Opinie o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Velvet Care Professional Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Professional Sp. z o.o. w Klucze 3

Esa

Obiecuja umowe na stale a tak naprawde oszukuja ludzi byle by tylko przyszli pracowac.Popracuja jakis okres i nara.Dodam ze caly czas umowy dawane sa pod agencje co miesiac przedluzane i nie wiesz ktory miesiac bedzie twoim ostatnim w tej pracy. Zarobki bardzo slabe.Jesli za miesia wezmiesz 2 tys to sie ciesz.4 brygady za ktore nie otrzymujesz dodatkowego hajsu Wyzysk ,obiecnice to drugie imie velvetu juz nie wspomne o atmosferze jaka tam panuje .Ludzie nie do zniesienia porazka.Nie polecam bo potem nawet psychiatra moze nie pomoc !!

@Esa

Tak. Wyzysk i obietnice to ich drugie imię. Na szczęście jestem już szczęśliwym nie-pracownikiem tej firmy. Warto dodać, że firma nie ma szacunku nawet do okolicznych mieszkańców hałasując niemiłosiernie. Patologia!

Szybki
@Esa

Nie Nażekajcie Na WELWET CARRE. Bo jak by nie Ta Firma To Żryć nie mieliście nie za co.Tym Długo Pracującym mówię jedno nie Pracowaliscie u Wyzyskiwaczów.To Zamilczcie.Dziękuję.Pozdrawiam Was Koledzy Kochani.

Czy pracodawca Velvet Care Professional Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ramzes

tak

helmut

nie, bo nie ma takiej firmy

Ile płacą na produkcji? Jaki system pracy?

Grześ
@Tomek

Na dzień dobry powinieneś zarobić 2600-2700 na rękę. Praca na 4 brygady ( czyli weekendy, długie weekendy, święta. i sylwester w pracy. No chyba że akurat wypadnie ci wolne z brygad.) Obecnie jest problem z wolnym bo firma nie chce dawać, nawet przysłowiowych czarnych.

Aria Frank
@Grześ

Jak teraz pracować w firmie?

Grześ

Fakt. Pracuje się dużo gorzej.

Olo
@Grześ

Tu nigdy nie było dobrze mam nadzieję że w końcu trzeba się wziąć najpierw za śmiesznych mistrzów a później za kierownictwo.Bo jak nie to wszyscy się pozwalniaja

Karol

Macie płatne staże w firmie?

krisss
@Karol

tak, są w lecie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Professional Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Kapitan

Czy firma zatrudnia pracowników z Ukrainy pracują tam jacyś?

@Kapitan

na Ligna i Plast-met to samo pytanie. masz covid?

Kapitan
@nick

Na Ligna i Plast- met tan sam wpis. Ozdrowiałeś z COVID i chce oddać mi osocze? Nie, tylko szukam pracy dla koleżanki z Ukrainy bo jej nie przedłużyli umowy przez COVID w jednym zakładzie a ona koniecznie chce pracować w firmie gdzie będą też pracowali jej rodacy nie chce z samymi Polakami. Może ktoś zna taką firmę która zatrudnia ludzi z Ukrainy?

OUN-UPA
@Kapitan

Co 2 firma przed pandemia zatrudniala ukraincow. Na 100 proc Magna Car Top Systemd Poland Tychy.

korea
@Kapitan

napewno KET Zabrze zatrudnia ukraine.

@Kapitan

do owent niech startuje. szukaja mistrza i technologa.

Bamet zatrudnia

Sammy

@Neo o jakim umilaniu pracy piszesz?

Neo

Fabryka widząc działania kadry zarządzającej i wszechobecne działania mające "umilić" pracę fizycznym, chce spalić się ze wstydu. Ale myślę że to i tak im nie da do myślenia.

Janek#

Ciekawe kiedy się sanepid zainteresuje tym co tu się dzieje.... Ludzie z wynikiem dodatnim ok siedzą w domu ale czy wszyscy z kontaktu są badani?? Oczywiście że nie 5 osób na 30 z brygady tak żeby tylko było.... Nie ma możliwości żeby ktos z kimś się nie widział, żeby nie dotkal czegoś po kimś... po prostu zatajanie wszystkiego... Jednym słowem człowiek tu się nie liczy... A jak już się zgłosi że chory to już a czemu i dlaczego i potem pół roku wypominania bo przecież w dzisiejszych czasach nie można być chorym...

Ja+

Nie ma kto już pracować połowa chorych a resztę cisną żeby najlepiej po 12h pracować i zajechać tych co jeszcze w miarę zdrowi chociaż w tym zakładzie to zdrowy chyba nie pracuje... W biurze też po dwoje na jedno stanowisko pchają zastępca zastępcy itd. Inżynier od tego od tamtego to już przesada dawniej tak nie było a teraz czy sie zna czy nie jest - ostatnio paranoja łapanka była na hali kto będzie inżynierem... Normalnie szok to może ty a może ty jak odmówił bo nie chce komuś przytakiwać to już nie dobry...

Fanatyk

Praca jako pracownik magazynu lub operator wózka widłowego z aktualnymi uprawnieniami UDT plus z doświadczeniem ? Jaka stawka , atmosfera oraz zakres obowiązków?

Magazynier
@Fanatyk

Praca na magazynie jest całkiem przyjemna, trzeba zapierniczac i tyle. Atmosfera też spoko. Stawka to ok 18zl na start i premie. Zakres obowiązków to wstawianie palet w regały i podwożenie wysyłek pod rampy. Czasami inne zajęcia też są.

Magazynier
@Fanatyk

Zapomnialem jeszcze o załadunku samochodów ;)

ZAINTERESOWANY

Do utrzymania ruchu jest przyjęcie jako tokarz-frezer, czy warto się starać o tą pracę. Jakie są warunki i płaca czy może ktoś powiedzieć

Detko
@ZAINTERESOWANY

Jasne że warto jeśli lubisz stać cały dzień przy tokarce lub frezarce zasypywany rozlatujacymi się wałkami z transporterów i innymi tego typu (usunięte przez administratora)nami z 30min przerwa na śniadanie to warto. Należy dodać ze będziesz miał dyżur raz lub dwa miesiącu przez tydzień kiedy będziesz musiał być pod telefonem i zjawić się w firmie jeśli zajdzie potrzeba. Reszta bez uwag. Ekipa zgrana. Wypłata jak dobrze się znasz na robocie to może 3tys dostaniesz. Ale wszystko zależy od naczelnego wodza.

ZAINTERESOWANY
@Detko

Kiedyś jak pracowałem na utrzymaniu ruchu, to dorabiało się detale jak coś się zepsuło,jakaś maszyna. Teraz widzę że pracuje się na akord, lub tzw.normy ileś tam sztuk czegoś trzeba zrobić. Dziękuję za odpowiedź. Może jeszcze ktoś podpowie odnośnie tematu.

Detko
@ZAINTERESOWANY

Nie zrozum mnie źle. Nie ma akordu bo zdarzają się i luźniejsze dni kiedy jest chwila oddechu ale większość jest takich że jest młyn bo schodzą tematy po nocnych zmianach więc zaraz po przyjściu i odprawie coś trzeba na szybko dorobić a później to już leci. Bardziej chodzi o to że przeglądy nie zawsze są dokonywane na czas i w niektórych przypadkach brak części zamiennych więc jako tokarz musisz coś wymyślić, dopasować, dosztukować dlatego czasem nie ma chwili na siedzenie czy rozmowy. Dlatego nie wszystkim to pasuje. Najważniejsze jest to że ludzie są niesamowici, dopuki Ci starsi nie odejdą na emerytury możesz poczuć się jak w domu bo nie dają sobie skakać po pagonach kierownictwu i to oni dyktują warunki (np. co i ile musi trwać). Żeby jeszcze trochę więcej płacili to było by całkiem ok. A tak to trochę lipa.

Szybki

Powiem szczerze pracuje już jakiś czas w tej firmie i może szału tu nie ma Ale z wszystkich pracodawców jest to pracodawca mój najuciwszy. Wszyscy prawie zwalniają ludzi a welvet,daje jeszcze podwyżki.

Zniesmaczony
@Szybki

Co ty piszesz, zarobki na dziale produkcji to kpina. Praca w 4 brygadówce za grosze. Nie wiem co bierzesz ale podzielił byś się tym.

Wąski
@Szybki

Dokładnie tak jest. Pokażcie mi jeden zakład w okolicy który nie zwalnia dzisiaj pracowników albo nie wysyła na postojowe.

Olo
@Zniesmaczony

To ile można wyciągnąć na okresie próbnym

Jaro
@Szybki

Velvet nie zwalnia to fakt. Velvet nie przedłuża umów to też fakt.

velvet
@Olo

2600 brutto czyli min krajowa

nick

bzdura. kiedys nie bylo go i ludzie jakos zyli. zycia to nie ma bez wody, jedzenia, tlenu, slonca etc

nick

ps nawet bez ognia jakos zyli

Zet
@Zniesmaczony

Ogólnie w tej firmie pracownik się nie liczy (nie ty, to następny-duża rotacja w każdym dziale ) minimum zarobków i maximum wymagań jąć coś potrafisz to nie miejsce dla ciebie bo cie wykorzystają (tu za cięszką sumienną i uczciwa pracę nagrodą są dodatkowe obowiązki

@Olo

min krajowa 2600 brutto

pocwicz ortografie

Esa
@Zet

Zgadza sie dokladnie tak jest

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Janek

No pewnie że tak........przez velvet czy przez agencję startujesz?? To pierwsze uważa....... j to drugie będziesz nikim.....

Oferta - technolog

Jak wyglądają zarobki i praca technologa?

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Korona

Jak z przyjęciami na produkcję w dobie epidemii? Zamkną okoliczne fabryki to pewnie zaleją Velvet. Ten nie stanie

Kam13

Witam jak w tej firmie wygląda praca na produkcji, ciężka jest? Jakie wynagrodzenie można otrzymać?

@Kam13

Ogólnie praca ciężka nie jest, ale jak na 4 brygady to płacą naprawdę mało :P Weźmiesz ze 2500 na początek i to wszystko, po dwóch miesiącach, po egzaminie (zależy na jakiej maszynie) dostaniesz 5% podwyżki czyli jakieś 70-80 groszy. xD Śmiech na sali. Po 2 latach może w końcu wyciągniesz te 3k na rękę, jak będziesz często łaził do kierownika o podwyżkę. Jak się dobrze rozglądniesz, to znajdziesz firmy w okolicy które płacą trochę więcej na start w normalnym systemie trzyzmianowym. :) Powodzenia!

nikt

w tym zakładzie mobbing jest pobłażany a za inne mniejsze przewinienia są surowe kary.kierownictwo łącznie z prezesem nie liczą sie w ogóle z ludźmi a pan Cur......o to nadaje sie jako gestpowiec a niby taki przyjazny zakład ...chyba pod publike

Annna
@nikt

Najgorsze to jest zachowanie starych operatorek do nowych pracowników boją się bardzo o swoje miejsca a tak naprawdę to czas spędzają na papierosku i bojkach

Stefan

Witam. Jak w tej firmie wygląda praca w dziale utrzymania ruchu (mechanik/elektryk/automatyk)? Warto starać się o pracę w tym dziale?

Robo
@Stefan

Osobiście nie polecam. Stała jest tylko stara kadra czyli ludzie którzy już tylko czekają na emeryturę. Młodzi przychodzą i odchodzą bo za 3200zł netto w 4 brygadówce nie chcą pracować. Ostry mobbing stosowany przez przełożonych a zwłaszcza jednego myślę że każdemu daje się we znaki. Gość próbuje z utrzymania ruchu zrobić remontówke która mocuje bariery i tworzy różnego rodzaju badziewia w czasie gdy powinna robić obchody itd. Większość ludzi zatrzymuje się w tym miejscu na trochę. Porobi uprawnienia i kursy które są raz na jakiś czas i ucieka gdzieś do innych firm za pieniędzmi. Więc tak. Jeśli jesteś zaraz po szkole i chcesz nabrać doświadczenia to polecam a jeśli już tam coś wiesz i masz doświadczenie będzie Cię (usunięte przez administratora) jak robią z ciebie glupka za takie pieniądze.

popolupo
@Robo

A to chyba chodzi o specjalistę od robótek ręcznych,Znana mi postać, wybitny specjalista.HA HA

Sebuś

Witajcie, wiem że 4 brygady itp nie mam z tym problemu ale mam pytanie jak wygląda praca na magazynie. Jak z socjalem i kasą na początek ? Zatrudniają pod firmę czy jakieś śmieszne agencje pracy ? Od razu napiszę że nie interesują mnie opinie typu kierownik taki czy siaki, kapusie itp bo to w każdym zakładzie jest było i będzie. Liczę na szczere opinie i z góry dziękuję !

kirk
@Sebuś

są 2 magazyny, ogólnie praca spoko, jak ogarniasz wózek i skaner to nie będzie problemu. Zatrudniają przez VC, odchodzą już od agencji. multisport, jakieś dodatkowe ubezpieczenia, wszystko jest, kasa na poczatku prawi 3 tys.

Sebuś
@kirk

a jaki system 4 brygad panuje ? 7 dni roboty dzień wolnego czy jak to wygląda ?

kirk
@Sebuś

4 dniówki - 1 wolne; 4 nocki - 2 wolne, 4 popki - 1 wolny

Zofia
@kirk

Skoro o pracy w Velvet Care wiesz chyba wszystko, to mam nadzieję, że mi pomożesz. Słyszałam, iż właśnie szukają tam (oczywiście między innymi), kogoś na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta. Ponoć wymagają doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. A nie wiesz przypadkiem, jak duże musi to być doświadczenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Professional Sp. z o.o. - Klucze

• Jak się pracuje w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Professional Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Velvet Care Professional Sp. z o.o.

Velvet Care Professional Sp. z o.o.