Kimberly-Clark Sp. z o.o.

Opinie o Kimberly-Clark Sp. z o.o.

stary pracownik

przecież mówilem ze to najgorsza firma w Polsce południowej. wszędzie starają sie przelewać kasę ok 5 max 6 każdego miesiąca,w KBR była 2-3

Stary ale jary
@stary pracownik 11.10.2017 10:49

Do Stary Pracownik Pracuję tu ponat 10 lat i widziałem tu wiele rzeczy. Znajomy z firmy powiedział mi o tym forum. Widzę, że są na nim zwolennicy i przeciwnicy Velveta. A nie powinno być tak, że przeciwnicy, którzy narzekają i plują na Velveta powinni poprostu się zawinąć i pójść pracować do lepszej firmy za lepsze pieniądze??????!! Skoro piszą że to najgorsza firma to zmiana na lepsze będze tak łatwa jak anonimowe opluwanie Vellveta... w interncie to kazdy jest kozak !! Ja już mam swoje lata ale ojciec mi kiedyś mowił - jak ci nie pasuje to se zmień a nie becz jak sierota ... Może to nie jest najlepsza firma w Małopolsce ale napewno nie jest najgorsza i tyle w temacie

@Stary ale jary 11.10.2017 11:35

ale ja nie mowie ze najgorsza tylko ze mogliby miec troche szacunku wiecej dla pracownikow .Ty ciezko pracujesz na te pieniadze i masz prawo zeby byly w jakichs normalnych terminach i godzinach.ty masz pracowac dobrze i nie mozesz sie spozniac .to tak jakbys mial na 14 do pracy ale przyjdziesz sobie na 18 bo tak ci sie zachcialo i co ?napewno by byly tego konsekwencje.ty jak sie nie wyrabiasz to co to cie zwolnia a panie z biura to sobie jaja robia ostatnio z pracownikow.zeby na wlasne pieniadze czekac

Asior

Kolejny miesiąc 10 dzis a kasy brak i jak tu ufać takim?

@Asior 10.10.2017 15:32
Kolejny miesiąc 10 dzis a kasy brak i jak tu ufać takim?

no wlasnie mam to samo.godzina po 16 a pieniedzy na koncie nie ma????

Asior
@pracownik 10.10.2017 16:12
no wlasnie mam to samo.godzina po 16 a pieniedzy na koncie nie ma????

Tłumaczenie jak ostatnio ze banku wina... Dzwoniłem to o 15 żadnej łaskawej Pani z HR już nie ma a ma portierni twierdzą że do 16 pracują... Śmiech na sali trzy razy przełączanie pod trzy różne numery żadna Pani nie była już w stanie odebrać... Porażka i kpiny z pracowników... Ostatnio wypadł weekend itp. no to jeszcze można zrozumieć a teraz środek tygodnia i to samo!!

Julek

możemy doradzić żeby nie aplikowali

niestety musze przyznac ze @asior pisala prawde z ta wyplata.byla dopiero 11 po poludniu a powinna byc juz 8.powinni placic odsetki za to opoznienie ale kto by im kazal

zbychu

Panowie mam pytanie, co sądzicie o pracy w velvet przy maszynie jako rozwłókniacz ? Na czym to polega i jakie są wasze opinie na ten temat ?

śmiesznyvelvet
@Anka do Antyanki 19.09.2017 11:40
Gadasz dyrdymały - z jakiej konkutencji jesteś z Moli czy z Almusa? Skoro wszystkie firmy wokół są lepsze to goń do nich i pog...

akurat mamy dobry kontakt i to ty nie masz pojecia o niczym i piszesz głupoty bo ten co o nim mówisz zrobił karierę w następnej firmie i jest na wysokim stanowisku kierowniczym a z velvetu miał blagalne propozycje żeby wrócić.

Rtc
@Asior 11.09.2017 09:36
Ogólnie tragedia nawet wypłaty do 10 już nie mogą przelać pewnie już nie ma z czego.... Dziś 11 a kasy brak....

Co ty gadasz ja dostałem 10 a tobie za leżenie to widocznie nie płacą

Dr Łotson

Nie pracuje bezpośrednio na produkcji tylko w biurze przy produkcji Stanowisko specjalisty. Umowa na stałe. Z tego co wiem to na produkcji mamy 3 zmiany. Jest sporo osób nowych bo firma w ciągu ostatnich 2 lat postawiła kilka zupełnie nowych linii produkcyjnych - w sumiem dwa razy więcej było za amerykańskiego Kimberly. Od kilku mięsiecy jest nowy szef produkcji i słyszałem, że jest lepiej z robotą i wynikami. Aha i słyszałem, że warto pójść na produkcje na maszynę papierniczą ale tam raczej biorą z doświadczeniem. A już w ogóle na tą najnowszą maszynę co ma stanąć w przyszłym roku - podobno jakaś kosmiczna technologia qufa! Podjedź do zakładu i przez płot zajrzyj jak to wygląda - jeden wielki plac budowy. Aha - jedno miejsce się być może zwolni bo "Stary" z tego forum pisał że się zwija .... Nie jest łatwo ale gdzie jest łatwo - ja polecam przynajmniej sprawdzić.

edward

jak zakład był w innych rękach to nie było takiej komedii jak teraz.

stary

Kierownictwo beznadziejne po rodzinie to sobie sami odpowiedzcie jaka atmosfera

stary
@Dr Łotson 21.08.2017 11:32
Jak tobie nie pasuje to zbieraj manatki i znajdz lepszą pracę skoro w velvscie jest tak do bani ale mnie wkarwiają takie niem...

własnie znalazłem lepszą i wiem że Velvet to wielki szajs

Dr Łotson
@stary 23.08.2017 20:59
własnie znalazłem lepszą i wiem że Velvet to wielki szajs

No to dobrze - powodzenia. Jak nie pasuje to po co się męczyć. Przyjdzie nowy co będzie zadowolony i git. Ale uważaj na siebie i obyś nie skonczył jak kilkunastu velvetovców. Odeszli bo im nie paaowalo poszli w świat i się szybko okazało że wcale tak żle nie było. Był taki mistrzu co poszedł do konkurenta do firmy koło Bełchatowa haha na kierownika i po pół roku garb już mu wyrósł - dobry był miedziak z niego

???

witam, też jestem ciekaw o atmosferę w pracy, bo to czasem ważniejsze niż parę złotych w tą , czy w tamtą. Tak mam obecnie , a mam propozycję pracy tutaj?

nowy

16,5

zainteresowany
@nowy 07.08.2017 12:48
16,5

dzieki

zainteresowany

mam pytanie jaka jest stawka na przetworstwo teraz?

C

jak byłem w lipcu , to testy były, a starych, ślepych, i kulawych nie widziałem :)

B

eldorado nie wiem co bierzesz ale bierz najwyżej połowę zakład sie faktycznie rozwija tylko nie chce płacic ludziom,byc może tak przeinwestował że niedługo upadnie. nie ma juz testów bo nie ma wogóle chetnych,przyjmuja ślepych,kulawych i starych a i tak nie ma chetnych. najlepsi pracownicy odeszli bo wszędzie płacą lepiej

Z.
@B 04.08.2017 22:07

A gdzie Twoim zdaniem lepiej pójść ? Jakie są ewentualnie stawki w innych zakładach ? Bo człowiek różne opinie słyszy i wszędzie źle. Poza tym jaka jest atmosfera pracy ? Bo zastanawiam się czy iść tam do pracy czy nie. O stawce już wspomnieliście, a jaka jak atmosfera w firmie i czy praca ciężka ? bo ktoś już wyżej pisał o gamoniach, którym się nie chce :D Pozdr

zbychu

Siema. Panowie zastanawiam się nad praca w Velvet w Kluczach i udziału w rekrutacji. Powiedzcie proszę, czy dużo ludzi odpada w tym procesie rekrutacyjnym, bo słyszałem, że są tam jakieś zadania i testy ? Ogólnie trudno o prace w Velvet w Kluczach ?

eldorado
@A 03.08.2017 11:01
Żadnych testów tylko chęci do pracy tak brakuje ludzi ze teraz to każdego z ulicy biorą tak upadł juz ten zakład każdy przych...

"Zakłąd upadł" czytaj: wybudował 2h magazynu, postawił 5 linii produkcyjnych i buduje maszynę za 200 milionów. Stare cwaniaki nie mogą się przestawić, że ktoś przychodzi z zewnątrz i robi to samo co oni po 3 miesiącach...

Rty
@eldorado 04.08.2017 13:47

Dokładnie tak, i mają alergię jak muszą kogoś uczyc

K.K

Najpierw przeczytałem opinie ,potem się zatrudnieni i mogę stwierdzić jedno na razie jestem zadowolony z pracy. Poza tym co najważniejsze to wszystko zależy gdzie kto trafi chodzi mi mianowicie o dział. Nigdy nie należy sugerować się w 100% opiniami można się nimi posiłkować.

całkiemna psy

słyszałem że nawet pies z kulawą nogą nie chce przyjść robić do zakładu :)

Julita

@Dr zero - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Kimberly-Clark Sp. z o.o.? Czy wiesz coś może o aktualnych ofertach pracy? Forumowicze będą wdzięczni za merytoryczne wsparcie :)

lolkol

witam jakie sa zarobki na magazynie od brygadzisty do kierownika

Branco

A jak warunki pracy na Magazynie ? Tzn. czy jest ciezko i na jaka stawke mozna liczyc na poczatku ? Widzialem kilka ogloszen i prawdopodobnie bede aplikowal :)

BACZNY OBSERWATOR

DOBRZE ŻE KTOŚ ZAINWESTOWAŁ WE FABRYKE ,BO PATRZĄC NA OSTATNIE 30 LAT TO POŁOWA PAPIERNI ZNIKNĘŁA .

stary pracownik

absolutnie nie warto,beznadziejna firma skąd mają kasę?,z pożyczek których nie mogą spłacić a także z tego co zabrali pracownikom KBR

Pracownik Prawie Nowy
@stary pracownik 26.05.2017 11:32

Głupiego gadanie bo mam znajomą w ksiegach i mówiła, że velvet jest w pełni wypłacalny i własnie dlatego dostał kredyt. Jakby nie płacił to bank by już dawno zwinoł firmę albo przysłał komornika. Stary Pracownik jak firma beznadziejna to się zwolnij bo po co się męczysz bo przecież blisko są super okazje na super prace - powodzenia. Ale mnie wnerwiają wieczne marudy - narzeka ale siedzi i w miejscu - i znowu narzeka. Nie pasje - jest demokracja i fora ze dwora. Jedz pracować do królowej za funty !!

Pracownik prawie nowy

Jestem w velvecie od ponad roku i powiem tak płace są średnie ale nie złe, firma wie co robi i inwestuje w produkcje i magazyny - nowe budynki i linie wyrabane w kosmos .... i jeszcze budują kolejne pod maszynę - skąd taką kasę mają ????????? nie ma co gadać bo jest sporo bałaganu i trochę starych cwaniaków z układami ale tak jest wszędzie chyba. Jak się wychylasz to mondrze żeby nie zarobić ale jak robisz swoje to git jest poczekam do wiosny i albo się ułoży jeszcze lepiej albo zaczne sie rozglądać haha

Mr

Dr zero
@Mr 24.05.2017 20:15
Jest dużo ogłoszeń o pracę w Przeglądzie Olkuskim. Napiszcie czy warto się związać z firmą i czy są perspektywy na przyszłość ?...

Warto bo firma się rozwija i ma się dobrze spróbuj

Old

Morale na UR wyjątkowo niskie. Będą dalej się zwalniać.

Q

Co tu tak cicho. Wszyscy się już zwolnili? Jak tam w utrzymaniu ruchu. Nowi dają radę? Starzy jeszcze pracują?

b

już nie ma KBR-u więc do Velvetu,jest tak dobrze że wszyscy albo sie zwalniają albo szukają roboty

Pracowity Pracownik
@b 05.04.2017 10:00

Lenie i cwaniaki się zwalniają bo maja alergię na robotę

ja2

interesuje mnie dział utrzymania ruchu, jakie są warunki pracy, zarobki, osoba ubiegająca się o prace w tym dziale przyjmowane są do KBR czy do Velvet Care?

Pracownik Golem

dużo marudów tu widzę może nie jest to idealna firma ale idzie do przodu nie biadoli tylko inwestuje w nowe maszyny w nowy magazyn zobacz inne łachy to zobaczysz różnice błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi i siedzi na D jak komuś nie pasuje to przecież jest dużo innych firm wokoło i zobaczycie jakie tam jest eldorado jak chcesz się wakacjować to tutaj raczej nie pododpoczywasz albo pojedz zasuwać za funty do królowej tam podobno jest łatwo i przyjemnie ja tam siedzie cicho robię swoje i będzie lepiej

a

zarobki tragiczne jak na to co trzeba umieć i system 4-brygadowy,chłopaki ze służb technicznych masowo sie zwalniają

ja2

Ja również dołączam się do prośby związaną z utrzymaniem ruchu (Inżynier Mechanik), jaka atmosfera i zarobki?

ja

Witam. Jaka jest atmosfera i zarobki w utrzymaniu ruchu (automatyk)?

Dawido

Kolo robiłeś w TRI ??? pisz na porpor4@o2.pl mam pare pytań

prawdziwy

Najgorszy zakład w Małopolsce

Kolo
@prawdziwy 10.03.2017 10:48
Najgorszy zakład w Małopolsce

A Ty w ogóle pracowałeś już w całej malopolsce to jesteś niezły to widać jaki z ciebie pracownik skoro znasz wszystkie zakłady to spróbuj teraz na Śląsk

L

To jest wina zarządu ze nikt tu niechce robic. Zero szacunku

NK
@L 09.03.2017 17:00
To jest wina zarządu ze nikt tu niechce robic. Zero szacunku

Kolo
@NK 09.03.2017 21:09
Dokładnie nikt nie chce robić, a te 500 osób pracujące w tej firmie są zmuszane do pracy.........ale bzdura....

Wcale źle nie jest są gorsze zakłady np.tri poland . Zarobki teź mamy dobre nie ma co narzekać warunki pracy też dobre.przecież jak komuś nie odpowiada to nikt na siłę tu nie trzyma

kropek

Prawda jest taka że operator ma płacone za jechanie automatem a wy KBR macie płacone za naprawianie więc nie rozumiem dlaczego jest takie oburzenie.Wiadomo że jak obcieli po 7 stów wypłaty to sie nie chce prawda?

Operator
@kropek 25.02.2017 14:41

LG
@Operator 25.02.2017 19:35
Bo KBR jest nie tykalny prawda ich boli więc takie oburzenie . Niech się zwolnią a fachowców nie brakuje na rynku pracy...

Prawda jest taka że właśnie olali ten cąły VELVET i zwolnili się najlepsi fachowcy i zostały tylko te "stare dziady" więc proponuję abyś czym prędzej zasuwał na ten rynek pracy, bo w przeciwnym razie nie będzie komu naprawiać !!!

Taki nikt

Wiecie co tak jak was czytam to sie zastanawiam czy to jest forum na temat zakladu i pracy czy forum plotkarskie.żenada! CZY PAN ADMINISTRATOR NIE WIDZI ŻE TU SIE LUDZIE OBRAŻAJA A NIE WYDAJA OPINI O PRACODAWCY?????????

Operator

KBR to powinni cały wywalić tych prozniakow Stare dziady zmęczone o co się ich poprosi to wszystko ciezko.Nic nie robią tylko chodzą jeden za drugim jak pedały

SONY
@q 23.02.2017 21:57
Bo ci młodzi co coś umieli i jeszcze im się chciało to sami odeszli. Zostały tylko "Stare dziady"....

Może więcej szacunku w stosunku do tych ''starych dziadów" i trochę samokrytyki bo nie jeden z nich ma więcej lat pracy i doświadczenia jak niektórzy z was lat życia , a bez nich raczej nie pojedziecie tymi automatami, chyba że Ściążko z Pielakiem którzy tak dbają o dobrych fachowców wam poooooooomoooogą! pomyślnych wiatrówwww ;

@*AXA* 24.02.2017 23:39
Hej operatorzy z bożej łaski ,ograniczeni umysłowo ,ruszcie wreszcie te wasze tępe łeby weżcie się do roboty a nie liczcie na t...

Pewnie kolejny niepotrzebny, ograniczony umysłowo praciwnik KBR - takich jak ty przyjmują w zakładach zamkniętych jako pensjonariuszy:)

asada

Dokładnie każdy jest kowalem własnego losu Nikt nie zmusza nikogo do pracowania za taką czy inna stawkę Wiadomo że dal niektórych to najlepsze czasy były za komuny ale to już nie wróci niektórzy jeszcze się nie przestawili...

120 lat zakład ciągnie ,to dlaczego miałby upaść .hale zbudowane maszyny sprowadzone ..tylko pracować

B

Zwalniają się kolejni przejęci pracownicy z KBR-u bo zostali oszukani na kasę.Ten zakład stacza sie po równi pochyłej,nawet pies z kulawą nogą nie chce tu pracować.

szukam pracy

Chcę zapytać vzy są jakieś przyjęcia na zaklad jakie sa warunki i jaka stawka ?moze ktos pomóc ?

A
@szukam pracy 16.02.2017 16:46

Przyjęcia są caly czas bo nikt tu niechce robic. Teraz w lutym zatrudnili ok 25 osób i potrzebują kolejne 25 osob. 16zl brutto dostaniesz na początek i urlop w grudniu lub styczniu.

Aa

A co się stało z velvetka pracuje jeszcze czy się zwolniła bo nic nie pisze. Czy będzie cos w tym zakładzie lepiej czemu tak się ludzie zwalniają.

@ABC 16.02.2017 13:19
Velvetka nie wypisuje już bzdur bo dostała umowę o pracę. Teraz to dopiero jest waźna była zawsze ważna a teraz to dopiero m...

Velvetka juz nie pracuje od sierpnia wiem bo ją znałem przypisaliście łatke do jakiejś innej dziewczyny.Widze że tu zazdrość to podstawa na tej brygadzie.Pracuje i znam obie dziewczyny i to sa dwie różne osoby.

ABC
@Taki nikt 16.02.2017 16:03

Co ty możesz wiedzieć? Velvetka jest jedyna i niepowtarzalna I uwierz że niestety pracuje nadal z nami

Nowy

Witam a jak wygląda praca na magazynie jak zarobki atmosfera czy jakieś dodatki zmianowe czy naprawdę jest tak źle , chcą mnie zatrudnić i niewiem co robić bo jak czytam wasze opinie to niewiem czy się decydować

Xyz
@Aaaaa 07.02.2017 20:18
2000 to i tak więcej niż tu na magazynie, chyba że jest się pieskiem kierownika ;)

No to co tu jeszcze robisz zwolnij się

xyztokręt
@Xyz 08.02.2017 09:23
No to co tu jeszcze robisz zwolnij się

Xyz ty widzę właśnie jesteś pieskiem kierownika. otwierają nowy magazyn i zero zainteresowania chętnychdo przyjęcia a wózkowi ciągle się zwalniają

Velvecik

Już pierwsze osoby z byłego KBR U się zwolniły a podejrzewam że to dopiero początek. Jeżeli całe życie chcecie robić za 16 brutto pod okiem niedouczonego dozoru do zapraszam. Ale trochę mądrzejsi niech mijają ten zakład szerokim łukiem .

życzliwy

ludzie masowo albo się zwalniają albo szukają roboty a to jak oszukali przejętych pracowników UR z KBR to już przegięcie.Panie Pielak pan nie widzi co się dzieje w zakładzie?? z taką polityką i zarządzaniem to zakład pociągnie max 2 lata

velvetoviec

nieprzychylne komentarze są tu blokowane

życzliwy

wszyscy masowo albo szukają pracy albo już się zwalniają,a po tym jak oszukali pracowników KBR z UR to już przegięli na całego,utopią się we własnym gó...ie. daję maksymalnie 2 lata i po zakładzie.panie Pielak pan nie widzi co sie tu dzieje????

Klenex

Ogólnie jest ok jestem na 1 brygadzie ludzie ok tylko jest tu taka jedna mądra to będzie chyba ta cała Velvetka jak czytam rządzi na całą brygade jest nienormalna

@kicha 29.01.2017 23:52
Jakie 8h skoro trzeba sie nieraz zostać albo przyjść w wolnym? Ty chyba w biurze robisz

Nie robie w biurze.no fakt w ostatnim czasie trzeba zostawac bo ludzi brakuje.ale ogolnie pracuje sie po 8h no chyba ze jeszcze sa wymyslane akcje jak w wakacje byly ze poszczegolne automaty pracowaly po 12 i mialy swoj calkiem odrebny grafik.

@dawido 29.01.2017 00:09
A jak z Kasą jest te 16zł brutto jak z robotą na magazynie bo słyszałem że trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzural...

Wiesz co nie powiem Ci dokladnie ile maja ale chyba 16 zl brutto noi trzeba powiedziec ze maja duzo pracy.zasuwaja jak male samochodziki.tam trzeba miec spryt i byc ogarnietym i miec mocna psychike umiec pracowac pod presja czasu

Klenex

obserwator

ok 2200 z premią której nie ma i dodatkami,zwiekszenia stawki już nie będzie,może być jedynie zmniejszenie jak dla KBRu od nowego roku w magazynie nie ma wolnych weekendów a długi urlop wypoczynkowy w listopadzie

Zostaw opinię o Kimberly-Clark Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kimberly-Clark Sp. z o.o.