Opinie o Kimberly-Clark Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kimberly-Clark Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kimberly-Clark Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimberly-Clark Sp. z o.o. w Warszawa

Ping Nowy wpis

Witam, Jakie są widełki wynagrodzenia w dziale Collections (Kraków) i jak wygląda praca pod względem atmosfery?

Teresa Nowy wpis
@Ping

Cześć, a to szukają teraz kogoś do pracy w tym dziale? Możesz powiedzieć, jakie stanowisko? I wybacz, że odpowiadam pytaniem na pytanie, ale wiem tyle, co i Ty…

Ping Nowy wpis
@Teresa

Na LinkedIn jest ogłoszenie na Senior Collections Specialist

Rzeznik

Generalnie nie polecam choc na pewno sa jakies zrowowaznego dzialy. Kultura pracy firmy sa programy naprawcze, na ktorych momentami jest 25% pracownikow firmy.. Life-work balance nie istnieje, wymagane jest calkowite poswiecenie sie dla firmy, poswiecajac swoje pasje, zycie, rodzine. Nie pisze tego zlosliwie, bo jesli ktos kocha swoja prace to bedzie mu obojetne czy bedzie pracowal 8.5h czy 14h - nigdy nie bedzie wszak w pracy. Narracja w firmie tez bylaby do poprawienia (polecam popracowanie nad sposobami komunikacji w firmie), bo caly czas jest tam albo kryzys, albo statsy sa zle, albo cos nie idzie - nie uslyszycie tam niczego in plus.

Honorata
@Rzeznik

A w jakim dziale pracujesz/pracowałeś? I co masz na myśli, pisząc o programach naprawczych? To jakieś szkolenia?

Pracownica
@Rzeznik

Cześć, Ja pracuję w K-C i wcale nie uważam, że program naprawczy to coś złego. W poprzeniej pracy nikt się nie bawił w żadne programy naprawcze, nie nadajesz się do pracy? To wypad. Z tego co ja zaobserwowałam, to jeśli ktoś ogarnia tematy, to do programu naprawczego nie trafia, wręcz przeciwnie. Nie wiem w jakim dziale pracowałeś, ale w Procurmencie liderzy szanują Twój czas wolny, nie pracuje się na nadgodzinach, a jeśli już się zdarzy, to płacą dodatkowe pieniądze. Wg mnie KC to najlepszy pracodawca u którego miałam okazję do tej pory pracować.

Halina
@Pracownica

Bzdury. Nadgodziny nigdy nie byly platne. Mialam mase nadgodzin i nigdy nie bylo kiedy odebrac bo za duzo pracy. Wielokrotnie miesiacami pracowalam za 3 osoby... Inny dzial.

Beata Nowy wpis
@Halina

A jak duzo sie zdarza tych nadgodzin w miesiacu, sa to spordycznne 1-2h czy raczej juz wieksze ilosic typu 10-20 i wtedy to nieplacenie jest juz mocno odczuwalne ?

Sławek

Witam, poproszę o opinię działu zakupów (operacyjnych) w Kimberly-Clark Kraków. Jak oceniacie ten dział pod względem pracy ?

@Sławek

Cześć, Ja pracuję w tym dziale i poki co bardzo sobie chwalę. Ale to moje odczucia. Ktoś może przyjśc i powiedzieć, że jemu taka praca nie pasuje. Jak się chcesz przekonać, to po prostu zaaplikuj i sprawdź :)

Nieznany

W tej firmie to jest (usunięte przez administratora) a nie zakład a liderzy jeszcze gorsi .

Dominika

A co najbardziej Ci się podoba we współpracy ?

Teresa
@Nieznany

Co takiego jest? Bo akurat cenzura wjechała.. :/ Czemu tak myślisz o tych liderach? To nie widzisz tutaj kompletnie żadnych plusów u nich?

Piotrek

Czy mozna prosic o opinie odnosnie treasury?

Paula
@Piotrek

Polecam, pracuje w tym dziale

Ela
@Paula

A w jakie dni miesiaca jest wyplata?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kimberly-Clark Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
admin

Pracowałeś kiedyś w firmie Kimberly-Clark Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca i atmosfera? Czekamy na Twoją opinię.

Lydia
@admin

Praca na 1.2-1.4 FTE, nagodziny oczekiwane przez firme, wychodzenie o normalnej porze jest negatywnie postrzegane (nawet jesli sie ma meza/rodzine). Na tle firm, w ktorych do tej pory pracowalam, Kimberly plasuje sie w dolnych rejonach rankingu.

Lydia

Pisalam o dziale Kimberly Krakow / Finanse

Credit control
@admin

Pisze o dziale credit control,generalnie nie ma wielkiej presji i korpo prania mozgu,ale zero szkolen i zainteresowania pracownikiem,teraz przed swietami nawet glupiej czekolady firma nie dala mimo tego ze ten rok byl rekordowy ze sprzedaza.zarobki moim zdaniem ok,bonus raz na rok,jest tez praca zdalna co jest plusem.

Lena
@Credit control

Czy chodzi o dział Ceresit Control w KRK czy w Warszawie?

OM

Pracuje od 2,5 roku w Order Management I bardzo dobrze mi się pracuje, prace na dwie zmiany (08h00-16h30/08h30-17h00 ponieważ jest obowiązkowe 30 minut nie płatnej przerwy) Bonus 1 w roku, consumer ma lepsze bonusy niż KCP, atmosfera tez się różni dlatego KCP nie polecam ale pozycje na działach consumer jak najbardziej. Nie ma dużej możliwości rozwoju poprzez szkolenia bo wybór jest dość biedny ale jest sporo możliwości awansu jeśli komuś nie zależy na zatrzymaniu bonusu językowego. Atmosfera bardzo spoko, management także, HR bardzo ogarnięte.

@OM

Można liczyć na jakieś benefity typu multisport, ptk na kafeterii?

pracujacy
@Ania22

tak - punkty na portalu motivizer ( okolo 140 pkt zalezne od wynagrodzenia )- wymienne na multisport lub inne sklepy w stylu : ikea, allegro, BP itd

Czy w Kimberly-Clark Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Credit control

Nic takiego nie ma,to raczej sknerusy jesli chodzi o socjal.

Aleksander
@Credit control

Twierdzisz, że social nie jest zbyt dobry, dlatego może napiszesz dokładnie na co poza pensją podstawową mogą liczyć pracownicy zatrudnieni w firmie Kimberly-Clark? Może jakieś benefity bądź zniżki pracownicze?

@Credit control

A na jakie benefity można w ogóle liczyć?

Letizia

Jaki klimat pracy w Kimberly w finansach w Krakowie (ul. Wielicka)?

Jacek774
@Letizia

Nie polecam. Patologia, (usunięte przez administratora) pindy-botoksiary i alkusy na wysokich stanowiskach, mobbing, nadgodziny i spychologia. Może Ci się trafić sprzątaczka jako Team Leaderka ;) Stawki takie se, a wykonujesz robotę za 3 osoby. Będziesz cały czas w pracy, brak poszanowania prywatnego czasu pracownika.

Joanna
@Jacek774

Kolesiostwo

@Jacek774

O jakim dziale finansowym dokładnie mowa? Jak oceniacie dział AP?

Czy Kimberly-Clark Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Gosia

Godziny pracy są elastyczne musisz rozpocząć prace między 8-10 i kończysz po 8 godzinach

Lola
@Gosia

Nie do końca. Pracujesz 8,5 bo masz obowiązkowo pół godziny przerwy… bezpłatnej

Meggan

Dzień dobry, jak wygląda praca w Cash-Collection? Jak atmosfera? Jak liderzy?

Julka
@Meggan

Też chętnie się dowiem.

marek

Jakie zarobki i atmosfera w dziale Pricing ? Czy praca jest trudna i czy są nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o Kimberly-Clark Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kimberly-Clark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kimberly-Clark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimberly-Clark Sp. z o.o.?

Kimberly-Clark Sp. z o.o.