Opinie o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Velvet Care Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

olek

Witam ile warunków szkodliwych jest wpisanych na produkcji oraz na magazynach w firmie ?

kandydat

krótka piłka ile zarobi magazynier w tej fantastycznej firmie ;-)

Gabriela
@kandydat

Milczenie jest złotem z tego co widzę.xd A na ile byś liczył? ;)

3500-4000 netto mamy czasy jakie mamy

na start jeszcze to 4 bryg

@Gabriela

no ile się tak wyjdzie za pracę magazyniera no na tej 4 brygadówce napisz kto bo nie wiem czy tam wogólę jechać i tracić czas

nick2

Taka "porzadna" firma a nie ma konkretnego parkingu . Ciagly brak miejsc . Niby parking prywatny dla pracownikow velvet a stoja na nim zaparkowane samochody mieszkancow z pobliskiego bloku . Juz nie wpominajac o tirach ktore nie maja osobnego parkingu i stoja jak chca nie patrzac czy kogos zastawiaja czy nie .

Kolega
@nick2

To z buta i idzie się dalej :D

Natalia
@nick2

No to gdzie stawiacie swoje samochody w ostateczności? Chyba ze jest w ogóle załatwiony jakiś dojazd pracowniczy typu busy pracownicze ?

Kadet

Jest oferta na lidera, atrakcyjne stanowisko?, na jaką pensję można liczyć?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Professional Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Bleble

Polecam pracę w VC! Praca jest ciężka i trzeba dać z siebie 100 % ale z pewnością zostanie to docenione. Firma godna zaufania! Nie jeden chciałby pracować w dobie Covid dzisiaj w VC. Znam przykłady z innych firm gdzie nie ma ani płynów do dezynfekcji ani maszeczek ani nic. Produkcja trwa, pracownicy otrzymują pensję na czas, przestojów nie ma i jest ok! Młodym pracownikom życzę cierpliwości i chęci do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności bo z tego co obserwuję chcieli by kokosy tylko za to że przychodzą do pracy, odbębnią swoje, wychodzą z pracy i mają wszystko gdzieś - no fakt, dla takich nie ma pracy w tej firmie.

Bleble

Nie biorę leków i nie mam dilera. Jestem zwolennikiem zdrowego i rozsądnego stylu życia. Skoro Ci się praca w tej firmie nie podoba to zmień na lepszą? Do szpitali chętnie na wolontariant przyjmują. Powodzenia :)

Grześ

Z tym przemiałem ludzi to lekka przesada. Reszta niestety prawda.

Czytelnik
@Bleble

Czy Ty, Bleble, to nie jesteś w Zarządzie tej firmy? Bo mówisz jakbyś był!

Ikaa
@Bleble

A co? Po pracy mam myślami być dalej w niej? Mam cieszyć się z 2 tys. Widać brak ambicji i chęcią na lepszą przyszłość osobie, która pisała opinię. Cieszy mnie, że młodzi pracownicy chcą czegoś więcej i szukają pracy za godne wynagrodzenie a nie tylko takiej aby przeżyć do następnej wypłaty.

Idooto
@Bleble

"Pracownicy otrzymuja pensje na czas" to szczyt dobroci poprostu

@Bleble

Jest to mój Najuczciwszy Pracodawca.

Sznurek

Zgadza się

Rafał

Jakie są zarobki na stanowisko operator wózka widłowego?

morszczuk
@Rafał

koło trójki będzie

Big Sam
@morszczuk

@morszczuk Pracujesz na magazynie ? Jeśli tak czy mógłbyś przybliżyć jak ta praca wygląda i co będzie należeć do moich obowiązków ? Zastanawiam się nad aplikowaniem,zwłaszcza że ogłoszenie jest caly czas ponawiane. Pozdrawiam

A
@Big Sam

Wszystko zależy na jaki magazyn trafisz, magazyn wyrobów gotowych czy magazyn surowców. Pierwsze to rozładunki, załadunki i odbieranie wyrobów z linii produkcyjnych, dostarczanie pustych palet. Na surowcach obsługa maszyn papierniczych, odbieranie gotowych rolek bibuły, dostarczanie celulozy lub dostarczanie surowców pod linie produkcyjne

Ktoś

Witam.Czy Velvet potrzebuje kierowców c + e i jeśli tak to jakie są stawki orientuje się ktoś?

Laborant

Jakie wynagrodzenie w laboratorium?

Grzegorz Gumołka. Szybki,itp

Moi Drodzy Kochani chce Powiedzieć ze Vevet Care to Mój Najlepszy Pracodawca możecie się Gniewać i nie na mnie złościć się. Pracowałem co prawda u niewielu Pracodawcow ale Velwet biję Wszystkich w Zakresie Umowy,Wynagradzania i Zasad.Mamy Kodeks Etyczny Organizacji.Macie Skladki Płacone od każdej Zlotowki co w Umowie o Pracy równa się lepszej emeryturze co prawda chorując obniża to emeryture średnio o 15 procent.Ale przecież Mamy też sladki Rentowe a rente mozna miec 700zl a i 7000 to zależy od skadek.To wiec w Waszym Interiesie jest nie chorowac,chyba że jesteście chorzy prawdziwie.

Jak szefostwo w Velvet Care Professional Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Szybki

Bardzo Dobrze.Polecam Tą FiRME Velwet Care.Atmosfera Fajna wręcz Rodzinna.Chociaz (usunięte przez administratora) Też Pracują.Pozdrawiam Was i życzę Sumienej Pracy Aby Nasza Firma Stała Się Potęgą na Rynku Wyrobów Higenicznych.

Wolny

Jak numerki, dziś jesteś a jutro Cię nie ma a na Twoje miejsce wchodzi "lepszy". Pozdrawiam

@Wolny

Szanowny Panie nie ma rzadnych numerków przestańcie szczuć na Pracodawce a zajmijcie się Robotą,Promowaniem Papieru wśród znajomych,bowiem każdym motorem jest sprzedaż.To nie (usunięte przez administratora) że był plan a produkt był Magazynach.Do boju Velwetowcy.

inez

nie ma czegoś takiego jak Velvet Care Professional Sp. z o.o.

Ola

Jak wyglądają zarobki na stanowisku laboranta??

Jak jest z pakietem medycznym w Velvet Care Professional Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Szybki

Pracuje w tej firmie od 22 miesięcy chcąc nie chcąc jest to mój najlepszy pracodawca,a do malkontentów mówię nie pracowaliscie,u prawdziwych prywaciakow,to więc nie mówcie że to jest zły pracodawca,ja w wiem że dodatek czterobrygadowy powinien być większy,premiera abscencyjna tez przykładowo w Kolchozie,jakim jest arkop, w Bukownie premia jest trochę większa może to by dało coś ze by ludzie nie kombinowali a polcacy niestety to najwięksi kombinatorzy

EROS RAMZOTII

Nie mówię że to jest Najlepszy Pracodawca bowiem napewno są ludzie którzy graja w (usunięte przez administratora) jak się da.Jest to Napewno Dobry Pracodawca.Praci Rzetelnie ZUS itp.U Niego Szwingli nie ma .

Tyle lat pracy na darmo ci co buduje maszynę mają palarnie A nam zlikwidowali A jak Cię bhp złapie na faji to Cię zwolnią żeby tak ci wszyscy(usunięte przez administratora)

Właśnie, gnębią pracowników, zejść wyjszczac się nawet nie da , nie mówiąc o przerwie na jedzenie ,niedługo w kiblach kamery zainstaluja

koleszka

Potwierdzam, big brother się robi z zakładu. Na kamery pieniążki są, ale żeby ludziom dać podwyżki konkretne to już nie ma. Socjal zabierają, na dzień dziecka nic nie dali, od przyszłego roku zabierają wczasy pod gruszą. (usunięte przez administratora) cza uciekać.

Szybki

Niestety Panie Aleks nie trafię na Kleneksa bo jestem z Wydziału,Logistyki Zakładowej. Pozdrawiam.

Śmieszek

Grzesiek Spuść trochę ciśnienia xd

@koleszka

Według Mnie To Dobry Pracodawca.Płci pełne składki ZUS a że praca jest opodatkowana w sposób wręcz powiem niespotykany w cywilizowanych Państwach,To proszę miec pretensje do Rządu a nie do Firmy Velwet Care.Oczywiscie mówię tak samo o lepiej zarabiających oni też płacą za dużo podatku.

Mariusz

Witam pytanko dotyczy pracownika magazynu/ operatora wózka. Na jaką stawkę można liczyć na początek? Czy jest inny system pracy jak czterobrygadowy?

Robol Pospolity
@Mariusz

Było 18.50 brutto na start ostatnio, do tego dochodzi premia i dodatek do 4 brygad. Jest też opcja od pn-pt ale i tak 3 zmiany nocki, popki potem ranki ale zazwyczaj wszyscy na początku lądują na brygadach bo mało ludzi mają na weekendy a produkcja wtedy szaleje i jest co robić.

Były pracownik magazynu
@Mariusz

Odradzam, będziesz ciskał za najniższą krajową (z premiami) na 4 brygady. O dostaniu się na system 3 zmianowy zapomnij to tylko dla wybranych. Naobiecywali podwyżki nie wiadomo jakie bo roboty było dużo, przyszło co do czego to dostali 1zł do godziny na utarcie łez. (usunięte przez administratora)

Szybki

Idź Kolego do Arkopu to zobaczysz co to jest syf.Velwet to Sanatorium lub Uzdrowisko przy Arkopie.Pozdrowionka.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Velvet Care Professional Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Asd

Etapów brak, przyjmują każdego jak leci

Stary Pracownik

Nie polecam tego zakładu.

Stefan Storzyński.
@Stary Pracownik

To nie Polecaj.Ja Polecam To Dobry Pracodawca tylko Wam się nie chce robić.

Merytoryczna opinia

4 brygady, święta, sylwestry w robocie, podwyżki 15 groszy, albo i nic. Pupilki siedzą na kawce z przełozonymi, ty robisz za nich. Chcesz stracić życie, proponuje.

Szybki

Powiem Szczerze Nie Narzekajcie Na WELWET CARE bo jakby nie Ta Firma To Żryć Nie Mieliście by Za Co.

Alex
@Szybki

Bardzo dobrze że Ci się tak podoba. Za niedługo dojdzie Ci obowiązków jak odejdzie większą część UR. Będziesz sobie mógł być sterem i żeglarzem tego tonącego okrętu. Jak widać po Twojej wypowiedzi nie miałeś do czynienia z normalnym pracodawcą skoro setki kamer czychajacych na Twój błąd uważasz za dobre i godne warunki pracy. Przykry jest fakt że przez takich jak Ty ta firma zmierza w najgorszą czyli korporacyjną stronę. Swojego czasu to był normalny rodzinny zakład w którym nie było Cezara/Orła w UR który robił co chciał i Napoleona w Prod który nie ma na podwyżki i najchętniej zlikwidował by urlopy na stałe.

big
@Szybki

pijany bo welwet się pisze inaczej

@Alex

Panie Alex nie obrażaj Pan Mnie.Najwyraźniej Pan nie pracował u prawdziwych Wyzyskiwaczy.Wy myślicie ze gdzie indziej was Posadzą i będą wam płacić za nic nierobienie.Pracuje już jakiś czas i widzę ze niektórzy grają w Huja,jak się da.Kamery muszą być by cały zakład rozkradli,w dodatku pełnią funkcje prewencyjne,czyli mogiła być użyte w sytuacjach skrajnych czyli kradzieży zniszczenia mienia itp.Tu nie chodzi o inwigilację Pracowników.

Alex
@Szybki

Ja Ci to wytłumaczę w ten sposób. Ci co kradli mają takie wejścia i sposoby że żadna kamera i sprawdzanie na bramie ich nie wystraszy tak samo jak z leceniem w uja.są tacy co lecieli i lecieć będą nawet gdybyś im postawił p. Wandę za plecami to dla nich nie problem. Kamery prewencyjnie też się nie sprawdzają. Bo do dziś nie udało się ustalić przyczyny zapłonu na peri1 i innych podobnych. Mają na celu pełną inwigilację tak jak to miało miejsce na jadalni i słynna afera z paleniem i automatem. Nie powiem Ci gdzie i za ile bo też byś tu to opisał i płakał ze na zakładzie są takie miejsca. Płacą mi za leżenie a czasem nawet i spanie ale to na nocce. A Ciebie niech dalej boli d. Mam nadzieję że w nagrodę za udzielanie się trafisz na stałe na klenexa.

Szybki

Co wy chcecie od tego zakładu pracuje tam prawie 18 miesięcy i jest ok,a za takie teksty zniewalające pracodawcę to należy się Art 212.

@Szybki

To za krótko jeszcze pracujesz ????????????

prawnik
@Szybki

paragrafami straszysz??????? uwazaj zeby ciebie ktos niepostraszył paragrafami za (usunięte przez administratora)

waluś
@Szybki

Poacuj 18 lat i wtedy się wypowiedz.Powodzenia!!!

@Szybki

Te...szybki zniewalające to może być np spojrzenie kobiety lub ogólnie zniewalajaca kobieta po prostu...:)))))

Nesta
@Szybki

To już koniec twojej super pracy, jeśli oczywiście robisz pod agencją, bo pod agencją kariera w velvecie trwa 18cie miesięcy!

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Professional Sp. z o.o. - Klucze

• Jak się pracuje w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Velvet Care Professional Sp. z o.o.

Velvet Care Professional Sp. z o.o.