Opinie o Atc Sp. z o.o. w Jaroszowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atc Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Atc Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atc Sp. z o.o. w Jaroszowiec

KANCELARIA

prowadzimy sprawy o zapłatę, skutecznie odzyskane wraz z kosztami dla klienta proszę o kontakt firmy które mają zaległe faktury 690---009-----574

Urszula
@KANCELARIA

Odradzam wszelkie kontakty z nimi. Kłamią za wszystko się płaci zaraz po podpisaniu zlecenia a jak mówiłam że inaczej się umówiliśmy to straszą sądem i US

No szkoda, z forum zrobiło się śmietnisko, może admin zadziała. A kto powie, ile teraz zarabia pracownik produkcyjno-magazynowy? W zeszłym roku widziałem, że 4-5 tysia brutto, ale już to nie przejdzie, skoro za mało na minimalną. No i tak hurtem dziesięciu naraz brali. Kiedy znów takie ogłoszonko będzie?

KANCELARIA Nowy wpis

Urszula Nowy wpis
@KANCELARIA

Grażyna Nowy wpis

Czy w firmie dzieje się coś nie tak? Bo z tego co widzę w ostatnim czasie mało kto cokolwiek o nich pisał a jedyne co się pojawia to jakieś reklamy kancelarii w związku z odzyskiwaniem pieniędzy. Faktycznie firma komukolwiek jest coś aktualnie dłużna?

KANCELARIA

Czy rekrutacja na stanowisko Pracownik produkcyjno-magazynowy w firmie Atc Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Urszula

Ale dlaczego ? Podasz jakieś konkrety czy będziesz bezpodstawnie oczerniać?

KANCELARIA

prowadzimy sprawy o zapłatę za FV, prosimy o kontakt osoby które nie mają zapłacone 531 373 009

Izabela

Poniżej pojawiają się różne opinie. Niektórzy sobie chwalą pracę w firmie a niektórzy nie. Z czego może to wynikać? Intryguje mnie ten temat, jak Wy myślicie?

Wicia
@Izabela

Polecam pracę w tej firmie.

Budisse

ATC papier toalety jest w sklep w Niemcy. 8 rolki dla 1 €. Pozdrawiam

Eryk

Dla mnie dobry pracodawca ale ja staram się dobrze robić to co do mnie należy.

gienek

Uciekajcie od tej firmy.

boss

Atmosfera spoko , na zarobki tez nie ma co narzekać ( oczywiście zawsze znajdą sie takie osoby które będą narzekać ) . Pracuje juz 3 lata i szczerze mogę polecić

@boss

Masz rację - pewnie zawsze znajdą się takie osoby, które będą narzekać. Super, że zatrudniając się w Atc można być spokojnym o atmosferę - no i oczywiście o zarobki. To jeszcze pozostaje mi dopytać o dodatki pozapłacowe? Macie oferowane jakieś karty sportowe czy na przykład dodatkowe ubezpieczenie medyczne?

xyz

znam ludzi co stracili tam palce,lub mają druty założone.niebezpiecznie

@xyz

W każdej pracy występuje jakieś zagrożenie, z pewnością zatrudnione osoby są odpowiednio instruowane i szkolone, by wykonywać dane obowiązki. Opowiesz, czym Ty się zajmujesz w firmie? Nowe wskazówki przydadzą się potencjalnym pracownikom.

Czy trudno dostać się do pracy w firmie? Podpowiedzcie jak przeprowadzają rekrutacje?

Balon

Czy są przyjęcia do ATC ? Jak wygląda praca na produkcji ?

Justyna

Firma świetna to i na forum bardzo mała aktywność. Jedno z drugim powiązane ale przynajmniej wiadomo jak jest.

@Justyna

Z jakiej perspektywy napisana jest Twoja opinia? Czy pracujesz w firmie? Jeżeli tak, to napisz konkretnie, jakie są plusy i minusy zatrudnienia w tym miejscu. Dzięki temu pomożesz osobom zainteresowanym ATC jako potencjalnemu pracodawcy, wyciągnąć wnioski na temat tego, jak sprawdza się w tej roli.

Olesska102

Do Justyna.. Powiedz proszę.. Pracujesz tam? I jak rozumiem firma jest godna polecenia tak? ;) to cv można składać w każdej chwili ;)

Olesska102

Witam. Chciała bym się dowiedzieć czy są przyjęcie do atc. Praca w jakich warunkach? Chodzi o to czy jest w miarę ciepło? Jak atmosfera pracy? Dzięki za informację :)

Takjest

Dobra atmosfera w pracy, oczywiście są tacy którzy narzekają przez całe swoje za.....ne życie (nieudaczniki). Firma rozwijająca się, dająca możliwość ambitnym..

Xxx

Bardzo polecam ten zakład. Zarobki bardzo dobre, liczne szkolenia, wyjazdy integracyjne.

MBO

Nie polecam pracy w tym zakładzie, warunki okropne szefowi żal pieniędzy na kupno boilera i pracownicy muszą się myć w zimnej wodzie, zimna szatnia i marne pieniądze. Urlopów nie chcą dawać, premia jak jest to tylko dla wybranych.

@MBO

Proszę nie wypisywać głupot! Woda jest ciepła tylko trzeba załączyć sobie bojler. Jeśli dwa tygodnie się pracuje to premia się nie należy...

Zostaw merytoryczną opinię o Atc Sp. z o.o. - Jaroszowiec

• Jak się pracuje w Atc Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atc Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atc Sp. z o.o.?

Atc Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kolejowa 2
    32-312 Jaroszowiec