Velvet CARE sp. z o.o.

Mazowieckie

Velvet CARE sp. z o.o.

Opinie o Velvet CARE sp. z o.o.

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Velvet CARE sp. z o.o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

anonymous

Tez tak uwazam!

Danuta

Firma Velvet CARE prowadzi obecnie rekrutację na podane tutaj stanowiska: http://velvetcare.pl/pl/oferty-pracy,199 Co myślicie o warunkach zatrudnienia u tego pracodawcy, takich jak: atmosfera, możliwość awansu, wynagrodzenie? Dzielcie się swoimi opiniami, pamiętajcie o przestrzeganiu regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

Macie w firmie Velvet CARE sp. z o.o. dodatki pozapłacowe, benefity? Jeśli tak to napiszcie jakie! Czekamy na komentarze!

Zostaw opinię o Velvet CARE sp. z o.o. - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Velvet CARE sp. z o.o.