Opinie o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Velvet Care Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Aaa

Jaką stawkę dostaje nowo zatrudniony pracownik i ile wynosi premia?

grot
@Aaa

chyba musisz uściślić o jakie stanowisko chodzi, żeby ktoś mógł odpowiedzieć

tylkokupapier
@Aaa

premia zalezna od stanowiska jak cos

Aaa
@grot

Na produkcji i w magazynie.

papier ścierny

Hej widzę ,że na magazyn za czeli delikatnie podnosić stawkę widocznie ludzie im uciekają a wiem że tak jest z pewnych żródeł bo stawki jakie były na tak dużą firmę to śmiech pracując w systemie 4 brygadowym pozdro ASY

@papier ścierny

Typowy znawca z zewnątrz. Zatrudnij się, to będziesz wiedzieć jak jest. Ptaszki mogą ćwierkać różne rzeczy, ale nie poznasz prawdy, dopóki nie zobaczysz sam.

@papier ścierny

Doszukiwać się problemów w tym, że gdzieś podnoszą stawkę, no kto to widział

wiarygodny
@papier ścierny

a ty jestes jakims analitykiem z pasji? wolalbym opierac sie na bardziej autentycznych opiniach

kkk

witam ,ostatnio pojawiła się oferta do vc w systemie 2 brygadowym czy warto się tam pchać ?

Pracownik33
@kkk

ja pracuję od lat i jest ok

@kkk

myślę, że tak, firma jest w porządku, normalne, ludzkie warunki

grot
@kkk

i w jakich godzinach ten system?

nofel
@grot

to chodzi o produkcję? w sensie o to ogłoszenie na operatora linii produkcyjnej? bo są też oferty pracy na 4 brygady, co lepsze?

Edyta

Widzę, że na forum jest dość aktywnie. Można się sporo dowiedzieć-dobra atmosfera, warunki. Zastanawiałam się czy aplikować ale po przeczytaniu opinii jestem już bardziej pewna. Trwa obecnie rekrutacja? Jakie są mniej więcej zarobki?

@Edyta

no mają oferty pracy, są na ich stronie, zależy czy jest oferta która cię interesuje

@Edyta

a co do opinii to się zgadzam, ja też jestem zadowolony i w sumie polecam pracę tutaj na produkcji

dyb
@Edyta

są prowadzone rekrutacje i tam będą najdokładniejsze informacje według mnie, także zobacz, warto spróbować

@Edyta

A na jakie stanowisko planujesz aplikować?

Tak z ciekawości pytam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Professional Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
kadi

hej, czy jest tu ktoś z biurowych i wypowiedziałby się jaka jest atmosfera w kadrach? jest ogłoszenie o pracę na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac i ciekawi mnie czy wymagany jest dłuższy staż pracy czy raczej osoby bez doświadczenia, po odbytych praktykach też mają szanse?

felek
@kadi

ja bym wysłał CV i się przekonał

felek
@kadi

pewnie zależy ilu będzie chętnych na to stanowisko i no przede wszystkim czy ogarniasz czy jesteś hmm niezbyt w temacie

@kadi

jeśli chodzi o atmosfere to dla mnie spoko, praca jak każda inna siedzisz wykonujesz zadania, wiadomo zdarzają sie lepsze lub gorsze dni, ale ludzie jak dla mnie na duży plus

@felek

patrząc teraz jaa jest sytuacja to myśle że trochę ich może być.... myśle że preferowali by osobę z doświadczeniem jakiś a nie tylko po praktykach, ale wiesz dużo jest czynników, więc bym spróbował na twoim miejscu ale nie nastawiał się na za wiele

nowy
@123

orientujecie się może jaki typ umowy proponują zwykle? bo nie wiem czy chcą zleceniówki czy może umowe o prace?

@nowy

umowa o pracę, z tego co wiem to u wszystkich

nowy
@Kimo

to dobrze, bo akurat mi na tym zależy

burur

jaki system pracy? 4 brygady? praca ciągła czy nie?

@burur

Jak tak to 4 brygady są

abbbbba
@blix

na każdym dziale czterobrygadówka czy są jakieś działy gdzie nie ma?

Zuuzu
@abbbbba

Dział mechaniczny,elektryczny,logistyka (rampa)

ehy

pewnie na tych, które nie zostały wymienione

@ehy

Chyba chodzi o to, jaki jest system na tych działach, na których nie ma 4 brygad ;)

@ehy

Ale nie wiem po co komu wiedza jak pracują wszystkie działy

@ehy

Raczej istotne powinno być jak pracuje konkretny dział, który nas interesuje

@Fez

No nie wiem, mnie tam akurat ciekawi jak się tutaj organizują ze wszystkim. Jeśli o biuro chodzi pewnie standard godzinowy jest?

iwon
@Gabriela

A jaki jest standard godzinowy w biurze?

miks

i nie ma żadnej możliwości elastycznych godzin?

miks

a zdalnie można?

@miks

Jeśli zdalnie nie to pewnie chociaż hybryda? Raczej na siłę by ludzi fizycznie tutaj nie trzymali, zakres obowiązków jest w zasadzie stricte indywidualny czy potrzebny jest stale zespół do dyspozycji?

las
@miks

na samym początku po okresie próbnym może da się coś ogarnąć, trzeba by z nimi porozmawiać, na początku Cię muszą sprawdzić, czy się zgodzą nie wiem bo nie słyszałam o czymś takim.

kandydat

Witam czy ktoś dojeżdża z okolic Zawiercia do pracy w celu ewentualnego tańszego dojazdu do pracy

@kandydat

jak już zacząłeś pracę to może się lepiej osobiście podpytaj, bo tutaj to nawet nie wiem z kim piszę

@siko

Co to ma do rzeczy czy wiesz z kim piszesz czy nie? Jeśli znasz odpowiedź na pytanie to odpowiadasz, chyba tak to forum właśnie działa? Firma nie myślała jeszcze o jakimś zorganizowaniu transportu dla pracowników?

@Gabriela

no ale co, mam niby podać dane osób, które dojeżdżają? mimo, że nie wiem, czy sobie tego życzą, nie mówiąc o rodo?

@Gabriela

jednak to już są raczej sprawy do załatwienia sobie z kimś prywatnie, a nie na forum, moim zdaniem, bo i logistycznie to ciężkie do ogarnięcia na takiej platformie

@Gabriela

Czy firma myślała, to nie wiem, nie biorę udziału w podejmowaniu jakichś konkretnych decyzji dotyczących firmy, nie jestem z zarządu

oluś

Mam pytanie jak firma chce znależć pracowników jak na magazyn oferuje np 3400 netto za pracę w systemie 3 zmianową na brygady nie jest to za mało ?

pardon
@oluś

porównaj inne oferty i sam sobie odpowiedz, dla jednych mało dla innych nie

elo
@oluś

a jakie obowiązki na tym magazynie? typowe?

rynek pracy dla kogo ?
@pardon

w sumie dla niektórych to sama micha ryżu wystarczy a tak serio to słyszałem ,że z magazynu kolejny odchodzi i tera odpowiedz sobie czy jest tam płaca adekwatna do pracy bo ogłoszenie wisi i wisi o pracę także chyba chętnych za dużo nie ma pozdr

@elo

no typowe jak na magazynie, a jakie mają być?

kogut
@rynek pracy dla kogo ?

coś musi być na rzeczy bo stawka za magazyniera poszła do góry

Grzegorz Gumołka. Szybki,itp

Chce Powiedzieć jeszcze ze Pracowałem Mikrofirmie tam dopiero sa przekręty tutaj Mamy w Zakładzie Księgowość Pełna Tam mamy uproszczoną to oznacza że Księgowa jest jedną i jeśli nie zrobi co jej szef powie to ja zwolni,w mojej histori było trzy księgowe co poszły do zwolnienia bo pewnie nie zgodziły się poświadczać nieprawdy w dokumentach.A Pracownik co może albo podpisze albo Pracodawca go Szantatzem skłoni do Podpisu.Muwi się że Polski lad powoduje ubytki w samorządach tylko pytanie co powoduje placa pod stolem to samo tylko że Koalicja Obywatelska ma w składzie Zlodzieji ktorzy placa pod Stolem i ich chroni,zwłaszcza że Platforma Obywatelska chroni Swoich Kolesi Zlodzieji w Marynarkach.Powoluje się na Istytut Ekonomiczny Niezalezny od Tamtej Władzy.

Szybki

Szanowny Panie nie wiem jaki Pan jest z Ortografii.Ciekawe w czym Pan ma ubytek.Chyba że Pan jest Megalomanem.Odnośnie Ortografii to nie wiem czy ponad połowę Polaków nie ma problemów z nią.Zwlaszcza że Młode pokolenie które jest bardzo dobre w Technologiach informatycznych nieraz niepotrafi się wysłowić a na komputerze potrafi prawie wszystko.Ja piszę szybko i nie zastanawiam się czy popełniam błędy zwłaszcza że nie korzystam że słownika,a większość korzysta z niego.A co do leków to jest moja sprawa czy biorę czy nie.Biore leki Witaminy.Pozdrawiam.To co Napisałem dotychczas o Naszej Kochanej Firmie jest Prawdą.I Tyle w Temacie.

Nikoś
@Szybki

Ja uważasz że witaminy to lek, to mam nadzieję że jesteś w tej firmie od niczego

Grzegorz Gumòlka.
@Nikoś

Chyba piszesz o sobie.Nie bede komentowal glupich wpisòw.

Zadowolony
@Grzegorz Gumołka. Szybki,itp

Chlopie Ty sie powinienes leczyc jak wypisujesz takiw bzdury ,widac wlasnie jak masz sprany mozg ,ze jedyna sluszna partia to (usunięte przez administratora) i oni sa najlepsi, ciekawe tylko kto odpowiada za stan obecnej gospodaeki i jej zarzadzanie-rozdawnictwo (usunięte przez administratora) i dodrukowanie pieniedzy spowodowaly w glownej mierze taka inflacje-polski lad i inne ciekawe rozwiazania polskoego rzadu powoduja zamkniecia sie polskich firm ale Ty jak widac nie poimujesz pewnych oczywistych rzeczy.. wiec lepiej zebys sie nie wypowiadal publicznie i nauczyl sie pisac poprawnie co oczy bola czytaja to co piszesz..

Czy Velvet Care Professional Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

lelo

fizyczni pracownicy tak, a jeśli chodzi o biuro to tam nie wiem, może ktoś inny się wypowie

pardon

słucham?! czekaj, dobrze rozumiem, że ty pijany do pracy chcesz przychodzić?!

Apis

Po takiej zapowiedzi, to się nie spodziewam, żeby cię ktokolwiek przyjął...no sorry

lelo

przepraszam, ale dlaczego moderacja tego portalu nie reaguje na takie wpisy?? serio to chyba nie miejsce na takie wpisy moim zdaniem

Leming

Czy można wyhaczyć jakieś premie na stanowiskach fizycznych?

koleś
@Leming

tak, jest możliwość

Za co te premie?

@koleś

O takie ogólne zasady mi chodzi

koleś
@Leming

masz uznaniowe i od obrotów

Dla fizoli od obrotów?

Mess
@koleś

No weź, jak już odpowiadasz, to może chociaż być to zrobił rzetelnie ;) Bo ta twoja odpowiedź, to średnio obrazuje realną sytuację. @Leming jakie stanowisko? Bo wiesz, to, że fizyczne to jedno, ale nie wszystkie mają identycznie. Generalnie jest premia (np. na produkcji 20%) dodatek za system 4brygadowy, dodatek absencyjny i za nocki.

@Mess

a o biurowych coś wiesz?

jak z premiami np?

@Mess

chociaż ty pewnie bardziej produkcja skoro o niej piszesz

Mess
@Mania

Niestety nie interesowałem się tym, musicie poczekać aż ktoż z biura odpowie, bo ja nie chcę rzucać żadnych niepotwierdzonych info

blix

Firma w porządku, daleko jej do ideału, ale jest okej. Uczciwe warunki, stabilne zatrudnienie, atmosfera w porządku.

weksler
@blix

Można liczyć na stałe zatrudnienie?

@weksler

no można, a czemu nie?

Ananas
@weksler

Przecież napisał, że zatrudnienie stabilne, to rozumie się samo przez się.

weksler
@Ananas

Wolałem się upewnić, dzięki

@blix

A na jakim dziale pracujesz?

Czy Velvet Care Professional Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

abbbbba

nie wiem czy multisport akurat, ale w ogłoszeniach mają coś tam o kartach sportowych, może ktoś z pracowników potwierdzi?

ehy

ktoś znajomy tam od ciebie pracuje?

@abbbbba

A to już chyba nie ma aż tak dużego znaczenia, czy multi, czy coś innego, grunt, że jest

Praca

A jest możliwość pracy na jedną albo dwie zmiany? W czetobrygadowce nie mam zamiaru pracować nawet za 5000 netto

Mateusz
@Praca

Z tego co się orientuje to możliwość pracy od poniedziałku do piątku jest na magazynie oraz w warsztacie .Wszystkie inne działy pracują na 4 brygady

Sylwia
@Mateusz

A z czego wynika taki podział czasu pracy?

kandydat
@Mateusz

w ofercie na magazyniera widnieje praca na 4 bryg

Zenuś
@Praca

Brawo chłopie trzeba się szanować ja pracowałem w 4 brygadówce NIGDY WIĘCEJ za żadne pieniądze!!!

daniel
@Zenuś

na początek oferują mniej niż 3,5 netto

@daniel

Niezależnie od doświadczenia?

manio
@Gabriela

tak mi wynika z tamtej odpowiedzi

manio
@Gabriela

skoro napisał, że "na początek"

papierowy ręcznik

3400 netto dla nowego na magazyn 4 bryg praca w sobotę i niedzielę yupiii

Stefan Storzyński.
@papierowy ręcznik

To szukajcie gdzie indzej.To ze jest Inflacja i siła nabywca pieniądza jest słaba to nie jego wina.Dla Mnie To Dobry Pracodawca.Jego Koszty Gazu,Prądu i Paliwa też zawierają,bądźcie Empatyczni.Cieszmy się ze mamy Pracę.A odnośnie Inflacji to nie będzie Wiecznie chyba że W najbliższym Czasie będzie wojna.Proszę Boga o to żeby nie była.Niech Żyje Wolna Ukraina.Niech Żyje Wolna Polska.Wierzę ze Polskie Firmy będą Uprzywilowane w Odbudowę Naszego Przyszłego Największego Partnera Gospodarczego i Wojskowego.

Świeży
@papierowy ręcznik

Uczciwa płaca, dobrze się pracuje. Tyle na rękę na początek w dzisiejszych czasach to dobra wypłata

@Świeży

Ano na początek może i tak ale co potem?

Proszę o uczciwą prawdziwa opinie. Czy warto przyjść do firmy m produkcję i jaka kasa dla osoby z doświadczeniem? Jaka atmosfera?

@Zainteresowany

Ustawiłeś status jako pracownik, a chyba jesteś kandydatem z tego co piszesz

@Zainteresowany

Ale odpowiadając na pytanie, to według mnie warto. Dokładnej stawki ci nie podam, bo to moja prywatna sprawa ile zarabiam, ale powiem ci, że nie narzekam, szczególnie że oprócz podstawy są jeszcze premie.

@Zainteresowany

A atmosfera jak dla mnie super, no ale wiadomo nie każdy się odnajdzie w każdym towarzystwie, ale ja się z większością osób dogaduję.

@liliko

A jaka stawka godzinowa brutto?

@liliko

Zgadzam Z Tym Stwierdzeniem ogolnie Ludzie fajni z drobnymi wyjatkami,ale zawsze czarna owca sie znajdzie w Stadzie To wiec Zapraszamy Do Velwetu Solidnych Pracownikow do Solidnej Firmy.

@Grzegorz Gumolka

Jaka stawka godzinowa na produkcje ma maszyny? Osoba z doświadczeniem

@Zainteresowany

Na forum raczej mało kto się o zarobkach wypowiada

@Zainteresowany

Pójdziesz na rozmowę, to ci wszystko powiedzą

Olo

Czyli najnizsza krajowa

@Olo

Nie ma to jak podsumować kogoś, bo taki mam kaprys

@Olo

Klienta nie powinno to interesować

oferta pracy
@Zainteresowany

jest oferta na (usunięte przez administratora)na produkcje stawka 5000-5500 brutto

olx
@Zainteresowany

na magazyn dla nowych oferują 19.50 brutto za 1 h plus dodatki 600 brutto brygadowego reszta to drobne na produkcje może trochę więcej na start także na 4 brygady to nie za mało ? Jak masz porównanie z innym ofertami to zarobisz gdzie indziej więcej i to na 3 zmiany oczywiście jak masz bliżej na Zagłębie bo jak wokół ciebie nie ma pracy to trzeba pracować niestety tam gdzie jest ona blisko i zacisnąć zęby za jakieś tam pieniądze lub dojeżdżać i mieć tej wypłaty więcej

Grzegorz Gumolka

Moi Drodzy Kochani Pracownicy i Panie Pracujace W Naszej Kochanej Firmie chce Powiedziec jedno ze Jak Ktos Mowi Na ta firme ze jest Zla To Jest To Bardzo Krzywdzace.Ra Firma by Zbankrutowala w 2013 ale Dzieki Nadzemu Kochanemu Zarzadowi Ta Firma pidniosla sie z Kolan.Dlatego Prosze Eas nie Szczujcie Na Pracodawce tylko jak myslicie ze Wasza misja zastola zakonczona odejdzcie.To moj Najlepszy Pracodawca a czy znajdziecue lepszego w Regionie To watpie.Niech Zyje Velwet CARE Moj Najlepszy Pracodawca.

klient nasz pan
@Grzegorz Gumolka

tu jest problem że w regionie są tylko oni a stawki które proponują na tak wielką i znaną firmę to troszkę są niskie nie wiem jak póżniej ale praca na brygady i 4 tyś netto nie idzie zarobić no to wie pan troszkę słabawo

@klient nasz pan

Odpowiadajac Na Pana Wpis Uprzemie informuje ze Kosztem Pracodawcy nie jest tylko wypkata Pana.Jego koszt zatrudnienia to prawie drugie tyle.A ze Nasze Kochane Panstwo Strzyze Nas jak chce to Nie Wina Pracodawcy.Co prawda Troche Nie lad spowodowal ze jest lepiej ale jeszcze ta polityka Fiskalna nie jest doskonala.Mam Nadzieje ze Awanturnicza Opozycja pokaze ze Zalezy Jej na Zwyklym Obywatelu a nie na swoich Kolesiach ktorzy maja pienidze i mysla ze sa Bogami.Niech Zyje Velvet Care to dzieki Takim Firma Panstwo Polskie Istnieje i uwaram ze Nalezy Sie TakimFirma Szacunek.Pozdrawiam Panstwa.

Szybki

Ja Pracuje w Tej Firmie prawie cztery lata i uwazam ze jest to Pracodawca Bardzo Dobry.Uczciwie płaci za rzetelną prace mowie także o Składkach Emerytalnych a ze Teraz jest lnflacja i sila nabywcza pieniądza jest mowiąc bardzo zla to nie Jego Wina.I On nie ponosi winy a raczej dostaje za przeproszenie po (usunięte przez administratora) bo jest presja inflacyjna na podwyżki co stawia wiele firm w zlej sytuacji.Na szczęśćie Wierzę ze Wyjdzie ona Zwycięzko W Tym Roku i w kolejnych Latach czego Jej z Calego Serca Życzę.

ricki
@Szybki

po tych 4 latach czy wcześniejszych stawka twoja rosła adekwatnie od przepracowanych lat ?

@ricki

Tak.Jeszcze raz Uwazam źe To Bardzo Dobry Pracodawca.I poprzednich Pracodawcòw bije pod kazdym wzglendem.To Pracodawca z Zasadami.Szczegolnie w nim Cenie Uczciwosc,Transparentnosc.Odrazu przepraszam za bledy ortograficzne i stylistyczne probowalem uruchomic slownik ale nie moge a recznie zmienianie mi nie wychodzi.Analfabetà nie jestem.Przepraszam.

paweł

tylko że jak na 4 brygadówkę to stawki słabe jak na początek

@paweł

Moze slabe dla kogos.Ale nikt ci nieda Stawki na poczatek duza.Nie wiadomo czy nie bedziez gral w huja.Trzeba Zrozumiec Naszego Pracodawce gdyby rozdawali to by poszli za przeproszeniem zTorbami.Biznes na tym nie polega.

klient
@Szybki

a czy póżniej pracodawca zwiększa stawkę godzinową ? Bo z tego co się orientuję to na początek oferowane jest 19.50 brutto czyli podstawa to 3276 brutto czyli netto 2563 zł dobrze liczę ?

@klient

Przepraszam Nie jestem Pracodawcà i nie wiem jakie kryteria Stosuje Pracodawca przy podnoszeniu Stawki.Nie moge wypowiadac sie w tej kwesti bo nie wiem zapytaj sie ewentualnie Pania Aleksadre Kierownik lub Dawida Glownego Specjaliste od Rekrutacji z HR To nie nalezy do Moich Kopetencji.Wiem Jedno Dla Mnie To Dobry Pracodawca a Nawet Bardzo Dobry.

Bam

Jak wygląda proces rekrutacji? Ile jest etapów?

roger
@Bam

a na jakie stanowisko chcesz rekrutować?

@roger

Jak to wygląda w przypadku laboranta?

roger
@Gabriela

niestety nie wiem. nie jestem w stanie opisać rekrutacji na każde stanowisko funkcjonujące w firmie, ale zapytałem, bo może akurat miałbym jakieś pojęcie. w tym przypadku niestety go nie mam. może ktoś inny pomoże

Bam
@roger

Ja na operatora się wybieram

Kopytko
@Bam

masz spotkanie z kimś od hr, kierownikiem działu i jakieś ćwiczenie sprawdzające umiejętności techniczne

Kopytko
@Bam

ale już nie pamiętam co dokładnie, bo dawno się rekrutowałem

Jak wyglądają zarobki na stanowisku laboranta? I jak ogólnie wygląda tam praca, system brygadowy czy zmianowy?

calypso
@Karolina

Też interesowałby mnie system pracy na ten stanowisku, ktoś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Professional Sp. z o.o. - Klucze

• Jak się pracuje w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Velvet Care Professional Sp. z o.o.

Velvet Care Professional Sp. z o.o.