Opinie o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Velvet Care Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Velvet Care Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Loli

Hej. Zastanawiam się nad pracą w tej firmie.. I chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca w velvet.. Natomiast pracuje się na 3 zmiany? Dają odrwzu umowę czy zleceniowki na których się robi i robi. Czy są wyplacalni na czas? Jak atmosfera pracy wygląda. Dzięki z góry za odpowiedzi ;)

Pan Inzynier

Jestem inzynierem, z jezykami i miedzynarodowym doswiadczeniem. Mieli oferte w Krakowie, na podobny profil dla mnie. Podalem wymagania ok leeko powyzej 10k brutto PLN / miesiac. Oczywiscie kandydatura zostala olana :) Nie mam tu czego szukac.

Hmm
@Pan Inzynier

W Krakowie nie ma żadnego oddziału!

@Pan Inzynier

moze slabe CV

Stary

Pytanie co ważniejsze - mega kasa teraz czy kasa i łeb jak sklep w przyszłości ? Lepiej z mniej z mondrym mniej zarobić niż dużo z głupim ha ha Jak masz pojść do biura to dobrze bo tam lepiej i łatwiej ale szkoły języki i doświadczenie trza mieć! Ja na pewno bym sprobował a i ponegocjował toże

zainteresowany

mam pytanie jaka jest stawka na przetworstwo teraz?

Hyhyy
@zainteresowany

12,90 na stanowisku pomocnik pracowniczy, umowa o prace przez agencje.. Żenada jak cholera. Pracuje tam ponad rok a dopiero w grudniu dali umowy dziewczyną z przepakowki

????????????????????????
@Hyhyy

Jak miło że ktoś o nas pamięta stawka jest 12.50 pracownik pomocniczy w umowie z miesięczną umową. Praca na półtora roku pod agencją bo w tym roku weszła ustawa że nie można więcej pracować w agencji także pod koniec roku idziemy na grzybki bo żeby przejść pod Velvet trzeba mieć dobrego bardzo dobrego znajomego co niektórzy tak mają. Wykorzystają nas za marne pieniądze i pójdziemy na bruk. Jeśli ktoś chce pracować w velvecie to musi mieć dobre plecy wtedy będzie mu dobrze????

Antek
@????????????????????????

Velvet to firma rodzinna dziewczyny pracują pod agencją a przychodzą dziewczyny które na start otrzymują od razu umowy z Velvetu

Ada
@Antek

To jest niestety prawda

Asior

Kolejny miesiąc 10 dzis a kasy brak i jak tu ufać takim?

@Asior

no wlasnie mam to samo.godzina po 16 a pieniedzy na koncie nie ma????

@pracownik

Tłumaczenie jak ostatnio ze banku wina... Dzwoniłem to o 15 żadnej łaskawej Pani z HR już nie ma a ma portierni twierdzą że do 16 pracują... Śmiech na sali trzy razy przełączanie pod trzy różne numery żadna Pani nie była już w stanie odebrać... Porażka i kpiny z pracowników... Ostatnio wypadł weekend itp. no to jeszcze można zrozumieć a teraz środek tygodnia i to samo!!

Kierownik bramy

To sp...ierda.. laj

nikt

moze masz konto na kajmanach bo ludzie mieli 9

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
stary pracownik

przecież mówilem ze to najgorsza firma w Polsce południowej. wszędzie starają sie przelewać kasę ok 5 max 6 każdego miesiąca,w KBR była 2-3

Stary ale jary
@stary pracownik

Do Stary Pracownik Pracuję tu ponat 10 lat i widziałem tu wiele rzeczy. Znajomy z firmy powiedział mi o tym forum. Widzę, że są na nim zwolennicy i przeciwnicy Velveta. A nie powinno być tak, że przeciwnicy, którzy narzekają i plują na Velveta powinni poprostu się zawinąć i pójść pracować do lepszej firmy za lepsze pieniądze??????!! Skoro piszą że to najgorsza firma to zmiana na lepsze będze tak łatwa jak anonimowe opluwanie Vellveta... w interncie to kazdy jest kozak !! Ja już mam swoje lata ale ojciec mi kiedyś mowił - jak ci nie pasuje to se zmień a nie becz jak sierota ... Może to nie jest najlepsza firma w Małopolsce ale napewno nie jest najgorsza i tyle w temacie

@Stary ale jary

ale ja nie mowie ze najgorsza tylko ze mogliby miec troche szacunku wiecej dla pracownikow .Ty ciezko pracujesz na te pieniadze i masz prawo zeby byly w jakichs normalnych terminach i godzinach.ty masz pracowac dobrze i nie mozesz sie spozniac .to tak jakbys mial na 14 do pracy ale przyjdziesz sobie na 18 bo tak ci sie zachcialo i co ?napewno by byly tego konsekwencje.ty jak sie nie wyrabiasz to co to cie zwolnia a panie z biura to sobie jaja robia ostatnio z pracownikow.zeby na wlasne pieniadze czekac

Zenon
@Stary ale jary

jak velvet płaci 5 czy 6 dnia to jest najgorszą firmą bo KBR płacił 2 lub 3 - tak? a jakby płacił 1 dnia to byłyby najlepszą firmą? Ogarnij się Stary! A obcinają premię jak w u dużych sąsiadów z regionu - co ty wiesz o życiu jak w d można dostać i jak dzisiaj firma może walić w rogi pracowników i klasę robotniczą haha

stary pracownik
@Zenon

widzę że albo jesteś z kierownictwa albo tępy niesamowicie bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem,własnie takich potrzebuja w Velvecie

zeta
@Zenon

ZENON nie potrzebnie się ekscytujesz bo VELVET nie płaci ani 5-tego, ani 6-tego ''FIZYCZNYM''a już na pewno nie 1-wszego ,dzisiaj jest 9-01-2018r. i kasy NIE MA ,może jutro zdążą zrobić gwiazdy velvetu które najwyrażniej się nie wyrabiają w pracy,pytanie Co one tam jeszcze robią ? szkoda że banki nie pracują 24/h może kasa byłaby wcześniej ze 2 dni , proponuję uzbroić się w cierpliwość a co do wypłat to czyste kpiny co miesiąc regularnie są mniejsze wypłaty , premi tyle co z przepracowanych godz. i dziekuje mimo rekordowej sprzedaży niema co liczyć na większą premię więc wielki szacun dla kierowników którzy '' doceniają '' pracę swoich pracowników nawet z bardzo długim stażem pracy bo tak naprawdę to dzięki NIM ta produkcja powstała mowa tj. o Przetwórstwie i Utrzymanie Ruchu a dopiero POTEM SPRZEDAŻ. Wstyd się przyznać że zapiepszam w Velvecie !!!!!!!!!!!

......
@stary pracownik

Idiota. ...jak ma być do 10 to zawsze jest....jeszcze nie było inaczej.

Jurna zocha

Firma jak firma.Najgorsze jest to ,że część osób pracujących to patologia!!!! Wyżywają się na młodych i ordynarnie wyzywają. Coś się zepsuje to od razu z morda a potem wychodzi ,że nie słusznie i nawet przepraszam nie powiedzą. Na szczęście przeniosłam się do innej pracy. A jak tak dalej będą postępować to ktoś nie wytrzyma i zgłosi to do sądu pracy.

Feliks

To raczej normalne , że ludzie przechodzą na emerytury a przychodzą nowi!

Myślę, że konkurencja bardzo aktywna na tym forum. !!

Jasne,jak już negatywy lecą od pracowników to mówicie,że to konkurencja-żenada

Julita

@Adam Może warto zadzwonić i zapytać bezpośrednio w firmie Kimberly-Clark? Złożyć CV zawsze warto, rozmowa kwalifikacyjna, to doskonały moment do zadania wszystkich pytań. Proces rekrutacyjny jest bardzo istotny dla firmy także wizerunkowo, to pierwsze miejsce bliższego spotkania kandydata z pracodawcą. Może już jesteś po rozmowie kwalifikacyjnej?

Witam. Słyszałem, że w Velvecie uruchomili jakaś nową maszynę papierniczą, w związku z tym mam pytanie jak wygląda sytuacja z pracą na tej nowej maszynie (hali)? Są przyjęcia i jak z kasą sprawa wygląda ? Jaka ewentualnie atmosfera bo zastanawiam się czy nie złożyć tam CV. Proszę o jakaś opinie.

PRACOWNIK

ehhhh nowy kierownik miało być lepiej,miały być premie a tu dalej lipa kasy jak nie było tak nie ma wypłaty coraz gorsze stara kadra sie wykrusza i kto nas bedzie uczył???Na wypłaty trzeba czekac bo albo są po 10 albo pozno wieczorem bo panie sie z niczym nie wyrabiaja.

Radek
@PRACOWNIK

Wyplaty sa na czas zawsze od paru lat. Jesli chodzi o magazyn to (usunięte przez administratora). Zatrudniaja juz Ukraincow. To nie wrozy dobrze.

Młody wilk
@PRACOWNIK

Co ty gadasz. Wykruszają się w większość starszej kadry ale mniej robotne to są ludzie. A stara kadra broni swoich stołków i nie da pokazać się młodym wilkom ha ha. Także po takich piecuchach nie wszystkie bedziem płakać

Kkk

Napisze ktos jakie zarobki na magazynie? Stanowisko 'magazynier produktów gotowych' z gory dzieki za info

Słomnik
@Kkk

Ja też jestem zainteresowany bo chcę (usunięte przez administratora) za Słomników bo tam jest masakra że aż żal d...pę sciska. Robota jak za parobka i pana i zawsze wpier... premie obiecuje a potem wogóle nie wypłaca albo kreci jak dziad skończony !!!!!!!! Dawajta mówta jak w Velvecie jest - przeca to duża firma jest to chyba jest lepiej

on
@Słomnik

nie wiem konkretnie jaka stawka bo dawno nie pytalem kolego ale mysle ze nie wiecej niz 2400 na reke.Wkazdym razie nie za duzo skoro bez przerwy sie ktos zwalnia

Słomnik
@on

Czyli nie jest tak źle. Tu u wielkiego Wojtka wszystko fruwa w powietrzu. Jak to kiedyś pie.... Dlatego mnie już to męczy i myślałem o atc albo velvecie. Dobra sprobować nie zaszkodzi

mmm
@Słomnik

Słomnik jak wysłałeś CV przez stronę velvet czy do pośrednika (ARK JOBS czy jakos tak) ?

olx
@Kkk

Zapomnij o tej pracy. (usunięte przez administratora) Ludzie sie zwalniaja. Szukaja Ukraincow. Babiuch przyjal juz 10.

Młody

Witam. Chce zapytać o dział UR. Jak z zarobkami i kontaktami z kierownictwem bo słyszałem że średnio. Są tam fachowcy od których można się czegoś nauczyć? Jaka średnia wieku pracowników?

ur
@Młody

kontakt z kierownictwem tragiczny,(usunięte przez administratora),większość fachowców się zwolniła

ggg

mało komentarzy bo się każdy już pogodził z losem

Julek

możemy doradzić żeby nie aplikowali

niestety musze przyznac ze @asior pisala prawde z ta wyplata.byla dopiero 11 po poludniu a powinna byc juz 8.powinni placic odsetki za to opoznienie ale kto by im kazal

zbychu

Panowie mam pytanie, co sądzicie o pracy w velvet przy maszynie jako rozwłókniacz ? Na czym to polega i jakie są wasze opinie na ten temat ?

@zbychu

Ogólnie tragedia nawet wypłaty do 10 już nie mogą przelać pewnie już nie ma z czego.... Dziś 11 a kasy brak.

Anka
@Asior

Asior ty chyba jestes z konkurencji, że takie głupoty piszesz !!! Kasę mam już na koncie. Weź się goń i nie śmieć forum

antyanki
@Anka

Anka a ty to z jakiego poplecznictwa jesteś??? sama się goń i nie mydli ludziom oczu tylko trzeba powiedzieć uczciwie ze to najgorszy zakład w Polsce południowej

Anka do Antyanki
@antyanki

Gadasz dyrdymały - z jakiej konkutencji jesteś z Moli czy z Almusa? Skoro wszystkie firmy wokół są lepsze to goń do nich i pogadamy za pół roku. Słyszałam to takim kozaku co poszedł do Epicom do Bełchatowa - opuszczał Velveta obrażony na wszyskto i wszystkich a potem tak go nowa firma przeorała, że mu się klepki w głowie poukładały i zmondrzał ale za pózno. Także trochę się ogarnij zanim piszesz głupoty do diaska!

śmiesznyvelvet
@Anka do Antyanki

akurat mamy dobry kontakt i to ty nie masz pojecia o niczym i piszesz głupoty bo ten co o nim mówisz zrobił karierę w następnej firmie i jest na wysokim stanowisku kierowniczym a z velvetu miał blagalne propozycje żeby wrócić.

Rtc

Co ty gadasz ja dostałem 10 a tobie za leżenie to widocznie nie płacą

edward

jak zakład był w innych rękach to nie było takiej komedii jak teraz.

stary

Kierownictwo beznadziejne po rodzinie to sobie sami odpowiedzcie jaka atmosfera

@stary

Wniosek na miarę szerloka holmsa - bo w małej miejscowości w Kluczach i okolicach większość ludzi to 20-30 nazwisk - haha ! W ten sposób wzzystkie firmy w promieniu 30km to rodzinne i do d .... szerlok - ogarnij się !

@Dr Łotson

głupi jesteś jak but z lewej nogi i widać że nie masz pojęcia o zakładzie

@stary

Jak tobie nie pasuje to zbieraj manatki i znajdz lepszą pracę skoro w velvscie jest tak do bani ale mnie wkarwiają takie niemoty gadające z ciellytkiej kanapy przed telewizorem ... mnie tu dobrze jest zostaje i nie godam w powietrze

ALL
@stary

Masz racje są osoby przyjęte po znajomości allbo z rodziny . Nikt już tam nie chce przyjść do pracy szukają wszędzie i nic jeszcze mogą wziąć z urzędu pracy jeszcze dostaną dofinansowanie. A są tu dziewczyny z tzw promocji które pracują już po kilka lat i jakoś ich nie chcą przyjąć i czemu -bo nie mają znajomości a te co dostały to i mąż pracuje to ktoś w biurze.

ALL

@Dr Łotson

własnie znalazłem lepszą i wiem że Velvet to wielki szajs

@stary

No to dobrze - powodzenia. Jak nie pasuje to po co się męczyć. Przyjdzie nowy co będzie zadowolony i git. Ale uważaj na siebie i obyś nie skonczył jak kilkunastu velvetovców. Odeszli bo im nie paaowalo poszli w świat i się szybko okazało że wcale tak żle nie było. Był taki mistrzu co poszedł do konkurenta do firmy koło Bełchatowa haha na kierownika i po pół roku garb już mu wyrósł - dobry był miedziak z niego

???

witam, też jestem ciekaw o atmosferę w pracy, bo to czasem ważniejsze niż parę złotych w tą , czy w tamtą. Tak mam obecnie , a mam propozycję pracy tutaj?

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Velvet Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Sp. z o.o.?

Velvet Care Sp. z o.o.