pracuje u nas bo nie wie żesz od 5 lat KC jusz nie ma tylko jest VC czyli Velvet Care - haha! Z premia spokojnie jest powyżej trójki a jak własna dzałalność to dodatek na leasing fury. Ekipa jest zaje ... do roboty i do szklanki ... ja pracuje ponad 10 lat i nie robie tego na siłe. Były rożne propozucje za troche większą kaske ale jak patrze to połwa z tych firm jusz nie ma! Kto co lubi - ja uważam, że jak masz jaja i chcesz - to warto spróbować a potem sam zdecydujesz

Bolek
@Sprzdażowiec od 10 lat ...

Ja nic nie pisałem o tym, że KC jest dej właścicielem. Awalon mówi Ci to coś? Powinieneś wiedzieć skoro pracujesz. Premia co 3 miesiące? I jak wpadnie 1000 zł za te 3 miechy uważasz za dobre? Co do dodatku na auto? Co z tego wszystko jest na Twojej głowie ;naprawy, przeglądy, ubezpieczenie. Weźmiesz leasing coś się firmie nie spodoba wywalą Cię nawet po 2 latach i zostajesz z leasingiem na 2/3 lata

@Bolek

1000 na stare auto 1500 na nowy Skoro to forum o opiniach pracodawcy piszę jak jest

Bolek

Osoby na działalności są krzywdzone przez firmę . Całkiem inaczej wygląda to na umowie o prace . Działalność bonus w formie karty Multi sport. Szkolenia? Szału nie ma często się nie odbywają. Osoby na działalności muszą same zadbać o środek transportu od firmy nie dostajesz auta. W zależności czy nowy z salonu czy używany kwota na auto się różni. Na pewno odradzam leasing . Wpakowalem się w to i muszę teraz tutaj pracować do póki go nie spłacę. Samochód jest Twój więc VC nie ma prawa Ci mówić czy możesz jeździć czy nie . Tylko to co wyjeździsz za ich musisz sobie dotankować za swoje.

KC

Witam, jakie są zarobki brutto w procuremencie w KC? Np. na stanowisku starszego kupca lub podobne?

Loli

Hej. Zastanawiam się nad pracą w tej firmie.. I chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca w velvet.. Natomiast pracuje się na 3 zmiany? Dają odrwzu umowę czy zleceniowki na których się robi i robi. Czy są wyplacalni na czas? Jak atmosfera pracy wygląda. Dzięki z góry za odpowiedzi ;)

Pan Inzynier

Jestem inzynierem, z jezykami i miedzynarodowym doswiadczeniem. Mieli oferte w Krakowie, na podobny profil dla mnie. Podalem wymagania ok leeko powyzej 10k brutto PLN / miesiac. Oczywiscie kandydatura zostala olana :) Nie mam tu czego szukac.

Hmm
@Pan Inzynier

W Krakowie nie ma żadnego oddziału!

anonymous
@Pan Inzynier

moze slabe CV

Stary

Pytanie co ważniejsze - mega kasa teraz czy kasa i łeb jak sklep w przyszłości ? Lepiej z mniej z mondrym mniej zarobić niż dużo z głupim ha ha Jak masz pojść do biura to dobrze bo tam lepiej i łatwiej ale szkoły języki i doświadczenie trza mieć! Ja na pewno bym sprobował a i ponegocjował toże

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Velvet Care Sp. z o.o.